اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید و قیمت پارچه کجراه فاستونی : شلواری

خرید و قیمت پارچه کجراه فاستونی : شلواری

 • سابله کش 175000
 • شبه فاستونی ایران ناز 135000
 • فاستونی فلامنتی 55000
 • مازراتی 100000

09131130224 مشاوره رایگان

پارچه کجراه فاستونی مناسب انواع فصول

اکثر تولیدی هایی که در شهرهای گوناگون مشغول به فعالیت هستند، به دنبال این هستند تا بتوانند یک پارچه مناسب انواع فصول را در اختیار داشته باشند و با استفاده از آن، البسه و پوشاکی را تولید نمایند که مشتریان زیادی را به همراه دارد. زیرا هرچه ویژگی های یک پارچه منحصر به فردتر باشد، بدون شک تولیداتی که از آن صورت می گیرد هم خاص تر خواهد بود.

پارچه فاستونی کجراه دارای گرماژ ۳۹۰ گرم و بافت درشت می باشد،هنگام خرید توجه فرمایید.

نساجی کاماش

قیمت و خرید پارچه کجراه شلواری فاستونی

قیمت پارچه کجراه شلواری بستگی به برند دارد و از 117000 تومان الی 175000 تومان است.

شما نیز می توانید پارچه های گوناگونی را خریداری کنید که به شما اعلام می شود، این پارچه برای تمامی فصول مناسب است. اما بعدها شاهد این هستید که به هیچ وجه این گونه نیست و فروشنده تنها دوست داشته است که آن چه در دست دارد را به فروش برساند. بنابراین بایستی دقت کنید که دارا بودن اطلاعاتی مفید در این رابطه به شما کمک خواهد کرد تا خریدهای باکیفیت تر و نزدیک به آن چه در نظر دارید، بیشتر باشد.

پارچه کجراه فاستونی نیز از آن دسته پارچه هایی است که به عنوان یک پارچه چهار فصل معرفی شده است و می تواند در تولید لباس هایی که در تمامی فصول قابلیت استفاده دارند، مورد مصرف قرار بگیرند. پارچه ای برای همه فصل ها مناسب است که اولا از گرماژ مناسبی برخوردار باشد دوما کیفیت بالایی در الیاف آن ها نیز مشاهده شود.

پارچه کجراه فاستونی لباس کار

پارچه کجراه فاستونی نیز یکی از اواع پارچه فاستونی است که آن را با استفاده از الیاف طبیعی تولید می نمایند. همین به کار بردن الیاف طبیعی در تولید آن ها موجب شده است تا تولیداتی باکیفیت در اختیار داشته باشید و مقاومت پارچه در شرایط خاص بسیار بیشتر از قبل باشد. هر طاقه این پارچه در حدود 30 متر است و معمولا آن را در عرض های 150 سانتی متر تولید می کنند.

البته لازم است بدانید که تولیدات از یک کارخانه تا کارخانه ای دیگر ممکن است تفاوت هایی داشته باشد که بایستی در زمان خرید به آن نیز دقت کنید. معمولا در تولید این پارچه از پشم و یا سایر الیاف استفاده می شود که می توان مقاومت بالای پارچه را همانطور که متوجه شدید به این علت دانست.

میزان فروش این پارچه بسیار زیاد است و می توانید موارد استفاده و کاربردهای بی شماری را برای آن ها در نظر داشته باشید زیرا تولیداتی دارند که از هر نظر دارای اهمیت می باشند. گاهی اوقات ممکن است در بازار با عنوان پارچه پشمی روبرو شوید که منظور همان پارچه های فاستونی هستند که به دلیل الیاف به کار رفته در آن ها، به این نام مشهور شده اند.

کارخانه پارچه نساجی ترگال کجراه پاسارگاد اصفهان
کارخانه پارچه نساجی ترگال کجراه پاسارگاد اصفهان

مشخصات و ویژگی های انواع پارچه کجراه فاستونی

در رابطه با مشخصات و ویژگی های انواع فاستونی باید بدانید که این موارد عبارتند از:

 1. وجود پشم در الیاف آن ها موجب می شود تا گرما را به خوبی در خود نگه دارد و عایق مناسبی باشد.
 2. ظرافت بافت بالایی دارند.
 3. به راحتی می توانند رطوبت را جذب کنند.
 4. توجه کنید که سرعت احتراق پارچه های فاستونی بسیار کم می باشد.

پارچه فاستونی کجراه :فرم مدارس

 1. در برابر الکتریسیته ساکن نیز مقاومت خوبی دارد.
 2. دوام بسیار بالا دارا هستند.
 3. عدم چروک شدن پارچه فاستونی
 4. از نرمی و لطافت خاصی برخوردار است.
 5. دارای طرح و رنگ های مختلف
 6. قیمت مناسب
 7. رنگرزی خوب و باکیفیت

با توجه به سرعت احتراق پایین آن، باید بدانید که پارچه ای مناسب برای محیط هایی است که ایمنی بالایی را می طلبند. همچنین اعلام نمودیم که در برابر الکتریسیته ساکن مقاومند که در نهایت با این ویژگی، پارچه به بدن نمی چسبد و یا جرقه هایی ایجاد نخواهد کرد.

مهم است بدانید که هرچه ویژگی های یک پارچه بیشتر باشد و بتواند مشتراین زیادتری را به خود جذب کند، قیمت آن نیز بیشتر خواه بود. بنابراین زمانی که به شما پارچه ای با قیمت بالاتری پیشنهاد می شود، حتما آن را با دقت زیادی بررسی نمایید تا بدانید علات این امر چیست. و این که با مشخصات و ویژگی های آن ها بیشتر آشنا شوید تا کار شما در زمینه خرید و فروش پارچه و تولید محصولات گوناگون، راحت تر باشد.

انواع پارچه کجراه فاستونی برای خرید

پارچه کجراه فاستونی 390 گرم و 420 گرم که یه شبه فاستونی معروف است در میان انواع پارچه کجراه برای خرید از اهمیت بالاتری برخوردار است. زیرا همانطور که به مطالعه متن فوق پرداختید، متوجه شدید که این پارچه چه مشخصات و ویژگی هایی داراست و کیفیت اهمیت زیادی دارد. زمانی که تصمیم قطعی خود را گرفتید تا بتوانید پارچه هایی با عنوان کجراه را خریداری نمایید، بدون شک، فاستونی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

پارچه کجراه قیمت های مختلفی در بازار دارد که بستگی به جنس پارچه کجراه دارد.

پارچه کجراه قیمت عمده کارخانه

 • 390 گرم فاستونی 135000
 • 420 گرم کجراه کش 175000
 • 300 گرم ویسکوز فلامنت 85000
 • 240 گرم چله فلامنت 47000
عکس پارچه کجراه فرم مدارس
عکس پارچه کجراه فرم مدارس

لازم است ابتدا تعیین نمایید که با خرید پارچه کجراه، قصد تولید چه نوع البسه و پوشاکی دارید و سپس به دنبال این باشد که کدام نوع کجراه برای این کار مناسب تر است. پارچه های کجراه را با توجه به نوع الیاف به کار رفته در آن ها تقسیم بندی می کنند و لازم است بدانید که هریک برای چه کاری بهتر می باشد.

به طور کلی پارچه های کجراه، کاربردهای بسیاری دارند و می توانید از آن ها در تولید محصولات بی نظیر و بسیاری کمک بگیرید. کارخانه های نساجی این پارچه را در تیراژ های زیادی تولید می کنند و شما نیز این توانایی را دارید تا هر حجم از این محصول را به صورت طاقه بندی شده و یا کیلویی خریداری کنید و مورد مصرف قرار دهید.پارچه کجراه فاستونی بدر اصفهان از پارچه های پرفروش ذر اصفهان می باشد ،برای اشنایی با پارچه بدر اصفهان اینجا کلیک کنید.

5 نکته در قیمت پارچه فاستونی کجراه

در زمان خرید و ثبت سفارشات پارچه فاستونی کجراه بایستی به چند مورد توجه داشته باشید تا بتوانید یک خرید استثنایی و در کیفیت بالا داشته باشید. 5 نکته در قیمت پارچه فاستونی کجراه نیز به این صورت هستند که عبارتند از:

 1. گرماژ و یا وزنی که برای این پارچه در نظر گرفته اند.
 2. نوع رنگرزی پارچه فاستونی کجراه
 3. رنگ های متفاوت آن ها و قیمت هایی که برای هر تناژ رنگی در نظر می گیرند.
 4. نوع الیاف به کار رفته در آن ها
 5. حک کردن نام نساجی در حاشیه پارچه

عدم دارا بودن اطلاعات در مورد 5 گزینه فوق موجب می شود تا در نهایت سرتان کلاه برود و نتوانید آن چیزی که در نظر دارید را تهیه کنید. تمامی گزینه های فوق از اهمیت بالایی برخوردارند و باید به آن ها نیز توجه ویژه ای داشته باشید. البته تنها این 5 مورد نیستند که می توانند به شما در خرید بهتر کمک کنند بلکه گزینه های بسیاری وجود دارند که داسنتن آن ها می تواند، بهترین خرید را برای شما رقم بزند.

توجه داشته باشید که شرکت های بزرگ رنگرزی و تولید پارچه، در حاشیه تمامی پارچه های تولیدی خود، نام خود را حک می کنند تا به همه اعلام نمایند که این کیفیت اتفاقی نیست. همچنین تولید این پارچه باکیفیت و با قیمت مناسب نیز کار ما بوده است و در این شرایط، به معرفی خود می پردازند.

قیمت پارچه فاستونی کجراه سابله کش ایرانی اصل

قیمت پارچه فاستونی ایرانی اصل را می توانید با کلیک در اینجا به دست آورید و بدانید که این پارچه را در حال حاضر با چه قیمتی در بازار مورد خرید و فروش قرار می دهند. پارچه فاستونی نیز یکی از قدیمی ترین پارچه هایی است که در بازار ایران به فروش می رسیده و آن را نیز با عنوان یک پارچه پشمی می شناسند.

قیمت این پارچه به میزان کیفیت آن نیز بستگی دارد و هرچه کیفیت تولید آن بالاتر باشد، بدون شک پارچه ای با قیمت بیشتر خواهید داشت. دقت کنید که رنگ های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته اند زیرا هر مشتری تمایل دارد تا از یک رنگ متفاوت آن پارچه ها خریداری کرده و نسبت به تولید آن چه در نظر دارد، اقدام کند.

پارچه ترگال فاستونی چیست؟

پارچه ترگال فاستونی به پارچه ترگالی گفته می شود که وزنس بالای 260 گرم باشد،پارچه ترگال فاستونی و شبه فاستونی با عرض 160 سانتیمتر عرضه می شود.

در مورد قیمت های پارچه فاستونی کجراه باید بدانید که هر برندی برای خود، قیمت ویژه ای را در نظر گرفته است و شما می توانید با مراجعه به سایت هر مجموعه ای، از قیمت آن ها مطلع شوید. در تمامی سایت های فروش، قیمت این پارچه ها ذکر شده است و می توانید تصمیم بگیرید که آن ها را به صورت طاقه ای خریداری کنید و یا کیلویی که البته کارخانه می گوید که روش خرید از آن به چه صورتی است.

مرکز توزیع پارچه فاستونی کجراه فیلافیل

یکی از دغدغه های مشتریان پارچه های فاستونی این است که نمی دانند مراجعه به چه مجموعه هایی می تواند شرایط مناسب تری برای خرید آن ها در نظر داشته باشد. مرکز توزیع پارچه فاستونی کجراه نیز به این منظور راه اندازی شد تا مشتریان این حوزه از پارچه بتوانند، سفارشات خود را به راحتی درخواست داده و خریداری کنند.

در این مرکز توزیع که هر کارخانه ای برای خود به صورت جداگانه دارد، می توانید هر نوع سفارشاتی که دارید در هر حجمی که تمایل به خرید آن دارید، درخواست نمایید. در این مراکز توزیع، شما می توانید علاوه بر دریافت اطلاعاتی در مورد قیمت پارچه های مورد نظر، مشخصات و ویژگی های آن ها را نیز جویا شوید و اطلاعات خود را در این زمینه بالاتر ببرید.

همچنین می توانید مراجعه حضوری و یا غیرحضوری داشته باشید و هیچ گونه تفاوتی میان آن ها وجود دارد. در عین این که برخی مواقع، مراجعه غیرحضوری می تواند برای شما سود بالاتری داشته باشد. زیرا برخی از کارخانه ها و یا مراکز توزیع پارچه، شرایطی را برای مشتری در نظر می گیرند و اعلام می نمایند در این حالات، ثبت سفارشات شما در شرایط بهتری انجام می شود.

خرید پارچه فاستونی کجراه فدک و بروجرد بدون واسطه

دقت کنید که خرید پارچه فاستونی کجراه بدون واسطه می تواند برای شما از هر نظری بهتر باشد و سود آن نیز قابل مقایسه با خرید پارچه از واسطه نمی باشد. شما باید توجه کنید که خرید بدون واسطه علاوه بر قیمتی متفاوت که برای شما به همراه دارد، می تواند در کیفیت پارچه خریداری شده هم دخالت داشته باشد.

به این ترتیب که هرچه خریدهای بدون واسطه داشته باشید، مطمئن خواهید بود که پارچه با همان کیفیت اعلام شده از کارخانه خارج شده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در حالت کلی، هرچه سعی خود را داشته باشید تا پای واسطه ها را از ثبت سفارشات خود کوتاه نمایید، شرایط ثبت سفارش بهتری خواهید داشت.

واسطه ها و دلالان در نظر دارند تا تمامی فروش هایی که در این زمینه به ثبت می رسانند را به سود خود تمام کنند. در واقع می خواهند کیفیت معمولی یک پارچه را با قیمتی بالاتر از حد معمول آن انجام دهند تا سود بیشتری نصیب آن ها شود. بنابراین بهترین کار این است که تمامی خرید و فروش های پارچه های مورد نظر خود را بدون واسطه انجام دهید تا از مزایای آن برخوردار گردید.

سایت فروش پارچه کجراه فاستونی ساتن کش و ساده

پارچه کجراه فاستونی را می توانید به صورت مستقیم از سایت فروش پارچه فاستونی که توسط کارخانه های اصلی و یا نمایندگی های مستقیم آن ها راه اندازی شده است، تهیه کنید. این سایت های فروش به منظور رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده اند و شما می توانی هر نوع محصول با هر ویژگی را از این طریق خریداری کنید.

خرید آنلاین پارچه فاستونی برای شما می تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد. از مهم ترین این مزایا می توانیم به ارسال رایگان پارچه ها از یک حجمی بالاتر اشاره کنیم که برای مشتریان این حوزه بسیار پراهمیت است. زیر می توانند در هزینه های جانبی خود صرفه جویی زیادی داشته باشند.

همینطور باید بدانید که پارچه های فاستونی از قدیمی ترین پارچه هایی هستند که در کارخانه ها تولید می شوند و هر تولیدی با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد، نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام می کند. با این اوصاف ثبت سفارش از اینترنت و سایت های اینترنتی کارخانجات و نساجی ها، می تواند موجب شود تا فرد بتواند به راحتی از قیمت این پارچه اطلاعاتی را کسب کند. در نهایت می تواند با توجه به آن قیمت و بودجه خود، حجم پارچه های مورد نیاز را درخواست داده و آن ها را خریداری نماید.

قیمت پارچه کجراه فاستونی شلواری
پارچه کجراه فاستونی مناسب چه فصلی است
معایب پارچه کجراه فاستونی ویسکوز فلامنت
قیمت پارچه کجراه فاستونی لباس کار
قیمت پارچه کجراه فاستونی مانتویی
پارچه کجراه فاستونی مطهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان