اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه فوتوس رنگبندی

قیمت پارچه فوتوس

  • فوتوس مشکی و سرمه ایی 82000 تومان به یارد
  • فوتوس رنگبندی 81000 تومان به یارد

پارچه فوتوس چیست؟

پارچه فوتوس یک پارچه چینی با گرماژ 240 گرن و عرض 150 سانتیمتر و طاقه های 30 یاردی است که مناسب برای موارد زیر می باشد

  • فرم اداری
  • کت و شلوار
  • فرم مدارس
  • پیراهن
  • ساک دستی
  • شلوار
  • شومیز

این پارچه از الیاف فلامن و ویسکوز تولید می شود

بیش از 40 رنگ موجود است ،معادل این پارچه پارچه پرشیا و مانیک ایرانی می باشد که قیمت پایین تری نسبت به این پارچه دارند.

پارچه فوتوس نرم و سبک وزن بسیاری از کمد لباس ها و خانه ها را تشکیل می دهد و از اواخر دهه1370 مورد استفاده قرار گرفته است. پارچه فوتوس از فلامن و ویسکوز بدون لاکرا تولید می شود زیرا در فرآیند تولید از غلظت بالایی از مواد شیمیایی استفاده می شود. تولید ویسکوز ارزان است و پارچه ای همه کاره است که برای اقلام لباسی مانند بلوز، لباس و کت و در اطراف خانه در فرش و اثاثه یا لوازم داخلی استفاده می شود.

پارچه فوتوس
مرکز خرید و فروش پارچه فوتوس

قیمت پارچه فوتوس

قیمت پارچه فوتوس به قیمت دلار بستگی دارد ولی همقیمت پارچه ترگال و پارچه تترون درنا می باشد.

پارچه فوتوس مناسب چه فصلی است؟

بهار و تابستان و همچنین اوایل پاییز،

ویسکوز، نوعی پارچه ابریشم مصنوعی، پارچه‌ای رایج برای لباس‌های تابستانی خنک،فرم مدارس ،شلوار کردی و فرم اداری در هوای گرم است. بازییر دست عالی و نرم، جای تعجب نیست که برای فصل مورد علاقه است. اما آیا ویسکوز به اندازه ای قابل تنفس است که در گرما راحت باشد؟

ویسکوز پارچه ای قابل تنفس است زیرا با محلول خمیر چوب ساخته می شود که به صورت پارچه ای سبک بافته می شود. این رطوبت را جذب می کند که به خنک شدن پوست شما کمک می کند و فضاهای کوچک در فیبر اجازه عبور هوا و آب را می دهد. مخلوط ویسکوز می تواند تنفس را برای پارچه های دیگر نیز بهبود بخشد.

این پارچه فوتوس همه کاره و مقرون به صرفه در اصل جایگزینی برای پارچه فیونا و پارچه سابله کش برا ی فرم اداری بود و به این معنی بود که مانند یک پارچه لوکس احساس شود. اکنون در طیف گسترده ای از لباس ها استفاده می شود، اما حفظ رطوبت و شکنندگی آن به این معنی است که همیشه بهترین انتخاب نیست. این راهنما بهترین کاربردهای پارچه فوتوس را شناسایی و توضیح می دهد.

خرید پارچه فوتوس

برای خرید پارچه فوتوس با ما تماس بگیرید

09131130224

09130858100

پارچه فوتوس چرا با الیاف ویسکوز تولید می شود؟

پارچه ویسکوز چیست؟
ویسکوز نوعی ریون است. ریون به هر پارچه ای اطلاق می شود که از سلولز ساخته شده باشد، معمولاً ویسکوز، مودال یا لیوسل. سلولز یک فیبر گیاهی است که به گیاهان کمک می کند تا بلند و سفت بایستند. در دیواره سلولی همه گیاهان یافت می شود، اما سلولز در گیاهان چوبی بسیار بیشتر از هر نوع دیگری است.

تفاوت بین سه ماده ابریشم مصنوعی در این است که سلولز قبل از چرخش با چه مواد شیمیایی تصفیه می شود. ویسکوز رایج ترین در بین این سه مورد است. معمولاً از درختان یا بامبو می آید، زیرا این گیاهان دارای سلولز بالا هستند.

پارچه های ریون، از جمله ویسکوز، نیمه مصنوعی هستند. آنها از مواد طبیعی می آیند، با این حال، برای تبدیل آن مواد به یک پارچه قابل استفاده، پردازش قابل توجهی لازم است. این ترکیب طبیعی و ساخته شده عملکرد فیبر طبیعی را با قیمت مواد مصنوعی به آن می دهد.

ویسکوز برای تقلید از ظاهر و احساس ابریشم اختراع شد. سه انگلیسی آن را در سال 1894 در بریتانیا ثبت اختراع کردند و تا سال 1910 در ایالات متحده متداول شد. به دلیل اینکه کار خوبی برای تقلید از احساس و خواص الیاف طبیعی گرانتر دارد، به محبوبیت رسید.

پارچه پرشیا مکانیک چیست؟

این پارچه ها معادل پارچه فوتوس چیتی هستند که قیمت کمتری نسبت به پارچه فوتوس دارند ،لطفت برای حمایت از تولید و کارگران ایرانی از پارچه پرشیا لنین والا فاستون خرید کنید.

پارچه پرشیا لنین مکانیک
پارچه پرشیا لنین مکانیک

آیا پارچه مکانیک خوبه؟

آیا پارچه پارچه مکانیک خنک و راحت است؟
لباس با پارچه مکانیک و پرشیا و فوتوس عالی است: اول اینکه جاذب است، بنابراین عرق را از روی پوست شما می کشد و دوم، دارای فضاهای ریز در الیاف است که هوا را به داخل و خارج می کند. از هر رشته فضاهای کوچک که نانو منافذ نامیده می شوند، یک ویژگی مشترک برای الیافویسکوز و فلامنت هستند.
در حالی که ویسکوز رطوبت را از پوست شما جذب می کند، خشک شدن پارچه نسبت به بسیاری از پارچه های دیگر به زمان بیشتری نیاز دارد. شما را خنک می کند، اما اگر در حین پوشیدن آن خیلی خیس شود، ممکن است احساس خیس شدن کند.

با توجه به این دو ویژگی، تولید کنندگان اغلب آن را با الیاف دیگر مخلوط می کنند تا ترکیب پارچه مکانیک ایجاد کنند. این ترکیب به کاهش هزینه یک لباس یا پارچه کمک می کند بدون اینکه ظاهر، احساس یا ویژگی های فیبر دوم را از بین ببرد.

مدل مانتو با پارچه پرشیا

با توجه به گرماژ متعادل این پارچه می توانید هزاران مدل دانشجوی ،اداری و لباس کار تولید کنید

مرکز خرید و فروش پارچه فوتوس
مرکز خرید و فروش پارچه فوتوس

پارچه پارچه فوتوس مناسب چه فصلی است؟

آیا پارچه فوتوس برای تابستان خوب است؟
در حالی کهپارچه فوتوس به هوای زیادی اجازه می دهد از طریق آن حرکت کند، تمایل به جذب هوا دارد. این به پوست شما کمک می کند تا زمانی که عرق شما به مواد تبخیر می شود، خنک تر شود. این باعث می شود که پارچه فوتوس به انتخابی جذاب برای لباس های سبک تر تبدیل شود.

پارچه فوتوس برای تابستان خوب است زیرا سبک است و در برابر پوست شما احساس خنکی می کند. با این حال، هنگام پوشیدن پارچه فوتوس مراقب رطوبت باشید. رطوبت بیش از حد در پارچه می تواند آن را سنگین کند و خنکی دلپذیر را به احساس چسبناکی تبدیل کند.

بیشتر لباس‌هایی که با پارچه فوتوس ساخته می‌شوند باید خشک شوند تا در شرایط خوبی باقی بمانند. اگر تمایل به تعریق شدید دارید، یک کمد تابستانی پارچه فوتوس ممکن است برای شما مناسب نباشد. هر چه بیشتر در یک لباس ویسکوز عرق کنید، احتمال کشیده شدن آن بیشتر است. از سوی دیگر، اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنید و تمایلی به تعریق زیاد ندارید، ویسکوز می تواند یک پارچه تابستانی عالی باشد.

خرید پارچه فوتوس

برای خرید اینترنی پارچه فوتوس حتما از مراکز معتبر خرید کنید

قیمت پارچه فوتوس

خرید پارچه فوتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان