اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه اسپان باند 40 گرم |قیمت خرید مستقیم

پارچه اسپان باند ۴۰ گرم را به گونه‌ ای در بازار ارائه می دهند که شرایط دسترسی و خرید آن توسط همه مراکز تولیدی با قیمت مناسب میسر باشد. در این زمینه نساجی کاماش به صورت حرفه‌ای عمل کرده و تمامی واسطه ها را از معاملات خود حذف می نماید؛ به همین جهت شرایط خرید پارچه اسپان باند ارزان تر را به وجود آورده است.

آیا میدانید مشخصات پارچه های اسپان باند ۴۰ گرم چگونه است؟

آیا با مهمترین کاربردهای پارچه اسپان باند با گرماژ ۴۰ گرم آشنایی دارید؟

مهمترین نکات در هنگام خرید پارچه اسپان باند چیست؟

بزرگترین مرکز فروش مستقیم پارچه در ایران کدام است؟

بهتر است برای این سوالات و تمامی سوالاتی که ممکن است در ذهن شما قبل از اقدام به خرید عمده پارچه به وجود بیاید، پاسخ ‌های مناسبی را به دست آورید که انتخاب یک مجموعه معتبر با کارشناسان متبحر تأثیر زیادی در برطرف کردن تمامی دغدغه ها و چالش های ذهنی شما دارد که در این زمینه مجموعه کاماش کمک زیادی به خریداران می کند.برای اطلاع از چگونگی قیمت پارچه اسپان باند اینجا کلیک کنید.

40 gram spunbond fabric | direct purchase price
محصولات اسپان باند تولیدکنندگان اسپان باند منسوجات نبافته اسپان باند

بررسی پارچه های اسپان باند

در بازارهای عرضه و فروش پارچه با تنوع بالایی از متریال های مختلف روبرو می شوید که هر کدام از این پارچه ها کاربردهای خاصی دارند. در صورتی که مشخصات و ویژگی های هر پارچه را بشناسید، در هنگام انتخاب و خرید می توانید تصمیمات درستی بگیرید.

پارچه اسپان باند یکی از منسوجات خاص در بازار است که به دلیل شیوه تولید متفاوت از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. به همین جهت موارد استفاده و کاربردهای آن هم با سایر منسوجات دیگر تفاوت پیدا می کند.

در روند تولید پارچه های اسپان باند به هیچ عنوان از الیاف در تار و پود استفاده نمی شود، تمامی الیافی که برای تولید این پارچه از الیاف فیلامنت به دست آمده، از پلیمرهای باکیفیت است. این الیاف بلافاصله پس از تولید توسط دستگاه اکسترودر به وسیله دستگاه های مخصوص در کنار یکدیگر قرار گرفته و با شیوه های مکانیکی، شیمیایی و حرارتی به یکدیگر اتصال پیدا می کنند.

شیوه اتصال خاص پارچه های اسپان باند موجب شده تا این پارچه در چندین ویژگی متفاوت تولید شود که در صنایع گوناگون بتوان از آن استفاده کرد. یکی از صنایع مهم پراستفاده، صنعت پزشکی است که باید پارچه های اسپان باند مورد استفاده در این صنعت از برخی مشخصات و ویژگی ها برخوردار باشند، تا در حین استفاده بتوانند از پزشکان، پرستاران و بیماران در مقابل نفوذ میکروب، باکتری و مشکلات مختلف دیگر موجود در محیط بیمارستان محافظت کنند.

در حال حاضر کارخانجات زیادی در زمینه تولید پارچه های اسپان باند در داخل کشور فعالیت می ‌کنند، به همین سبب این پارچه در تنوع بالای عرض، گرماژ، رنگبندی و ویژگی های خاص تولید می شود و هر مجموعه متناسب با نیاز خود می تواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

به طور معمول این پارچه را از عرض ۶۰ سانتی متر تا عرض ۳ متر یا عرض ۴ متر هم در بازار مشاهده می کنید. همچنین از لحاظ گرماژ می توانیم پارچه ها را در بازارهای عرضه و فروش از گرماژ ۸ گرم تا گرماژ ۴۰۰ گرم پیدا کرد. البته لازم به ذکر است که در یک کارخانه نساجی تمامی این تنوع عرض و گرماژ تولید نمی ‌شود و هر کارخانه متناسب با اهداف کارشناسان آن دستگاه های خود را برای بافت پارچه هایی با عرض و گرماژ مشخص شده تنظیم می کند.

مشخصات پارچه های اسپان باند ۴۰ گرم

پارچه های اسپان باند در تنوع بالایی از گرماژ تولید می شوند که یکی از مهم‌ترین گرماژهای آن اسپان باند ۴۰ گرمی است. این پارچه در محیط های درمانی و بیمارستانی موارد استفاده گسترده ای دارد؛ به همین سبب نیاز است که حتماً با کیفیت بالا تولید شود.

مشخصات پارچه های اسپان باند ۴۰ گرم به گونه ‌ای است که این پارچه را در صنایع مختلف و به خصوص صنعت پزشکی پرکاربرد کرده است. به همین سبب نیاز است تا مراکز تولید هم تمرکز ویژه ‌تری بر کیفیت این پارچه بگذارند.

در این مقاله به بررسی برخی از مهم‌ترین مشخصات پارچه اسپان باند ۴۰ گرمی که سبب استقبال بیشتر از این پارچه در کارگاه های تولیدی شده می پردازیم:

تولید در عرض های مختلف

این پارچه در چندین عرض مختلف از عرض ۱۶۰ سانتی متر گرفته تا عرض ۱۸۰ سانتی متر و عرض های بالاتر تولید می شود. مراکز تولید لباس های بیمارستانی و منسوجات دیگر متناسب با نیازهای خود می توانند از این پارچه ‌ها تهیه نماید.

 قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند بافت ایران
قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند بافت ایران

مقاوم در برابر باکتری

به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر باکتری ها و میکروب های مختلف جزء بهترین منسوجاتی هستند که به عنوان پارچه های بیمارستانی به کار می روند.

قابلیت تنفس

قابل تنفس بودن این پارچه ها به دلیل شیوه بافت خاص آنها است که به هیچ عنوان الیاف تار و پود در یکدیگر تنیده نمی شود و الیاف به شکل پرسی در کنار هم قرار می گیرند. به همین سبب در هنگام پوشیدن البسه های دوخته شده از این پارچه ها افراد حس راحتی دارند.

امکان استرلیزاسیون

پارچه های اسپان باند را به راحتی می ‌توان استرلیزه کرد و امکان حفظ استریلیزاسیون تا چند روز را دارند؛ به همین سبب می‌ توان آنها را از قبل برای مواقع ضروری و اورژانسی آماده نمود.

ضد آلرژی و حساسیت

استفاده از پلیمرهای با کیفیت در کنار روش تولید مناسب موجب شده تا این پارچه هیچگونه آلرژی و حساسیتی برای افراد ایجاد نکند. همه افراد با پوست حساس هم می توانند از این پارچه به عنوان پوشش استفاده کنند.

تنوع در رنگبندی

این نوع پارچه را در تنوع رنگبندی تولید می کنند، تا در هر شرایطی بتوان از نوع مناسب رنگ استفاده کرد. اما از پرکاربردترین رنگ بندی های پارچه اسپان باند ۴۰ گرمی می توان به رنگ های آبی، سبز، صورتی و سفید آن اشاره کرد.

سازگار با محیط زیست

درامد تولید این پارچه از پلیمرهای مرغوب و با کیفیت بالا استفاده می ‌کنند و هیچگونه مواد سمی در آن وجود ندارد. به همین سبب به محیط زیست آسیب نمی رساند و به دلیل بازیافت مجدد جزء پارچه های سازگار با محیط زیست است.

کاربردهای پارچه اسپان باند با گرماژ ۴۰ گرم

وزن و گرماژ پارچه های اسپان باند نقش بسیار مهمی در تعیین کارکرد این پارچه ها دارند؛ به همین جهت در بازارهای عرضه و فروش متناسب با نوع نیاز تولیدکنندگان این پارچه ها را ارائه می دهند.

پارچه اسپان باند ۴۰ گرم جزء پارچه های پراستفاده است که حجم خرید و فروش آن در بازار زیاد است و گاهی مواقع نیاز است که مشتریان عمده از قبل سفارشات خود را ثبت کنند، تا بتوانند به این پارچه پرکاربرد و مهم دسترسی داشته باشند.

اسپان باند بافت ایران شهرک ایوانکی
اسپان باند بافت ایران شهرک ایوانکی

در این بخش به بررسی مهمترین کاربردهایی که پارچه اسپان باند با گرماژ ۴۰ گرم دارد، می پردازیم:

دوخت گان و شان جراحی

گان و شان جراحی از البسه مخصوص برای اتاق عمل است که از منسوجات مختلفی برای تولید آن استفاده می کنند. اما به دلیل کیفیت بالای پارچه های یکبار مصرف و جلوگیری از انتقال بیماری های مختلف به بیمار بعدی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا به دلیل سبک بودن وزن و امکان محافظت از پزشک در برابر رطوبت، خون، پزشک حرکات راحت تری با پوشش این البسه دارد.

دوخت کلاه و ماسک جراح

پزشکان جراه برای جلوگیری از بیماری های مختلف و آلودگی ها باید از کلاه و ماسک مناسب در حین عمل جراحی استفاده کنند که پارچه های اسپان باند ۴۰ گرمی به عنوان مناسب ترین پارچه انعطاف پذیر و باکیفیت مورد استفاده قرار می گیرند.

دوخت لباس بیماران آقا و خانم

بیماران آقا و خانم برای بستری در بخش های اورژانس، بخش ‌های ‏mri و همچنین عمل های جراحی سرپایی که نیاز به بستری طولانی ‌مدت ندارند، از لباس های یکبار مصرف استفاده می کنند، تا هزینه‌ های مربوط به بیمارستان ها کاهش پیدا کند. به همین جهت از پارچه های اسپان باند با رنگ آبی برای آقایان و رنگ صورتی برای بانوان لباس فرم تولید می شود. معمولاً این پارچه بدن نمایی ندارد، به همین جهت جزء مناسب ترین گرماژهایی است که به جهت لباس فرم بیماران به خصوص خانم ها استفاده می شود.

دوخت کاورهای محافظتی

پرسنل بیمارستان برای رفتن به بخش های ویژه و عفونی بیمارستان نیاز به لباس های ایمنی دارند که به صورت یکسره بتواند آنها را تحت پوشش قرار بدهند، پارچه اسپان باند با گرماژ ۴۰ گرم به دلیل داشتن کیفیت بالا و دوام مناسب است.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت عمده پارچه اسپان باند

پارچه های اسپان باند در صنایع مختلف کاربردهای زیادی دارند، به همین جهت نقش گسترده ‌ای در خرید و فروش های عمده در بازار ایفا می کند. به همین جهت لازم است که قیمت این پارچه ها را به طور کامل به دست آورید، تا در نهایت بتوانید بهترین کیفیت را تهیه کنید.

تمامی مراکز تولیدی و صنایعی که به حجم عمده از یک پارچه اسپان باند نیاز دارند، به دنبال پیدا کردن مرکز فروش عمده و مستقیم هستند، تا دسترسی به کمترین قیمت ممکن در بازار را به دست آورند. توجه داشته باشید که عوامل زیادی می توانند به شکل مستقیم یا غیرمستقیم بر روی قیمت پارچه اسپان باند تأثیر بگذارند که در صورت شناخت این عوامل به شکل بهتری می توانید انتخاب پارچه ها را انجام دهید.

منسوجات نبافته اسپان باند
منسوجات نبافته اسپان باند اسپان لس یزد

برخی از مهمترین عوامل فنی تأثیرگذار بر روی نرخ پارچه اسپان باند عبارتند از:

  • گرماژ پارچه های اسپان باند
  • تنوع در رنگ بندی های پارچه و انتخاب رنگ های خاص
  • نوع پلیمر مورد استفاده در روند تولید این پارچه ها مانند پلی استر یا پلی آمید
  • عرض پارچه های اسپان باند
  • تنوع بالای کارخانجات تولید کننده و برندهای مطرح

تمامی این عوامل در کنار انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه می توانند بر روی حجم خرید مراکز تولیدی و هزینه های نهایی آنها تأثیر مستقیم بگذارند. در جهت کاهش هزینه ‌های جانبی خود حتماً به دنبال نمایندگی های معتبر جهت خرید پارچه باشید.

نکات مهم خرید پارچه های اسپان باند با کیفیت

اغلب خریداران عمده پارچه های اسپان باند دغدغه های زیادی در هنگام تهیه پارچه دارند؛ چرا که بنویسید ویژگی‌ ها و مشخصات این پارچه را نمی‌ شناسند و نمی ‌توانند از بین تنوع بالای این پارچه ها مناسب ترین را انتخاب کنند.

در صورت داشتن اطلاعات کافی در مورد راهنمای خرید پارچه های اسپان باند امکان انجام خریدهای هوشمندانه تر فراهم می گردد. با استفاده درست و مناسب از این نکات مهم در نهایت هزینه کمتری هم مصرف می شود.

در این بخش به چند نکته مهم در هنگام خرید پارچه اسپان باند ۴۰ گرم مناسب برای منسوجات بیمارستانی اشاره می کنیم:

بیرون آوردن رندوم طاقه های پارچه و بررسی یکسان بودن سطح آن از لحاظ گرماژ و ضخامت در تمام طول طاقه از نکات بسیار مهم در هنگام انتخاب پارچه های مناسب برای دوخت البسه است.

چک کردن کیفیت رنگ در تمام طول طاقه ای به صورت یکدست و یکنواخت قرار گرفته و موجب می ‌شود تا در نهایت منسوجاتی مرغوب تر تولید شود.

صاف بودن لبه های پارچه تأثیر زیادی در نحوه پهن کردن آنها بر روی میزهای برش و جلوگیری از پرتی پارچه در کارگاه ها دارد. پس حتما از این موضوع با بررسی چند طاقه به صورت تصادفی اطمینان به دست آورید.

دقیق بودن عرض های اعلام شده توسط مراکز فروش هم نقش تأثیرگذاری در هنگام الگو کشی و برش این پارچه ها دارد؛ چرا که الگوها را بر اساس عرض پارچه تنظیم می کنند.

شناخت مشخصات، ویژگی ها و کاربردهای پارچه ها به شما کمک می کند تا متناسب با هر فضایی پارچه بهتری تهیه کنید.

 قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند
قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند

مرکز فروش مستقیم پارچه اسپان باند ۴۰ گرم

برای خرید پارچه در هر ویژگی و مشخصاتی انتخاب کارخانجات تولید کننده معتبر و خرید از درب کارخانه بهترین راه حل ممکن برای کاهش هزینه های نهایی کارگاه های تولیدی است. در چنین شرایطی امکان دسترسی شما به تنوع بالای پارچه ها و انتخاب مناسب از بین نمونه های مختلف پارچه آسان تر شده است.

خرید از کارخانه به شکل مستقیم این اطمینان را در شما به وجود می ‌آورد که همان کیفیت و مرغوبیتی که مشاهده کرده اید، را در نهایت در هنگام تحویل عمده پارچه ها به دست می آورید. زیرا به طور کامل دلالان را از معاملات خود حذف کرده اید و امکان تغییر در کیفیت پارچه ها و یا افزایش قیمت ها را ندارند.

مجموعه کاماش یکی از بزرگترین مراکز فروش مستقیم پارچه اسپان باند است که در حوزه های مختلف این پارچه را تولید و به فروش می رسانند، تمامی خریداران پارچه های اسپان باند برای هر نوع مصرفی و به خصوص مصارف پزشکی می توانند، با اطمینان کافی با این مجموعه ارتباط بگیرند و تنوع بالایی از رنگبندی ها و گرماژ را تهیه کنند.

این مجموعه تمامی رابطه ها و واسطه ها را حذف کرده و سعی کرده است به شکل مستقیم با خریدار نهایی که به این پارچه نیاز دارد، ارتباط برقرار کند. در صورت نیاز به خرید پارچه های مرغوب و باکیفیت بالا کافیست از طریق سایت و یا شماره های تماس با کارشناسان این مجموعه ارتباط گرفته و سفارش پارچه اسپان باند ۴۰ گرم را ثبت کنید، تا در کوتاهترین زمان ممکن این پارچه ها را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

قیمت اسپان باند 40 گرمی
خرید پارچه اسپان باند دیجی کالا
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
قیمت پارچه اسپان باند
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند
قیمت اسپان باند بافتینه
قیمت اسپان باند ۶۰ گرم
اسپان باند بافتیران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان