اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پنج نکته در خرید پارچه دستمال آشپزخانه

پنج نکته در خرید پارچه دستمال آشپزخانه و پارچه دستمال بروجرد را که با ید در خرید اون دقت کنب بهت می گم که خدایی نکرده کلاه سرت نره با نساجی کاماش باش و حرفه ایی خرید کن 09130858100

پنج نکته در خرید پارچه دستمال آشپزخانه زنبوری🐝

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

 • درصد پنبه پارچه دستمال آشپزخانه روی قیمت تاثیر دارد
 • عرض پارچه دستمال آشپزخانه 140 یا 150 از فروشنده بپرسید
 • گرماژ یا وزن پارچه دستمال آشپزخانه
 • کارخانه و نوع چاپ تکمیل کننده پارچه دستمال آشپزخانه
 • تراکم پارچه دستمال آشپزخانه
پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری

درصد پنبه پارچه دستمال آشپزخانه روی قیمت تاثیر دارد

به طور کلی در بازار دو جنس با درصد پنبه بالا و کم در بازار وجود دارد که اختلاف قیمت این پارچه ها در حدود 30 درصد می باشد،ذکر این نکته بسیار مهم است که پارچه با درصد پنبه بیشتر سبب جذب بالای بیشتر آب می شود .

عرض پارچه دستمال آشپزخانه 140 یا 150 از فروشنده بپرسید

خیلی وقت ها با شنیدن قیمت پایین پارچه ما خوشحال می شویم ،در صورتی که باید علت را بفهمیم ،در پارچه های زنبوری و آشپزخانه و پارچه تنظیف ،اختلاف قیمت عرض 140 و 150 سانتیمتر بسیار زیاد است بنابراین سعی کنید ،قبل از خرید عرض پارچه را سوال کنید

پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری
پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری

گرماژ یا وزن پارچه دستمال بروجرد

وزن پارچه در قیمت پارچه رابطه مستقیم دارد هرچه گرماژ پارچه زنبوری یا تنظیف بیشتر باشد قیمت آن بیشتر است ؛معمولا گرماژ 230 الی 240 گرم از وزن های درجه یک حساب می شود

کارخانه و نوع چاپ تکمیل کننده پارچه تنظیف زنبوری

چاپی که روی پارچه می پرینت می شود ،بسیار مهم است ،با توجه به اینکه این پارچه ها هر روز شسته می شودند ،استفاده از پارچه هایی با برند های معتبر زیر که می نویسم واستون ،سبب می شود که پارچه ایی با کیفیت و جنس مرغوب تهیه کنید

 • نساجی بروجرد
 • نساجی لوکس لایف
 • نساجی گلچهر
 • نساجی کاشان
 • نساجی کاماش
پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری
پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری

تراکم پارچه دستمال آشپزخانه زنبوری

اگر هنگام خرید پارچه دستمال آشپزخانه به تراکم پارچه دقت کنید ،متوجه می شوید که بعضی از پارچه ها فاصله مشخصی بین تار و پود دارند ،در پارچه های زنبوری این مشکل سبب می شود که بافت پارچه در دمای بالا از هم باز شود ،حتما از فروشنده بخواهید برای شما از زیر دست پارچه عکس بگیرد

حالا به سوالات شما در مورد پارچه دستمال آشپزخانه عزیران نساجی

 • قیمت پارچه دستمال آشپزخانه
 • دستمال آشپزخانه زنبوری
 • پارچه دستمال نانو
 • مدل دستمال آشپزخانه
 • دستمال آشپزخانه فانتزی
 • خرید مستقیم از نساجی بروجرد
 • انواع پارچه دستمال آشپزخانه
 • خرید پارچه دستمال آشپزخانه
 • دستمال پارچه ای آشپزخانه
 • پارچه مناسب برای دستمال آشپزخانه
 • قیمت پارچه دستمال آشپزخانه
پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری

قیمت پارچه دستمال آشپزخانه

به دو عامل بستگی دارد091311130224

 • ساده و چاپی بودن پارچه
 • درصد الیاف و درصد پنبه
قیمت پارچه درستمال آشپزخانه

دستمال آشپزخانه زنبوری

علت نام گزاری به این دلیل می باشد ،که بافت این پارچه ها مثل لانه زنبور و یا موم عسل است

قیمت پارچه درستمال آشپزخانه

پارچه دستمال نانو

پارچه دستمال نانو یا دستمال جادویی که از جنس حوله کلندر شده است و بیشتر کابردبرای پاک کردن شیشه دارد

پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری

دستمال آشپزخانه فانتزی

با توجه به رقابت بالای این پارچه های زیبا و نزدیک شدن به عید نوروز ،بهترین خرید این است که از طرح حای متنوع خرید کنید.

بیش از 1000 طرح پارچه دستمال آشپزخانه را در رنگ و طرح های متنوع از نساجی کاماش بخواهید ،برای نمنه های بیشتر لطفا در واتس آپ پیام دهید

تترون نساجی بروجرد

خرید مستقیم از نساجی بروجرد

سایت نساجی بروجرد را گزاشتم لطفا کلیک کنید در صورت تمایل می تونید از این سایت هم پارچه های نساجی بروجرد را خرید کنید

مدل دستمال بروجرد

انواع پارچه دستمال آشپزخانه

قیمت انواع پارچه دستمال آشپزخانه

 • پارچه تنظیف
 • پارچه نانو
 • پارچه تترون
 • پارچه متقال
 • پارچه کهنه بچه
 • پارچه تنظیف
 • پارچه کتان
 • پارچه پرشیا
 • پارچه آستری

خرید پارچه دستمال آشپزخانه زنبوری

برای خرید پارچه دستمال آشپزخانه با ما تماس بگیرید

09131130224

09136668636

09130858100

پارچه متقال در کرج

همه چیز خرید پارچه دستمال آشپزخانه

پارچه دستمال آشپزخانه، سفره‌ها و زیراندازها به میز شما سبک می‌بخشند. پارچه های متنوعی را می توان برای ساخت جا تختی و دستمال سفره استفاده کرد. پارچه تنظیف زنبوری نیز سازگار با محیط‌زیست هستند، زیرا می‌توان آن‌ها را شست و سال‌ها استفاده کرد.

پارچه ملحفه کودک ستاره سهیل
تترون عروسکی

پارچه دستمال بروجرد و سفره‌های شیک اغلب با کتانی پنتبه ظریف ساخته می‌شوند. دستمال‌های معمولی‌تر را می‌توان با پارچه‌های پهن و سایر مواد پنبه‌ای یا پلی استر مانند پارچه تترون پوپلین، گاباردین، گاز، پارچه آکسفورد و پارچه فلامنت پنبه درست کرد. اگر پارچه چاپ شده می‌خواهید،پارچه های ترگال و پارچه های بوگاتی ،پارچه زنبوری و پارچه الیاف طبیعی مانند پنبه و کتان عموماً جذب بیشتری نسبت به پلی استر دارند اما پلی استر در برابر چین و چروک مقاوم تر است.

به دنبال چه نوع پارچه دستمال آشپزخانه باید باشید؟


دستمال های پارچه ای و محل قرارگیری شما باید به راحتی قابل شستشو، مقاوم در برابر لکه و بادوام باشند. مناسب ترین پارچه برای این کار پارچه ای است که نرم و جاذب باشد به طوری که روی پوست شما ملایم باشد و بتواند آب دست یا صورت شما را جذب کند.

از طرف دیگر، تخت‌خواب‌ها باید از پارچه‌ای ساخته شوند که به راحتی چروک و چروک نشوند، مقاوم در برابر ریختن، مقاوم در برابر حرارت باشد و هنگام شست‌وشو با ماشین جمع نشود.

در انتخاب پارچه به این فکر کنید که قرار است از زیرانداز یا دستمال سفره خود برای چه کاری استفاده کنید. اگر آنها را برای استفاده روزانه می سازید، می توان آنها را از پارچه ای ارزان قیمت بادوام و قابل شستشو تهیه کرد. اگر آنها را برای یک رویداد خاص یا فقط برای موقعیت های خاص می سازید، ممکن است بخواهید پارچه های لوکس رده بالاتری را انتخاب کنید.

پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری
پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری

پارچه تنظیف زنبوری طبیعی


بله، آنها گرانتر از مواد مصنوعی هستند، اما زیباتر، جاذب تر و برخی از انواع بسیار بادوام و حتی مقاوم در برابر لکه هستند. مشکل این است که بسیاری از پارچه‌های طبیعی ممکن است هنگام شستشو با ماشین جمع شوند، بنابراین هنگام شستن آنها باید احتیاط‌های بیشتری را انجام دهید، مخصوصاً در مورد پارچه‌های طبیعی ظریف مانند پارچه تنظیف زنبوری

قیمت پارچه درستمال آشپزخانه
پارچه دستمال آشپزخانه پارچه دستمال بروجرد پارچه تنظیف زنبوری

بهترین پارچه برای دستمال آشپزخانه کدام است؟


برای استفاده روزمره پارچه اشپزخانه(مخصوصاً در مورد سرویس اشپزخانه)، پارچه دستمال بروجرد پنبه را انتخاب کنید، زیرا جاذب اب است و تمیز کردن آن بسیار آسان است. اگر مایل به استفاده روزمره برای محیطی نمناک می‌خواهید، می‌توانید پارچه ارزان‌تری را انتخاب کنید و از مواد مصنوعی برای نظافت استفاده کنید. برای مهمانی‌های شام رسمی و مناسبت‌های دیگر، یک پارچه کهنه بچه باکیفیت، حس خوبی را به میز شما می‌آورد.باف این پارچه ها صاف است و بسیار مناسب برای نظافت می باشند

پارچه کهته بچه تنظیف
پارچه کهته بچه تنظیف

بهترین پارچه تنظیف زنبوری های قابل استفاده مجدد چیست؟


در صورت تمایل، می توانید از مواد یکسانی هم برای سرویس آشپزخانه و هم برای دستمال سفره خود استفاده کنید تا یک ست هماهنگ درست کنید. در غیر این صورت، می توانید از بین انواع پارچه های مناسب برای دستمال سفره انتخاب کنید، از جمله پارچه پرشیا ، پنبه صد رد صد ، کتان یا پارچه ترگال کجراه.پارچه هایی که گفتم هم مقاوم هستند و هم بادوام ،و قیمت بسیار عالی دارند.

پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس
پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس

پارچه دستمال آشپزخانه ، انتخاب کلاسیک برای دستمال‌های دست‌ساز پارچه‌ای است، زیرا بادوام، جاذب است و لمس نرمی به پوست می‌دهد. همچنین می توانید با خیال راحت آن را با لباس های خود بشویید و هر بار عالی به نظر می رسد. اگر می خواهید دستمال سفره دو طرفه درست کنید، پنبه لحافی بهترین انتخاب است. کتانی یک انتخاب کلاسیک پارچه برای دستمال سفره است، بنابراین می توانید آن را نیز انتخاب کنید. برای استفاده روزمره کثیف، می‌توانید از یک نوع مصنوعی ارزان‌تر برای پروژه دستمال کاغذی خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که همیشه قبل از انجام پروژه خیاطی پارچه های انتخابی خود را از قبل بشویید زیرا احتمال چروک شدن آن بسیار زیاد است. همچنین از موادی که فقط باید خشک شویی شوند خودداری کنید زیرا تمیز کردن کتانی آشپزخانه پس از استفاده هزینه زیادی و زمان و تلاش زیادی برای شما خواهد داشت.

چرا پارچه تنظیف زنبوری را خودم بخرم و دستمال تولید کنم؟

بی شک با هزینه های بالا ،می توانید با خرید پارچه تنظیف زنبوری به راحتی برای خودتان دستمال تولید کنید و حتی بفروشید


شما نه تنها نحوه خیاطی بهتر را یاد خواهید گرفت، بلکه می توانید با انتخاب الگوها و رنگ های مناسب به خانه خود زیبایی زیادی به خانه خود بیافزایید.

همچنین، با ساختن دستمال‌های پارچه‌ای قابل استفاده مجدد، به داشتن یک زندگی سبزتر کمک می‌کنید، زیرا برخلاف دستمال‌های کاغذی و دیگر، پارچه دستمال بروجرد کهبا دوام هستند، می‌توان آن‌ها را برای سال‌ها دوباره شسته و دوباره استفاده کرد.

مجموعه ای از دستمال سفره های ابریشمی یا کتانی ظریف و زیراندازهای قابل استفاده مجدد قطعاً تأثیر شگفت انگیزی بر روی شلوغ ترین مهمانان خواهد گذاشت، بنابراین مطمئن شوید که مجموعه ای از آن ها را برای مجالس رسمی نیز بدوزید!

بهترین مواد برای دستمال های پارچه ای


پنبه یکی از بهترین پارچه هایی است که می توانید استفاده کنید و ما از قبل می دانیم که این لیست کامل نخواهد بود یا همه با آن موافق هستند. این ماده مستحکم است، به خوبی خود را نگه می دارد و بدون توجه به موقعیت، بسیار تزئینی است. بعلاوه، آن را در انواع مختلفی برای مطابقت با نیاز شما ارائه می کند.

پارچه دستمال آشپزخانه پنبه نیز یک انتخاب برتر است، مخصوصاً زمانی که می‌خواهید یک میز شیک و شیک داشته باشید تا رئیس یا رئیس شوهرتان را تحت تأثیر قرار دهید. یا می توانید با روند فعلی همراه شوید و با پارچه های تترون عرض 150 و تترون عرض 90 و یا تترون های چاپی اصفهان و یا فیلور یزد همراه شوید. این ماده سازگار با محیط زیست و همچنین بادوام، ضد حساسیت است و به خوبی جذب می شود.

چرا پارچه ها پلی استر پنبه اضافه می کنند؟

یک ترکیب خوب از پلی استر پنبه باید در بالای لیست شما باشد. نه تنها رنگ‌ها و طرح‌های زیادی را می‌توانید انتخاب کنید، بلکه از استحکام پلی استر و نرمی پنبه نیز برخوردار می‌شوید.

برخی از مواد مصنوعی نیز برای این دستمال آشپزخانه خوب هستند مثل تترون ستاره سهیل اصفهان خوب هستند. کلیدی که انتخاب پارچه شما را راهنمایی می کند هدف خواهد بود. آیا از دستمال سفره ها به صورت روزمره استفاده می شود یا برای سرگرمی های رسمی؟ وقتی هدف را بدانید، بهترین پارچه را برای استفاده پیدا خواهید کرد.

پارچه دستمال تنظیف کتان صد دردصد پنبه بهترین گزینه برای اجاغ گاز یا فر است.

kamash.ir


دلیلی وجود دارد که بسیاری از دستمال‌های ظریف و قدیمی از کتان صد دردصد پنبه ساخته شده‌اند: شستن آن آسان است و به طور کلی تمیز می‌شود، اما همچنان یک فیبر طبیعی جاذب است. کتانی همچنین بسیار خوب می پوشد، به این معنی که می تواند در برابر سال ها استفاده زیاد و شستشوی مکرر مقاومت کند. دستمال های ساخته شده از کتانی کنفی نیز بسیار خوب عمل می کنند.

پارچه کتان سی درصد پنبه
پارچه کتان هفتاد درصد

پنبه کتان فیلور یزد


پارچه پنبه‌ای بافتنی ممکن است برای تمیز کردن پارچه‌ها ایده‌آل باشد، اما بافت پنبه‌ای محکم و در عین حال جذب‌کننده معمولاً برای دستمال‌ها بهترین است. پنبه ای را انتخاب کنید که به اندازه کافی محکم باشد تا در برابر استفاده مکرر و شستشوی زیاد مقاومت کند، اما نه آنقدر زبر که نخواهید صورت خود را با آن پاک کنید. پنبه لحافی برای ساخت دستمال‌های پارچه‌ای دو طرفه خوب عمل می‌کند، یا اگر می‌خواهید دستمال‌های تک لایه با لبه‌های برش خورده بسازید، پارچه‌ای با وزن سنگین‌تر انتخاب کنید.پنبه کتان فیلور یزد بهترین گزینه برای دستمال های نازک و ظریف می باشد.

وقتی صحبت از دستمال های رستورانی می شود، پارچه گزینه بسیار بهتری نسبت به کاغذ است. پارچه مقرون به صرفه‌تر، پایدارتر و همیشه کلاس‌تر از این دو است. چه بخواهید کتانی بخرید، چه در حال تلاش برای یافتن بهترین پارچه برای دستمال‌های رستوران هستید یا فقط به دنبال نکات نگهداری هستید، این نکات برای شما مناسب است:


پارچه دستمال حوله ای
پارچه دستمال آشپزخانه بروجرد
پارچه حوله ای آشپزخانه
پارچه آشپزخانه نساجی بروجرد
پارچه دستمال جادویی
پارچه دستمال آشپزخانه دیجی کالا
قیمت پارچه دستمال آشپزخانه
فروش عمده پارچه دستمال آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان