ترگال نساجی کاماش

قیمت پارچه تترون بروجرد با خرید بی واسطه

خرید پارچه تترون بروجرد

قیمت پارچه تترون بروجرد با خرید بی واسطه را می توانید با مراجعه به سایت مجموعه ما به صورت اینترنتی و کاملا معتبر و به روز دریافت نمایید و در تمامی خریدهای خود مورد استفاده قرار دهید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

معرفی و قیمت پارچه تترون بروجرد

کارخانه نساجی بروجرد در زمینه تولید پارچه از شهرت بالایی برخوردار می باشد و پارچه های تولیدی فوق العاده باکیفیتی را دارا می باشد.

پارچه تترون بروجرد نیز یکی از محصولات تولیدی این کارخانه می باشد که شهرت بسیار بالایی در زمینه این پارچه ها دارند.

پارچه تترون مقنعه لوله ایی بروجرد مه به وال معروف است از طاقه های کتابی زسر دست بهتری برای مقتعه دارد،تترون وال بروجرد لطیف ترین تترون بازار است.

kamash.ir نساجی کاماش مشاوره رایگان در خرید پارچه در ایران
قیمت یک توپ پارچه تترون خرید اینترنتی پارچه
قیمت یک توپ پارچه تترون بروجرد خرید اینترنتی پارچه

کیفیت این پارچه های تولیدی در این کارخانه بسیار بالا است و تولیدات خود را در عرض های متفاوتی مورد عرضه قرار می دهند که از هر عرض آن نیز جهت تولید محصولات خاصی بهره برده می شود.

تولیدی های بسیار در سطح کشور هستند که با این کارخانه و پارچه های تولید شده در آن آشنا هستند و می دانند که جهت تولید هر محصولی باید از چه نوع تترونی با چه عرضی استفاده نمایند.

قیمت پارچه تترون بروجرد در مقایسه با سایر تترون های تولید شده در کارخانه های متفاوت، بسیار مناسب می باشد و می تواند سود خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

در مورد مصارف پارچه های و قیمت تترون بروجرد چه می دانید؟

همان طور که متوجه شدید، پارچه های تترون بروجرد را در عرض های مختلفی تولید می نمایند و از هر عرض آن نیز در تولید محصولاتی خاص بهره می برند.

به عنوان مثال تولیدی های بسیاری هستند که در هنگام خرید پارچه تترون جهت تولید محصولی مانند پیراهن مردانه به صورت دقیق می دانند که باید از چه عرض پارچه خریداری کنند تا بهتر بتوانند محصولات مورد نیاز خود را تولید نمایند.

دوخت انواع مقنعه، پیراهن های مردانه و زنانه، ملحفه های مورد نیاز افراد، روتختی و همچنین بسیاری از موارد دیگر هستند که با استفاده از این پارچه ها مورد تولید قرار می گیرند.

مصارف پارچه های تترون به قدری زیاد است و تنوع بالایی در آن ها مشاهده می شود که می توان این پارچه را به عنوان بهترین و پرفروش ترین آن ها در بازار مورد معرفی قرار داد.

در میان تمامی تترون هایی که در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرند، پارچه تترون بروجرد از تمامی آن ها شهرت بالاتری دارد و حجم خرید و فروش بیشتری هم برای خود رقم زده است.

قیمت پارچه تترون بروجرد هم از موارد مهمی است که در مقایسه با کیفیتی که دارد، بسیار مناسب می باشد و می تواند از عواملی باشد که موجب فروش بیشتر و بالاتر آن ها شود.

خرید پارچه تترون بروجرد از کارخانه
خرید پارچه تترون بروجرد از کارخانه

کارخانه تولید پارچه تترون بروجرد خرید اینترنتی تترون بروجرد

لازم به ذکر است که کارخانه های بسیاری هستند که نسبت به تولید انواع پارچه تترون فعالیت دارند و این پارچه ها را در سطح وسیعی تولید می نمایند و به خرید و فروش آن ها می پردازند.

در میان این کارخانه ها می توان به کارخانه تولید پارچه تترون بروجرد اشاره کرد که تولیدات خود را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مورد عرضه قرار می دهد.

این کارخانه در شهر بروجرد واقع شده است و تولیدات خود را در کیفیت های فوق العاده عالی عرضه می کند و مشتریان و خریداران خود را دارا می باشد.

راه های ارتباطی بسیاری وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایید و به بهترین شکل ممکن تمامی سفارشات خود را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

از آن جایی که قیمت پارچه تترون بروجرد بسیار مناسب می باشد که این مناسب بودن قیمت هم در مقایسه با برند بودن کارخانه تولید کننده و کیفیت بالایی است که در تولیدات خود رعایت می نماید، می توانید آنچه که نیاز دارید را به بهترین شکل ممکن خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

قیمت پارچه تترون بروجرد با خرید بی واسطه
قیمت پارچه تترون بروجرد با خرید بی واسطه

لیست قیمت پارچه تترون بروجرد و خرید عمده خرید اینترنتی تترون بروجرد

دریافت لیست قیمت پارچه تترون بروجرد به روش های مختلفی امکان پذیر است و شما نیز می توانید این لیست قیمت را با استفاده از آن روش ها به دست آورده و در ثبت سفارشات خود استفاده نمایید.

لیست قیمت در شرایط مختلف می تواند تغییراتی داشته باشد و لازم است بدانید که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

به این شکل که می تواند حتی در تعیین حجمی که شما قرار است از آن پارچه تهیه کنید، اثر داشته باشد و آن را کم یا زیاد کند.

این لیست قیمت می تواند تحت تأثیر عوامل بسیاری قرار بگیرد و تغییراتی داشته باشد که از آن جمله می توان به روش خرید افراد اشاره کرد که به صورت حضوری و مستقیم خریدهای خود را ثبت می نمایند و یا این که تمایل دارند به بازار مراجعه کرده و از آن طریق به خرید بپردازند.

در حال حاضر که تورم زیادی در بازار مشاهده می شود و نوسانات به صورت خیلی شدید وجود دارد، لازم است تا لیست قیمت را به شکل کاملا آپدیت و به روز به دست آورید.

در این صورت توانایی خرید بهترین پارچه تترون را با برترین و ارزان ترین قیمت را دارا می باشید و می توانید به ثبت سفارشات خود مشغول باشید.

خرید اینترنتی پارچه تترون و مزایای آن از نمایندگی تترون بروجرد

همان طور که مشخص است، روش های بسیاری هستند که می توانید با استفاده از آن ها به ثبت سفارشات خود بپردازید.

شما نیز این امکان و اختیار را دارید که از هر روشی که تمایل دارید، بهره مند شوید و خریدهای خود را انجام دهید.

یکی از روش های بسیار جدیدی که به تازگی رواج یافته است، عبارت از روش اینترنتی و آنلاین می باشد که می توانید به راحتی به سایت هایی که خود تولید کنندگان و یا فروشندگان آن ها طراحی و راه اندازی نموده اند، مراجعه نمایید و سفارشات خود را به ثبت برسانید.

پارچه تترون عرض 90
پارچه تترون عرض 90

شما با استفاده از روش آنلاین، می توانید قبل از ثبت هر سفارشی به بررسی محصولات تولیدی آن مجموعه و میزان کیفیت و قیمت آن ها با سایر مچجموعه ها بپردازید و در نهایت با دارا بودن اطلاعاتی کامل به خرید خود مشغول شوید.خرید اینترنتی پارچه تترون طرفداران بسیاری دارد و شما نیز می توانید به راحتی تمامی سفارشات خود را ثبت کرده و درخواست ارسال آن ها را به هر شهری داشته باشید.

خرید اینترنتی پارچه تترون بروجرد یکی از بهترین روش هایی است که امکان دسترسی به قیمت باور نکردنی این پارچه ها را فراهم می آورد. انتخاب نمایندگی تترون بروجرد دست خریدار را جهت دریافت لیست قیمت پارچه تترون بروجرد و بررسی دقیق آنها باز می گذارد.

کیفیت بالای پارچه تترون بروجرد سبب شده تا افراد زیادی از اقصی نقاط کشور تمایل به تهیه این پارچه پیدا کنند. به خصوص در برخی از نمونه ها مانند پارچه های طرحدار و ملجفه ای جزء پیشتازان این حوزه قرار می گیرند.
فراهم آمدن شرایط خرید اینترنتی پارچه تترون بروجرد موجب شده تا خریداران از نقاط دور دست کشور به این سایت ها مراجعه کرده و تقاضای خود را ثبت کنند و در وقت و زمان خود صرفه جویی قابل ملاحظه ‌ای انجام دهند.

پارچه تترون عرض 90 بروجرد
پارچه تترون عرض 90 بروجرد


آشنایی با بهترین نمایندگی تترون بروجرد کمک می‌ کند تا به بهترین قیمت ممکن برای این پارچه ها دست پیدا کرده و از اصالت این پارچه‌ ها نیز اطمینان کافی داشته باشید.

کارخانه تولید پارچه تترون بروجرد

کارخانه های زیادی در کشور هستند که نسبت به تولید انواع پارچه تترون فعالیت می کنند. از آنجا که این پارچه استفاده های زیادی دارد، باید که در سطح وسیع تولید گردد، تا نیاز بازار به طور کامل تأمین شود.
کارخانه تولید پارچه تترون بروجرد یکی از معتبرترین کارخانجاتی است که در این حوزه فعالیت می‌ کند و با ارائه انواع مختلف پارچه تترون با کیفیت خوب، سعی در تأمین نیاز بخش عمده ‌ای از بازار و مشتریان را دارد.
این کارخانه در شهر بروجرد واقع شده و با استفاده کردن از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در کنار نیروهای متخصص و حرفه ای، توانسته بهترین منسوجات موجود در بازار را ارائه دهد.
معمولاً ۷۰ درصد از کیفیت پارچه های تترون در مرحله رنگرزی شکل می گیرد که این کارخانه با استفاده از الیاف پلی استر و پنبه مرحله ریسندگی و بافندگی را در بهترین شکل ممکن طی می ‌کند. در محله رنگرزی هم سعی کرده است با استفاده از رنگ ‌های مرغوب و استاندارد موجود در بازار، با استفاده از بهترین شیوه رنگرزی پارچه های درجه یک و با ثبات رنگی بالا را ارائه دهد.
کارخانه، پارچه های تترون را در ۵ عرض پرطرفدار به صورت عرض ۹۰ سانتیمتر، عرض ۱۵۰ سانتیمتر، عرض ۱۸۰ سانتی متر و در عرض های ۲ متر و ۳ متر با گرماژهای متغیر بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ گرم به بازار ارائه می کند.

خرید پارچه تترون بروجرد در رشت
خرید پارچه تترون بروجرد در رشت

بیشترین موارد استفاده از پارچه تترون بروجرد

پارچه تترون بروجرد به دلیل داشتن کیفیت خوب در بسیاری از کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می‌ گیرد و تقریباً به بخش مهمی از مواد اولیه کارگاه ها تبدیل شده است.
در نمایندگی تترون بروجرد انواع مختلف پارچه های تترون که در کارخانه تولید می شود، از لحاظ گرماژ، عرض و رنگ بندی ارائه می گردد، تا کارگاه های تولیدی و خریداران عمده، دستشان برای انتخاب پارچه مناسب باز باشد.
در این بخش به معرفی مهم ترین موارد مصرف پارچه تترون بروجرد می پردازیم:
• از عرض ۹۰ سانتی متر پارچه، برای دوخت انواع مقنعه های اداری، دانش آموزی، دانشجویی و موارد دیگر استفاده می کنند.
• جهت تولید روتختی و ملحفه در بیمارستان ها، هتل ها و مراکز دیگر و حتی مصارف خانگی هم کاربرد دارد.
• از تترون های ساده با رنگ بندی های متنوع برای تولید پیراهن های مردانه، کلاسیک و اسپرت به کار می برند.
• از عرض ۳ متر و پارچه های ساده آن برای دوخت چادر احرام استفاده می شود.
• از عرض های مختلف با طرح های شاد و جذاب برای دوخت چادرهای نماز به کار می برند.

پارچه تترون هتلی بروجرد چگونه است؟


همانطور که گفتیم پارچه های تترون در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرند و تقریباً در هر جایی که به منسوجات بهداشتی و باکیفیت بالا نیاز است، به سراغ پارچه تترون می روند. به همین جهت نیاز است که برخی از ویژگی و مشخصات این پارچه ها را به خوبی بشناسید، تا در هنگام استفاده از آنها به بهترین نحو رفتار کنید.
پارچه تترون هتلی که برای بخش ‌های مختلف هتل به عنوان زیر پرده، به عنوان ملحفه و به عنوان روانداز کاربرد دارد، نیاز است که در هنگام تهیه آن به برخی از نکات مهم توجه شود.

تترون بروجرد عرض سه متر
تترون بروجرد عرض سه متر


در این بخش به بررسی چند نکته مهم که در هنگام تهیه پارچه تترون هتلی بروجرد باید مد نظر قرار بگیرد، می ‌پردازیم:


• استفاده کردن از عرض های مختلف پارچه تترون برای بخش های خاص هتل ها موجب می شود، تا دور ریز پارچه کاهش چشمگیری پیدا کرده و در نهایت در هزینه ها صرفه جویی شود.
• برای دوخت ملحفه در حالت کلی پارچه تترون عرض سه متر بهترین عرض معرفی می گردد که اغلب تولید کنندگان به دنبال تهیه آن هستند.
• از آنجایی که کلیه منسوجات هتلی یکبار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده توسط مسافران باید مورد شستشو قرار بگیرند، ضد لک بودن این پارچه از مهمترین ویژگی های آن به شمار می آید.
• ارائه این پارچه ها در رنگبندی های مناسب و ارائه رنگ سفید در عرض های مختلف، یکی دیگر از مواردی است که باید مد نظر قرار بگیرد. چرا که رنگ سفید جزء پرکاربردترین رنگ بندی ها در بخش های مختلف هتل است که جهت دوخت لباس پرسنل و دوخت مقنعه کارگران خانم کاربرد دارد.یکی از پارچه های پر مصرف پارچه ترگال بروجرد استت که گرماژ بیشتری به نسبت تترون دارد برای آشنایی با پارچه ترگال اینجا کلیک کنید.

پارچه ترگال بروجرد سرمه ایی
پارچه ترگال بروجرد سرمه ایی

نحوه شناسایی جنس مرغوب پارچه تترون بروجرد

پارچه های تترون جزء پرفروش ترین منسوجات موجود در بازار است که به دلیل داشتن طرفداران زیاد کارخانجات متعددی در این حوزه فعالیت می کنند.
کارخانه تترون بروجرد یکی از این کارخانجات معتبر است که منسوجات مرغوب و با کیفیت بالایی را به بازار ارائه می دهد. اما در بازارهای شلوغ امکان تقلب بسیار زیاد بوده و ممکن است برخی از افراد سودجو پارچه های بی کیفیت و نامرغوب را به جای پارچه های بروجرد به بازار ارائه دهند.
در هنگام تهیه پارچه باید برخی از مشخصات و ویژگی های پارچه های تترون را به خوبی بشناسید، تا بتوانید در بین تنوع بالا بهترین پارچه ها را انتخاب کنید:

  1. براق بودن سطح پارچه تترون از مهم ترین ویژگی های ظاهری است که به راحتی توسط همه افراد قابل شناسایی می باشد. داشتن یک سطح مات نشان دهنده استفاده بیشتر از الیاف پنبه است و برای دوخت البسه اهمیت زیادی پیدا می کند.
  2. انجام تست رنگ با یک پارچه سفید، نمدار بهترین راه حل است که از لحاظ ثبات رنگی پارچه ها را مورد بررسی قرار دهید. چرا که در برخی از مصارف این پارچه ها به شدت مورد شستشو قرار می گیرند، حفظ کیفیت رنگ از مهمترین اولویت های خریداران است.

مزایای خرید اینترنتی پارچه تترون بروجرد

استفاده کردن از فضای مجازی و اینترنت روز به روز در حال افزایش و گسترش است. به همین جهت اغلب افراد ترجیح می دهند تا تمامی معاملات و خرید و فروش های خود را در بستر اینترنت انجام دهند. برای این کار، روش های زیادی وجود دارد؛ اما مهمترین آن استفاده از سایت های موجود در گوگل است.
خرید اینترنتی پارچه تترون بروجرد از طریق سایت های معتبر، مورد استقبال و توجه زیادی قرار گرفته است. چرا که افراد برای خرید این پارچه نمی توانند فاصله طولانی، جهت رسیدن به کارخانه بروجرد را طی کنند. اما از طریق سایت می توانند در کمترین زمان ممکن، فقط با فشردن چند دکمه به مرحله خرید نهایی برسند.
با بررسی لیست قیمت پارچه تترون بروجرد در می یابیم که انتخاب روش آنلاین برای تهیه این پارچه ها، مزیت های بی شماری برای خریدار به وجود می آورند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:
• امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز، بدون محدودیت زمانی
• خرید پارچه تترون بروجرد با قیمت درب کارخانه تولید کننده
• دسترسی به تنوع بالای پارچه از لحاظ از گرماژ و رنگ بندی و داشتن حق انتخاب بالا
• ارسال محصول خریداری شده در بهترین حالت رعایت مسائل بهداشتی

نکته مهم در هنگام خرید آنلاین، انتخاب سایت های معتبر است که با کارخانجات تولید کننده یا نمایندگی های معتبر همکاری دارند. در صورت انتخاب درست و اصولی در تمامی مراحل خرید و فروش می توانید از مشاورهای حرفه ای و کارشناسان آنها استفاده نمایید.

بررسی قیمت پارچه تترون بروجرد


در صورت مراجعه به بازارهای عرضه و فروش حتماً با این موارد روبرو شده اید که یکپارچه مشخص، در دو مرکز فروش با قیمت های متفاوت ارائه می گردد. ممکن است در چنین شرایطی دچار ابهام و چالش شوید که کدام پارچه کیفیت بالاتری دارد و قیمت مناسب برای آن کدام است؟
در صورتی که قبل از خرید عمده پارچه تترون اقدام به بررسی لیست قیمت پارچه های تترون نمایید، به وجود آمدن چالش های مختلف در هنگام خرید، تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. اما باز هم ممکن است دچار برخی از این دغدغه‌ ها گردید که بهتر است در انتخاب مراکز عرضه و فروش نیز دقت بیشتری نمایید.
سوال مهم که در این بخش به وجود می ‌آید این است که لیست هزینه های پارچه تترون و ارائه آن به بازار چگونه مشخص می شود؟
باید بگویم که عوامل زیادی می ‌توانند در مشخص شدن نرخ این پارچه ها در بازار تأثیر بگذارند که از مهمترین آنها عوامل فنی بوده که در روند تولید پارچه در کارخانه ایجاد می گردد. به غیر از موارد فنی، عوامل اقتصادی هم وجود دارد که بسته به نحوه توزیع پارچه در بازار و نوسانات موجود مشخص می گردد.
در این بخش به بررسی چند عامل مهم و تأثیرگذار که به شکل مستقیم بر حجم خرید مرکز تولیدی و هزینه های پرداختی آنها تأثیر می گذارند، می پردازیم:
تغییرات قیمت مواد اولیه
برای تولید پارچه های تترون از مواد اولیه فیلامنت، پلی استر، پنبه و موارد دیگر استفاده می‌ کنند که تغییر قیمت در هر کدام از این مواد اولیه، به شکل مستقیم بر قیمت نهایی پارچه تأثیر دارد.
تغییر در دستمزد کارگران
معمولاً در ابتدای هر سال دستمزد کارگران افزایش پیدا می‌ کند و به همین سبب ابتدای هر سال تغییر کارخانجات لیست جدیدی را برای انتخاب راحت تر تولید کنندگان ارائه می کنند.
تراکم بافت پارچه های تترون
هر چقدر پارچه تترون تراکم بافت بالاتری داشته باشد، طبیعتاً الیاف بیشتری در روند تولید آن استفاده شده و زمان بیشتری هم برای بافت پارچه صرف می گردد.
نوسانات بازار
در بازار های ناآرام سال های اخیر نوساناتی به وجود می ‌آید که تأثیر مستقیم بر تغییر قیمت منسوجات می گذارد و تغییر در نرخ ارز جزء عوامل بسیار مهم بوده که باید مد نظر قرار بگیرد. زیرا اغلب دستگاه های نساجی از خارج به کشور وارد می ‌شود و می ‌تواند در هزینه های راه اندازی یا تعمیر دستگاه ها موثر باشد.
انتخاب مراکز عرضه و فروش
مراکز زیادی در حوزه ارائه پارچه های تترون فعالیت دارند؛ اما شناخت مراکزی که به شکل مستقیم با کارخانجات ارتباط برقرار کرده و انواع پارچه تترون از لحاظ گرماژ، کالیته رنگ بندی و همچنین عرض را بدون واسطه ارائه می دهند، تأثیر بیشتری در کاهش قیمت دارند.
حجم خرید
حجم خرید پارچه های تترون، هر چقدر که بیشتر باشد امکان دریافت تخفیف از فروشنده نیز افزایش پیدا می ‌کند و البته امکان انتخاب رنگ بندی ها و عرض های مختلف نیز میسر می گردد.

نحوه شناسایی جنس مرغوب پارچه تترون بروجرد

پارچه های تترون جزء پرفروش ترین منسوجات موجود در بازار است که به دلیل داشتن طرفداران زیاد کارخانجات متعددی در این حوزه فعالیت می کنند.
کارخانه تترون بروجرد یکی از این کارخانجات معتبر است که منسوجات مرغوب و با کیفیت بالایی را به بازار ارائه می دهد. اما در بازارهای شلوغ امکان تقلب بسیار زیاد بوده و ممکن است برخی از افراد سودجو پارچه های بی کیفیت و نامرغوب را به جای پارچه های بروجرد به بازار ارائه دهند.
در هنگام تهیه پارچه باید برخی از مشخصات و ویژگی های پارچه های تترون را به خوبی بشناسید، تا بتوانید در بین تنوع بالا بهترین پارچه ها را انتخاب کنید.
براق بودن سطح پارچه تترون از مهم ترین ویژگی های ظاهری است که به راحتی توسط همه افراد قابل شناسایی می باشد. داشتن یک سطح مات نشان دهنده استفاده بیشتر از الیاف پنبه است و برای دوخت البسه اهمیت زیادی پیدا می کند.
انجام تست رنگ با یک پارچه سفید، نمدار بهترین راه حل است که از لحاظ ثبات رنگی پارچه ها را مورد بررسی قرار دهید. چرا که در برخی از مصارف این پارچه ها به شدت مورد شستشو قرار می گیرند، حفظ کیفیت رنگ از مهمترین اولویت های خریداران است.

فروش پارچه تترون بروجرد با بهترین لیست قیمت

بررسی لیست قیمت پارچه تترون بروجرد جزء اولویت همه خریداران عمده است. چرا که باید به نسبت هزینه های صرف شده محصولات تولیدی خود را قیمت گذاری کرده و به بازار ارائه دهند. هر چقدر که قیمت مناسب تری برای محصولات در نظر بگیرند، در بازار هم با استقبال بهتر روبرو می گردند.
این مجموعه با فروش پارچه تترون بروجرد به شکل مستقیم و بدون واسطه سعی کرده است بهترین کیفیت ممکن را به دست مصرف کنندگان نهایی برساند. زیرا در تمامی مراحل به مانند یک پل ارتباطی قوی عمل کرده و پارچه ها را با قیمت درب کارخانه ارائه می کند.
مشاوران حاضر در این مجموعه بهترین شرایط برای دریافت لیست قیمت پارچه تترون را فراهم می‌ کنند، تا با بررسی کامل و دقیق این لیست و بررسی ویژگی های پارچه ها، خریداران تصمیمات بهتری برای انتخاب بگیرند.
فراهم کردن شرایط خرید اینترنتی پارچه تترون بروجرد توسط این مجموعه سبب شده تا افراد بیشتری از اقصی نقاط کشور شرایط ثبت سفارش و خرید این پارچه را به دست آورند. بدین صورت دیگر نیاز به صرف مسیرهای طولانی برای رسیدن به مراکز فروش این پارچه ها نیست.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان