اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه تترون سپیدار | عرض 150 | قیمت کارخانه

پارچه تترون سپیدار چیست ؟

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه تترون سپیدار اصفهان یکی از تترون های است که به صورت تخصصی تترون سفید ساده با عرض 150 ،200 و 300 سانتیمتر تولید می کند که بیشتر برای لباس کار ،اسکراب پزشکی ،لباس بیمار ،چادر نماز جشن تکلیف کاربرد دارد،زیر دست عالی ،نرم ،لطیف بودن این پارچه سبب شده از پارچه های محبوب بازار باشد.

قیمت طاقه پارچه سپیدار سفید ،رنگی

  • تترون سپیدار سفید 45000
  • تترون سپیدار صورتی و ابی 49000
  • تترون سپیدار رنگی 55000

قیمت عمده پارچه تترون سپیدار :عرض 3 و 1.5متر

خرید تترون سپیدار عرض ۱۵۰ که جزء پرطرفدارترین عرض های موجود در بازار بوده، با قیمت درب کارخانه از این مجموعه امکان پذیر است. چرا که با داشتن ارتباط مستقیم با کارخانه تترون سپیدار توانسته واسطه ها را به طور کامل حذف کند.

تترون یکی از پرفروش ترین انواع پارچه های ایرانی است که در داخل کشور، توسط کارخانجات نساجی متعدد تولید می شود. هر کارخانه برای تولیدات خود یک برند خاص در نظر می ‌گیرد. کارخانه تترون سپیدار یکی از برندهای معتبر در زمینه بافندگی پارچه است که توانسته، بخش زیادی از بازار این پارچه را به تولیدات خود اختصاص دهد.

خرید اینترنتی پارچه تترون سپیدار در شیراز

در هنگام خرید تترون سپیدار در شیراز توجه کردن به درصد الیاف پلی استر، فیلامنت و پنبه و همچنین عرض این پارچه ها اهمیت زیادی پیدا می‌ کند. پس مراکزی را در شیراز برای خرید انتخاب کنید که از کیفیت بالای این منسوجات و ارائه قیمت کارخانه اطمینان داشته باشید.

خرید پارچه تترون سپیدار از کارخانه
خرید پارچه تترون سپیدار از کارخانه

کارخانه تترون سپیدار اصفهان خرید پارچه تترون سپیدار

 در میان کارخانجات متعددی که در اقصی نقاط کشور وجود دارند، کارخانجات نساجی موجود در شهر اصفهان منسوجات با کیفیت بالاتری را به بازار ارائه می دهند. زیرا این کارخانجات با وجود بازار رقابتی سعی دارند با ارائه محصولات بهتر از سایر رقبا پیشی بگیرند.

کارخانه تترون سپیدار اصفهان یکی از کارخانجات معتبر است که در زمینه انواع پارچه های تترون فعالیت حرفه‌ ای دارد. این کارخانه با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و به روز و همچنین به کار بردن مواد اولیه مرغوب محصولات خود را تولید و به بازار ارائه می دهد.

محصولات سپیدار با کیفیت بالا و گرماژ سنگین تولید می شود ،پارچه تترون چادر نماز جشن تکلیف سپیدار با قیمت رقابتی بهترین گزینه برای جشن تکلیف عزیزان شما می باشد.

kamash.ir نساجی کاماش مشاوره رایگان در خرید پارچه

این کارخانه برای تولیدات خود از الیاف پلی استر ویسکوز در تار و نخ فلامنت ۱۵۰ در پود استفاده می کند. به همین جهت تمامی پارچه های تترون در عرض های مختلف با کیفیت خوب تولید و به بازار ارائه می گردد.

در این کارخانه پارچه های تترون در ۲ عرض ۱۵۰ سانتیمتر و عرض ۳ متر تولید می شود که جزء مواد اولیه تولیدی های البسه و سایر موارد دیگر است.

اما غیر از این موارد این کارخانه بر روی تولید پارچه های چادر نمازی با عرض ۱۱۰ سانتی متر تمرکز ویژه گذاشته و این پارچه ها را در طرح های متنوع و کیفیت خوب به بازار ارائه می دهد. مراکز تولیدی می‌ توانند این پارچه را در دو کیفیت و با دو قیمت برای راه اندازی کارگاه های خود تهیه نمایند.

پارچه تترون چادر نماز سپیدار
پارچه تترون چادر نماز سپیدار

یکی از تولیدات ویژه، که به نسبت سایر طرح ها و مدل های دیگر موجود در بازار پیشتاز است، پارچه های ملحفه ای می باشد. این پارچه ها با داشتن طراحی های جدید و خاص مشتریان زیادی را جذب کرده است.با وجود این تنوع بالا خرید تترون سپیدار برای شرایط مختلف و در حجم های عمده صورت می گیرد.برای ملحفه بیمارستانی از پارچه ترگال نیز استفاده می شود که از وزن و زیر دست بالاتری برخوردار است ،اگر در مورد پارچه ترگال اطلاعاتی می خواهی اینجا را کلیک کنید..

بهترین شیوه نگهداری از پارچه تترون سپیدار اصفهان

پارچه تترون سپیدار اصفهان جزء پارچه های پرطرفدار موجود در بازار است که در شرایط مختلف می‌ توان از این پارچه ها استفاده نمود. با داشتن کیفیت بالا به یکی از مواد اولیه کارگاه های تولید البسه چادر نماز و موارد دیگر تبدیل شده است.

با توجه به تنوع بالای تولیدات این کارخانه، از این پارچه ها در شرایط گوناگون استفاده می کنند. به همین سبب لازم است که با برخی از نکات مهم در هنگام نگهداری از این پارچه ها آشنا باشید، تا بتوانید برای طولانی مدت از این پارچه با حفظ کیفیت بالا استفاده نمایید.

در این بخش به برخی از نکات مهم در هنگام نگهداری از این پارچه ها می پردازیم:

  • این پارچه به دلیل وجود الیاف پلی استر و پنبه نیاز به شستشو با آب ملایم دارد و آب بسیار سرد و خیلی گرم ممکن است کیفیت آن را از بین ببرد.
  • خشک کردن پارچه ها در هوای آزاد و ملایم به نسبت استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی بهتر است.
  • اتو کردن پارچه تترون باید با دمای ملایم اتو صورت بگیرد. چرا که به دلیل وجود الیاف پلی استر در برابر دمای بالا تحمل نداشته و ممکن است به بافت آن آسیب وارد شده یا سطح پارچه براق شود.

ویژگی های پارچه تترون سپیدار برای مانتو

برای تولید پارچه های تترون از الیاف پنبه و پلی استر استفاده می شود، این دو الیاف هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد است. اما قرار گرفتن آنها در کنار یکدیگر سبب افزایش ویژگی های مثبت می شود؛ به همین دلیل پارچه های تترون از مرغوبیت بالایی برخوردار می گردند.

پارچه های تولید شده در کارخانه تترون سپیدار با درصد استاندارد از الیاف پنبه و الیاف پلی استر تولید و ارائه می شود. همین ویژگی موجب شده تا یکی از مهم‌ترین مصارف پارچه سپیدار برای دوخت مانتو باشد.

از این نوع پارچه می توان برای شرایط مختلف مانتو را تهیه کرد و اغلب افراد از آن برای تهیه مانتوهای اسپرت، مانتوهای اداری و مانتوهای مورد استفاده در کارخانجات صنایع غذایی و مراکز طبخ غذا است.

زیرا این پارچه خنک بوده و به دلیل الیاف پنبه تنفس پذیری بالایی دارد و در این محیط ها که هوا به شدت گرم است استفاده کردن از این لباس کمک زیادی به حفظ دمای بدن افراد شاغل در محیط می کند.

تترون ملحفه ای سپیدار
تترون ملحفه ای سپیدار

بهترین ویژگی های پارچه تترون سپیدار که آن را برای دوخت مانتو مناسب می کند، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

وجود الیاف پنبه و پلی استر کارخانه تترون سپیدار

استفاده از الیاف پنبه و پلی استر در کنار یکدیگر تأثیر زیادی در کاهش چروک پذیری این پارچه دارد و می توان در طولانی مدت بدون از دست دادن شکل ظاهری از آن استفاده کرد.

تنوع بالا در رنگ بندی کارخانه تترون سپیدار

تنوع بالای این پارچه در رنگ بندی موجب می شود، تا برای هر محیطی بتوان از رنگ مناسب استفاده کرد. البته برای صنایع غذایی بهتر است حتما از رنگ سفید استفاده شود، تا شرایط شستشو و ضدعفونی آن بهتر مهیا گردد.

خنک و جاذبه رطوبت کارخانه تترون سپیدار

به دلیل وجود الیاف پنبه در این پارچه در گروه پارچه‌ های کاملاً خنک و جاذب رطوبت قرار می گیرد. به همین سبب به راحتی می توان در محیط هایی که حرارت زیاد است، از این پارچه استفاده کرد.

تنفس پذیری کارخانه تترون سپیدار

تنفس پذیری در این پارچه سبب شده تا دمای بدن با دمای محیط هماهنگ شده و در شرایط سخت بتوان از این البسه استفاده نمود.

نداشتن بدن نمایی پارچه تترون سپیدار اصفهان

برای خانم ها به خصوص در محیط کار اهمیت دارد که با پوشیدن یک مانتو یا لباس بدون بدن نمایی حضور پیدا کنند. این پارچه ‌ها به هیچ عنوان بدن نمایی ندارند و به خصوص با انتخاب گرماژهای مناسب مانتو خیال تولید کننده از این ویژگی کاملاً راحت می شود.

بررسی پارچه تترون سپیدار اصفهان بیمارستانی

در حال حاضر استفاده از منسوجات مختلف در مراکز درمانی و بیمارستانی گسترش زیادی پیدا کرده است. به همین جهت کارخانجات نساجی سعی کرده‌ اند با تمرکز بیشتر بر روی منسوجات پرکاربرد در این محیط ها پارچه های با کیفیت ویژه تر تولید کنند.

به همین سبب به آسانی می توانید انواع پارچه تترون بیمارستانی را در بازارهای عرضه و فروش مناسب برای لباس فرم بیمار، روپوش های پزشکی، پرستاری و ملحفه و روتختی و موارد مختلف دیگر پیدا کنید.

خرید پارچه تترون سپیدار از کارخانه

در اغلب مواقع مراکز درمانی و تولیدی هایی که با این مراکز همکاری دارند، در حجم های عمده و متراژهای زیاد پارچه های تترون را خریداری می ‌کنند، تا بتوانند نیاز بیماران و پرسنل خود را تأمین نمایند.

پارچه های بیمارستانی در اغلب مواقع در برابر شست و شوی مداوم قرار می ‌گیرند، به همین سبب این پارچه ها باید به گونه ای تولید شوند که در برابر قرارگیری مواد شستشو و ضد عفونی کننده کاملا مقاوم باشند و هیچ گونه آسیبی به بافت آنها وارد نگردد.

از ویژگی ‌های خاص این پارچه ها می توان به بدن نما نبودن آنها در عین سبک بودن بافت پارچه اشاره کرد که به دلیل وجود دستگاه های خاص این پارچه ها با تراکم خوبی تولید می گردند.

از پرکاربردترین رنگ هایی که در مراکز بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به رنگ آبی، رنگ صورتی، رنگ سفید و رنگ سبز اشاره کرد. مسئله مهم تر این است که باید این پارچه ها ضد آب ژاول تولید شوند، که با خرید تترون سپیدار خیال خریدار از کیفت پارچه آسوده می باشد.

ضد آب ژاول بودن پارچه تترون سپیدار اصفهان به چه معناست؟

در کارخانجات نساجی پس از تولید و آماده سازی طاقه های پارچه، آنها را به واحدهای رنگرزی انتقال می دهند، تا توسط دیگ ها‌ی رنگرزی رنگ مورد نظر ایجاد گردد. اغلب مواقع این پارچه‌ ها کیفیت رنگ بالایی داشته و به راحتی مورد شستشوی متعدد قرار می گیرند.

پارچه هایی که در محیط های بیمارستانی که کاربرد دارند، لازم است که حتماً مورد استریل و ضدعفونی قرار بگیرند. پس در چنین شرایطی داشتن رنگ ثابت در برابر مواد ضد عفونی کننده و آب ژاول لازم و ضروری است.

خرید پارچه تترون طاقه ای سپیدار

تمامی پارچه های تترون بیمارستانی را به گونه ‌ای رنگرزی می‌ کنند که ضد آب ژاول است، یعنی با قرار گرفتن در معرض آب ژاول به هیچ عنوان کیفیت رنگ و الیاف پارچه از بین نمی رود.

یعنی پارچه ها در مسیر رنگرزی چندین بار در خم رنگرزی قرار گرفته تا رنگ به طور کامل در الیاف تار و پود پارچه نفوذ کند. در شستشوهای متعدد و ضد عفونی به هیچ عنوان کیفیت رنگ آن از بین نمی رود.

به همین سبب به راحتی از این نوع پارچه ها در بخش ‌های مختلف مراکز درمانی و بیمارستانی استفاده کرده و پس از هر بار شستشو با کمک دستگاه اتوکلاو، آنها را کاملا استریل می کنند.

نکات مهم در خرید تترون سپیدار

رستوران سپیدار جزء پارچه های مرغوب است که در شرایط مختلف می توان از این نوع پارچه استفاده کرد. داشتن تنوع بالا از لحاظ طرح، رنگ و همچنین ابعاد و اندازه موجب شده، تا برخی از افراد در هنگام خرید نتوانند به درستی تصمیم‌ گیری کنند.

با داشتن راهنمای خرید تترون سپیدار در بازار می توانید پارچه مناسب را برای کاربردهای مختلف تهیه نمایید. نتیجه نهایی کار دریافت سود بیشتر از ارائه محصولات تولید شده از این پارچه به بازار می گردد.

در این بخش چند نکته مهم که در هنگام خرید پارچه های تترون باید مد نظر قرار بگیرد، را بررسی می کنیم:

نوع مصرف پارچه تترون سپیدار اصفهان

پارچه های تترون در تنوع بالا به صورت رنگ بندی ساده و در طرح های مختلف تولید می شود که با توجه به محصول نهایی می توان هر کدام از این موارد را انتخاب کرد.

عرض پارچه پارچه تترون سپیدار اصفهان

عرض پارچه ها برای تولیدی ها بسیار اهمیت دارد، زیرا قرار دادن الگو بر روی برخی از عرض ها سبب اسراف زیاد در پارچه می شود و انتخاب عرض مناسب جزء نکات بسیار مهم است.

طرح و نقش پارچه تترون سپیدار اصفهان

متناسب با نوع کاربری باید طرح و نقش پارچه های تترون انتخاب شود. چرا که برای دوخت البسه از طرح های خاص و برای دوخت ملحفه یا چادر نماز بهتر است از طرح های ملایم تر و شاد استفاده گردد.

گرماژ پارچه پارچه تترون سپیدار اصفهان

برای دوخت برخی از البسه ایستایی پارچه اهمیت بیشتری پیدا می‌ کند، به همین جهت پارچه های تترون در چندین گرماژ تولید می شوند که شناخت آنها کمک زیادی در خرید بهتر دارد.

ارزانترین قیمت پارچه تترون سپیدار اصفهان

تمامی مراکز تولیدی و خریداران عمده ترجیح می دهند تا در کنار کیفیت و تهیه پارچه اصل این منسوجات را با قیمت مناسب تری بخرند. چرا که می‌ توانند محصولات تولیدی خود را با قیمت کمتر به بازار ارائه دهند.

این مجموعه یکی از معتبرترین مراکزی است که تمام واسطه ها و دلالان را از معاملات خود حذف کرده و به شکل مستقیم با کارخانه سپیدار همکاری دارد. در زمینه فروش پارچه نیز مستقیماً با خریداران نهایی ارتباط گرفته و پارچه ها را با قیمت درب کارخانه به دست آنها می رساند.

فروش پارچه تترون سپیدار در تهران

در چنین شرایطی امکان ارائه ارزانترین قیمت پارچه تترون سپیدار در بازار را فراهم می آورد و سبب جلب توجه خریداران عمده می گردد. همچنین پارچه تترون با عرض 150 سانتی متر برای تولید تمامی البسه لباس کار منسوجات بیمارستانی و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد که با نرخ دست اول می توان آن را تهیه نمود.

در هنگام خرید تترون سپیدار ارتباط برقرار کردن با این مجموعه تأثیر زیادی در صرفه جویی هزینه های نهایی کارگاه های تولیدی دارد. علاوه بر قیمت ارزان، ارائه مشاوره به صورت کاملاً رایگان هم کمک می‌ کند تا خریداران با آگاهی بیشتری اقدام به ثبت سفارش پارچه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان