اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

مرکز چاپ روی انواع پارچه | نساجی کاماش

آنچه در این مقاله می خوانید

 • ویژگی بهترین مرکز چاپ روی انواع پارچه
 • دلایل چاپ بر روی روپوش های پزشکی
 • سفارش چاپ روی پارچه چگونه صورت می گیرد؟
 • ارائه بهترین قیمت چاپ روی پارچه

مرکز چاپ روی انواع پارچه با ارائه خدمات مناسب سعی در کاهش هزینه‌ های چاپ دارد. نساجی کاماش با تهیه مواد اولیه به صورت مستقیم و استفاده از دستگاه های با کیفیت، ارزان ترین خدمات را ارائه می دهد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در حال حاضر در صنعت چاپ پیشرفت ‌های زیادی رخ داده و امکان چاپ بدون محدودیت رنگ وجود دارد که در حین شستشوهای متعدد به هیچ عنوان کیفیت آن از دست نمی رود.

با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال که جزء جدیدترین تکنولوژی ها محسوب شده، می توان خدمات مناسبی در حوزه پزشکی ارائه داد؛ زیرا البسه های مورد استفاده در این حوزه با مواد شوینده قوی شسته می شوند.

جهت آشنایی با بهترین مرکز چاپ روی انواع پارچه و سفارش چاپ روی پارچه با قیمت مناسب تا پایان مطلب همراه ما بمانید.

ویژگی بهترین مرکز چاپ روی انواع پارچه

استقبال زیادی که از صنعت چاپ شده در حال حاضر مراکز متعددی در حوزه چاپ روی انواع پارچه فعالیت می کنند.

اما نکته مهم این که همه این مراکز نمی توانند بهترین خدمات ممکن را ارائه دهند؛ زیرا در اغلب مراکز از دستگاه‌ های قدیمی استفاده می‌ شود.

پیشرفت هایی که در صنعت و تکنولوژی رخ داده، موجب شده تا در صنعت چاپ نیز تحولات عظیمی به وجود بیاید.

این تحولات موجود در صنعت چاپ موجب به وجود آمدن روش های متنوع در این صنعت می باشد.

بهترین مرکز چاپ روی انواع پارچه از برخی مشخصات و ویژگی‌ های خاص برخوردار است که موجب می ‌شود تا در بین تنوع بالای مراکز مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

معمولاً در بهترین مراکز چاپ روی انواع پارچه هر نوع پارچه ‌ای از روش مخصوص آن استفاده می‌ گردد.

به عنوان مثال برای پارچه ‌هایی که حجم بیشتری از الیاف فیلامنت و پلی استر را دارند باید از چاپ دیجیتال یا سابلیمیشن استفاده گردد تا کیفیت رنگ و تنوع رنگی آن بالا باشد.

اغلب پارچه های تترون، پارچه ترگال، بوگاتی، اسکاچی، مازراتی و انواع کرپ با استفاده از الیاف پلی استر و فلامنت تولید می ‌شوند که این پارچه ها بیشترین کاربرد را در صنعت پزشکی و تولید روپوش های پزشکی دارند. باید چاپ بر روی آنها با کیفیت بالا صورت بگیرد تا در حین شستشوهای مرتب کیفیت خود را حفظ کنند.

به طور کلی یک مرکز چاپ معتبر باید از برخی مشخصات و ویژگی ها برخوردار باشد که شامل موارد ذیل است:

 • همگام بودن با پیشرفت های تکنولوژی و داشتن دستگاه های مدرن و به روز موجب می ‌شود تا در ارائه خدمات مختلف هیچ گونه مشکلی نداشته باشد.
 • تمامی کارکنان فعال در این مراکز باید از توانمندی های بالا در حوزه کار با دستگاه های مختلف و همچنین امکان شناخت ترکیب های رنگی گوناگون را داشته باشند.
 • داشتن کارشناسان متخصص در حوزه رنگ شناسی و شناخت پارچه ها و ارائه مشاوره به صورت رایگان به سفارش دهندگان تاثیر بیشتری در کیفیت نهایی کار دارد.
 • استفاده از متریال های مرغوب و با کیفیت بالا موجب شده تا چاپ های بر روی پارچه تا سال ‌های طولانی کیفیت خود را حفظ کند.
 • امکان چاپ پارچه با عرض های مختلف و ابعاد دلخواه مشتری، جزء مهم ترین ویژگی های یک مرکز چاپ خوب است.
مرکز چاپ روی انواع پارچه

دلایل چاپ بر روی روپوش های پزشکی

روپوش های پزشکی را معمولاً از پارچه های سفید تولید می‌ کنند که با توجه به شرایط استفاده از آنها معمولا از پارچه هایی با ضخامت های مختلف مانند پارچه های تترون یا پارچه های ترگال و سایر پارچه های دیگر متناسب شرایط تولید می شوند.

بیشتر بر روی روپوش های مورد استفاده دندانپزشکان، روپوش های کلینیک های خصوصی و همچنین روپوش پزشک اطفال عملیات چاپ صورت می گیرد.

روپوش های پزشکی با رنگ سفید در معرض آلودگی‌های بیشتری قرار می‌ گیرند و در دوره زمانی کوتاهتر مورد شستشو واقع می شوند، پس باید از چاپ های باکیفیت بالا به کار ببرند.

دلایل مختلفی وجود دارد که عملیات چاپ بر روی روپوش های پزشکی صورت می گیرد، در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

 • چاپ آرم و لوگوی بیمارستان یا کلینیک مورد نظر
 • چاپ رده شغلی پزشکان و نوع شغل آنها
 • خارج کردن روپوش ها از رنگ سفید یکدست

سفارش چاپ روی پارچه چگونه صورت می گیرد؟

اغلب مراکزی که نیاز به سفارش چاپ روی پارچه دارند، به دنبال پیدا کردن بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات در این حوزه هستند.

راه های زیادی جهت سفارش چاپ روی پارچه هست که با شناخت هر کدام از آنها می توانید متناسب با شرایط خود بهترین روش را انتخاب نمایید.

در ابتدا باید با شناخت مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات چاپ و بررسی ویژگی های این مراکز از لحاظ نوع دستگاه ها و خدمات ارائه چاپ آنها متناسب با شرایط خود اقدام به انتخاب این مراکز کنید.

از طریق مراجعات حضوری به مراکز چاپ و بررسی شرایط و محیط آن می توان سفارش چاپ روی پارچه را مطابق نیاز ثبت کرد.

در حال حاضر با فراگیر شدن فضای مجازی و اغلب مراکز چاپ معتبر در این فضا فعالیت کرده و با راه ‌اندازی سایت‌ های مناسب اقدام به معرفی خدمات خود می کنند. با شناخت سایت های معتبر در این حوزه به شکل آسان تری می توان تمامی فعالیت‌ های آنها را مورد بررسی قرار داده و با توجه به شرایط و نیاز خود بهترین مرکز را برای چاپ انتخاب نمایید.

پس بطور کلی سفارش چاپ روی پارچه به صورت حضوری و آنلاین انجام شده که هر فرد مطابق شرایط و نیازهای خود می تواند یکی از این روش ها را انتخاب کنند.

ارائه بهترین قیمت چاپ روی پارچه

برای اغلب افرادی که به دنبال دریافت خدمات چاپ هستند، پس از بررسی کیفیت و دستگاه ‌های مختلف چاپ قیمت های ارائه شده اهمیت بیشتری می یابد.

نوع دستگاه های چاپ، کیفیت مواد اولیه، حجم سفارش برای چاپ، عرض پارچه و بسیاری از موارد دیگر می توانند بر قیمت های چاپ تاثیر بگذارند.

با در نظر گرفتن تمامی این عوامل انتخاب مراکز ارائه دهنده خدمات چاپ نیز تاثیر زیادی در قیمت نهایی دارند.

این مجموعه یکی از بهترین ها در حوزه خدمات چاپ است که بهترین قیمت چاپ روی پارچه را ارائه می دهد.

نکته مهم اینکه به هیچ عنوان از کیفیت در این مرکز چاپ روی انواع پارچه کم نمی شود؛ بلکه تمامی عوامل واسطه ای حذف شده و خدمات به شکل مستقیم ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان