اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی :قیمت عمده

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی قیمت عمده را می توانید مستقیم از کارخانه کاماش خرید کنید ،متراژ های بالای 1000 متر را با قیمت عالی از کارخانه های پارچه فلامنت پنبه صورتی و آبی خرید کنید.قیمت فلامنت پنبه بیمارستانی چاپی و چهار خانه بیشتر از فلامنت پنبه ساده است.

قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

 • ساده 25000
 • چاپی 27000
 • چهار خانه 34000

یکی از منسوجات مهم و کاربردی در محیط های درمانی است که قیمت این پارچه ها بر اساس هزینه هایی که برای تولید آنها صرف می شود، تعیین می گردد. معمولا نمایندگی های فروش پارچه فیلامنت به شکل حضوری و آنلاین این منسوجات را در دسترس مشتریان با قیمت مناسب ارائه می دهند.09131130224 مشاورره رایگان 09130858100

کاربرد های پارچه فلامنت در محیط بیمارستان بسیار گسترده است و در حوزه های مختلف می تواند، این پارچه به کار برود. به همین سبب نیاز است که در حجم های عمده مورد خرید و فروش قرار بگیرد.

پارچه های فلامنت بیمارستانی گرم بالا در تنوع رنگبندی و طرح های مختلف تولید می شوند، به همین سبب برای دوخت لباس های مناسب برای بانوان و آقایان در محیط بیمارستان کاربرد دارد. به راحتی می توان بهترین البسه را از این پارچه تولید کرد. چرا که قیمت مناسبی داشته و به دلیل الیاف پنبه بسیار سبک و قابل تنفس می باشد.

تولید کنندگان البسه های بیمارستانی برای برطرف کردن نیازهای خود به جهت حفظ سلامتی بیماران و محافظت از آنها در برابر ویروس ‌ها و عفونت ‌های مختلف موجود در محیط بیمارستان باید پارچه مرغوب و باکیفیت تهیه کنند. مراجعه به نمایندگی های فروش و کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم اطمینان کافی را برای کیفیت بالای پارچه ها ایجاد می کند.

پارچه فلامنت پنبه صورتی
پارچه فلامنت پنبه صورتی

معرفی پارچه فلامنت پنبه ای بیمارستانی

پارچه فلامنت پنبه همان طور که از نام آن مشخص است از الیاف فلامنت در تار و پود تولید می شود. معمولاً کارخانجات برای افزایش کیفیت و گسترش کاربری این پارچه ها سعی می ‌کنند تا با ترکیب الیاف دیگر در روند تولید، ویژگی های این پارچه را افزایش دهند.

پارچه‌های فلامنت در دو گروه کلی تولید می شوند:

 1. پارچه فلامنت فلامنت ساده

پارچه ‌های فلامنت فلامنت فقط از الیاف فلامنت در تار و پود آنها استفاده می شود. نخ های مورد استفاده در روند تولید این پارچه از پلیمرهای مرغوب و با کیفیت به دست می آید. به همین سبب پارچه هایی با زیر دست نرم و لطیف تولید می شود.

 1. پارچه فلامنت پنبه ساده و طرح دار

پارچه فلامنت پنبه به غیر از الیاف فلامنت از الیاف طبیعی پنبه نیز برخوردار است. وجود الیاف طبیعی پنبه موجب سبک تر شدن پارچه و نرمی و لطافت بیشتر می گردد. به دلیل وجود الیاف طبیعی پنبه هزینه‌ های مربوط به بافت این پارچه نیز افزایش پیدا می کند.

به طور معمول پارچه های فلامنت را در کارخانجات نساجی با عرض های ۱۵۰ سانتیمتر و همچنین عرض ۳ متر با گرماژی بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ گرم تولید می کنند. پس از پایان گرفتن مراحل تولید، این پارچه ها را به شکل طاقه های کتابی با متراژ ۴۰ تا ۵۰ متر آماده ارائه به بازار می نمایند. گاهی اوقات پارچه‌ های فلامنت را به صورت طاقه های رولی هم به بازار عرضه می نمایند، در چنین شرایطی متراژ طاقه ها افزایش پیدا کرده و حدود ۱۰۰ متر تا ۱۵۰ متر است. معمولاً از طاقه های رولی برای کارگاه های دوخت البسه بیشتر استفاده می کنند؛ زیرا پهن کردن آنها بر روی میزهای برش ساده تر است.

پارچه های فلامنت با طیف رنگ بندی گسترده، مانند رنگ بندی سفید، رنگ کرم، رنگ شیری، رنگ مشکی و بسیاری از رنگ های دیگر به بازار عرضه می کنند. با توجه به بازار استفاده از این پارچه ها، طیف های رنگی آن نیز تولید می گردد که در اغلب مواقع از پارچه های فلامنت با رنگ بندی بالا برای تولید البسه لباس ورزشی به کار می برند.

اما در این میان پارچه های فلامنت پنبه جزء مهمترین منسوجاتی است که به دلیل وجود الیاف پنبه در محیط بیمارستان ها به کار می رود. زیرا این پارچه با پوست افراد سازگار است و با داشتن وزن سبک، حمل و نقل و جابجایی آن به سادگی صورت می گیرد.

معرفی انواع پارچه فلامنت پنبه

در داخل کشور ما کارخانجات نساجی زیادی حضور دارند که با تولیدات مرغوب و باکیفیت توانستند نیاز بازار داخل را تأمین کرده و همچنین با ارائه محصولات خود در بازارهای بین المللی جایگاه خوبی هم در صادرات به دست آورند.

معمولاً برای ارتقای هرچه بهتر در بازارهای عرضه و فروش باید دائماً تولیدات جدید و مورد نیاز بازار را داشته باشند، تا بتوانند جایگاه خود را حفظ کنند. همچنین حفظ کیفیت منسوجات ارائه شده در بازار هم یک راه مناسب و کاربردی برای رقابت در این بازار شلوغ است.

بر همین اساس کارخانجات نساجی در حوزه تولید انواع پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی فعالیت های گسترده ای دارند. توانسته اند تا حد زیادی این پارچه ها را مناسب برای بخش ‌های مختلف مراکز درمانی تولید کنند.

پارچه های فلامنت علاوه بر موارد بهداشتی از لحاظ اقتصادی نیز به نسبت سایر منسوجات دیگر مقرون به صرف می باشند. به همین جهت مراکز درمانی و بیمارستانی برای کاهش هزینه‌ های خود سعی می ‌کنند تا از این پارچه در بخش ‌های مختلف استفاده کنند. پس ارائه تنوع بالای این پارچه ها از لحاظ طرح و شکل و همچنین رنگ بندی و موارد دیگر برای خریداران عمده لازم و ضروری است.

پارچه فلامنت پنبه صورتی طرح سکه
کارخانه پارچه بیمارستانی

در این بخش به طور کلی به چند دسته بندی پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی می پردازیم

پارچه فلامنت ساده رنگی

برای تولید پارچه های فلامنت ساده از الیاف پنبه و الیاف فلامنت استفاده می کنند که پس از پایان تولید به مراحل رنگرزی انتقال پیدا می کند. تنوع رنگبندی پارچه های ساده بسیار گسترده است و برای هر بخشی می توانید از مناسب ‌ترین رنگ بندی ها استفاده کنید.

پارچه فلامنت چهارخونه

برای تولید پارچه های فلامنت چهارخانه نیاز است که ابتدا شابلون مورد نظر برای بافت پارچه آماده گردد. پس از یک بار طراحی به دفعات مکرر می ‌توان از شابلون برای تولید پارچه استفاده نمود. در کارخانجات نساجی پارچه های چهارخانه فلامنتی در چندین طرح مختلف تولید می شوند که از آنها به راحتی می توان در مصارف دیگر هم استفاده کرد.

پارچه فلامنت طرح دار

پارچه های فلامنت طرح دار را با طرح های عروسکی خاص و طرح های مختلف دیگر تولید می کنند، تا برای دوخت البسه کودکان در محیط بیمارستان مناسب باشد. به همین جهت معمولاً پارچه های طرحدار بیمارستانی با رنگ های شاد و عروسک های مورد توجه کودکان طراحی می شوند.

پارچه فلامنت گلدار

پارچه های فلامنت گلدار با گل های خاص و طرح های بی نظیر تولید می گردد که از این نوع پارچه هم می توان برای دوخت لباس های بیمارستانی استفاده نمود. تراکم بافت و همچنین ثبات رنگ طرح‌ های این پارچه ها به گونه ای است که به طور مکرر می توان مورد شستشو قرار داد.

پارچه فلامنت راه راه

پارچه های فلامنت راه راه را جزء پارچه های پرطرفدار می دانند که برای دوخت لباس های مختلف می توان از آنها استفاده کرد. پارچه های راه راه به گونه ای تولید می شوند که ثبات رنگی خوبی داشته و در طی شستشو رنگ ها با یکدیگر ترکیب نمی گردد و با قرار دادن رنگ های مناسب در کنار هم هارمونی زیبایی ایجاد می کنند.

خرید پارچه فلامنت پنبه مستقیم بدون واسطه
خرید پارچه فلامنت پنبه مستقیم بدون واسطه

مشخصات انواع پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

تمامی پارچه ها و منسوجاتی که در محیط بیمارستان مورد استفاده قرار می ‌گیرند، باید از مشخصات و ویژگی های خاصی برخوردار باشند که بتوان آنها را بدون دغدغه در این محیط های حساس به کاربرد. از مهمترین ویژگی هر پارچه در مرحله اول به دلیل ارتباط مستقیم با پوست افراد باید نرم و لطیف باشد.

در روند تولید انواع پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی از الیاف طبیعی پنبه و الیاف مصنوعی فلامنت در کنار یکدیگر استفاده می کنند. به کار بردن الیاف درجه یک و مرغوب طبیعی و مصنوعی در کنار هم موجب شده تا پارچه های با کیفیت به بازار ارائه گردد.

در این بخش به بررسی انواع مشخصات پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی می پردازیم:

لطافت بالا

در روند تولید این پارچه ها از الیاف پنبه و فلامنت که هردو بسیار نرم و لطیف هستند استفاده می‌شود و با داشتن نوع بافت ساده این پارچه از زیر دست خوبی برخوردار است.

قابلیت کشسانی

به دلیل وجود الیاف فلامنت در حجم عمده این پارچه ها قابلیت کشسانی خوبی دارند، به همین جهت دوخت البسه مختلف از این پارچه ‌ها مورد استقبال قرار می ‌گیرد. زیرا انجام حرکات دست در پارچه های با کشسانی مناسب، راحت تر است.

ضد حساسیت

پارچه ‌های فلامنت پنبه ضد حساسیت تولید می ‌شوند، به خصوص برای مصارف بیمارستانی تمامی شرایط خاص در در روند تولید آنها را رعایت می گردد، تا در نهایت این پارچه ها هیچ گونه مشکلی برای افراد با پوست های حساس هم ایجاد نکنند.

وزن سبک

داشتن وزن سبک از مشخصات بارز منسوجات بیمارستانی است که این پارچه با داشتن گرماژ خوب وزن مناسبی دارد.

ثبات رنگی بالا

شیوه رنگ رزی پارچه های مناسب برای محیط بیمارستان به گونه ‌ای است که رنگ پارچه ها کاملاً ثابت بوده و به هیچ عنوان در حین شستشو کیفیت پارچه از بین نمی رود.

تنفس پذیری مناسب

وجود الیاف پنبه موجب شده تا این پارچه تنفس پذیری خوبی داشته و به جای تعریق بدن آن را به خود جذب می کند. به همین سبب پوشیدن این البه در محیط بسته بیمارستان بهترین انتخاب است.

حجم تولید پارچه فلامنت بیمارستانی در کارخانه ها

کارخانجات زیادی در  حوزه صنعت نساجی فعالیت می کنند که برخی از آنها بر روی تولیدات مناسب بیمارستان ها تمرکز ویژه تری دارند. زیرا رفع نیاز بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی مسئله بسیار مهمی است که در صورت نبود منسوجات مناسب با مشکلات زیادی مواجه می گردند.

کارخانجات متعددی که در شهر اصفهان متمرکز شده اند در حوزه تولید پارچه های فلامنت بیمارستانی فعالیت زیادی دارند. اما در این میان کارخانجات شهر مشهد، شهر یزد و همچنین شهر کاشان هم به شکل چشمگیری به نسبت سایر کارخانجات دیگر در زمینه تولید پارچه های فلامنت فعال می باشند.

با بررسی حجم تولید پارچه ‌های فلامنت در کارخانجات نساجی در می یابیم کارخانجات شهر اصفهان حدود ۹۹ درصد از تولیدات موجود در بازار را به خود اختصاص داده اند. معمولا این پارچه را با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گاهی مواقع با عرض ۳ متر به بازار عرضه می کنند.

معمولاً گرماژی که برای پارچه های فلامنت در نظر می ‌گیرند در هر کارخانه رنج اعداد خاصی را دنبال می ‌کنند و تمامی کارخانجات تنوع بالای گرماژ این پارچه را به بازار عرضه نمی کنند، مانند:

 • گرماژ ۱۴۰ گرم
 • گرماژ ۱۴۰ گرم تا گرماژ ۱۵۰ گرم
 • گرماژ ۱۵۰ گرم تا گرماژ ۱۶۰ گرم
 • گرماژ ۱۶۰ گرم تا گرماژ ۱۷۰ گرم

گاهی اوقات برخی از کارخانجات این پارچه را با گرماژ ۱۷۵ گرم نیز تولید می کنند؛ اما بیشتر از این محدوده، کمتر مورد توجه کارخانجات قرار دارند. در اغلب کارخانجات که در شهرهای غیر از اصفهان وجود دارند، در محدوده استاندارد این پارچه ها را به بازار ارائه می دهند.

دلایل جایگزینی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به جای تترون

پارچه تترون بیمارستانی جزء پارچه های مرغوب و درجه یک است که در محیط های بیمارستان برای مصارف مختلف می توان از آن استفاده کرد. معمولاً برای تولید این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز در کنار الیاف فلامنت استفاده می شود. پارچه های تترون را در چندین عرض مختلف تولید می کنند و به دلیل وجود گرماژهای متنوع به راحتی می توان در هر فضای بیمارستان از مناسب ‌ترین نوع پارچه استفاده نمود. به همین سبب استقبال از این پارچه در تمام بخش های بیمارستان و مراکز درمانی زیاد است.

خرید پارچه چهارخانه فلامنت پنبه و چهار خانه بیمارستانی
خرید پارچه چهارخانه فلامنت پنبه و چهار خانه بیمارستانی

اما در سال‌ های اخیر پارچه ‌های فلامنت پنبه بیمارستانی تا حد زیادی توانسته، جایگزین پارچه تترون در صنعت پزشکی شوند. رفته رفته نقش پارچه های تترون در این محیط ها کمرنگ می شود.

اگر برای شما هم سوال است که دلایل جایگزین شدن پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به جای تترون بیمارستانی چیست؟ باید بگوییم که ذات پارچه های بیمارستانی داشتن قیمت ارزان است. در واقع هر پارچه ای که کیفیت خوب و قیمت ارزان تر داشته باشد، می ‌تواند جایگزین سایر منسوجات به کار رفته در محیط بیمارستان شده و مورد استقبال بیشتر قرار می ‌گیرد. زیرا در این محیط منسوجات زیادی استفاده می ‌شود و سالانه هزینه های بالایی را به صنعت پزشکی تحمیل می‌ کند.

پارچه فلامنت پنبه پلی استر نسبت به پارچه تترون قیمت ارزان تری دارد و این مهمترین علت جانشینی این دو پارچه به جای یکدیگر شده است. البته لازم به ذکر است که از لحاظ کیفیت نسبت به پارچه های تترون پنبه بیمارستانی یک لول درجه پایین تری دارند؛ اما همچنان قابلیت استفاده در این محیط ها را دارد.

همه ما می دانیم که الیاف پلی استر ویسکوز جزء الیاف گرانقیمت است که در روند تولید پارچه تترون مورد استفاده قرار می گیرد. اما الیاف پنبه و همچنین الیاف فلامنت که برای تولید پارچه فلامنت مورد استفاده است قیمت مناسب تری دارد. بافت پارچه با این الیاف از لحاظ اقتصادی بهتر است.

بررسی کاربرد پارچه‌های فلامنت پنبه بیمارستانی

بیمارستان جزء محیط هایی است که منسوجات زیادی در آن به کار می ‌رود، هر کدام از پارچه ها با توجه به ویژگی هایی که از آن برخوردار هستند برای بخش خاصی از این محیط مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی در سال های اخیر به دلیل کاهش هزینه های مراکز درمانی نقش مهمی در این مراکز پیدا کرده ‌اند.

در بین تنوع بالای پارچه های فلامنت پنبه، پارچه هایی با طرح ساده و چهارخانه جزء پرفروش ترین منسوجات بیمارستانی هستند که برای تولید محصولات مختلف در این مراکز به کار می روند. از آنجا که این پارچه ها حساسیتی برای پوست بیماران به وجود نمی آورند و قیمت مناسب تری دارند، به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید منسوجات بیمارستانی قرار می گیرند.

در این بخش به بررسی کاربرد پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی به طور دقیق و کامل می ‌پردازیم:

پارچه فلامنت مخصوص لباس بیمار

برای تولید لباس های بیمار بیشتر از پارچه های فلامنت ساده و پارچه های راه راه و چهارخانه به عنوان خرج کار لباس ها استفاده می شود. مناسب ترین گرماژی که برای این پارچه در نظر می گیرند گرماژ ۱۶۰ گرم است. به هیچ عنوان بدن نمایی ندارد و بیماران خانم بدون دغدغه می ‌توانند از این البسه استفاده کنند. معمولاً پارچه های مخصوص لباس با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می شوند تا از لحاظ اقتصادی برای مراکز تولید کننده مقرون به صرفه باشد، به طور معمول از پارچه های آبی، صورتی، سفید و سبز برای تولید لباس بیماران بستری در بخش های مختلف استفاده می کنند.

پارچه فلامنت مخصوص لباس کودکان بیمار

برای کودکان معمولا از پارچه هایی استفاده می کنند که دارای طرح های عروسکی و جذاب باشد. چرا که نگه داشتن کودکان در محیط بیمارستان بسیار سخت است و معمولاً تمامی شرایط را برای شادابی آنها فراهم می نمایند. انتخاب طرح های عروسکی پرطرفدار یکی از این راه حل ها است. البته پارچه های مناسب برای کودکان باید از لطافت بالاتری هم برخوردار باشند، تا در هنگام برخورد با پوست ظریف و لطیف آنها هیچ آسیبی به کودک وارد نکند.

پارچه های فلامنت مخصوص ملحفه

روتختی در محیط بیمارستان به کرات مورد شستشو قرار می گیرد؛ چرا که پس از مرخص شدن هر بیمار باید تخت برای بیمار جدید به طور کامل آماده شود. استفاده از روتختی های تمیز و ضدعفونی شده امری لازم و ضروری است. چرا که ممکن است بیمار قبلی ویروس یا باکتری خاصی را به ملحفه انتقال داده باشد که برای جلوگیری از انتشار آن باید این پارچه ها به طور مرتب مورد شستشو قرار بگیرند. پس استفاده از پارچه های فلامنت مرغوب و باکیفیت و مقاوم در برابر مواد شوینده و ضدعفونی کننده لازم و ضروری می باشد.

پارچه فلامنت مخصوص پرده بیمارستان

برخی از پارچه های فلامنت به گونه ای تولید می شوند که با عنوان فلامنت پرده شهرت پیدا کرده اند. چرا که عرض ۳متر داشته و به راحتی در محیط های مختلف می توان از آن استفاده نمود. معمولا پارچه های فلامنت پرده ای را به شکل ساده و یا طرح های خاص تولید می کنند که برای نصب در اتاق کودکان هم مناسب باشد.

خرید پارچه بیمارستانی فلامنت پنبه در تهران
خرید پارچه بیمارستانی فلامنت پنبه در تهران www.miladarshadi.com

پارچه فلامنت مناسب لباس فرم کارکنان

تمامی افرادی که در بخش ‌های مختلف بیمارستان مانند حراست؛ خدمه و بخش های دیگر فعالیت دارند باید لباس های متحدالشکل و کاملا استاندارد بپوشند، تا ضمن محافظت از بدن آنها در مواجهه با خطرات مختلف امکان تفکیک این افراد از یکدیگر هم برای کادر و مراجعین به بیمارستان میسر گردد. به همین جهت از پارچه های فلامنت با رنگ بندی های مختلف برای هر بخش استفاده می کنند.برای کارکنان و اسکراب پزشکی بهترین گزینه ها تترون درنا و تترون کمند اصفهان می باشند به این پارچه های تترون ،تترون های 190 گرمی گفته می شود ،برای اگاهی بیشتر در مورد تترون های درنا و کمند اسکراب پزشکی اینجا کلیک کنید.

دو راهکار خرید عمده پارچه فلامنت بیمارستانی با قیمت مناسب

تمامی کارگاه ها و تولیدی های منسوجات بیمارستانی در تلاشند که پارچه های مورد نیاز خود را به صورت عمده تهیه کنند. زیرا در این شیوه خرید به قیمت های ارزان تری از پارچه دست پیدا کرده و می توانند هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش دهند.

معمولاً هر گاه یکپارچه در بازار مورد توجه قرار بگیرد، واسطه ها و دلالان در آن حضور پیدا کرده و از دسترسی به قیمت های مناسب جلوگیری می کنند. چرا که واسطه ها پارچه ها را در بین خود دست به دست کرده و هر کدام بر روی قیمت واقعی پارچه اضافه می‌ کنند. به همین سبب در نهایت پارچه‌ هایی با کیفیت پایین‌ تر و قیمت های بالا در بازار عرضه می شود.

در نهایت برای خریدهای مناسب و مقرون به صرفه دوری کردن از افراد واسطه و اقدام به خرید مستقیم بهترین پیشنهاد است. برای همه افرادی که در این حوزه فعالیت دارند دو راهکار اصولی برای خرید عمده پارچه فلامنت بیمارستانی با قیمت مناسب معرفی می کنیم که با توجه به این دو روش به راحتی می توانید به قیمت های درب کارخانه دست پیدا کنید.

 1. روش حضوری

روش های حضوری شامل مراجعه مستقیم به درب کارخانجات تولید کننده پارچه در شهر اصفهان و شهرهای دیگر که کارخانجات نساجی دارند می باشد. در این روش مشتریان عمده مستقیماً با واحد فروش کارخانجات ارتباط برقرار کرده و پارچه های مورد نیاز خود را تهیه می کنند. برای افرادی که امکان رفتن به درب کارخانه را ندارند، مراجعه به نمایندگی های عرضه و فروش در شهرهای مختلف یک پیشنهاد مناسب و کاربردی است. چرا که در نمایندگی ها هم قیمت های مناسب و مطابق درب کارخانه ارائه می گردد.

 1. روش غیر حضوری

روش غیر حضوری که در جوامع حال حاضر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته، یکی راه حل مناسب برای همه خریداران در هر نقطه از کشور است. معمولاً تمامی کارخانجات و نمایندگی ‌های معتبر آنها برای به دست آوردن بازارهای فروش گسترده تر، سعی می کنند که محصولات خود را به صورت آنلاین هم ارائه دهند. یافتن سایت های معتبر که با کارخانجات همکاری مستقیم دارند، به خریدار کمک می کند، تا بهترین پارچه های موجود در بازار را در قیمت مناسب تر تهیه کنند.

فاکتورهای موثر بر قیمت گذاری پارچه فلامنت پنبه

پارچه فلامنت بیمارستانی که برای کاربردهای گسترده و با قیمت های مختلفی در بازارهای عرضه و فروش ارائه می گردد. در صورت پیدا کردن فروشگاه های مستقیم امکان دسترسی به پارچه با کیفیت بالا و پرداخت هزینه کمتر میسر است.

معمولاً در مراکز پخش عمده پارچه های فلامنت را با قیمت کمتری نسبت به سایر بازارهای فروش حضوری عرضه می کنند. در صورت نیاز به خرید، حجم عمده از این پارچه ها بهتر است که حتماً به شکل مستقیم و بدون واسطه خریدهای خود را انجام دهید.

اما غیر از واسطه ها که عامل های موثر بر قیمت گذاری پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی هستند، عوامل دیگری هم می توانند بر نرخ این پارچه ها تأثیر مستقیم بگذارند. شناخت این عامل ها کمک می کند، تا در هنگام انتخاب پارچه متناسب با شرایط و نیاز خود این منسوجات را بخرید.

از مهمترین فاکتورهای موثر بر نرخ پارچه های فلامنت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

برند تولیدی

برندهای تولید کننده پارچه از عامل های بسیار مهم بوده؛ چرا که برخی از برندها شهرت بیشتری داشته و در نتیجه منسوجات تولیدی آنها هم در بازار خرید و فروش بالاتری دارند.

میزان الیاف پنبه

هر چقدر که میزان الیاف پنبه در روند تولید این پارچه بیشتر باشد، در نتیجه کیفیت آن بالاتر است و به دلیل گران تر بودن هزینه ‌های الیاف پنبه، از الیاف فلامنت، نرخ پارچه هم بیشتر می ‌شود.

گرماژ پارچه

گرماژ پارچه جزء عامل های بسیار مهم است که بر روی کیفیت نهایی پارچه ها و موارد استفاده و کاربرد آنها تأثیر می گذارد. هر چقدر گرماژ بالاتر باشد، در نتیجه الیاف بیشتری برای تولید پارچه صرف می گردد.

کیفیت پارچه

کیفیت پارچه ها به دو عامل مهم کیفیت الیاف و کیفیت رنگ و چاپ ارتباط پیدا می ‌کند. هر چقدر که این دو عامل قوی تر باشند، پارچه های درجه یک به بازار می آیند.

نوسانات ارزی

نوسانات ارزی جزء عامل های غیرمستقیم است که با افزایش پیدا کردن هزینه های مربوط به دستگاه ها و تکنولوژی های صنعت نساجی و همچنین رنگ و سیستم رنگرزی افزایش پیدا می کند. در نتیجه قیمت نهایی پارچه بیشتر می شود.

مزایای عرضه مستقیم پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به صورت آنلاین

عرضه و فروش پارچه های بیمارستانی به صورت آنلاین در سال ‌های اخیر به دلیل همه گیر شدن فضای مجازی و اینترنت مورد استقبال زیادی قرار می‌ گیرد. تمامی کارخانجاتی که همگام با پیشرفت های تکنولوژی حرکت کرده ‌اند توانسته اند، تولیدات خود را به افراد بیشتری ارائه دهند، در نتیجه سود بالاتر به دست می آورند.

معمولاً افرادی که در نقاط دوردست ایران و نقاط مرزی زندگی می کنند، برای خرید پارچه بهتر به کارخانجات تولید کننده مراجعه نمی کنند. چرا که فاصله مکانی بسیار زیاد است و این افراد باید مسافت های طولانی را طی کنند. در نتیجه از بازارهای محلی محصول مورد نیاز خود را تهیه کرده که این خریدها هزینه ‌های بالایی را به دنبال دارد.

کارخانجات فعال در حوزه تولید پارچه های بیمارستانی برای توزیع عادلانه پارچه ها در تمام شهرها و نقاط دوردست کشور سعی کرده ‌اند با راه اندازی وب سایت های آنلاین شرایط خرید را برای همه مصرف کنندگان این پارچه مهیا سازند. در صورت آشنایی کامل با این مراکز و آدرس وب سایت های آنها می توانید از هر کجای ایران محصولات مد نظر خود را تهیه کنید.

خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مزیت های فراوانی برای خریدار به دنبال دارد که در ادامه به بررسی برخی از این مزایا می ‌پردازیم:

تمامی کارگاه های تازه تأسیس که آشنایی کافی با پارچه ها و ویژگی های آنها ندارند، می‌ توانند با کارشناسان فروش وب سایت های آنلاین ارتباط گرفته و از ایجاد اشتباه در انتخاب پارچه و وارد آمدن خسارت بیشتر به کارگاه های خود جلوگیری کنند.

 قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی کارخانه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی hvchk
قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی کارخانه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در شیراز

دیگر نیازی به طی مسیرهای طولانی برای رسیدن به درب کارخانجات و نمایندگی های معتبر نیست و با فشردن چند کلیک ساده می توانید به بخش فروش وبسایت وارد شده و پارچه های مد نظر خود را تهیه کنید.

به دلیل امکان ارسال پارچه ها از درب کارخانجات تولید کننده تمامی پارچه ها با قیمت های مناسب تر از سایر مراکز عرضه و فروش حضوری ارائه می گردد. به همین سبب در هزینه های نهایی خریدار صرفه جویی زیادی می شود.

محدودیت زمان و مکان از بین رفته و در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه کشور می توانید به راحتی پارچه های مد نظر خود را تهیه کرده و در کوتاهترین زمان آن را تحویل بگیرید.

تمامی وب سایت های معتبر فعال در حوزه پارچه های بیمارستانی منسوجات خود را با تضمین کیفیت ارائه می ‌دهند. چرا که این پارچه ها با سلامت و جان انسان ها در ارتباط هستند، پس باید پارچه های مرغوب و درجه یک تولید و به بازار ارائه گردد.

نمایندگی پخش پارچه های بیمارستانی

پارچه های بیمارستانی در تنوع بالایی تولید می شوند و هر کدام از آنها برای بخش خاصی از مراکز درمان به کار می رود. شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه ها و انتخاب های درست و اصولی موجب می ‌شود تا هزینه های کارگاه ها تا حد زیادی کاهش پیدا کند. ضمناً با ارائه محصولات مناسب برای هر محیط بیمارستان بهره‌وری آن نیز افزایش می ‌یابد.

قیمت لباس بیمارستانی تترون قیمت پارچه تترون بیمارستانی پارچه تترون بیمارستانی اصفهان
قیمت لباس بیمارستانی تترون قیمت پارچه تترون بیمارستانی پارچه تترون بیمارستانی

انتخاب نمایندگی پخش پارچه های بیمارستانی به شما این امکان را می دهد که قبل از ارسال اعدل های کامل پارچه نمونه های واقعی از کالیته رنگ بندی آن را دریافت کرده و به شکل کامل مورد بررسی قرار بدهید. پس از انتخاب دقیق پارچه مدنظر خود، از لحاظ رنگبندی و گرماژ می توانید سفارشات خود را در این مراکز ثبت کنید.

این مجموعه به عنوان نمایندگی پخش معتبر کارخانجات متعدد در حال فعالیت است که به عنوان یک پل ارتباطی عمل کرده و میان خریداران عمده و تولید کنندگان رابطه مستقیم برقرار می کند. کارشناسان این مجموعه با نیازسنجی بازار و بررسی پارچه های پرطرفدار سعی کرده ‌اند محصولاتی مرغوب و درجه یک را برای رفع نیاز به مصرف کننده ارائه دهند.

یکی از مزیت های مهم انتخاب این مراکز برای خرید، دسترسی به قیمت ارزان و مقرون به صرفه آن در کنار تنوع بالای پارچه است. به همین دلیل خریدار می تواند در هنگام نیاز به نوع خاصی از پارچه از کارشناسان و مشاورین مجموعه کمک گرفته و بهترین را متناسب با نیاز خود انتخاب کند.

قیمت لباس بیمارستانی تترون قیمت پارچه تترون بیمارستانی پارچه تترون بیمارستانی شیراز
قیمت لباس بیمارستانی تترون قیمت پارچه تترون بیمارستانی پارچه تترون بیمارستانی مشهد

در صورت تمایل به خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با کیفیت بالا، قیمت مناسب و دسترسی به تنوع آن کافیست با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید. این ارتباط موجب به دست آوردن بهترین تجربه خرید پارچه به شکل عمده برای شما می شود.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی به نسبت سایر منسوجات دیگر قیمت مناسب تری دارد. به همین جهت جزء پر استفاده ترین پارچه ها در مراکز تولید البسه بیمارستانی قرار می گیرد. شرکت های نساجی هم بر روند تولید این پارچه تمرکز بیشتری کرده و در تنوع بالای رنگبندی و طرح آن را به بازار ارائه می ‌دهند، تا نیاز بازار مصرفی را تأمین نمایند.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چه مشخصاتی دارد؟

مهمترین دلیل خرید پارچه های فلامنت پنبه توسط مراکز تولیدی چیست؟

آیا پارچه های فلامنت پنبه تنها در رنگ های آبی و صورتی تولید می شوند؟

آشنایی با پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

در حال حاضر کارخانجات زیادی در صنعت نساجی فعال هستند که برخی از آنها به صورت اختصاصی در زمینه تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی کار می کنند. از آنجا که این پارچه موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارد، کارخانه جات فعال در این حوزه سعی می کنند تا با نیازسنجی تمامی پارچه های مورد نیاز بازار داخل را تولید نمایند.

پارچه های فلامنت پنبه با گرماژهایی بین ۱۵۰ الی ۱۷۰ گرم در کارخانجات نساجی تولید می شود. به همین جهت در مراکز فروش عمده به راحتی مناسب ترین گرماژها را برای استفاده در لباس بیمارستانی پیدا می کنید.

این پارچه در عرض ۱۵۰ سانتیمتر و همچنین عرض۱۱۰ سانتیمتر و با رنگ بندی های بسیار متنوع تولید می گردد. معمولا این پارچه ها را در عدل های ۶۰۰ متری و ۸۰۰ متری به بازار ارائه می ‌کنند، تا خریداران بتوانند پارچه های کاملا یکدست از لحاظ ضخامت، کیفیت الیاف و موارد دیگر را به دست آورند.

 در حال حاضر اغلب به کارگاه های تولید لباس بیمارستانی سعی می کنند، برای البسه بانوان از رنگ های صورتی و رنگ سفید و جهت لباس آقایان از رنگ آبی استفاده می نمایند. به همین دلیل کارخانجات هم تمرکز بیشتری بر روند تولید این رنگ های پراستقبال گذاشته اند.

در صورت نیاز و سفارش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در رنگ های مختلف قابل تولید است. کافی است کارگاه های تولید البسه بیمارستانی این رنگ بندی ها را در حجم عمده سفارش دهند.

مشخصات پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مرغوب

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی جزء پارچه های پراستفاده است که در دو دسته بندی پارچه های فلامنت ساده و پارچه فلامنت طرح دار تولید می شود. هر دو پارچه با کیفیت بالا و با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک پنبه و فلامنت تولید می گردند.

مهمترین تفاوتی که بین این دو پارچه وجود دارد، شابلونی است که برای ایجاد طرح آناناس بر روی سطح پارچه فلامنت مورد استفاده قرار می گیرد. البته همین شابلون تأثیر زیادی در تغییر قیمت پارچه طرحدار و ساده دارد.

اما به طور کلی مشخصات پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مرغوب چه در نوع طرحدار و چه در نوع ساده بدین صورت است که:

 • داشتن زیر دست نرم و لطیف
 • برخورداری از وزن مناسب
 • نداشتن بدن نمایی
 • گلوله نشدن سطح پارچه
 • تنوع در رنگ بندی و طرح

تولید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی با رنگ های مختلف

عمده پارچه فلامنت رنگی که در بازار ارائه می گردد، با رنگ های آبی، صورتی و سفید است. اما انواع مختلف دیگر از این پارچه با رنگ بندی های متنوع تولید و به بازار ارائه می گردد.

در هنگام تهیه پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی به این نکته توجه کنید که هر چقدر رنگ پارچه به سمت رنگ های تیره برود، قیمت آن هم افزایش پیدا می ‌کند. زیرا به دست آوردن یک ترکیب رنگی تیره به صورت یکنواخت نیاز به صرف وقت و هزینه بیشتری دارد.

همچنین هر چقدر که طیف رنگ بندی پارچه های بیمارستانی روشن تر باشند، در نتیجه امکان دسترسی به پارچه ارزان تر میسر می گردد. به همین جهت مراکز تولیدی ترجیح می دهند، تا منسوجات مختلف را با استفاده از رنگ بندی های روشن تر تهیه کند.

مزیت خرید از سایت های معتبر فروش پارچه فلامنت پنبه

در حال حاضر که کارگاه های تولید البسه بیمارستانی به حجم های عمده از پارچه های فلامنت پنبه نیاز پیدا می کنند، در شهرهای مختلف نمایندگی های معتبری فعالیت دارند، تا بتوانند نیاز مصرف کنندگان را به صورت عمده پاسخ دهند.

گاهی برخی از مراکز تولیدی از پارچه های فلامنت پنبه برای تولید روتختی هم استفاده می ‌کنند، که در چنین شرایطی حجم خرید پارچه آنها افزایش می یابد. گاهی برخی از خریداران به صورت غیرحضوری پارچه های مد نظر خود را تهیه می کنند.

معمولاً در خرید اول از همه مراکز خریدار احساس رضایت خوبی دارند؛ زیرا پارچه های فلامنت با کیفیت خوب تهیه کرده اند. اما برای خریدهای بعدی ممکن است پارچه های فلامنت با کیفیت پایین تر را برای آنها ارسال کند.

انتخاب یک سایت معتبر فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مزیت های زیادی دارد که در تمامی ارسال ها پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا برای خریدار ارسال می گردد. جهت بدست آوردن رضایت مشتریان خود در هر بار ارسال کیفیت پارچه با اولین بار یکسان است، زیرا این وب ‌سایت‌ ها از کارخانجات برند و مطرح منسوجات مدنظر خود را تهیه می کنند.

ارائه بهترین پارچه فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت بیمارستانی با قیمت ارزان تری نسبت به سایر منسوجات در بازار ارائه می گردد. تمام کارخانجات تولید کننده به دلیل مصارف بیمارستانی و درمانی آن، تمرکز ویژه تری بر روی کیفیت این پارچه گذاشته اند. زیرا این پارچه ها به شکل مستقیم با پوست افراد در تماس بوده، پس نباید الیاف ضد حساسیت در آن استفاده شود.

افرادی که در هنگام تهیه انواع پارچه بیمارستانی به دنبال قیمت ارزان هستند و به کیفیت توجه چندانی ندارند، باید بدانند که معمولاً کاهش کیفیت پارچه، قدرت فروش تولید کننده را هم پایین می ‌آورد. در نتیجه بهتر است برای تمامی مصارف کارگاهی خود از منسوجات مرغوب و درجه یک استفاده کنند.

در این مجموعه قیمت فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی نسبت به کیفیت بالای آن نرخ مناسب تری دارد. زیرا تمامی منسوجات ارائه شده در آن با حذف کامل واسطه ها ارائه می گردد. پس بدون دغدغه برای دسترسی به مراکز فروش مستقیم کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید، تا در کوتاهترین زمان پارچه های مورد نظر برای شما ارسال گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان