اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

فروش پارچه مخمل رو بالشتی ارزان قیمت پارامونت

فروش پارچه مخمل رو بالشتی پارامونت با ارزان ترین قیمت ممکن، هم اکنون از طریق سایت فروش نساجی کاماش، به تمامی مشتریان در سراسر کشور به انجام می رسد. 09131130224

در میان منسوجات لوکس و گران قیمت، پارچه هایی وجود دارد مانند مخمل. این پارچه یک پارچه خاصی و نرم است که بافت آن با دیگر منسوجات کاملاً متفاوت می باشد.

جالب است بدانید که از هر نوع الیافی می توان پارچه مخمل بافت و این باعث شده تا رنج قیمت های متفاوتی از این پارچه در بازار به چشم بخورد. اما لازم است بدانید که هر چه قیمت ها در بازار فروش پارچه کاهش پیدا کند، از کیفیت نهایی پارچه هم کاسته خواهد شد. زیرا کیفیت با قیمت پارچه مخمل رابطه مستقیمی دارد و کاهش یکی سبب کاهش دیگری هم خواهد شد.

در اینجا، پارچه مخمل رو بالشتی موضوع بحث ماست. برای همین، بخش بعدی را به معرفی کامل آن پرداخته ایم.

پارچه مخمل رو بالشتی چیست؟مخمل پارامونت

شناخت و آشنایی اولیه با پارچه مخمل، خالی از لطف نخواهد بود. برای همین لازم دانستیم بگوییم که پارچه مخمل بافت سه بعدی دارد. یعنی به جز تار و پود، شامل کرک هم می باشد که به صورت عمد بر سطح پارچه بافته می شود.

رایج ترین نوع مخمل در بازار که از قیمت بالایی هم برخوردار می باشد، مخمل هایی است که از جنس نخ یا کتان هستند. اما نمی توان منکر وجود پارچه های مخملی در بازار شد که از الیاف مصنوعی و ارزان قیمت بافته شده اند.

پارچه مخمل دارای مشخصه ای است به نام خواب پارچه. این خواب مرتبط با جهت بافت کرک می باشد. یعنی وقتی به سمت خواب پارچه مخمل دست بکشید، سطح آن براق و زیبا بوده و هنگامی که عکس آن رخ دهد، پارچه کدر می شود.

پارچه مخمل جدای از اینکه در صنعت مد و پوشاک بسیار مورد توجه قرار گرفته، در دوخت برخی از کالا ها مانند کالای خواب هم کاربرد دارد. مثلاً نمونه ای مخمل نرم توسط کارخانه های تولیدی با عرض مشخص، طول طاقه معین، تراکم اندازه و مواردی از این قبیل به بازار عرضه می شود که پارچه مخمل رو بالشتی نام داشته و بهترین گزینه برای استفاده روی کوسن و بالشت می باشد.

پارچه مخمل رو بالشتی را می توان با توجه به فاکتور های گوناگونی دسته بندی کرد. مثل:

 • میزان وزن یا گرماژ پارچه
 • جهت خواب پارچه
 • نوع الیاف پارچه
 • طول طاقه و رول پارچه
 • رنگبندی و طرح پارچه
 • تراکم بافت پارچه

به عنوان مثال، پارچه مخمل رو بالشتی را اگر بخواهیم از روی طرح دسته بندی کنیم، باید بگوییم که این پارچه رنگبندی بسیار متنوعی داشته و نوع طرح دار آن شامل گونه های زیر است:

 1. طرح دار برجسته
 2. طرح دار چاپی
 3. طرح دار کامپیوتری
فروش پارچه مخمل رو بالشتی

خرید و قیمت پارچه روبالشتی عمده پارامونت

به جز کسانیکه پارچه روبالشتی را برای مصارف شخصی می خواهند، بقیه خرید و فروش این پارچه را به صورت عمده و عدلی انجام می دهند. البته نوع خرید پارچه رو بالشتی بسته به این دارد که چه نوع پارچه ای را انتخاب کنید. پارچه های نخی همچون تترون، ترگال و …، پارچه هایی هستند که خرید عدل آن ها از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه است.

اما در رابطه با خرید و فروش پارچه مخمل رو بالشتی، مسئله متفاوت می شود. زیرا اگر قرار باشد که کیفیت خوب آن را تهیه کنید، قیمت نهایی افزایش پیدا خواهد کرد. مگر اینکه اگر قصد خرید عمده پارچه مخمل را دارید، از راه های مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید.

راه های بدون واسطه و مستقیم برای خرید عبارتند از:

 1. درب کارخانه تولیدی که سبب کاهش قیمت نهایی شده و به حوصله و زمان زیادی نیاز دارد. مخصوصاً اگر کارخانه تولید پارچه مخمل در نزدیکی محل زندگی شما نباشد و برای خرید لازم باشد به شهر دیگری سفر کنید. اما با این وجود، هنوز خرید پارچه از درب کارخانه در ذهن خریداران عمده، بهترین روش ممکن می باشد.
 2. روش دیگر که برای تهیه پارچه مخمل باکیفیت به صورت عمده و با قیمت مناسب می توان گزینش کرد، خرید از نمایندگی هاست. نمایندگی ها به نوعی عامل فروش تولیدی در شهر های دیگر هستند و تمامی فعالیت آن ها زیر نظر کارخانجات تولید کننده انجام می شود. نمایندگی ها در بازار امروز که پیشرفت تکنولوژی بسیار به چشم می آید، به دو شیوه فعالیت می کنند. یکی حضوری و دیگری غیر حضوری که خود شامل دو نوع تلفنی و یا اینترنتی می شود.

به نظر شما میان این دو روش، کدامیک گزینه بهتری برای خرید عمده پارچه روبالشتی می باشد و چرا؟

فروش پارچه مخمل رو بالشتی

قیمت پارچه رو بالشتی مخمل پارامونت

همانند قیمت دیگر منسوجات در بازار فروش پارچه، قیمت مخمل رو بالشتی هم مدام در حال تغییر است. نوسان قیمت فروش پارچه مخمل در بازار، به خاطر وابستگی اش به پارامتر های مختلف می باشد. بد نیست بدانید که قیمت پارچه مخمل تحت تاثیر پارامتر های زیر دچار نوسان می شود:

 • تغییر در قیمت خرید مواد اولیه و الیافی که در کارخانه های تولیدی استفاده می شود.
 • تغییر هزینه هایی که مرتبط با خرید، تعمیر و نگهداری دستگاه های تولیدی در کارخانجات است.
 • تغییر در مقدار عرضه و تقاضای سالیانه ای که برای پارچه مورد نظر در بازار وجود دارد.
 • تغییر در میزان و تعرفه صادرات پارچه مورد نظر و همچنین واردات آن به بازار داخلی برای تامین نیاز افرادی که مصرف کننده این پارچه هستند.

میزان تاثیر هر یک از این پارامتر ها بر قیمت پارچه مخمل متفاوت است. ممکن است تغییر یکی، قیمت را خیلی افزایش یا کاهش دهد. اما دیگری تاثیر قابل توجهی بر قیمت نهایی نگذارد اما نمی توان تاثیرش را نادیده هم گرفت.

در پروسه خرید، دو مسئله است که سبب تغییر قیمت پارچه رو بالشتی مخمل می شود. مانند:

 1. مقدار خرید: بی شک قیمت هر متر از پارچه در خرید عمده، به مراتب کمتر از قیمت هر متر از پارچه در خرید جزء آن می باشد.
 2. شیوه خرید: واسطه ای بودن یا مستقیم بودن فروشنده پارچه می تواند بر قیمت تاثیر گذارد. قیمت پارچه در مراکز فروش واسطه ای خیلی بیشتر از قیمت پارچه در کارخانجات و نمایندگی فروش آن هاست.
فروش پارچه مخمل رو بالشتی

خرید اینترنتی پارچه مخمل رو بالشتی پارامونت

در یکی از بخش ها، راجع به شیوه های خرید پارچه مخمل رو بالشتی صحبت شد که در آخر آن بحث به نمایندگی های غیر حضوری زیر نظر تولید کنندگان رسید.

بله درست است. منظور از خرید غیر حضوری پارچه مخمل در بازار این روز ها، خرید اینترنتی می باشد. خرید اینترنتی مدتی است که با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت روی کار آمده و به خاطر مزیت و خوبی هایی که دارد، توانسته به جایگاه خوبی در میان عموم مردم برسد و حتی در مواردی، جای خرید حضوری را بگیرد.

شاید خرید اینترنتی پارچه مخمل در وهله اول برای برخی از افراد سخت و غیر قابل باور باشد، اما باید گفت که ساده ترین، سریع ترین، بی دردسر ترین و کم هزینه ترین روشی است که این روز ها در اختیار خریداران قرار گرفته است. می پرسید چرا؟ باید گفت چون:

 • خرید اینترنتی به کاهش هزینه های مصرفی خریدار کمک شایانی می کند.
 • خرید اینترنتی باعث می شود فرد خریدار زمان گزافی را صرف پروسه خرید و رفت و آمد نکند.
 • خرید اینترنتی سبب می شود تا فرد بتواند در کمترین زمان، مدل و طرح های مختلف پارچه را دیده و سفارش خود را ثبت نماید.
 • خرید اینترنتی نیاز به مراجعه حضوری خریدار در بازه زمانی مشخص به مراکز فروش را رفع کرده و این امکان را برای فرد فراهم می آورد تا هر زمانی از شبانه روز که خواست، سفارش خود را ثبت نماید.

آیا با وجود این مزیت ها، هنوز هم از خرید اینترنتی امتناع می کنید؟

فروش پارچه مخمل رو بالشتی

خرید پارچه مخمل روبالشی پارامونت

در خرید پارچه مخمل رو بالشتی باید به سطح کیفیت پارچه دقت بسیاری کرد. مثلاً باید ویژگی ها و خصوصیات پارچه مخمل را مورد بررسی قرار داد. برخی از مشخصات و ویژگی هایی که نشان دهنده کیفیت خوب پارچه مخمل رو بالشتی می باشد را در زیر بیان کرده ایم:

 • داشتن لطافت زیاد و زیر دست بسیار نرم
 • داشتن طول عمر زیاد در صورت نگهداری درست
 • داشتن درخشندگی فوق العاده

اما در کنار این زیبایی و لوکس بودن، پارچه مخمل از معایبی هم برخوردار است و اینکه به نگهداری درست نیاز دارد. از معایب و ضعف های این پارچه زیبا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. پارچه مخمل به فشار و لمس حساسیت نشان می دهد.
 2. لبه های خام پارچه مخمل پرز می دهد.
 3. پارچه مخمل پرز و مو را به خود جذب می کند.
 4. در صورتیکه رطوبت و حرارت به آن برسد دچار مشکل می شود.
 5. پارچه مخمل باید به شیوه خاصی اتو شود.
 6. پارچه مخمل اگر جنس نخی یا کتانی داشته باشد، چروک می شود.
 7. این پارچه در طول مدت زمان ممکن است کرک هایش تخته شود.

با وجود این معایب، آنقدر جلوه این پارچه زیاد است و زیبایی خیره کننده ای دارد که از طرفداران بسیاری در بازار فروش پارچه برخوردار می باشد.

فروش پارچه مخمل رو بالشتی

پارچه مخمل رو بالشتی پارامونت

اگر در حوزه تجارت و خرید فروش انواع پارچه فعالیت داشته باشید، می دانید که کاماش یکی از نساجی های برتر در ایران است که اکثر خطوط تولیدی پارچه های پرفروش بازار را دارا می باشد.

کاماش محصولات متنوعی را روانه بازار فروش کرده و کیفیت های مختلفی را برای محصولاتش در نظر می گیرد تا هر کس مطابق با مصرفش بتواند با پارچه های این تولیدی نیاز خود را پاسخ دهد.

پارچه مخمل رو بالشتی، یکی از محصولات شناخته شده این نساجی بوده که با کیفیت خوب و قیمت مناسب در بازار مطرح شده است. بد نیست بدانید که دلیل مطرح شدن پارچه مخمل تولیدی کاماش در بازار چیست:

 • در این تولیدی، مرغوب ترین مواد اولیه و الیاف در تولید پارچه مخمل استفاده می شود.
 • در کارخانه کاماش، دستگاه ها به روز و پیشرفته هستند و هیچ دستگاه از رده خارجی در خطوط تولیدی استفاده نمی شود.
 • پرسنل و اپراتور هایی که در کارخانجات کاماش به فعالیت مشغول هستند، پرسنل خبره و با تجربه ای بوده که با شیوه کار دستگاه ها آشنا می باشند.
 • در خطوط تولیدی کاماش، تمامی استاندارد های جهانی برای تهیه پارچه مخمل رعایت می شود.

پارچه های مخمل رو بالشتی کاماش در اول از کیفیت خوبی برخوردارند. اما شیوه نگهداری شما هم تاثیر بسیاری بر طول عمر این مخمل ها خواهد داشت. برای همین، چندی از نکات مهم در نگهداری رو بالشتی مخمل را در زیر بیان کرده ایم:

 1. برای شست و شو لازم است آن را پشت و رو نمایید.
 2. از اتو های پرسی برای اتو کشیدن مخمل استفاده نکنید.
 3. بهتر است در جهت خواب مخمل و در حالیکه زیر آن حوله نرمی قرار داده اید، پارچه را اتو نمایید.
 4. پارچه رو بالشتی مورد نظر را در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نداده تا شاهد تغییر رنگش نباشید.
 5. مالیدن پارچه در هنگام ریختن چیزی روی آن، خرابش می کند. پس با دستمال روی آن را فشار دهید.
فروش پارچه مخمل رو بالشتی

قیمت عمده رو بالشتی پارامونت ساده و طرح دار اصفهان

برای کسی که قصد خرید عمده رو بالشتی را دارد، قیمت تمام شده آن بسیار حائز اهمیت است. برای همین سعی می کند فروشندگانی را انتخاب کند که مستقیم و بدون واسطه به تامین نیاز مشتری می پردازند.

در بازار خرید فروش پارچه مخمل یا هر پارچه دیگر، اگر شخصی اقدام به خرید پارچه برای مصارف شخصی کند، آن را با قیمت مشخصی به هزار هر متر تهیه می نماید. اما به خاطر اینکه در خرید عمده این قیمت ها کاهش پیدا می کند، خرید عمده برای مصرف کنندگان عمده هم بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

در هر مرکز فروشی، خدمات مختلفی ارائه می شود.

یکی از خدماتی که وظیفه هر فروشنده است، ارائه لیست قیمت عمده و خرد رو بالشتی در انواع و اقسام مختلف می باشد. افراد با مشاهده لیست قیمت ها و بررسی آن ها، می توانند تصمیم بگیرند که از کدام فروشنده خرید نمایند.

دانستن قیمت روز پارچه هایی که قصد خرید عمده شان را دارید، در پروسه خرید به شما کمک زیادی خواهد کرد.

آیا در سایت های فروشنده هم لیست قیمت روز پارچه ها قرار می گیرد یا نه؟

خرید پارچه مخمل رو بالشتی ارزان قیمت

قیمت پارچه مخمل روبالشی میلاد ارشدی
پارچه مخمل روبالشتی ساده
پارچه روبالشتی جدید پارامونت
کارخانه پارچه مخمل روبالشتی
قیمت روبالشتی مخمل گل برجسته
خرید پارچه روبالشتی مخمل
‫خرید پارچه روبالشتی شیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان