اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه تترون اسکراب پزشکی : ساده و کشی

پارچه تترون اسکراب پزشکی با جنس نخی پلی استر ویسکوز فلامنت با گرماژ 190 گرم در عرض های 150 سانتیمتر با رنگ ری اکتیو و ترموزول رنگ می شود،قیمت پارچه تترون روپوش پزشکی متری 70000 تومان می باشد.

قیمت پارچه تترون اسکراب پزشکی : پارچه تترون گلدوزی

قیمت پارچه تترون عمده :ساده و تترون گلدار

  • کمند 72000
  • درنا 75000
  • سیب 69000
  • کاماش 75000
  • بروجرد 115000
  • کاشان 74000
  • ستایش 45000
  • طوبی 68000

پارچه تترون اسکراب پزشکی در رنگ بندی های مختلف و به خصوص رنگ سبز و سفید با کیفیت بالا تولید می شود. پارچه اسکراب پزشکی باید نرم و لطیف باشد .جهت سفارش خرید عمده پارچه تترون بیمارستانی و ارزان و پارچه تترون روپوش پزشکی تماس با معتبرترین مرکز خرید عمده پارچه تترون بیمارستانی به شکل مستقیم و بدون واسطه بهترین راه حل است.پارچه تترون برای گلدوزی لوگو و برند بیمارستان بسیار مناسب است.

تهیه روپوش پزشکی برای بخش‌ های مختلف مراکز درمانی و بیمارستان ها لازم و ضروری است. چرا که روپوش های مناسب می تواند از پزشکان در برابر میکروب ها و آلودگی های موجود در محیط محافظت کند.

پارچه تترون اسکراب پزشکی که اغلب از آن برای دوخت روپوش و شلوار به صورت هماهنگ استفاده می شود، بسیار مورد توجه بوده و اغلب مراکز تولیدی ترجیح می‌ دهند تا مناسب ترین قیمت پارچه تترون اسکراب بیمارستانی را تهیه کنند. بدین وسیله می توانند هزینه های نهایی خود را تا حد زیادی کاهش بدهند.

انتخاب مراکز خرید عمده پارچه تترون بیمارستانی که با کارخانجات تولید پارچه تترون ارتباط مستقیم دارند، موجب می‌ شود تا به پارچه های مرغوب و با کیفیت در کنار نرخ درب کارخانه دست پیدا کنند.

پارچه تترون اسکراب پزشکی چیست؟ قیمت پارچه تترون شلواری

قیمت پارچه تترون شلواری پزشکی

  • پارچه تترون شلوار 160 گرم مترید 39000 تومان
  • پارچه تترون شلوار 190 گرم متری 44000 تومان

در اغلب کسب و کارها از لباس های خاص برای انجام فعالیت های روزانه استفاده می شود. چرا که لباس های خاص سبب ایجاد نظم بیشتر در محیط کار و همچنین محافظت از افراد در برابر آلودگی ها و خطرات موجود در محیط می گردد.

در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها اغلب افرادی که در این فضاها کار می کنند و به خصوص پزشکان لازم است، حتما از روپوش پزشکی مناسب استفاده کنند. به همین جهت تمامی تکنسین های آزمایشگاه ها و داروخانه ‌ها روپوش های با کیفیت بالا و به رنگ سفید دارند.

پارچه ای که برای دوخت اسکراب پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد، باید از جنس الیاف پنبه یا کتان باشد، تا با تبادل هرچه بهتر هوا از تعریق اضافه جلوگیری کند. همچنین با تنظیم دمای بدن و ایجاد حس خوب، افراد به شکل بهتری می توانند فعالیت های روزانه خود را انجام دهند.

اسکراب پزشکی جزء تجهیزات و لوازم مورد نیاز و ضروری در حرفه پزشکی است که به دو صورت روپوش تنها یا روپوش و شلوار به صورت هماهنگ طراحی و تولید می شود. معمولا پزشکان و جراحان در اتاق عمل ترجیح می دهند تا از اسکراب پزشکی به همراه شلوار استفاده کنند، تا انجام حرکات مختلف برای آنها محدود نگردد. البته داشتن یک ظاهر زیبا و منظم هم یکی از دلایل انتخاب این لباس برای پوشش در فضاهای مختلف بیمارستان است.

با توجه به موقعیت استفاده از این البسه انتخاب پارچه تترون برای دوخت، بهترین انتخاب محسوب می شود. زیرا با داشتن الیاف پنبه و الیاف پلی استر و با کیفیت از مقاومت این پارچه ها در برابر کشش و سایش اطمینان کافی وجود دارد.

پارچه تترون اسکراب پزشکی در حال حاضر توسط کارخانجات متعددی طراحی و تولید می شود و با در نظر گرفتن شرایط بیمارستان و نیاز مراکز تولید کننده با گرماژ مناسب به بازار ارائه می گردد. همچنین به غیر از رنگ سفید از رنگ های دیگری مانند سبز هم برای دوخت این اسکراب ها متناسب با محیط استفاده به کار می برند. ولی در اغلب مواقع از رنگ های ملایم برای دوخت و دوز استفاده می کنند.

پارچه تترون اسکراب پزشکی :جنس اعلا

اسکراب پزشکی یکی از پوشش های بسیار مهم و ضروری است که در بخش های مختلف بیمارستان مورد استفاده قرار می ‌گیرد. برخی از پزشکان عادت به پوشیدن روپوش های بلند و برخی دیگر از روپوش های کوتاه استفاده می کنند.

انتخاب قد روپوش و همچنین استفاده از اسکراب پزشکی به همراه شلوار بسته به نوع فعالیت پزشکان مشخص می گردد. به همین جهت توجه کردن به شکل ظاهری این البسه برای ایجاد ظاهر جذاب تر جزء مهم ترین نکاتی است که تولید کنندگان این البسه باید مد نظر قرار بدهند.

پارچه تترون روپوش پزشکی که در روند تولید این اسکراب ها مورد استفاده قرار می گیرد در کارخانجات نساجی به گونه ای تولید می ‌شود که با قرارگیری در محیط آلوده بیمارستان، به راحتی قابلیت شستشو دارند. همچنین از ثبات رنگی بالایی برخوردار بوده و شکل ظاهری آن از بین نمی رود.

پارچه تترون اسکراب پزشکی که مورد توجه مراکز تولید کننده، قرار گرفته دارای برخی از مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد است که در ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم:

ضد آب ژاول پارچه تترون روپوش پزشکی

این پارچه به دلیل ارتباط مستقیم با خون، عفونت و آلودگی های دیگر در محیط بیمارستان پس از هر بار شستشو در معرض آب ژاول قرار می گیرند. داشتن کیفیت بالا و مقاومت سبب می ‌شود تا در طولانی مدت با حفظ شکل ظاهری و کیفیت بتوان از آن استفاده کرد.

قابلیت استریل پارچه تترون روپوش پزشکی

اسکراب پزشکی را پس از هر بار استفاده در اتاق عمل باید مورد شستشو قرار بدهند و برای استفاده بعدی لازم است که حتماً توسط دستگاه اتوکلاو استریل شود، مقاومت در دمای بالا و حرارت زیاد از ویژگی ‌های این پارچه است.

وزن سبک پارچه تترون روپوش پزشکی

داشتن وزن سبک و ایجاد احساس راحتی در پزشکان از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه است؛ چرا که در کنار الیاف با کیفیت پنبه از الیاف پلی استر استفاده شده و وزن بسیار سبکی دارند.

خرید پارچه تترون اسکراب پزشکی در اهواز

استفاده از پارچه تترون برای اسکراب پزشکی در شرایط هوایی شرجی و گرم اهواز می‌تواند به دلیل ویژگی‌های زیر باشد:

۱. تنفس‌پذیری: پارچه تترون، با توانایی تنفس‌پذیری خوب، به پزشکان اجازه می‌دهد تا در شرایط گرم اهواز و رطوبت، احساس راحتی و خنکی داشته باشند.

۲. مقاومت در برابر رطوبت: این نوع پارچه معمولاً مقاوم در برابر رطوبت است، که در محیط‌های گرم اهواز و تعرق زیاد کاربرد دارد و از ایجاد احساس ناراحتی ناشی از رطوبت بر روی پوست پزشکان جلوگیری می‌کند.

۳. راحتی در استفاده و شستشو: پارچه تترون اغلب خوش‌دست و راحت در استفاده است و همچنین می‌تواند به راحتی شسته و نگهداری شود، که در محیط پزشکی خوزستان با تعداد بالای استفاده‌ها بسیار ارزشمند است.

پارچه تترون برای اسکراب پزشکی
پارچه تترون برای اسکراب پزشکی

ضد تعریق پارچه تترون روپوش پزشکی

الیاف پنبه ای که در روند تولید این پارچه استفاده می شود، سبب تبادل هرچه بهتر هوا شده و دمای بدن را متناسب دمای محیط تنظیم می کند. به همین جهت ضد تعریق بوده و جراح در آن احساس بهتری دارد.

ایستایی مناسب پارچه تترون روپوش پزشکی

برای حفظ استایل جراحان و پزشکان، استفاده از لباس هایی با ایستایی مناسب بر روی بدن لازم و ضروری است که پارچه اسکراب پنبه ا ی این ویژگی ها را دارد.

رنگ بندی پارچه تترون روپوش پزشکی

برای تولید اسکراب پزشکی لازم است که حتماً از رنگ سفید، رنگ سبز، رنگ آبی و برخی از رنگ های ملایم دیگر استفاده شود که با توجه به نیاز مراکز درمانی موجب شده تا کارخانجات رنگ های کاربردی را تولید کنند.

خرید پارچه تترون اسکراب پزشکی

قیمت پارچه تترون اسکراب پزشکی

پارچه اسکراب پزشکی دندان پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان