اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت کیلویی پارچه مازراتی اعلا ایرانی

قیمت پارچه کت شلواری مازراتی ایرانی

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه مازراتی مانتویی و پارچه مازراتی شلواری و پارچه مازراتی لباس مجلسی جزء پارچه های پراستقبال است که به دلیل داشتن ضخامت مناسب برای البسه های رسمی مانند کت و شلوار و مانتو شلوار کاربرد دارد. برای خرید پارچه مازراتی با قیمت ارزانتر و اطمینان از کیفیت بالا کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه به شکل مستقیم ارتباط بگیرید.09131130224 09130858100

قیمت عمده پارچه کرپ مازراتی درجه یک

 • مازراتی کیلویی 420000 تومان هر کیلو 3.30 متر
 • مازراتی چینی یاردی 105000 تومان (هر یارد 90 سانتیمتر است)

قیمت طاقه پارچه مازراتی ایرانی -چینی

 • قیمت طاقه پارچه مازراتی ایرانی 8 ملیونی تومان
 • قیمت طاقه پارچه مازراتی چینی 6 ملیون تومان

پارچه مازراتی درجه یک به دلیل داشتن تراکم بافت بالا و استقامت خوب، دوام زیادی داشته و تا سال ‌های طولانی بدون هیچ مشکل می ‌توان از آن استفاده کرد. به همین سبب برای دوخت بسیاری از البسه به عنوان بهترین گزینه در نظر گرفته می شود.قیمت پارچه کرپ ساده مشکی مازراتی برای شلوار بسیار مناسب است این پارچه جایگزین گواردین دو بر کش و پارچه کرپ ترک مشکی شده است.قیمت پارچه لباس مجلسی مازراتی حتی از کرپ باربری هم ارزات تر است.

مازراتی گرم بالا در پارچه یعنی چه؟

یعنی پارچه ای که از استاندارد و عرف بازار سنگین تر و ضخیم تر باشد.

کارخانجات متعددی با داشتن دستگاه های مخصوص و پیشرفته سعی کرده اند، این پارچه کرپ ایرانی را با استفاده از نخ های تاب دار تولید کنند، تا پارچه مازراتی شلواری درجه یک به بازار ارائه گردد. خریداران عمده که به تنوع بالای رنگ بندی پارچه های کرپ مازراتی نیاز دارند، بهتر است پارچه شلواری به شکل مستقیم به درب کارخانجات تولیدی یا نمایندگی های معتبر آنها مراجعه نمایند، تا بتوانند متناسب با هر سلیقه و نیازی این پارچه را بخرند.

پارچه مازارتی جت بلک یعنی چی؟

پارچه جت بلک یعنی پارچه مشکی که بور نیست و مشکی بسیار قوی و تیره دارد.پارچه مازارتی جت بلک به عنوان یک نوع پارچه، معمولاً به پارچه‌هایی اشاره دارد که رنگ سیاه یا مشکی دارند اما بدون براقیت و درخشندگی هایی که بور یا چرم سیاه دارند. به عبارت دیگر، این نوع پارچه معمولاً دارای رنگ مشکی تیره و قوی بوده و از جنس متفاوتی نسبت به پارچه‌های بور یا چرم سیاه استفاده می‌کند.

قیمت پارچه مازراتی مانتویی	
قیمت پارچه مازراتی درجه یک	
قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک	
قیمت پارچه مازراتی کت و شلوار	
قیمت پارچه مازراتی	
قیمت پارچه کرپ مازراتی	
پارچه مازراتی اعلا	
قیمت پارچه مازراتی شلواری	
قیمت پارچه مازراتی اصل	
قیمت پارچه مازراتی کتی
قیمت پارچه مازراتی مانتویی قیمت پارچه مازراتی درجه یک قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک قیمت پارچه مازراتی کت و شلوار قیمت پارچه مازراتی قیمت پارچه کرپ مازراتی پارچه مازراتی اعلا قیمت پارچه مازراتی شلواری قیمت پارچه مازراتی اصل قیمت پارچه مازراتی کتی

پارچه کرپ مازراتی بهتر است یا فاستونی؟

پارچه کرپ دبل در تمامی دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی کشورهای فعال در صنعت نساجی نمونه های مختلفی از این پارچه ها را تولید می کنند. تقریباً هیچ متن مشخصی برای تعریف پارچه های کرپ وجود ندارد.کت و شلوار با پارچه کرپ مازراتی به دلیل کش داشتن از پارچه فاستونی تن خور بهتری دارد ولی طول عمر پارچه فاستونی بیشتر است.پارچه مازراتی برای لباس شب ،مجلسی و فرم اداری استفاده می شود.

رنگبندی پارچه کرپ مازراتی درجه یک 1403

 • پارچه مازراتی رنگ نسکافه ای
 • پارچه مازراتی آبی روشن
 • پارچه کرپ مازراتی سفید
 • مازراتی مشکی
 • مازراتی رنگ سبز
 • کرپ مازراتی سبز
 • پارچه مازراتی صورتی
 • پارچه مازراتی قرمز
 • پارچه مازراتی قهوه ای
 • پارچه کرپ سبز پاستیلی

مازراتی دبل گرم بالا چه نوع پارچه ای است؟

در میان تنوع بالای پارچه های کرپ مازراتی کتی که از الیاف ابریشم تابیده شده تولید می‌ شدند، رفته رفته با اضافه کردن الیاف پنبه، پلی استر، استندکس و موارد دیگر پارچه های کرپ تنوع زیادی پیدا کرده اند. در سال ‌های اخیر با امکان ایجاد بافت های سه بعدی و موجدار این تنوع گسترش بیشتری یافته است.

در حال حاضر چین و استرالیا دو تولید کننده بزرگ پارچه کرپ مازراتی شلواری و کتی هستند که این پارچه ها را بر دو پایه ابریشم و پشم تولید می کنند. پس در صورت مواجهه با هر نوع از این پارچه ها در بازار بهتر است آنها را به خوبی بشناسید و برای مصارف خاص انتخاب کنید.پارچه مازراتی برای کت ابتدا تولید می شد و سپس با تولید مازراتی ایرانی برای شلوار نیز استفاده شد.

اما در حال حاضر در داخل کشور ما نیز کارخانجات معتبر وجود دارند که در حوزه تولید پارچه های کرپ به خصوص پارچه کرپ مازراتی پرطرفدار فعالیت می ‌کنند. پس در صورت نیاز می توانید از محصولات داخلی به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.برای جلوگیری از پرز گرفتن پارچه مازراتی با اب سرد بشورید.پارچه مازراتی برای لباس مجلسی بیشتر کاربرد دارد.

پارچه مازراتی شلوری و مانتویی چیست؟

به احتمال زیاد بارها نام پارچه مازراتی رنگ نسکافه ای را شنیده اید، این پارچه در گروه پارچه های پرطرفدار قرار می گیرد که برای دوخت لباس های مختلف مانند مانتو شلوار و لباس های مجلسی هم کاربرد دارد. به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد و موارد استفاده زیاد بهتر است تا به طور کامل پارچه های مازراتی و انواع آن را بشناسید.

تشخیص پشت و روی پارچه کرپ مازراتی گرم بالا

تشخیص پشت و روی پارچه کرپ مازراتی گرم بالا آسان است ،روی پارچه بافت بیرون آمده دارد و داخلش فرورفتگی دارد.

معمولا برای بافت این پارچه ها از الیاف خاصی استفاده می شود که این الیاف را برای بافت پارچه های کرپ مازراتی تحت پیچش قرار می دهند، تا استحکام آن افزایش پیدا کند. این نخ های تاب دار طی فرآیندهای شیمیایی خاص کیفیت شان افزایش پیدا می کند.

بافت پارچه مازراتی به گونه ای ضخیم و پر تراکم است که در بین سایر کرپ های دیگر ضخیم تر بوده و برای فصول سرد سال هم می توان از آن استفاده کرد. این پارچه دارای ظاهری کاملا صاف و یکدست بوده و به هیچ عنوان سطح آن پرز نمی شود.شلوار پارچه مازراتی مردانه تن خور عالی دارد.

خرید کرپ مازراتی گرم بالا مشکی و رنگی

معمولا پارچه های کرپ مازراتی شلوار را با عرض ۱۵۰ سانتی متر به گونه ای تولید می کنند که کمی خاصیت کشسانی دارد. به همین دلیل مورد توجه بسیاری از مراکز تولید قرار می گیرد. زیرا پارچه ‌های حالت کشسانی دارند، تنپوش راحت تری داشته و بیشتر مورد استقبال مصرف کننده قرار می گیرد.خرید کرپ مازراتی از مراکز معتبر مثل سایت WWW.MILADARSHADI.COM خرید کنید.

معمولا پارچه مازراتی را به دلیل موارد استفاده متعدد با گرماژ های گوناگون تولید می کنند، تا برای هر مصارفی بتوان از بهترین پارچه استفاده کرد. در حال حاضر از گرماژ ۲۶۰ گرم تا گرماژ ۴۰۰ گرم به راحتی به بازار عرضه می شود. برای مصارف شلوار، مانتو و حتی کت می‌ت وانید از نوع مناسب به کار ببرید.

قیمت پارچه مازراتی	
قیمت پارچه کرپ مازراتی	
پارچه مازراتی اعلا	
قیمت پارچه مازراتی شلواری	
قیمت پارچه مازراتی اصل	
قیمت پارچه مازراتی کتی
کالیته مازراتی

بررسی ویژگی پارچه های مازراتی مجلسی درجه یک

کارخانجات متعددی در زمینه تولید پارچه مازراتی در داخل ایران فعالیت می کنند، تا بتوانند نیاز بازار را پاسخ دهند. زیرا این پارچه در حوزه‌ های مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد و در واقع به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید لباس است.


برای کت شلوار زنانه چند متر پارچه مازراتی لازم است؟


برای کت شلوار زنانه 3 متر لازم است.

پارچه ایستایی خوبی داشته و موجب می‌ شود تا البسه هم بر روی بدن خوش دوخت و خوش حالت قرار بگیرند. به همین سبب استقبال از آن زیاد است. البته به جزء ایستایی باید بگوییم که ویژگی‌ های منحصر به فرد دیگری هم در این پارچه وجود دارد.در این بخش به بررسی برخی از ویژگی ‌ها و مشخصات منحصر به فرد پارچه های مازراتی ارزان ایرانی می پردازیم:

رنگ بندی متنوع پارچه شلواری مازراتی

پارچه های مازراتی رنگ بندی های گسترده ای دارد و به راحتی برای هر رده سنی و گروه شغلی می توانید از رنگ بندی های مناسب استفاده کنید. در واقع در این پارچه با تمامی رنگ های سرد، رنگ های گرم و همچنین رنگ های تیره و روشن ارائه می گردد و رنگ مشکی هم جزء رنگ‌های پراستفاده است.

مقاومت بالا ارچه کرپ مانتویی

تمامی پارچه های کرپ به دلیل تابیده شدن الیاف قبل از بافت از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار هستند و پارچه مازراتی به دلیل تراکم بافت بیشتر ماندگاری بالایی هم دارد.

سطح لطیف مازراتی اصل

تمامی پارچه های مازراتی به گونه ‌ای بافته می شود که دارای سطحی لطیف و صاف است. به همین سبب برخورد پارچه با پوست لطیف افراد حساس هیچ آسیبی به آنها وارد نمی کند و برای همه پوست ها استفاده کردن از این پارچه امکان پذیر است.

عدم آبرفت مازراتی درجه یک

پارچه های مازراتی به دلیل تابیده شدن الیاف در روند تولید به ‌هیچ‌ عنوان آبرفت ندارند و اگر تمامی قواعد و اصول در روند تولید این پارچه رعایت شود، در هنگام شست و شو با کسری پارچه مواجه نمی شوید.

کشسانی مناسب مازراتی اعلا

پارچه های کرپ مازراتی را به گونه ای تولید می کنند که خاصیت کشسانی دارند. معمولاً کشسانی همین پارچه از دو طرف است و لباس های دوخته شده با آن راحتی زیادی به دنبال دارد و حرکت دست در این لباس ها به آسانی صورت می گیرد.

پرز نشدن سطح پارچه مازراتی درجه یک

در صورتی که پارچه ها با تراکم بافت بالا تولید شوند و از الیاف مرغوب و درجه یک در روند تولید آنها استفاده گردد، در حین استفاده های طولانی مدت به هیچ عنوان سطح پارچه پرز و گلوله نمی شود.

پارچه مازراتی کت و شلوار خنک بودن

پارچه های کرپ مازراتی به گونه ای تولید شده اند که در دمای بالا هم امکان تهویه کافی را ایجاد می کند. زیرا از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی مرغوب در کنار یکدیگر تولید شده و به دلیل وجود الیاف پنبه تنفس پذیری بالایی دارند. داشتن این قابلیت موجب می ‌شود تا از تجمع عرق بر روی بدن جلوگیری کرده و رطوبت بدن را جذب می کند. به همین سبب در حین استفاده روزمره و شرایط پر جنب و جوش افراد احساس ناخوشایندی از پوشیدن این البسه پیدا نمی کنند.

تطبیق پذیری

تطبیق پذیری در پارچه مازراتی زیاد است و به راحتی می توان این پارچه را در کنار سایر پارچه های دیگر هم استفاده کرد. الیاف متنوعی در روند تولید آن استفاده شده که موجب می ‌شود، تا در کنار پارچه های کرپ، پارچه های تابستانه و پارچه های مجلسی هم به راحتی این پارچه قرار بگیرد.

ضد چروک

از ویژگی های منحصر به فرد و خاص این پارچه می توان به ضد چروک بودن آن اشاره کرد که به دلیل نوع الیاف و همچنین تراکم بافت در حین استفاده های روزمره ایستایی خود را حفظ کرده و به هیچ عنوان شکل ظاهری البسه از بین نمی رود.

انواع پارچه مازراتی شلواری ،مانتویی و مجلسی

در سال های اخیر که صنعت نساجی رشد و پیشرفت زیادی پیدا کرده و دستگاه های متعددی در روند تولید پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرند و با تنوع بالایی از محصولات در بازار رو به رو می ‌شوید. دیگر بدون نگرانی می توانید متناسب با سلیقه و بازارهای هدف خود از بین تنوع بالای پارچه های کرپ مازراتی و نمونه های مختلف دیگر بهترین ها را تهیه کنید.

پارچه های مازراتی از چند جهت دسته بندی می شوند که با بررسی دقیق آنها می توانید در هنگام خرید انتخاب های بهتری انجام دهید.

یک کیلو پارچه مازراتی چند متر است؟

میزان متراژ پارچه مازاراتی برای هر کیلوگرم ممکن است متفاوت باشد و بستگی به ضخامت و نوع پارچه دارد. با این حال، به طور معمول، یک کیلوگرم از پارچه مازاراتی ایرانی حدوداً حاوی 2.5 تا 3 متر پارچه می‌باشد. این مقدار به میزان نخ و ضخامت پارچه بستگی دارد.

دسته بندی پارچه مازراتی از لحاظ وزن:

پارچه مازراتی مانتویی نازک

پارچه های مازراتی سبک از گرماژ کمتری برخوردار بوده و به دلیل لطافت و لختی بیشتر برای دوخت لباس های ماکسی و مجلسی کاربرد دارد. این پارچه ایستایی خوبی بر روی اندام داشته و موجب ایجاد استایل زیبا می گردد. به همین جهت از پرطرفدار ترین پارچه ها برای دوخت پیراهن های مهمانی بانوان محسوب می شود. زیرا تا سال‌ های طولانی با مراقبت می توانید از آن استفاده کنید.رقیب سر سخت این پارچه ،پارچه فیونا می باشد ،که وزن کمتری نسبت به پارچه مازراتی دارد برای اشنایی با پارچه فیونا اینجا کلیک کنید.

قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک
قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک

پارچه مازراتی شلواری گرم بالا

مازراتی سنگین یا همان گرم بالا با تراکم بافت بالاتر تولید می شود؛ به همین جهت گرماژ آن هم افزایش پیدا می کند. از این پارچه برای دوخت البسه زمستانی مانند مانتو و کت های خاص استفاده می کنند و با قرار دادن یک آستر گرم از این پارچه برای دوخت کاپشن و پالتو هم به کار می برند.

پارچه های مازراتی از لحاظ طرح و نقش هم در چندین دسته بندی قرار می گیرند که با شناخت طرح های مختلف می توانید از این پارچه ها به عنوان پارچه اصلی و یا خرج کار استفاده نمایید که در ادامه به چند طرح پرطرفدار و پرفروش آن اشاره می کنیم:

پارچه مازراتی لباس مجلسی ساده

پارچه های مازراتی ساده جزء پارچه های پر استفاده هستند که برای داشتن یک استایل شیک و زیبا می توانید در جهت دوخت لباس های مجلسی شومیز مانتو و موارد مختلف دیگر آنها را به کار ببرید. معمولا پارچه های ساده مورد علاقه همه گروه های سنی قرار می گیرند و به دلیل لطافت بالا و چروک نشدن در تمام فصول سال و برای همه شرایط می ‌توان از این پارچه استفاده نمود.

مازراتی طرح دار مانتویی

بر روی پارچه های مازراتی طرح های مختلفی قرار گرفته، تا هر فرد متناسب با سلیقه و بازار هدف خود بتواند، این پارچه ‌ها را تهیه کند. از پرطرفدارترین طرح ها می توان به طرح های برندهای مختلف، طرح های راه راه و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

مازراتی گلدار کت مجلسی

پارچه های گلدار در تنوع بسیار زیاد تولید می شوند؛ زیرا با تنوع طرح ها و رنگ های گل ها و همچنین ریز و درشت بودن سلیقه همه افراد را تحت پوشش قرار بدهند. از پارچه های گلدار بیشتر برای تولید پوشاک بانوان استفاده می شود؛ به همین سبب معمولاً در رنگ های شاد و خاص آنها را ارائه می کنند.

پارچه های مازراتی شلواری ،مازراتی مانتویی و مازراتی مجلسی

پارچه کرپ مازراتی جزء پارچه هایی است که آبرفت نداشته به همین سبب مراکز تولیدی سعی می کنند، تا از این پارچه در روند دوخت محصولات مختلف خود استفاده کنند. زیرا نداشتن آبرفت تأثیر زیادی در کاهش هزینه های این مراکز دارد.رقیب سر سخت پارچه مازراتی شلواری پارچه سابله کش فاستونی است ،که وزن بالاتری دارد و رنگبندی متنوع است ،بیشتر کاربرد پارچه مجلسی دارد.

سایر ویژگی های دیگر پارچه مانند بدن ‌نما نبودن، مناسب بودن برای تمامی فصول و به خصوص بهار و پاییز و کاربردهای گسترده آن موجب شده تا بیشتر مورد خرید و فروش قرار بگیرد. در صورت آشنایی کامل با کاربرد پارچه در هنگام نیاز به شکل بهتری می توانید این پارچه ها را تهیه کنید.

در اینجا به معرفی برخی از مهم‌ترین کاربردهای پارچه مازراتی و مصارف آن می ‌پردازیم:

 • برای دوخت تمامی مانتوهای رسمی و اداری زنانه به دلیل ایستایی مناسب می توان از این پارچه استفاده نمود.
 • برای تولید و دوخت لباس های مجلسی زنانه به دلیل درخشندگی و همچنین خاصیت کشسانی مورد توجه قرار می ‌گیرد.
 • برای دوخت انواع پالتو، کاپشن و مانتوهای پاییزه و زمستانه از پارچه های مازراتی با گرماژهای مناسب استفاده می شود.
 • در روند دوخت انواع شلوارهای زنانه و مردانه از پارچه های مازراتی با گرماژ بالا تر استفاده می کنند.
 • از مازراتی سبک برای دوخت انواع شومیز و حتی طراحی شال و روسری هم به کار می برند.
 • یکی از کاربردهای خاص این پارچه تولید انواع مبلمان است که از پارچه با گرماژ بالا استفاده می کنند.
 • در روند تولید یونیفرم تمامی شرکت ها و مهدکودک ها، مدارس و همچنین تولید یونیفرم دانش آموزان هم می توان از این پارچه استفاده نمود.

پارچه مازراتی برای چه فصلی مناسب است؟

امروزه پارچه های زیادی در بازار وجود دارند که از لحاظ نوع بافت، نوع رنگ بندی برندهای تولید کننده و همچنین نوع الیاف مورد استفاده در روند تولید و میزان استفاده از الیاف با یکدیگر تفاوت دارند. ممکن است خریداران عمده در هنگام تهیه پارچه مورد نیاز کارگاه های خود در بین این تنوع بالا دچار سرگردانی شوند که کدام پارچه مناسب تر است.

معمولا از پارچه های مازراتی با گرماژ کمتر برای فصول گرم سال استفاده می ‌کنند و از پارچه مازراتی با گرماژ بالا برای فصول سرد استفاده می شود. در صورتی که بخواهید از این پارچه ها در سرمای زمستان هم استفاده نمایید، می توانید با ترکیب آنها با منسوجات دیگر مانند پلیش و مواردی از این قبیل یک زمستان گرم را سپری کنید.

تنوع کالیته رنگ بندی پارچه مازراتی ایرانی

پارچه مازراتی به دلیل داشتن کیفیت خوب و ویژگی‌های خاص موارد استفاده زیادی دارد، یکی از این ویژگی های منحصر به فرد تنوع رنگبندی است.

از پراستفاده ترین رنگ بندی های این پارچه در بازار می توان به رنگ مشکی، رنگ سفید، رنگ قرمز، رنگ نسکافه ای، رنگ کرم، رنگ طوسی، رنگ سبز اشاره کرد. البته رنگ های روشن دیگر مانند آبی کم رنگ، سبز کمرنگ یا پاستیلی، زرد و رنگ های دیگر هم وجود دارد.

بهترین روش شستشوی پارچه های مازراتی

آشنا بودن با شیوه ‌های مختلف شستشوی پارچه ها موجب شده تا ماندگاری پارچه بر اثر شستشو کم نشود. به همین سبب نیاز است در هنگام خرید پارچه های عمده حتماً اطلاعات لازم و کاربردی در این حوزه را از فروشنده و کارشناسان حاضر در نمایندگی ها بپرسید.

در این بخش به بررسی چند نکته مهم در حین شستشوی پارچه های مازراتی می پردازیم، تا با رعایت این نکات به شکل بهتری بتوان برای طولانی مدت کیفیت پارچه را حفظ کرد:

به هیچ عنوان این پارچه ها را با آب خیلی داغ نشوید و همیشه با آب ولرم مورد شستشو قرار دهید.

استفاده کردن از شوینده های ملایم به جای شوینده های قوی کمک می کند تا رنگ و الیاف پارچه کیفیت خود را حفظ کند.

برای خشک شدن به هیچ عنوان پارچه ها را در برابر نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

بهتر است در هنگام اتوکشی پارچه را پشت و رو کرده و از یک پارچه سفید و تمیز بر سطح کار استفاده کنید، تا سطح پارچه با حرارت اتو برق نیفتد.

نحوه تشخیص پشت و روی پارچه مازراتی برند فدک

در هنگام برش و دوخت پارچه ها مشخص کردن پشت و رو پارچه تأثیر زیادی در کیفیت نهایی کار و نحوه ارزش گذاری دارد. معمولاً در پارچه های طرح دار پشت رو به راحتی مشخص است. اما پارچه های ساده اغلب پشت و روی شبیه به هم دارند.

برای اینکه پشت و روی پارچه مازراتی را تشخیص بدهید، چند راهکار وجود دارد که شناخت این راهکارها به شما کمک می ‌کند تا بدون مشکل بتوانید لباس های زیبا از این پارچه های مرغوب و باکیفیت تهیه کنید.

چند راهکار مهم برای تشخیص پشت و روی پارچه کرپ مازراتی:

بر روی کناره پارچه و خط ترکی نقطه هایی مانند جای سوزن قرار گرفته است، روی پارچه همان سمتی است که مثل جای سوزن و زبر می باشد.

قسمتی از ترکی که زیر دست نرمی دارد، دقیقاً پشت پارچه میشود.

بررسی بافت پارچه هم به شما کمک می ‌کند تا پشت و روی پارچه را تشخیص دهید. معمولاً قسمت روی پارچه بافتی نرم و لطیف داشته و قسمت پشت بافت زبرتری دارد.

نکات مهم برای تشخیص کیفیت پارچه مازراتی شلواری و مانتویی، چینی و ایرانی

پارچه مازراتی از پارچه های پراستفاده در تولیدی های پوشاک بوده و به همین سبب شناخت مشخصات و ویژگی های خاص و منحصر به فرد این پارچه کمک می کند تا افراد به شکل دقیق تری پارچه های مناسب و کاربردی را تهیه کنند.

تولید کنندگان به دلیل دوام بالا و استحکام خوب از این پارچه به کار می برند، تا بتوانند محصولات تولید شده خود را به شکل بهتری به بازار عرضه کنند. به همین سبب نیاز است که نکات خاصی را برای تشخیص کیفیت پارچه بدانند. با به کارگیری این نکات در هنگام خرید در نهایت می توانند از کیفیت پارچه ها اطمینان کامل به دست آورند.

چند نکته مهم برای تشخیص کیفیت پارچه مازراتی به شرح ذیل است:

تست چروک پذیری

می توانید بخشی از پارچه را در دست خود مچاله کنید، پس از رها کردن پارچه اگر سریع به حالت اولیه بازگشت و چروک نشد، پارچه ای خوب است و می توانید از آن برای تولید و دوخت لباس های رسمی هم استفاده نمایید. اما اگر خطوط چروک بر روی پارچه باقی بماند، نشان دهنده نامرغوب بودن پارچه است.

تست رنگ

ثبات رنگ از موارد بسیار مهمی است که می تواند بر روی قیمت البسه دوخته شده تأثیر بگذارد. پس از بررسی ثبات رنگ با استفاده از یک پارچه سفید نمناک ضروری است، اگر بر روی پارچه رنگ به جای بماند، به این معنی است که در حین شستشو البسه رنگ خود را از دست می دهند.

تست استحکام

برای تست استحکام بهتر است که از دو جهت الیاف تار و الیاف پود را بررسی نمایید و با گرفتن و کشیدن تارها در میان انگشتان خود می توانید، از استحکام بافت و تراکم آن اطمینان پیدا کنید. اما اگر الیاف تار و پود به راحتی خارج شوند، نشان دهنده کیفیت پایین بافت پارچه است.

بررسی راستای پارچه

معمولاً پهن کردن پارچه بر روی میز برش در راستای یکسان تأثیر زیادی بر روی چینش الگوها و بهتر قرارگیری لباس بر روی بدن دارد. پس نیاز است که حتماً یک طاقه پارچه را باز کرده و لبه های پارچه کاملاً بازرسی شود. یکدست بودن لبه پارچه بدون حالت کشسانی از نشانه های مرغوبیت پارچه های کرپ است.

تست کشسانی

تست قابلیت کشسانی پارچه های مازراتی یکی از راه‌ های مهم برای تصمیم گیری و انتخاب این پارچه جهت دوخت البسه گوناگون است. به همین جهت نیاز است که یک تکه از این پارچه را از جهات مختلف بررسی کنید. هر چقدر که ضریب کشش بالاتر باشد در نتیجه خاصیت کشسانی آن هم بیشتر می گردد. این از مهمترین ویژگی های یک پارچه مازراتی مرغوب و درجه یک است.

پارچه مازراتی ایرانی بخرم یا چینی؟

در بازارهای عرضه و فروش پارچه تنوع بالایی از منسوجات ارائه می گردد، تا خریداران بتوانند با حق انتخاب های بیشتر بهترین پارچه ها را تهیه کنند. پارچه مازراتی در بازار داخل کشور ما، هم تولید ایران و هم تولید چین وجود دارد.

پارچه مازراتی ایرانی بخرم یا چینی؟ این سوال برای همه افرادی که قصد خرید عمده دارند و شناخت کافی از ویژگی های پارچه های مازراتی ایرانی و چینی ندارند به وجود می آید. در پاسخ به این افراد باید بگوییم که بهتر است تمامی مشخصات پارچه های چینی و ایرانی را به صورت مجزا بررسی کرده و متناسب با بازار هدف خود این پارچه ها را انتخاب کنند.

در این بخش به بررسی برخی از ویژگی ‌ها و مشخصات پارچه های مازراتی ایرانی و چینی می پردازیم:

پارچه تولید شده در ایران معمولاً با عرض ۱۶۰ سانتی متر تولید شده؛ اما پارچه های چینی عرض ۱۵۰ سانتیمتر کامل دارند.

پارچه ایرانی معمولاً در زیر اتو حدود ۳ سانتی متر کاهش پیدا می ‌کند؛ اما پارچه های چینی بین ۳ الی ۴ سانتی متر کسری دارند.

پارچه های ایرانی ایستایی خوبی دارند؛ اما پارچه های چینی به نسبت ایرانی ها ایستایی زیباتری بر روی بدن ایجاد می کند.

رنگ بندی پارچه های ایرانی بسیار زیاد است و متناسب با سلیقه خود می توانید انتخاب کنید؛ اما پارچه های چینی با توجه به بازرگانی ها و واردکنندگان محدودیت رنگ دارند.

پارچه مشکی مازراتی ایرانی به صورت جت بلک آماده شده و بسیار پررنگ است؛ اما پارچه مشکی چینی بور می باشد.

قیمت پارچه مازراتی درجه یک در بازار

اصولا پارچه مازراتی از پارچه های درجه یک و با کیفیت بالایی است که دارای انواع گوناگونی می باشد. به همین سبب حجم خرید و فروش آن در بازار زیاد است. هر زمان که یکپارچه در بازار محبوبیت پیدا کند، دلالان و واسطه ها در خرید و فروش آن دخالت کرده و سبب افزایش قیمت های بی دلیل می گردند.

قیمت پارچه مازراتی درجه یک در بازار به عوامل زیادی ارتباط پیدا می ‌کند که شناخت هر کدام از این عامل ها موجب می شود، تا در هنگام خرید بتوانید تصمیمات بهتری بگیرید. با داشتن اطلاعات کامل در نهایت می توانید هزینه مقرون به صرفه را برای خریدهای خود در نظر گرفته و از لحاظ اقتصادی صرفه جویی داشته باشید.

از مهمترین عامل هایی که می تواند بر نرخ پارچه مازراتی درجه یک در بازار تأثیر بگذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گرماژ پارچه

گرماژ پارچه هرچقدر که بیشتر باشد، میزان الیاف بیشتری در روند تولید آن استفاده شده است.

تنوع رنگ بندی

وجود تنوع رنگ بندی حق انتخاب بیشتری به خریداران می دهد و به دست آوردن برخی از تنالیته های رنگی، هزینه های بالاتری را به دنبال دارد.

برند تولید کننده پارچه

برندهای مختلفی در حوزه تولید پارچه ها فعالیت می کنند که هر چقدر یک برند شهرت بیشتری داشته باشد، در نتیجه منسوجات تولید شده آنها از کیفیت بالاتری برخوردار است.

حجم سفارش

حجم سفارش برای خرید از عامل های بسیار مهمی است که بر روی هزینه پارچه تأثیر می گذارد. هر چقدر سفارش مشتری بیشتر باشد، امکان دریافت تخفیف های بیشتر هم میسر می گردد.

داخل یا وارداتی بودن

پارچه های مازراتی را در داخل کشور تولید می کنند، همچنین از کشورهای دیگر مانند چین هم به بازار ارائه می گردد. با توجه به شرایط عرضه و نیاز مصرف کننده قیمت پارچه ها تغییر می یابد.

فروش پارچه مازراتی شلواری ایرانی از درب کارخانه

معمولاً مراکز تولیدی و بنکداری ها و فروشندگان عمده به دنبال پیدا کردن راه حل هایی هستند که در هنگام خرید پارچه مازراتی به قیمت های کمتری دست پیدا کنند. چرا که می توانند هزینه های نهایی کارگاه های خود را کاهش داده و در نهایت محصول ارزانتری به دست مصرف کننده نهایی برسانند.

یافتن مراکز فروش پارچه مازراتی که بدون حضور واسطه فعالیت دارند، یک راه‌ حل بی‌نظیر است که به قیمت درب کارخانه دست پیدا کنید. این مجموعه می ‌تواند در میان سایر رقبا و مراکز عرضه و فروش جزء بهترین انتخاب ها قرار بگیرد. زیرا به عنوان یک پل ارتباطی قوی عمل کرده و تمام واسطه ها را حذف نموده است.

از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می ‌توان به ارائه تنوع بالای پارچه های مازراتی از لحاظ رنگبندی و گرماژ و همچنین طرح های مختلف اشاره نمود. به همین دلیل خریدار بدون سردرگمی و تلف کردن وقت خود می تواند هر نوع پارچه ای را متناسب با نیاز خود تهیه کند. در صورت تمایل از پارچه های طرح دار به عنوان خرج کار نیز انتخاب نماید.

برای ثبت سفارش پارچه مازراتی با کیفیت بالا و قیمت منحصر به فرد، کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار کنید. پس از ثبت سفارش در کمترین روز کاری پارچه های خریداری شده برای شما ارسال می شود.

قیمت پارچه مازراتی مانتویی
قیمت پارچه مازراتی درجه یک
قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک
قیمت پارچه مازراتی کت و شلوار
قیمت پارچه مازراتی
قیمت پارچه کرپ مازراتی
پارچه مازراتی اعلا
قیمت پارچه مازراتی شلواری
قیمت پارچه مازراتی اصل
قیمت پارچه مازراتی کتی

کرپ مارزاتی
کرپ مارزاتی

قیمت پارچه مازراتی مانتویی
معایب پارچه مازراتی مانتویی
قیمت پارچه مازراتی درجه یک
قیمت پارچه مازراتی شلواری
قیمت پارچه مازراتی کتی
پارچه مازراتی مانتویی نی نی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان