اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید و قیمت پارچه کجراه تهران

پارچه فلامنت کجراه درجه یک چیست؟

خرید پارچه کجراه تهران در تنوع بالایی از لحاظ عرض و رنگ بندی صورت می گیرد. برای دسترسی به بهترین پارچه های موجود در بازار در کنار قیمت مناسب بهتر است، به سراغ نمایندگی های معتبر عرضه و پخش این پارچه ها بروید تا پارچه را با نرخ درب کارخانه به صورت عمده تهیه نمایید.

09131130224 مشاوره رایگان

در هنگام خرید پارچه کرپ کج راه سوالات متعددی برای شما به وجود می ‌آید که یافتن یک پاسخ مناسب برای تمام این سوالات به عنوان راهنمای خرید محسوب می شود. در میان کارخانجات متعدد نساجی کارخانه کجراه تهران هم توانسته تولیدات خوبی را به بازار ارائه دهد. به همین سبب شناخت مشخصات و ویژگی های آن می‌ کند تا انتخاب‌های بهتری انجام بدهید. 

پارچه کجراه شبه فاستونی فرم مدارس چهار خانه

پارچه های کجراه از پراستفاده ترین منسوجات در صنعت نساجی و کارگاه های دوزندگی است. همانطور که از نام این پارچه مشخص است دارای بافت کجراه و میله ای مانند می باشد که متناسب با نوع بافت از استحکام بالایی برخوردار است.  

وزن پارچه یا همان گرماژ کرپ کج راه به شکل مستقیم به تراکم بافت پارچه و ضخامت آن ارتباط پیدا می‌ کند. معمولا در پارچه های کجرا تراکم بالایی وجود دارد. به همین جهت وزن پارچه در حدود ۲۸۰ گرم تا ۳۶۰ گرم می باشد و بسته به نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید این وزن تغییر پیدا می کند. 

خرید پارچه کجراه تهران به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت بالا در روند تولید آن بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و خریداران عمده در تلاشند تا به شکل مستقیم این پارچه را تهیه کنند.

خرید کجراه چهار خانه
پتارچه کجراه فلامنتی کردی

تهرانی ها بزرگترین مصرف کننده پارچه کجراه در ایران هستند ،برای خرید پارچه کجراه در تهران می توانید به بازار عباس آباد تهران بروید و از نزدیک با کیفیت ها و برند ها آشنا شوید.

نساجی کاماش

برای تولید این پارچه ها از الیاف فلامنت، الیاف پنبه و ویسکوز و همچنین الیاف پلی استر استفاده می کنند. ترکیب این الیاف با یکدیگر با میزان های مختلف صورت می گیرد؛ به همین سبب چندین دسته بندی از پارچه های کجراه وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

پارچه کجراه فلامنت، فلامنت 

برای تولید پارچه های کجراه فلامنت فلامنت در الیاف تار و پود از نخ های فلامنت استفاده می کنند. این پارچه معمولاً برای کاهش قیمت و استفاده های روزمره تولید می گردد.  

پارچه کجراه پلی استر، فلامنت 

پارچه های پلی استر فلامنت در الیاف تار از پلی استر و پود از فلامنت استفاده می شود که پارچه هایی مستحکم بوده و ضخامت مناسبی دارند.

پارچه کجراه پلی استر پنبه، فلامنت 

الیاف تار این پارچه از پلی استر پنبه و در پود از الیاف فلامنت استفاده می ‌شود که این پارچه جزء پارچه های لطیف و مرغوب است.

پارچه کجراه  پلی استر ویسکوز و پلی استر ویسکوز 

این پارچه که در الیاف تار و پود از نخ های پلی استر ویسکوز استفاده شده، پارچه های بسیار مستحکم بوده و موارد استفاده و کاربردهای آن در مشاغل سخت است.

 پارچه کجراه ۲۰ درصد پنبه ۸۰ درصد پلی استر  

در این پارچه ها از ۲۰ درصد الیاف پنبه و ۸۰% الیاف پلی استر در تار پارچه و الیاف فلامنت در پود آن استفاده می شود. جزء پارچه های پر استفاده در بازار بوده زیرا با داشتن کیفیت بالا قیمت مقرون به صرفه ای دارد و در بسیاری از مشاغل می توان از آن به عنوان لباس کار استفاده کرد.  

پارچه کجراه ۷۰ درصد پنبه ۳۰ درصد پلی استر 

در این پارچه ۷۰ درصد از الیاف پنبه و ۳۰درصد از الیاف پلی استر در تار استفاده می ‌کنند. این پارچه از لطافت بالایی برخوردار است و به دلیل تنفس پذیری بالا و همچنین مقاومت در برابر حرارت در مشاغلی که شرایط سخت دمایی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید و قیمت پارچه کجراه سفید اسکراب پزشکی
خرید و قیمت پارچه کجراه سفید اسکراب پزشکی

 

پارچه کجراه صد درصد پنبه یا کتان  

برای تولید این پارچه هم در الیاف پود و هم در الیاف تار ۱۰۰ درصد از نخ های پنبه یا کتان استفاده می شود. به همین جهت پارچه ‌هایی با لطافت بالا تنفس پذیری فوق العاده و مقاوم در برابر حرارت تولید می گردد. به همین سبب این پارچه را در شرایط سخت مانند پالایشگاه ها، کوره های ذوب، صنعت برق، جوشکاری و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می دهند؛ زیرا به راحتی دچار آتش سوزی نمی شود.  

پارچه کجراه شبه فاستونی راه راه دیپلمات

پارچه کجراه در تنوع بالایی از لحاظ عرض، ضخامت و رنگ بندی تولید می شوند، به همین جهت مصارف زیادی در سطح جامعه و صنایع دارند. آشنایی با کاربردهای مختلف این پارچه ها موجب می شود تا در شرایط نیاز بتوانید بهترین انتخاب ها را انجام بدهید.  

در حال حاضر بسیاری از طراحان لباس و مزون دارها برای دوخت انواع البسه به دنبال پارچه های مستحکم و با کیفیت و تنوع رنگبندی هستند که پارچه های کجراه یکی از گزینه های همیشگی انتخاب آنها است.

اغلب اوقات افراد با شنیدن نام پارچه کجراه تصور می‌ کنند که این پارچه فقط به عنوان لباس کار مناسب است. اما در واقعیت این پارچه به دلیل داشتن کیفیت خوب و اصالت الیاف به کار رفته در آن مصارف متعدد دیگری هم دارد. به همین دلیل است که خرید پارچه کجراه تهران در بازار بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و در حجم های عمده خرید و فروش می گردد.  

در این بخش به مهمترین کاربردهای پارچه کجراه می پردازیم:  

لباس فرم مدارس 

پارچه کجراه برای دوخت لباس فرم مدارس در تمام مقاطع تحصیل مناسب است؛ زیرا از ثبات رنگی بالایی برخوردار است و به دلیل لطافت خوب پوست کودکان را اذیت نمی کند. همچنین با ایستایی مناسب برای دوخت مانتوهای دخترانه هم کاربرد دارد.  

لباس کادر بیمارستان

پارچه های کجراه از پرکاربردترین منسوجات برای دوخت لباس سفید پرستاران و پزشکان است؛ زیرا این پارچه از ثبات رنگی بالایی برخوردار بوده و در هنگام شست و شو بدون نیاز به مواد شوینده قوی هر گونه آلودگی از سطح آن پاک می شود. همچنین با داشتن تراکم بافت عالی هیچگونه بدن نمایی ندارد و می ‌تواند از افراد فعال در محیط آلوده بیمارستان در برابر انواع آلودگی ها محافظت کند.  

دوخت ملحفه 

از پارچه های کجراه برای دوخت انواع ملحفه در محیط بیمارستان و همچنین هتل ها و مسافرخانه ها استفاده می کنند. زیرا این پارچه استحکام خوبی دارد و در شستشوهای متعدد کیفیت آن از بین نمی رود.

  قیمت پارچه کجراه بروجرد قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه کرپ کج راه قیمت پارچه ترگال در تهران لیست قیمت پارچه ترگال         فرم مدرسه از کجا بخرم
قیمت پارچه کجراه بروجرد قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه کرپ کج راه قیمت پارچه ترگال در تهران لیست قیمت پارچه ترگال فرم مدرسه از کجا بخرم؟

دوخت منسوجات اتاق عمل 

در اتاق عمل منسوجات مختلفی از جمله انواع گان و شان جراحی، کاور برای دستگاه های مخصوص اتاق عمل و موارد مختلف دیگر وجود دارد که برای تولید و دوخت هر کدام از اینها می توان از پارچه های کجراه با رنگ سبز یا آبی کاربنی استفاده کرد. زیرا این رنگ ها برای محیط اتاق عمل به دلیل جلوگیری از انحراف چشم جراح و ایجاد آرامش مناسب تر است. 

دوخت مانتو شلوارهای اداری 

در زمان دوخت لباس اداری بانوان پارچه های کجراه بهترین منسوجات هستند؛ زیرا ایستایی مناسبی بر روی بدن دارند و در عین شیک بودن به دلیل تنوع رنگبندی می توان بهترین مدل را انتخاب کرد. 

تولیدی شلوارهای راحتی 

برای دوخت انواع شلوارهای راحتی محلی مانند شلوارهای کردی و شلوارهای شیرازی از پارچه های کجراه استفاده می کنند. زیرا ضمن داشتن جنسی با دوام، رنگ‌بندی‌ های گسترده دارد. لطافت بالای این پارچه بدون آسیب رساندن به پوست موجب شده تا برای دوخت این شلوارها مورد استفاده قرار بگیرد.  

دوخت لباس کار 

از انواع پارچه کجراه برای دوخت لباس کار استفاده می شود و بسته به محیطی که قرار است از لباس استفاده کنند، درصد الیاف پنبه و پلی استر آن مشخص می گردد. اما به طور کلی تمامی این پارچه ها از دوام رنگ و کیفیت الیاف برخوردار هستند. از مهمترین صنایع می توان به صنایع غذایی، رستوران ها، کافی شاپ ها، لباس کارگران ساختمانی، نانوایی ها، و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

خرید پارچه کجراه کشی سابله کش در تهران 

پارچه های کجراه که در تنوع بالایی تولید می شوند، در حال حاضر موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارند. به همین جهت کارخانجات متعددی در زمینه تولید این پارچه ها فعالیت می کنند. 

در سال های اخیر برای جلوگیری از خروج ارز کارخانجات داخل محصولاتی مرغوب و با کیفیت بالاتر نسبت به محصولات وارداتی تولید کرده‌ اند. به همین جهت حجم خرید و فروش پارچه های ایرانی به نسبت پارچه های خارجی افزایش چشمگیری پیدا کرده است. یکی از مهمترین تولیدات پر طرفدار پارچه کجراه تهران می باشد. این پارچه نسبت به سایر مراکز تولید کننده از برخی ویژگی های منحصر به فرد برخوردار است که در ادامه به بررسی مهمترین آنها می پردازیم:  

استفاده از الیاف مرغوب طبیعی و مصنوعی

تمام الیافی که در روند تولید پارچه مورد استفاده قرار می گیرند، از نوع درجه یک انتخاب می شوند. به همین جهت با الیاف پنبه ای که از پنبه های با طول بلند و رنگ سفید یکدست تولید می گردد، تا استحکام و دوام بالاتری داشته باشند.  

ثبات رنگی بالا 

در تمام رنگ بندی های متنوع از مواد با کیفیت بالا استفاده می کنند، تا پارچه های کجراه رنگی با ثبات خوب تولید گردد که در طی شستشوهای متعدد به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی نشوند.

ثبات سایشی 

داشتن ثبات سایشی موجب می ‌شود تا در طولانی مدت از این پارچه بتوان استفاده کرد و هیچ آسیبی به لباس های دوخته شده با این پارچه ها وارد نمی شود؛ به خصوص در شلوارهای مردانه داشتن ثبات سایشی اهمیت دارد.  

تراکم بافت مناسب 

تراکم بافت در این پارچه به گونه ای است که به هیچ عنوان بدن نمایی ندارد و البته لطافت بالای پارچه موجب شده تا موارد استفاده و کاربردهای آن گسترش بیشتری پیدا کنند. 


خرید آنلاین پارچه کتان کجراه پنبه در تهران

پارچه های کجراه روزانه در حجم های زیادی مورد خرید و فروش قرار می گیرند و به عنوان ماده اولیه بسیاری از کارگاه های تولید البسه به شمار می روند. به همین جهت روش های دسترسی به این پارچه برای تولید کنندگان اهمیت بیشتری دارد.  

خرید آنلاین پارچه کجراه شرایطی را فراهم می آورد که خریدار می تواند سریعتر به پارچه مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. مسئله مهم تر دسترسی به کیفیت و قیمت مناسب تر است که با حذف واسطه و خرید مستقیم مهیا می شود.

خرید پارچه کجراه تهران به صورت آنلاین مزیت های متعددی به دنبال دارد که در ادامه به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم:  

  • خرید پارچه از هر کجای ایران بدون نیاز به رفت و آمدهای اضافه  
  • کاهش هزینه های رفت و آمد، حمل و نقل و جابجایی بار 
  • امکان خرید بدون محدودیت زمانی و در هر ساعت از شبانه روز 
  • امکان ارسال کالیته های رنگ بندی برای بررسی ضخامت و کیفیت رنگ در صورت خریدهای عمده 
  • ارسال پارچه های خریداری شده در کمترین روز کاری توسط باربری های مجاز 

قیمت عمده پارچه فاستونی کجراه تهران

 قیمت پارچه های کجراه در بازار و تنوع بسیار زیادی ارائه می گردد ممکن است که خریداران با مراجعه به بازار های عرضه و فروش سنتی دچار دغدغه و چالش شوند که کدام پارچه چه از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب تر است زیرا گاهی اوقات یک پارچه با مشخصات یکسان در مرکز فروش مختلف قیمت های متفاوتی دارد  

قیمت عمده پارچه کجراه به نسبت کارخانجات تولید کننده آن و برخی از عوامل دیگر تعیین می شود. در حال حاضر قیمت عمده خرید پارچه کجراه تهران با توجه به حجم خرید به صورت عدلی یا طاقه ای تعیین می گردد.

بسیاری از کارخانجات دوزندگی که در زمینه تولید لباس های فرم فعالیت دارند، ترجیح می دهند تا به شکل مستقیم از کارخانه تولید کننده انواع پارچه کجراه با رنگ بندی های گسترده را تهیه کنند. زیرا هر چقدر حجم خرید بالاتر باشد، امکان دریافت تخفیف های بهتر برای خریدار به وجود می آید. چرا که این معاملات هم برای کارخانه هم و هم برای خریدار سودمند است.  

پارچه کجراه ارزان شلوار کردی
قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه کرپ کج راه قیمت پارچه ترگال در تهران لیست قیمت پارچه ترگال پارچه کجراه ارزان شلوار کردیخرید پارچه کجراه تهران به صورت مستقیم از کارخانه

 یکی از موارد بسیار مهم که برای تمام خریداران عمده اهمیت دارد، دسترسی به مراکز فروش مستقیم است. زیرا قیمت مشخص شده در کارخانه برای پارچه ها اعلام می گردد.  

 این مجموعه یکی از معتبرترین مراکز فعال در زمینه خرید و فروش پارچه های کجراه است که با کارخانجات معتبر همکاری دارد. در حال حاضر تنوع بالایی از پارچه هایی کجراه از لحاظ رنگبندی، عرض، گرماژ و نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید ارائه می دهد، تا خریداران به راحتی مناسب ‌ترین نوع را انتخاب کنند.

در صورت نیاز به خرید پارچه کجراه تهران بدون واسطه و مستقیم از کارخانه کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید. پارچه های خریداری شده به شکل مستقیم از درب کارخانه برای شما ارسال می گردد، تا هزینه حمل و نقل و جابجایی کاهش پیدا کرده و در نهایت خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان