اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه پوشکی تنظیف ارزان : خرید و قیمت عمده

پارچه پوشکی یا پارچه تنظیف برای بیمارستان ها برای پاک کردن لک و خون با گرماژ 140 گرم و عرض 150سانتیمتر استفاده میشود ،قیمت پارچه پوشکی تنظیف 34000 تومان طاقه ها 40 متری است.در قدیم پارچه پوشکی برای کهنه بچه استفاده می شد.

قیمت پارچه پوشکی -کهنه بچه

قیمت پارچه پوشکی رابطه مستقیم با وزن و گرماژ پارچه دارد.پارچه تنظیف اصفهان به عتوان بهترین پارچه تنظیف بازار شناخته می شود.قیمت پارچه تنظیف سفید با رنگی یکی است.

 • 140 گرم متری 34000 تومان
 • 160 گرن متری 39000 تومان
 • 170 گرم متری 44000 تومان

پارچه تنظیف از کجا بخرم؟

 • خرید حضوری پارچه تنظیف : اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها 09131130224
 • خرید اینترنتی پارچه تنظیف : miladarshadi.com
 • پارچه کهنه بچه دیجی کالا پارچه کهنه نوزاد

کاربرد پارچه تنظیف چیست؟

پارچه تتنظیف پوشکی , کهنه نخی نوزاد در قدیم برای بچه ها به جای پوشک امروزی استفاده می شد که از جنس صد در صد پنبه می باشد در گرماژ 140 و 160 و170 گرم تولید می شود.قیمت پارچه تنظیف سفید به دلیل نوع سفید گری با قیمت پارچه تتظیف کهنه بچه یکی در می آید.

این روز ها از این پارچه برای مصارف بیمارستانی و تهیه پارچه آشپزخانه استفاده می شود.

اما باید خوب بدانید که دانستن اطلاعات هر چه بیشتر در رابطه با پارچه ها دستمال تنظیف کیلویی , کهنه نخی نوزاد می تواند به شما در پیشرفت کاریتان نیز کمک کند.

 پارچه تنظیف میلاد ارشدی پارچه نخی برای کهنه بچه قیمت پارچه کهنه بچه پارچه تنظیف از کجا بخرم
پارچه تنظیف میلاد ارشدی پارچه نخی برای کهنه بچه قیمت پارچه کهنه بچه پارچه تنظیف از کجا بخرم

حتی داشتن اطلاعات در مورد پارچه هایی دستمال تنظیف کیلویی که با آن ها سر و کار ندارید هم می تواند یک روز به دردتان بخورد.

پس هرگاه در هر زمینه و صنعتی مشغول به کار شدید، تا جایی که می توانید نسبت به افزایش سطح دانش خود در آن صنعت اقدام نمایید.

پارچه پوشکی چیست؟ دستمال تنظیف کیلویی

پارچه پوشکی که بعضا با نام پارچه تنظیف هم شناخته می شود، درواقع نوعی از پارچه می باشد که از آن برای دستمال تنظیف نخی ، نظافت مکان های مختلف صنعتی، بیمارستان ها، منازل، رستوران ها، کارواش ها و موارد و مکان دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.در کنار پارچه های تترون بیمارستانی و ترگال سفید یکی از پارچه های پرفروش در تولیدی های بیمارستانی می باشد.

این پارچه های پوشکی , دستمال تنظیف کیلویی , کهنه بچه بسته به نوع مصرفی که دارند و در دسته بندی خاصی که قرار می گیرند، از لحاظ جنسی که دارند و کیفیت و رنگ و حتی ضخامت این پارچه ها با هم تفاوت دارند.

به عنوان مثال می توانیم به این شکل بیان کنیم که پارچه های تنظیف بهداشتی که برای نظافت منازل یا گردگیری از ان ها استفاده می کنیم با پارچه هایی که از آن ها در مکانی مانند مکانیکی استفاده می شود، ازهمه نظر کاملا متفاوت هستند.

پارچه برای کهنه بچه تمام پنبه

این پارچه های تنظیف و یا پوشکی بر اساس ضخامتی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

 1. پارچه تنظیف ضخیم
 2. پارچه تنظیف نازک
 3. پارچه تنظیف معمولی

اگر بخواهیم از میان دسته بندی فوق بیان کنیم که کدام یک از این پارچه ها پر طرفدار هستند، آن پارچه تنظیف ضخیم می باشد و از پارچه های پرطرفدار و پرفروش در بازار می باشد.بهترین نوع پارچه برای کهنه بچه ،تنظیف 160 و 170 گرم تمام پنبه است.

فروش پارچه تنظیف پوشکی کهنه بچه :

پارچه های تنظیف کهنه بچه 170 گرم تمام پنیه بهترین نوع پارچه برای کهنه بچه هستند که بعضا به دلیل استفاده ی ان ها در پوشک به آن ها پارچه های پوشکی و یا تنظیف پوشکی نیز گفته می شود را می توانید از تمامی کارخانه های تولیدی این پارچه تهیه فرمایید.

بهترین نوع پارچه برای کهنه بچه پوشکی

معمولا وظیفه ی تولید این پارچه ها را کارخانه های تولید اسپان باند بر عهده دارند که در کنار سایر تولیدی هایشان، این مورد را هم تولید می کنند.درواقع می توانیم این نکته را بیان کنیم که پارچه های تنظیف و یا پوشکی هم نوعی اسپان باند هستند که ضخامت و خواص متفاوتی از سیار اسپان باندها را دارند.

پارچه پوشکی بچه : بهترین نوع کهنه بچه

پارچه هایی که بر روی انواع پوشک با هر برندی که فکر کنید استفاده می شود، پارچه های پوشکی هستند که جنس اصلی آن ها از پلی پروپلین می باشد و از دسته ی اسپان باندها هستند.

این پارچه ها قابلیت جذب آب و رطوبت را در سطح بسیار بالایی دارا هستند و به همین دلیل است که از ان ها در پوشک بچه استفاده می نمایند.

این پارچه ها دارای خصوصیاتی مانند عدم پرزدهی، عدم ایجاد حساسیت، عایق بودن در برابر رطوبت و آب، دارا بودن خاصیت آب گیری بسیار زیاد به دلیل پنبه ای بودنشان می باشند.بهترین نوع پارچه برای کهنه بچه باید 100 درصد نخ پنبه باشد.

پارچه پوشک و کهنه تنظیف چه مشخصاتی دارد؟

همان طور که متوجه شدید و پیشتر در همین مقاله توضیحاتی دادیم، پارچه کهنه بچه و پارچه های پوشکی بر اساس ضخامت به سه دسته ی ضخیم، نازک و معمولی تقسیم شدند.

از جمله خصوصیات پارچه های پوشکی و یا تنظیف باکیفیت می توان به قدرت جذب خوب و بالا و عدم پرزدهی آن ها اشاره کرد.

پارچه کهنه پوشکی 140 گرم سفید

پارچه های تنظیف پنبه ای دارای قدرت جذب فوق العاده ی رطوبت، آب و روغن هستند.

این پارچه های کهنه تنظیف از جمله پارچه های بسیار پرکاربرد و پرفروش در بازار هستند.

این پارچه ها برای مصارف مختلف بسیار مفید هستند و کارایی لازم را دارا می باشند.

در میان این پارچه تنظیف ها، پارچه های تنظیف رنگی هم وجود دارند که از آن ها برای مصارف خانگی، پزشکی و بهداشتی استفاده می کنند.

رنگ بندی پارچه دستمال تنظیف در بیمارستان

 • صورتی
 • سفید
 • زرد
 • سبز
 • آبی

پارچه های تنظیف کیلویی و یا پوشکی را به صورت پنبه ای و از جنس پنبه آماده می کنندتا شرایط جذب آب و رطوبت را در حد بالایی داشته باشد.این پارچه ها معمولا در عرض های یک متر و با وزن و گرماژ پایین بافته می شود. علت اصلی آن این است که این پارچه ها به صورت یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند.پارچه تنظیف نخی نم گیر است و به جای پارچه های پلی استری استفاده می شود.

کارخانه پارچه تنظیف میلاد ارشدی پارچه نخی برای کهنه بچه قیمت پارچه کهنه بچه پارچه تنظیف از کجا بخرم
پارچه تنظیف

درواقع این پارچه های کهنه تنظیف به دلیل تراکم پایینی که در بافتشان دارند، قابلیت شست و شوی مجدد را ندارند.

این پارچه ها را هم می توان به صورت کیلویی تهیه کرد و هم بر اساس متراژ و متری.

پارچه پوشک نوزاد از کجا بخریم؟ : کهنه تنظیف کیلویی

لازم به ذکر است تا بدانید از این پارچه های پوشکی کیلویی که تحت عنوان پارچه های تنظیف هم در بازار شناخته می شوند، برای لایه های رویی پوشک بچه و پدهای بهداشتی بانوان نیز استفاده می شود.

این پارچه ها را اکثر کارخانه هایی که در تولید پارچه های اسپان باند دستی توانا دارند، مورد تولید قرار می دهند.

بنابراین به راحتی می توانید این پارچه ها را برای هر مصرفی که دارید از کارخانه های تولید کننده و یا نمایندگی آن ها خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

نوع دیگری هم وجود دارد که با جست و جو در اینترنت بدانید که در چه مکان هایی این پارچه ها به فروش می رسد و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

حتی این امکان نیز وجود دارد که ازخود اینترنت و سایت هایی که فروش این پارچه ها را بر عهده گرفته اند، نسبت به ثبت خرید و سفارش خود اقدام نمایید.

فروش پارچه پوشکی و کهنه تنظیف در این کارخانه ها انجام می گیرد.

پارچه پوشکی بیمارستانی : کهنه تنظیف

پارچه های پوشکی بیمارستانی از جمله پارچه هایی هستند که برای مصارف بیمارستانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

این پارچه ها به عنوان پارچه های اسپان باند هم معروف هستند.

جنس این پارچه ها از پلی پروپلین می باشد و با توجه به تنوعی که در ضخامت و رنگ آن ها وجود دارد، همچنین قیمت ارزان ان ها، بسیار مورد توجه صنایع مختلف من جمله صنایع پزشکی و بهداشتی قرار گرفته است.

از این پارچه پوشکی ها در بیمارستان ها بسیار استفاده می شود.

این پارچه ها به دلیل خاصیت آب گیری بالایی که دارند تحت عنوان زیر انداز نیز بر روی تخت بیماران مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد استفاده ی این پارچه بسیار زیاد است و درواقع هر جایی که نیاز باشد تا پارچه ای اسفاده شود که بتواند کامل مقدار آب یک منطقه را جذب کند از این پارچه استفاده می کنند.

پارچه پوشکی تنظیف ارزان قیمت کیلویی

همان طور که به این موضوع اگاه هستید پارچه های اسپان باند از قیمت بسیار کم و ارزانی برخوردار هستند.

پارچه های پوشکی هم از این ارزان بودن بی نصیب نیستند و دارای قیمتی مناسب می باشند.

این پارچه ها را با قیمتی بسیار مناسب می توانید از کارخانه های تولید پارچه تنظیف دریافت نمایید.

پارچه پوشکی نساجی کاماش کیلویی

نساجی کاماش یکی از نساجی های معروف در زمینه ی تولید و فروش پارچه می باشد.

این نساجی توانایی تولید انواع پارچه هارا دارد که اتفاقا یکی از این پارچه ها که طرفداران زیادی دارد و از پرفروش ترین پارچه می باشد، پارچه پوشکی است.

این پارچه با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که دارد مورد پذیرش افراد و مشاغل زیادی قرار گرفته است.

بنابراین تولید این پارچه به جز سود چیز دیگری نخواهد داشت.

این نساجی هم با به کارگیری دانش تخصصی در زمینه ی تولید پارچه پوشکی و یا تنظیف و استفاده از پرسنل متخصص و مجرب توانسته است بهترین پارچه را با کیفیتی فوق العاده و بی نظیر، تولید و به بازار عرضه نماید.

کارخانه پارچه پوشکی اصفهان : قیمت عمده کهنه تنظیف

کارخانه های متعددی در زمینه ی تولید این پارچه ی پر طرفدار فعالیت دارند.

از کارخانه های شهرهای معروف در زمینه ی تولید پارچه های اسپان باند و یک بار مصرف، کارخانه های اصفهان را می توان نام برد.

این کارخانه ها با توجه به سابقه ای که در تولید انواع پارچه دارند توانسته اند با توجه به نوع نیاز روز بازار، نسبت به تولید انواع پارچه مخصوصا پارچه های پوشکی اقدام نمایند.

فروش پارچه پوشکی در کارخانه های اصفهان نیز انجام می شود و سهم فروش به سزایی را در بازار امروز دارد.

پارچه های پوشکی در دو نوع ساده و زنبوری تولید می شوند.

همچنین این پارچه ها در 4 رنگ اصلی سفید، صورتی، آبی فیروزه ای و زرد نیز مورد تولید قرار می گیرند.

خرید پارچه تنظیف در تهران : 140 گرمی

در این میان نکته ای که بسیار لازم است بیان کنیم این می باشد که، مانند هر محصول و یا وسیله ی تولیدی دیگری که روش های فروش متفاوتی را در بازار تجربه می کنند، این پارچه های پوشکی هم به همین شکل هستند.

پارچه های پوشکی را می توان از کارخانه های متفاوت و با روش های گوناگون خریداری کرد.

یکی از این روش هایی که در دهه ی اخیر بسیار مورد پذیرش افراد قرار گرفته است، خرید به صورت اینترنتی می باشد.

این روش از خرید به دلیل مزایای زیادی که به همراه دارد من جمله کاهش رفت و امد و هزینه های ناشی از ان و همچنین صرفه جویی در زمان و وقت طرفداران خاص خودش را دارد.

خرید اینترنتی یکی از بهترین روش های خرید می باشد زیرا فرد در هر زمان و مکانی که لازم است خرید کند و به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نماید.

پارچه دستمالی تنظیف پوشک اعلا رنگی

این پارچه کهنه بچه که دارای ویژگی های خوبی برای امر نظافت می باشد با خصوصیات متفاوتی و برای مکان های گوناگونی مورد تولید قرار می گیرد.

از کاربردهایی که می توانیم برای دستمال های تنظیف و یا پارچه های پوشکی تنظیف ، پارچه کهنه بچه نام ببریم، استفاده از ان ها در گلخانه ها می باشد.

از آن برای پک و بسته بندی کودها، تولید جوانه ها به صورت ارگانیک، عایق بندی تمامی لوله ها و موتورخانه ها، نظافت سریع و راحت ساختمان ها و موارد مصرفی بسیار زیاد دیگر اشاره کرد.

از نوع پنبه ای ان که دارای خاصیت جذب بسیار بالای مایعات و روغن می باشد در رستوران ها، فست فودها و دیگر مصارف بهداشتی و صنعتی استفاده می شود.

نوع رنگ شده ی این پارچه برای های تنظیف نیز برای دستمال های سفره و انواع مصارف پزشکی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش پارچه پوشکی

پارچه پوشکی خوب از کجا بخرم؟

پارچه های پوشکی خوب را می توان با توجه به دانا بودن در زمینه ی تمامی خصوصیات و ویژگی های پارچه ها از تمامی تولیدی های این پارچه ها نیز خریداری کرد.

با کمی تحقیق و پرس و جو در مورد این که چه افرادی از چه کارخانه ها و یا مکان هایی نسبت به خرید پارچه پوشکی خوب اقدام کرده اند و آیا در این زمینه از رضایت کافی برخوردار هستند یا خیر، می توان به این مهم دست یافت که پارچه پوشکی را کجا بخریم بهتر است.

فروش پارچه پوشکی مناسب بچه

فروش پارچه پوشکی مناسب برای بچه که درواقع از ان در تولید انواع پوشک بچه استفاده می شود نیز در نمایندگی های رسمی کارخانه های تولیدی ان ها انجام می شود.

پارچه های پوشکی مناسب بچه باید دارای فاکتور بسیار مهم ضد حساسیت بودن باشند.

زیرا بدن بچه ها بسیار حساس به مواد اضافی و پلاستیکی می باشد و لازم است از پارچه هایی برای آن ها استفاده بشود که بچه ها کاملا در ان ها احساس راحتی کنند.

پارچه های پوشکی که از الیاف نخ و پنبه تولید می شوند، در گذشته به عنوان پوشک کودکان کاربرد داشت؛ اما در حال حاضر و موارد استفاده از این پارچه ها گسترش زیادی پیدا کرده است. بالا رفتن کاربرد این پارچه ها سبب افزایش حجم خرید و فروش پارچه در بازار می گردد. برای دسترسی به قیمت مناسب و کیفیت بالای پارچه، بهتر است خرید آن را از مراکز مستقیم و نمایندگی های پخش انجام دهید.

پارچه پوشکی چیست؟

در گذشته که از پارچه های پوشکی برای پوشک کردن نوزادان و کودکان استفاده می ‌شد این پارچه را با الیاف ۱۰۰% پنبه با تراکم پایین تر تولید می‌ کردند، تا بدون آسیب رساندن به پوست ظریف کودکان بتوان از آن استفاده نمود. اما در حال حاضر این کاربرد پارچه ها، به حداقل ممکن رسیده و مصارف این پارچه تغییرات زیادی پیدا کرده است.  

مهمترین دلیل نامگذاری پارچه پوشکی هم همین کاربرد اولیه آن بوده است که در بین خریداران و فروشندگان شهرت پیدا کرده و همچنان با همین نام مورد خرید و فروش قرار می گیرد.  

این پارچه در ابتدا فقط با رنگ سفید تولید می ‌شد، اما رفته رفته رنگبندی های مختلف این پارچه را هم تولید کرده اند، تا در هر مجموعه بتوان از دسته بندی های رنگی مناسب استفاده کرد. از مهمترین رنگ بندی هایی که در حال حاضر در بازار مشاهده می کنید، می توان به رنگ قرمز، رنگ زرد، رنگ سبز، رنگ آبی و رنگ صورتی آن اشاره نمود.

این پارچه ها را معمولاً با عرض یک متر و گرماژ پایین تولید می کنند؛ چرا که در اغلب مواقع به صورت یکبار مصرف کاربرد دارد. اما در نمونه های ضخیم تر از پارچه های پوشکی آنها را با عرض های بیشتر هم تولید می ‌کنند و به دلیل امکان شستشوی خوب می توان چندین بار از آنها استفاده کرد.

پارچه تنظیف پوشکی 140 گرم
پارچه تنظیف پوشکی 140 گرم

بررسی مشخصات پارچه های پوشکی 

 پارچه های پوشکی در زیر گروه پارچه های تنظیف قرار می گیرند، در حال حاضر در کارخانجات زیادی تولید می شوند، تا بتوانند نیاز عمده بازار را تأمین کنند چرا که این پارچه کاربردهای گسترده ای در تمام صنایع دارد. 

آشنایی با مشخصات و ویژگی‌های این پارچه موجب شناخت بهتر پارچه و انتخاب مناسب و به جای آن در مواقع ضرورت می گردد. 

در این بخش به بررسی مهم ترین خصوصیات این پارچه می پردازیم: 

این پارچه از خاصیت جذب رطوبت بالایی برخوردار است و در مواجهه با مواد مرطوب مانند آب یا روغن به خوبی می ‌تواند سطح را تمیز کند.

هنگام استفاده از این پارچه به هیچ عنوان بر روی سطوح ردی باقی نمی ماند و همین عامل موجب شده تا در منازل هم به این پارچه ها توجه کنند .

تراکم بافت پایین و وزن سبک در مقابل الیاف مستحکم این پارچه ها از ویژگی های منحصر به فرد آن است که سبب توجه و استقبال بسیاری از کسب و کارها می شود.  

این پارچه قابلیت شستشوی خوبی دارد و با استفاده از مواد شوینده معمولی و به راحتی تمامی آلودگی های سطح آن پاک می شود. 

تنوع در رنگ بندی این پارچه ها موجب شده تا برای هر بخش بتوان از یک رنگ مناسب استفاده کرد.

 این پارچه به دلیل داشتن الیاف پنبه و پلی استر در روند تولید آن، دوام و ماندگاری بالایی دارد. 

بررسی کاربردهای پارچه تنظیف پوشکی  

 پارچه پوشکی در تنوع بالایی از لحاظ عرض، گرماژ و ویژگی‌ های دیگر تولید می ‌شوندبه همین سبب برای هر صنعتی می توان از نوع مناسب آن استفاده کرد.

 گاهی برخی از پارچه های پوشکی به گونه ای تولید می شوند که نیازی به شستشوی مجدد نداشته و کاملاً یکبار مصرف هستند. این پارچه ها برای بسیاری از صنایع کاربرد دارند و مورد توجه قرار می گیرند.

پارچه زنبوری و پارچه تنظیف پوشکی 140 گرم
پارچه زنبوری و پارچه تنظیف پوشکی 140 گرم

در این بخش به بررسی مهمترین کاربردهای پارچه های تنظیف پوشکی می پردازیم:  

از مهمترین مصارف پارچه های تنظیف پوشکی در محیط بیمارستان است که در بخش های مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرد.

در تمامی محیط های رستورانی، فست فودی ها، کافی شاپ ها از این پارچه ها برای تمیز کردن محیط داخل رستوران و همچنین در بخش آشپزخانه استفاده می شود. 

 در مراکز صنعتی مانند تعویض روغنی ها، مکانیکی ها و کارخانجات صنعتی به دلیل جذب روغن بالا از این پارچه برای تمیز کردن سطوح و ابزارها استفاده می کنند.  

در هتل ها و مسافرخانه ها برای تمیز کردن اتاق و بخش‌های مختلف محیط پارچه های پوشکی با رنگ بندی های مختلف برای هر بخش به صورت مجزا به کار می برند.

در محیط منازل از این پارچه استفاده گسترده ای می شود و در تمامی بخش ها ازجمله آشپزخانه برای تمیز کردن ظروف، خشک کردن آنها، گردگیری محیط بدون به جای گذاشتن پرز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در روند دوخت سرویس آشپزخانه و انواع نمگیر هم می توان از آن استفاده کرد.

چرا از پارچه های پوشکی در بیمارستان استفاده میشود 

 در محیط بیمارستان از پارچه های زیادی استفاده می کنند که هر کدام از پارچه ها بر اساس مشخصات و ویژگی های خود برای بخش خاصی از بیمارستان کاربرد دارند. 

 یکی از پارچه های پر استفاده در محیط های درمانی و بیمارستانی پارچه های پوشکی است که کاربردهای گسترده ای دارد. چرا که الیاف پنبه در روند تولید این پارچه استفاده شده و برای همه افراد می ‌توانند از این پارچه ها استفاده نمایند. 

توانایی جذب رطوبت بالای این پارچه ها موجب شده تا از آنها در محیط بیمارستان بیشتر استفاده کنند؛ چرا که به عنوان زیرانداز برای تخت بیمارانی که توان حرکت ندارند به کار می رود. 

 البته مصارف بیمارستانی آن بسیار گسترده است و این یک مورد از مهمترین کاربردهای این پارچه است. برخی از مهم ‌ترین آنها شامل موارد ذیل است:

 •  قابلیت جذب رطوبت بالا 
 •  نداشتن حساسیت و سازگار بودن با پوست های مختلف 
 •  داشتن الیاف مستحکم در کنار لطافت بالا 
 •  داشتن قیمت مقرون به صرفه و کاهش هزینه های بیمارستان 

عوامل موثر بر قیمت پارچه های پوشکی 

پارچه های پوشکی که در حال حاضر در تنوع بالایی از لحاظ رنگ بندی تولید می شوند، در بخش های مختلف صنایع، ادارات و کارخانجات و مراکز بیمارستانی می توان از آنها استفاده کرد. افزایش استفاده موجب می ‌شود تا حجم خرید و فروش آن هم افزایش پیدا کند.

در هنگام خرید و فروش های عمده، قیمت یکی از عامل های بسیار مهم است که در کنار کیفیت برای خریداران اهمیت دارد. زیرا کمترین تغییر و نوسان در قیمت ها می تواند بر هزینه نهایی خریداران عمده تأثیر بگذارد.

عوامل زیادی وجود دارد که می ‌تواند بر روی نرخ پارچه های پوشکی تأثیر گذار باشد. در ادامه به معرفی برخی از مهمترین آنها می پردازیم: 

 • کیفیت پارچه با توجه به تراکم بافت آن 
 •  نوع الیاف بکار برده شده و میزان استفاده از هر کدام 
 •  تنوع در عرض پارچه ها 
 •  تنوع در گرماژ های مختلف 
 •  تنوع در رنگ بندی های زیاد  
 •  انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم 
 •  میزان عرضه و تقاضا در بازار 

خرید پارچه پوشکی خوب با قیمت مناسب  

همه افرادی که به حجم عمده از این پارچه نیاز دارند به دنبال کارخانجات و مراکز فروش هستند که این پارچه را با کیفیت خوب ارائه دهند. البته قیمت مناسب هم یکی از دغدغه های این خریداران به شمار می رود.  

 با کمی تحقیق و پرس و جو در می یابید که رفتن به کارخانجات تولید کننده و خرید مستقیم از آنها تاثیر زیادی در دسترسی به کیفیت و قیمت مناسب دارد. مجموعه کاماش یکی از بزرگترین تولید کنندگان فعال در زمینه پارچه های پوشکی است که این محصول را در تنوع بالایی ارائه می کند.  

 این مجموعه برای جلب رضایت مشتریان خود سعی کرده است تا پارچه های تولیدی را به شکل مستقیم در دسترس خریداران عمده قرار بدهد. بدین منظور با راه اندازی یک وب سایت آنلاین توانسته است شرایط خرید برای همه افراد در اقصی نقاط کشور را میسر سازد.

در صورتی که به پارچه پوشکی به صورت عمده نیاز دارید، کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید، تا تجربه یک خرید لذت بخش را از پارچه های مرغوب و با قیمت ارزان به دست آورید.

خرید پارچه پوشکی تنظیف

قیمت پارچه پوشکی 140 گرم سفید

کارخانه پارچه پوشکی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان