اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

فروش پارچه کجراه سبز | قیمت کارخانه

فروش پارچه کجراه سبز | قیمت کارخانه

قیمت پارچه کجراه سبز بیمارستانی 78000 تومان

پارچه کجراه سبز بیمارستانی با گرماژ 300 گرم و رنگ خمی بهترین پارچه برای دستگاه اتو کلاو و شان و گان جراح می باشد.یکی از منسوجات پراستفاده در محیط بیمارستان به شمار می رود. به همین جهت کارخانجات معتبر صنعت نساجی تمرکز ویژه‌ تری بر روی تولید این پارچه با کیفیت بالاتر گذاشته اند. برای دسترسی به مناسب ترین قیمت پارچه کجراه انتخاب نمایندگی های آنلاین می تواند یک راه حل اصولی باشد.

مشاوره رایگان در خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی 09131130224

هر آنچه در مورد پارچه های ترگال کجراه سبز باید بدانید

از روزگاران قدیم تا به اکنون پارچه جزء مهمترین پوشش برای انسان محسوب می شد. به همین جهت روز به روز با پیشرفت تکنولوژی گونه‌ های مختلفی از پارچه به بازار ارائه شده است. اما در حال حاضر به دلیل تنوع بالای الیاف طبیعی گیاهی، الیاف طبیعی حیوانی و همچنین الیاف مصنوعی و معدنی امکان تولید پارچه ها با ویژگی های مختلف فراهم آمده است.

پارچه های کجراه جزء پراستقبال ترین منسوجات تولید شده، در کارخانجات حال حاضر است که شرایط استفاده از این پارچه ها در صنایع مختلف وجود دارد. به همین سبب هر روزه شیوه تولید این پارچه ها با تغییرات مثبتی روبرو است و تنوع بالایی از این پارچه ها را در بازار مشاهده می کنید.

پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی
پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی

به دلیل افزایش قیمت الیاف طبیعی، کارخانجات برای تأمین نیاز همه بخش های بازار با هر سطح بودجه و درآمد سعی می کنند بیشتر از الیاف مصنوعی مرغوب استفاده کنند، یا اینکه به صورت ترکیبی با الیاف طبیعی پارچه های مختلف را تولید می نمایند.

پارچه ترگال یکی از پارچه های مهم در صنعت نساجی به شمار می رود که از ترکیب الیاف طبیعی پنبه و الیاف مصنوعی پلی استر و همچنین فلامنت تولید می شود.

پارچه ترگال در دو دسته بندی ترگال ساده و ترگال کجراه تولید می شود که از لحاظ شکل ظاهری و همچنین ضخامت این دو دسته با یکدیگر تفاوت دارند. اما چیزی که در این دو پارچه ثابت است، نوع الیاف به کار رفته در خطوط تولید است.

پارچه کجراه سبز یکی از منسوجات مهم در این صنعت به شمار می رود؛ چرا که به شکل مستقیم با جان انسان ها سر و کار دارد. پس باید الیاف مرغوب و درجه یک و با کیفیت بالا در روند تولید آن استفاده شود.

معمولاً پارچه کجراه با گرماژی بین ۲۸۰ تا ۲۹۰ گرم تولید می ‌شوند که در صورت نیاز صنایع و سفارش به کارخانجات، امکان تولید این پارچه ها تا گرماژ ۳۴۰ گرم هم میسر است. اما پارچه ترگال ساده با وزن استاندارد ۲۴۰ گرم تولید و به بازار ارائه می گردد. در شرایط عادی وزن این دو پارچه با یکدیگر بین ۴۰ الی ۵۰ گرم تفاوت دارد.

پارچه های کجراه را در کارخانجات نساجی پس از طی کردن مراحل ریسندگی و بافندگی، برای رنگرزی به سالن های مخصوص انتقال می دهند. در این سالن ها از رنگ های مرغوب و باکیفیت بالا و شیوه های نوین رنگرزی استفاده می کنند، تا پارچه های درجه یک تولید گردد.کمترین قیمت پارچه کجراه بیمارستانی سبز در حال حاضر 68000 تومان است.

بهترین کارخانه تولید پارچه کجراه بیمارستانی سبز

پارچه های کجراه سبز بیمارستانی، برای مصارف مختلفی در محیط بیمارستان تولید می شوند که بسته به شرایط استفاده از این پارچه ها، مورد رنگرزی قرار می گیرند. معمولا پارچه های سبز مصارف آنها محدود به اتاق عمل است، به همین سبب اغلب کارخانجات تمرکز ویژه ‌تری بر روند تولید این پارچه به صورت ضد آب ژاول گذاشته اند.

کارخانجات نساجی زیادی در شهرهای مختلف ایران در حال فعالیت هستند که با شناخت این کارخانجات می توانید منسوجات متنوعی را متناسب با شرایط و نیاز خود تهیه کنید. اما در حوزه پارچه‌ های کجراه سبز بیمارستانی بهترین کارخانجات فعال در حال حاضر در اصفهان قرار دارند.

اصفهان به عنوان قطب صنعت نساجی ایران شناخته می ‌شود که کارخانجات گسترده ای در آن فعالیت می‌ کنند. حضور همه این کارخانجات متعدد موجب شده تا رقابت بین تولیدکنندگان افزایش پیدا کرده و همه آنها از مواد درجه یک و با کیفیت بالا استفاده نمایند.

برای آشنایی با پارچه کجراه اینجا کلیک کنید.

در حال حاضر بیشتر از ۹۰ درصد کارخانه ها و کارگاه های تولید پارچه های ترگال و کجراه در شهر اصفهان قرار گرفته اند. به همین سبب تمامی تولیدات اصفهان در بالاترین سطح کیفیت قرار می ‌گیرند و به راحتی می ‌توانید از تنوع بالای آنها در شرایط خاص استفاده کنید.

کارخانه پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی
خرید اینترنتی پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی گل پود

از معروفترین کارخانجات فعال در این حوزه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • نساجی کاماش
 • نساجی فدک
 • نساجی تک
 • نساجی مهنام

نحوه رنگرزی پارچه کجراه سبز بیمارستانی

پارچه کجراه سبز از پارچه های خاص این حوزه محسوب می ‌شود که با داشتن ویژگی ضد آب ژاول در بخش های مهم بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه رنگرزی پارچه های کجراه سبز با شیوه رنگرزی پارچه های کجراه دیگر کاملاً متفاوت است.

معمولاً برای آماده سازی پارچه های سبز، آنها را به صورت خمی یا دو حمام مورد رنگرزی قرار می‌دهند. در این شرایط چندین بار مراحل رنگرزی تکرار می ‌شود، تا رنگ به خوبی در تمامی الیاف تار و پود پارچه نفوذ پیدا کند.

در سال های اخیر هم با استفاده از روش ری اکتیو امکان تولید این پارچه ها با کیفیت بالاتر فراهم آمده است. اما هزینه ‌های مربوط به رنگرزی با این شیوه ها به نسبت پارچه های معمولی بیشتر می باشد. به همین سبب ممکن است که این پارچه ها را در بازارهای عرضه و فروش با نرخ بالاتری مشاهده کنید.

تمامی پارچه هایی که با این شیوه مورد رنگرزی قرار می گیرند، در مصارف بیمارستانی برای تولید لباس پرستاران، لباس پزشکان و همچنین منسوجات اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرند. اما پارچه های منسوجات اتاق عمل که با رنگ سبز هستند، به شکل ویژه تری در برابر حرارت دستگاه اتوکلاو و برخورد با وایتکس مقاوم تولید می گردند.

بیشترین مصارف پارچه های کجراه با رنگ سبز در بیمارستان

پارچه های کجراه که به عنوان گسترده ترین منسوجات پراستفاده در محیط پزشکی است، از ویژگی ها و مشخصات خاصی مانند انعطاف پذیری، مقاومت در برابر رطوبت و کشش و سایش و بسیاری از موارد دیگر برخوردار است. به همین سبب از نمونه های مختلف این پارچه به راحتی می توان در بخش های بیمارستان استفاده نمود.

پارچه های کجراه سبز یا پارچه های اتاق عمل از محبوب ترین پارچه های پزشکی در ایران شناخته می شوند. زیرا به راحتی می توان این پارچه ها را به وسیله آب ژاول و وایتکس مورد شستشو قرار داد و با داشتن وزن مناسب می ‌توان در شرایط گوناگون از آنها استفاده نمود.

از مهمترین موارد استفاده و کاربردهای پارچه های کجراه با رنگ سبز در بیمارستان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

یک پارچه پرکاربرد برای ایجاد موانع فیزیکی در مکان های استریل و غیر استریل می باشد؛ زیرا به راحتی می توان آن را مورد شستشو قرار داد.

برای دوخت گان جراحی که وظیفه دور نگه داشتن و محافظت از پرسنل اتاق عمل در برابر خون و آلودگی های دیگر را به عهده دارد، مورد استفاده است.

خرید پارچه ترگال کجراه رنگی در شیراز

مرکز فروش پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی
مرکز فروش پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی

پارچه ترگال کجراه رنگی در شیراز با جنس درجه یک برای فرم مدارس شیراز و لباس های شیک بیمارستان های شیراز استفاده می شود.

برای دوخت شان جراحی و قطعات مختلف مورد نیاز در حین عمل های جراحی به کار می رود.

برای دوخت کاورهای مختلف جهت پوشش دستگاه های مهم موجود در اتاق عمل کاربرد دارد.

کادر درمان برای مراقبت از بیمارانی که به مشکلات عفونی مبتلا هستند از این پارچه جهت محافظت خود استفاده می کنند.

برای دوخت ماسک و کلاه مخصوص جراح و دستیاران آنها از پارچه های کجراه به دلیل داشتن مقاومت بالا استفاده می کنند.

در سال های اخیر که پارچه های یکبار مصرف همه گیرتر شده است، برای بخش ‌های مختلف اتاق عمل هم از این پارچه استفاده می ‌کنند. اما به دلیل یکبار مصرف بودن و صرف هزینه های متعدد برای اتاق عمل مقرون به صرفه نیست.

به همین جهت اغلب مراکز درمانی ترجیح می دهند با صرفه یکبار هزینه برای مدت طولانی از یک پارچه استفاده کنند. از مهمترین گام ها در هنگام خرید پارچه کجراه سبز، شناخت ویژگی ها و کیفیت پارچه است تا به راحتی بتوان در میان تنوع منسوجات، در بازار های عرضه و فروش بهترین را انتخاب کرد.

مشخصات پارچه های کجراه

اگر شما هم جزء تولیدکنندگان منسوجات بیمارستانی هستید، حتما به دنبال آشنایی بیشتر با مشخصات پارچه های کجراه می باشید. چرا که شناخت تمامی این ویژگی ها کمک می کند تا در هنگام خرید، تصمیمات بهتری را اتخاذ کنید.

پارچه های کجراه جزء پارچه های پر کاربردی هستند که در شرایط مختلف می توان از آن ها استفاده نمود. ممکن است برای بسیاری از افراد سوال به وجود بیاید که دلایل استفاده بیشتر از پارچه های کجراه در صنایع مختلف چیست؟

در این بخش برای دادن یک پاسخ مناسب به این سوال به بررسی مشخصات پارچه های کجراه بطور کامل و دقیق می پردازیم، تا به دلایل استفاده بیش از حد این پارچه در همه صنایع پی ببریم:

نرمی و لطافت

نرمی و لطافت پارچه‌ های کجراه به گونه ای است که به راحتی می توان از آنها در جهت تولید البسه مختلف استفاده کرد. چرا که بدون مشکل بر روی بدن قرار گرفته و امکان برش و دوخت آن در مدل های مختلف وجود دارد.

تراکم بافت خوب

تراکم بافت در این پارچه به گونه ای است که با گرفتن الیاف تار و پود از یکدیگر جدا نمی شوند. به همین سبب بدون نگرانی از پرز شدن سطح پارچه می توان آن را تا مدت های طولانی مورد استفاده قرار داد.

ثبات رنگ

ثابت بودن رنگ در حین شستشوهای متعدد از ویژگی های مهم پارچه های کجراه است که در هر دو نمونه پارچه کجراه ساده و پارچه کجراه ضد آب ژاول این ثبات رنگی وجود دارد. اما در پارچه های ضد آب ژاول در برابر مواد سفید کننده مانند وایتکس هم مقاوم می باشند.

ضد حساسیت پوستی

معمولاً این پارچه برای تولید لباس های فرم مختلف مورد استفاده قرار می گیرد؛ به همین سبب به شکل مستقیم با پوست انسان در ارتباط است. تولید آنها به صورت ضد حساسیت موجب شده تا بدون نگرانی و چالش از آن در جهت تولید لباس های مختلف استفاده شود.

ایستایی مناسب

این پارچه با آهار استاندارد تولید می شود، به همین سبب به راحتی بر روی بدن قرار می گیرد و لباس های فرم ایستایی خوبی دارند.

عدم جذب مایعات

عدم جذب مایعات یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه است که می تواند از افراد در برابر رطوبت و مایعات مختلف محافظت کند.

دلایل استفاده از پارچه کجراه سبز در اتاق عمل

اتاق عمل بیمارستان یکی از نقاط بسیار حساس و مهم در مراکز درمانی به شمار می رود، به همین جهت باید تمامی لوازم مورد استفاده در این فضا به طور کامل برای هر بیمار استریل گردد. چرا که از انتقال میکروب، بیماری و آلودگی های مختلف دیگر به بیماران بعدی جلوگیری می شود.

همچنین پزشکان جراح که نیاز است حتما بخش ‌هایی از بدن بیمار را با تیغ های مخصوص بشکافند، باید از لباس های محافظ استفاده کنند، تا در صورت بروز هرگونه مشکل در بدن بیمار به پزشک سرایت نکند. به همین جهت منسوجات و البسه مورد استفاده در این بخش، اهمیت بیشتری پیدا می‌ کند که از نوع مرغوب و باکیفیت بالا انتخاب شود.

پارچه های کجراه به عنوان پراستفاده ترین منسوجات بیمارستانی شناخته می ‌شوند که در چندین کالیته رنگ بندی مناسب برای فضاهای درمانی تولید می گردد. یکی از مهم‌ترین این رنگ بندی ها رنگ سبز تیره و همچنین رنگ های آبی تیره است.

ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که چرا از پارچه کجراه سبز در اتاق عمل استفاده می شود.

در پاسخ به این سوال باید به اینکه انتخاب رنگ سبز یک ریشه علمی دارد و همچنین انتخاب پارچه های ترگال سبز به دلیل داشتن ویژگی‌ های خاص این پارچه ها صورت می گیرد. در ادامه به مهمترین دلایل استفاده از این پارچه در اتاق عمل می پردازیم:

 • پارچه ‌های کجراه با رنگ سبز به صورت ضد آبژاول تولید می ‌شوند، تا در مواد ضدعفونی و همچنین دستگاه اتوکلاو دوام بالایی داشته باشند. چرا که پس از هربار جراحی باید تمامی البسه و منسوجات بکار رفته شده در اتاق عمل مورد شستشو قرار بگیرند. ضد آب ژاول بودن موجب می شود تا کیفیت خود را حفظ کرده و برای دفعات متعدد می توان از آن استفاده کرد.
 • انتخاب رنگ سبز و یا آبی تیره هم به دلایل علمی ثابت شده است، رنگ سبز با رنگ قرمز خون تضاد داشته و به همین جهت از انحراف چشم جراح در حین جراحی جلوگیری می کند. جراح می تواند بدون خستگی چشم عمل جراحی را به پایان برساند.
 • همچنین رنگ سبز جزء رنگ های آرام بخش است و از هیجان های اضافی جلوگیری می کند که در شرایط اتاق عمل و جراحی به عنوان بهترین رنگ شناخته می شود. این موضوعات طی آزمایش های مکرر به اثبات رسیده و به همین سبب در حال حاضر در تمامی مراکز درمانی خصوصی و دولتی از این پارچه در جهت منسوجات اتاق عمل استفاده می شود.
خرید پارچه بیمارستانی سبز ضد وایتکس
خرید پارچه بیمارستانی سبز ضد وایتکس

ویژگی های یک مرکز خرید پارچه کجراه خوب

کارگاه ها و مراکز تولید البسه بیمارستانی به دنبال پیدا کردن راه حل هایی هستند که بتوانند پارچه های ترگال و کجراه را با کیفیت و جنس خوب تهیه کنند. البته در کنار این ویژگی ها قیمت پارچه های مصرفی هم جزء عامل های بسیار مهم است که مدنظر قرار می گیرد.

تعداد زیادی از خریداران پارچه کجراه ترجیح می دهند، تا هر دو فاکتور کیفیت و قیمت در کنار یکدیگر قرار بگیرند و در نهایت پارچه های مناسب تهیه کنند. به همین سبب دائماً به دنبال یافتن یک مرکز خرید پارچه کجراه خوب هستند.

یک مرکز خرید پارچه کجراه خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پیدا کردن پاسخ این سوال کمک می کند تا در هنگام خرید عمده پارچه توجه بیشتری به مراکز فروش پارچه کرده و بهترین تصمیمات را در هنگام خرید بگیرید. برای آنکه بهترین پارچه کجراه را از یک مجموعه معتبر تهیه کنید، نیاز است که این مراکز از برخی مشخصات و ویژگی ها برخوردار باشند که عبارتند از:

همکاری با کارخانجات معتبر

داشتن همکاری با کارخانجات بزرگ و تولید کننده پارچه های کجراه این امکان را به وجود می ‌آورد که تنوع بالایی از پارچه را به صورت یکجا ارائه کرده و قیمت های مقرون به صرفه تری را برای محصولات خود در نظر می گیرند.

حذف واسطه ها

حذف کردن تمامی واسطه ها و دلالان از معاملات پارچه و ارتباط مستقیم با تولید کنندگان موجب می شود تا دچار افزایش قیمت های بی دلیل نگردید.

ارائه مشاوره قبل از خرید

قبل از اقدام به خرید نهایی ارائه مشاوره به خریداران به آنها کمک می ‌کند تا متناسب با شرایط و نیاز خود این پارچه ها را با گرماژ و رنگ بندی مناسب و همچنین متراژ دقیق تهیه کنند. زیرا گاهی مواقع در خرید دوباره امکان دسترسی به همان کالیته رنگی وجود ندارد و خریداران عمده دچار دردسرهای زیادی می شوند.

ارسال نمونه های عدلی واقعی

انتخاب مراکزی که قبل از ثبت سفارش عمده نمونه های عدلی واقعی را برای مشتریان خود ارسال می کنند، تا کیفیت رنگ، نوع الیاف و نکات دیگر را مورد بررسی قرار بدهند، از ویژگی های بارز بهترین مراکز خرید به شمار می رود.

پیگیری سفارشات

مراکزی که پس از ثبت سفارش، مشتری را رها نکرده و تا رسیدن پارچه به دست آنها مسیر ارسال را پیگیری کرده و تمامی سوالات مشتریان را پاسخ می دهند. این ویژگی می ‌تواند از گزینه های مناسب تری برای اعتماد و خرید عمده باشند.

بهترین راه حل های شناخت کیفیت پارچه کجراه درجه یک

پارچه های کجراه جزء منسوجات پر فروش در بازار است که معمولاً نمونه های فیک و تقلبی از این پارچه هم به بازار ارائه می گردد. به همین سبب تشخیص نمونه درجه یک و اصل از نمونه های تقلبی برای بسیاری از خریداران که اطلاعات کاملی در این حوزه ندارند سخت است.

افرادی که مدت زمان طولانی در حوزه پارچه فعالیت دارند، بدون شک با نگاه به این پارچه ها می توانند نمونه های اصلی و تقلبی را از یکدیگر تشخیص دهند. اما برای افرادی که به تازگی به این حوزه ورود کرده ‌اند و اطلاعات چندانی ندارند، در ادامه چند نکته مهم را به عنوان بهترین راه حل های شناخت کیفیت پارچه کجراه سبز درجه یک، ذکر می کنیم:

لمس پارچه

پارچه های کجراه سبز با وجود داشتن تراکم بافت بالا و ضخامت خوب از زیر دست نرم و لطیفی برخوردارند، در صورت نداشتن لطافت باید به کیفیت آن شک کنید.

نداشتن آبرفت

پارچه های کجراه را با کمک الیاف پلی استر که جزء الیاف مصنوعی است، تولید می کنند، به همین سبب در هنگام شست و شو، هیچگونه آبرفتی ندارند. پس با تست متراژ کمی از این پارچه به راحتی می ‌توانید به این ویژگی نیز پی ببرید.

بررسی مقاومت کششی

باید پارچه های کجراه را مورد کشش و سایش قرار بدهید، پاره نشدن این پارچه ها در برابر این فشار نشان از طول عمر زیاد آن است.

بررسی تراکم بافت

با گرفتن الیاف تار و پود پارچه و کشیدن آنها می توانید تراکم بافت را بررسی کنید، اگر این الیاف به راحتی از یکدیگر جدا نشوند، نشان دهنده تراکم بالای بافت پارچه است.

تمامی مواردی که در این بخش ذکر شده جزء راه حل های بسیار ساده است که با کمی دقت برای افراد مبتدی هم امکان پذیر است. اما در صورتی که قصد بررسی دقیق و کامل این پارچه ها از لحاظ کیفیت و سطح مرغوبیت را دارید، نیاز است که حتماً از افراد حرفه ای و متخصص در این حوزه کمک بگیرید، تا بتوانید اطلاعات خوبی را کسب کنید.

بهترین راه خرید پارچه کجراه بیمارستانی

پارچه های کجراه که مصارف بیمارستانی دارند، باید در حجم عمده تهیه شوند، تا بتوان نیاز بخش های مختلف یک مرکز درمانی را تأمین کرد. به همین سبب پیدا کردن بهترین راه حل ها برای خرید پارچه های مرغوب و باکیفیت از دغدغه ‌های همیشگی خریداران عمده به شمار می رود.

در صورت آشنایی کامل با مشخصات و ویژگی های پارچه کجراه سبز می ‌توانید از بین تنوع بالای منسوجات موجود در بازار، کیفیت مناسب را انتخاب کرده و بهترین البسه را تولید کرد.

در بین راه های مختلفی که برای خرید پارچه کجراه بیمارستانی وجود دارد، در ادامه به چند راه مناسب اشاره می کنیم:

 • مراجعه به کارخانجات تولید کننده پارچه های ترگال که در شهرهای مختلف و به خصوص شهر اصفهان مستقر هستند، یک راه حل کاربردی است که در کارخانه می توانید متناسب با نیازهای خود این پارچه را در گرماژهای مختلف تهیه کنید.
 • مراجعه به نمایندگی های معتبر عرضه و پخش در شهرهای مختلف یک راه حل بهتر است. زیرا دیگر نیاز به طی مسیر طولانی نبوده و در نمایندگی ها می توانید با مشاهده کاتالوگ پارچه ها آنها را از لحاظ کیفیت رنگ و کیفیت الیاف از نزدیک بررسی کنید.
 • مراجعه به بازارهای عرضه و فروش عمده در شهرهای مختلف هم برای افرادی مناسب است که در نزدیکی آنها کارخانجات و نمایندگی ها حضور ندارند. در این بازارها به دلیل رقابت بالا میان فروشندگان محصولات مرغوب و قیمت های مناسب تر ارائه می گردد.
 • استفاده از وب سایت های آنلاین که به شکل مستقیم با کارخانجات و تولید کننده ها در ارتباط هستند، کمک می ‌کند تا از هر کجای کشور می توانید پارچه کجراه را با قیمت درب کارخانه تهیه کنید و دیگر نیازی به طی کردن مسیرهای طولانی و رفت و آمد های پرهزینه نیست.

قیمت پارچه کجراه بیمارستانی در بازار

پارچه کجراه بیمارستانی که در برابر آب ژاول مقاومت خوبی دارد، جز پارچه های مهم و خاص محسوب می‌ شود. یکی از دلایل مهم تفاوت این پارچه با سایر پارچه های ترگال کجراه همین ثبات رنگی بالا است.

به علت تفاوت ویژگی که به دلیل استفاده از مواد اولیه بهتر و شیوه رنگرزی خاص تر به وجود آمده از لحاظ قیمت این پارچه به نسبت پارچه های کجراه سفید، گران تر است. البته در مورد پارچه های ترگال کجراه هر چقدر که یک طیف رنگی تیره تر باشد، هزینه بیشتری برای تولید آن صرف می شود.

اما برخی از عامل های دیگر هم وجود دارند که بر قیمت پارچه کجراه بیمارستانی در بازار تأثیر می گذارند. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین عامل ها می پردازیم:

گرماژ پارچه

پارچه های کجراه سبز در چندین گرماژ مختلف تولید می شوند، تا برای هر کدام از بخش های بیمارستان بتوان از مناسب ترین پارچه با انعطاف پذیری خوب استفاده کرد.

متراژ پارچه

هرچقدر متراژ پارچه های خریداری شده بیشتر سفارش داده شود، در نهایت امکان دسترسی به قیمت های مناسب و مقرون به صرفه فراهم می گردد.

نوع الیاف

نوع الیاف به کار رفته در روند تولید و همچنین میزان استفاده از این الیاف هم جزء عامل های بسیار مهمی است که بر روی کیفیت پارچه و در نهایت هزینه های صرف شده برای تولید آن تأثیر دارد.

قیمت نخ

قیمت نخ از عامل های بسیار مهم و تأثیر گذار بر روی هزینه های بافت پارچه است، هر چقدر که هزینه کمتری برای تهیه این ماده اولیه پرداخت شود، می توان پارچه ها را با نرخ های مناسب تر تهیه نمود، البته عکس این موضوع نیز، صدق می کند.

نوسان قیمت دستگاه ها

اغلب دستگاه های فعال در حوزه بافندگی به صورت وارداتی تهیه شده اند، با ایجاد نوسان بر روی تجهیزات مختلف مورد نیاز این دستگاه ها ممکن است هزینه های بیشتری بر قیمت نهایی این پارچه ها تحمیل گردد. زیرا برای درست کار کردن این دستگاه ها نیاز به تهیه قطعات مهم و ضروری است.

هزینه های عرضه به بازار

برای عرضه بهتر و استاندارد پارچه ها به بازار آنها را در بسته بندی های مرغوب و باکیفیت بالا قرار می‌ دهند که در حین جابجایی و حمل و نقل هیچ آسیبی به بافت پارچه وارد نگردد.

نوسان در حجم خرید

هر زمانی که حجم خرید پارچه ثابت باشد، تأثیری بر افزایش یا کاهش قیمت ندارد. اما به محض ایجاد روند افزایشی برای تهیه پارچه ها، قیمت های زیادی برای پارچه در نظر می گیرند. در دو سال گذشته به دلیل وجود ویروس کرونا، استفاده از منسوجات مختلف در بیمارستان ها تا حد زیادی افزایش پیدا کرد. همین عامل موجب شد تا بر روی تمامی پارچه های پرکاربرد در این فضا تأثیر گذاشته و افزایش قیمت های زیادی را شاهد باشیم.

نحوه خرید

نحوه خرید پارچه های کجراه به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم است، با انتخاب نمایندگی های پخش و کارخانجات تولید کننده امکان دسترسی به قیمت درب کارخانه برای شما میسر می گردد. اما در صورت خرید از فروشگاه ها و مراکز دیگر به دلیل حضور واسطه ها با افزایش قیمت های زیادی روبه ‌رو می ‌شوید. البته انتخاب وب سایت های آنلاین معتبر که با کارخانجات همکاری دارند، بهترین گزینه برای خرید با نرخ درب کارخانه می باشد.

برند تولید کننده

کارخانجات و نساجی های زیادی در شهرهای مختلف ایران در زمینه تولید پارچه های کجراه فعالیت می‌ کنند که برخی از این کارخانجات برندهای مطرح تری در بین سایر رقبا می باشند. طبیعتاً تولید پارچه ها مطابق با استانداردهای بین المللی هزینه ‌های بیشتری هم به دنبال دارد.

بزرگترین مرکز فروش پارچه کجراه  بیمارستانی

پارچه های کجراه برای تولیدی ها و مراکزی که در زمینه دوخت منسوجات بیمارستانی فعالیت دارند، به عنوان ماده اولیه محسوب می شود. به همین جهت دسترسی به کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه پارچه ها ضرورت پیدا می ‌کند، تا بتوانند منسوجات تولید شده را با نرخ مناسب به بازار ارائه دهند.

شناخت مراکز معتبر مستقیم و بدون واسطه که در این حوزه فعالیت دارند، تأثیر زیادی در دسترسی به پارچه های درجه یک و باکیفیت بالا می گذارند. به دلیل نبود واسطه ها و دلالان هیچ افزایش قیمتی بر روی پارچه به وجود نیامده و متناسب با هزینه درب کارخانه، شرایط خرید برای شما میسر می گردد.

این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز فروش پارچه کجراه بیمارستانی شناخته می شود؛ چرا که با مراجعه به این مجموعه شرایط دسترسی به تنوع بالای پارچه ها میسر می گردد. با انتخاب این مرکز دیگر نیاز به گشت و گذار در بازارهای فروش و پیدا کردن برندهای مختلف نیست و به راحتی می توانید همه برندهای مطرح را به صورت یکجا ببینید.

از ویژگی های بارز این مرکز فروش می توان به امکان ارسال پارچه های خریداری شده در کمترین روز کاری اشاره کرد. مشتریان از اقصی نقاط کشور می توانند پس از ارتباط با مشاوران ما و دریافت اطلاعات کامل سفارشات خود را ثبت کنند.

در صورت تمایل به خرید پارچه کجراه سبز در بهترین شرایط ایده آل از لحاظ کیفیت، برند مطرح و قیمت مناسب کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه به صورت تلفنی و از طریق وبسایت ارتباط برقرار نمایید.

قیمت پارچه کجراه سبز ماه پود
خرید پارچه کجراه ایران ناز
قیمت پارچه کجراه سبز لباس کار
خرید پارچه کجراه فدک سبز
قیمت پارچه کجراه سبز تک
قیمت پارچه کجراه سبز کاماش
پارچه ترگال کجراه سبز بیمارستانی
قیمت پارچه کجراه سبز ضد وایتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان