ترگال نساجی کاماش

فروش ارزان پارچه ترگال و کجراه فدک

قیمت پارچه کجراه خرید پارچه کجراه قیمت پارچه کتان کجراه قیمت پارچه کجراه فدک

پارچه ترگال و کجراه فدک جزء بهترین و با کیفیت ترین پارچه های موجود در بازار است. در این مجموعه، فروش ارزان پارچه ترگال و کجراه فدک با بالاترین کیفیت موجب شده تا خریداران زیادی متقاضی تهیه آن باشند. دریافت مشاوره از کاماش

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: 09131130224– شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه سوپر صد فدک ،با گرماژ 300 گرم ،به پارچه کجراه پلی استر ویسکوز گفته می شود ،که رنگ پارچه سوپر صد فدک ثابت است.و با کیفیت ترین پارچه است.

نساجی کامش

همه آنچه از پارچه های ترگال نمی دانید

 پارچه ترگال یکی از مصرفی ترین پارچه های حال حاضر بازار است که موارد استفاده متعدد این پارچه موجب محبوبیت آن در بین مراکز تولیدی شده است.

این پارچه جزء پارچه های تار و پودی است که از الیاف پلی استر و ویسکوز تولید می شود.

 این پارچه ها دارای شبکه منظمی از الیاف در طول و عرض می باشند که از درهم تنیدن این الیاف با یکدیگر پارچه ترگال در عرض 150 سانتی متر تولید می شود.

معمولاً در نخ پود پارچه ترگال از الیاف فلامنت استفاده می کنند.

پارچه ترگال بسته به نوع بافت به صورت مربعی و ساده باشد یا به صورت کجراه و میله ‌ای که به دو دسته ساده و کجراه تقسیم ‌بندی می ‌شود.

خرید پارچه ترگال فدک
خرید پارچه ترگال فدک

تفاوت این دو پارچه با یکدیگر در نوع بافت از لحاظ شکل ظاهر و همچنین گرماژ می باشد که پارچه های کجراه معمولاً از گرماژ بالاتری برخوردار هستند و زیردست قوی‌تری دارند.

پارچه‌های ترگال بر اساس درصد مواد به کار برده شده و الیاف مختلف در آن به چند دسته تقسیم بندی می شود که هر دسته موارد و کاربرد خاصی دارد برخی از این تنوع را بررسی می‌کنیم:

 • پارچه ترگال کجراه فلامنتی: برای بافت این پارچه ها اغلب در تار و پود از الیاف فیلامنت استفاده می شود که جزء پارچه های ارزان محسوب می شود و تراکم بافت آن از حالت استاندارد کمتر است.
 • پارچه ترگال پنبه‌ ای: این پارچه دارای وزنی بین 320 تا 480 گرم است و تراکم بافت در آن بالا می باشد  این پارچه با توجه به میزان استفاده از پنبه در آن به دو دسته 70 به 30 تقسیم می شود.
 • پارچه ترگال کجراه پلی استر ویسکوز: که از الیاف پلی استر و ویسکوز استفاده می ‌شود دارای وزن 290 گرم می باشد و جزء پارچه های پرکاربرد در بازار محسوب می‌شود.
 • پارچه ترگال کجراه 100% پنبه: روند تولید این پارچه به صورت 100 درصد استفاده از الیاف پنبه می باشد و معمولاً بافت این پارچه به صورت کج و مورب است.
خرید پارچه کجراه ضخیم فدک
خرید پارچه کجراه ضخیم فدک رنگین بافت

کارخانه تولید پارچه ترگال فدک

پس از بررسی کامل پارچه ‌های ترگال و شناخت مشخصات و ویژگیهای این پارچه خوب است بدانیم که کارخانه‌ های متعددی در کشور مشغول تولید این محصول می باشند.

می‌ دانیم که اصفهان تقریباً قطب صنعت نساجی می‌ باشد و کارخانجات متعددی در این شهر در حال فعالیت هستند.

یکی از این کارخانجات که انواع پارچه های ترگال را با کیفیت بالا تولید می کند کارخانه تولید پارچه ترگال فدک است. 

این کارخانه تولیدی در طی سالهای گذشته توانسته است در کمترین زمان ممکن جایگاه خوبی در بین تولیدکنندگان پارچه برای خود به دست بیاورد.

برخی از دلایل مرغوبیت و با کیفیت بودن پارچه ترگال تولید شده توسط کارخانه فدک عبارتند از:

 • این کارخانه با استفاده از به روزترین تکنولوژی های دنیا مطابق با استانداردهای بین المللی اقدام به ایجاد خط تولید پارچه ‌های ترگال کرده است.
 • همچنین از مرغوبترین و با کیفیت ترین الیاف در خطوط تولید استفاده می کند که نتیجه نهایی آن تولید پارچه های با کیفیت بالا می باشد.
 • تمامی استانداردهای لازم در روند تولید پارچه های ترگال را در بالاترین حد رعایت می کند. 
 • استفاده از نیروهای متخصص و مهندسین زبده برای مدیریت خط تولید یکی دیگر از دلایل موفقیت این کارخانه می باشد.

با بررسی شرایط ویژه و خاص کارخانه فدک در می یابیم که به چه دلیل محصولات تولید شده در این کارخانجات جزء بهترین های بازار محسوب می شود.

خرید و قیمت پارچه ترگال فدک
خرید و قیمت پارچه ترگال

اما لازم است بدانید که تمامی پارچه های تولیدی این کارخانجات به صورت کاملاً ضد آب ژاول به بازار عرضه می شود.

زیرا در روند رنگرزی از رنگهای با کیفیت بالا استفاده می شود و همچنین در چندین مرحله پارچه‌ ها را رنگرزی می‌ کنند.

دلیل استفاده از مواد با کیفیت و رنگ های مرغوب پارچه های تولید شده در این کارخانجات به هیچ عنوان حساسیتهای پوستی ایجاد نمی‌ کند.

مشخصات پارچه ترگال و کجراه فدک

برای تمامی کارگاه های تولید کننده پوشاک به پارچه های ترگال و کجراه نیاز دارند کیفیت پارچه از اهمیت بالایی برخوردار است. 

با شناخت ویژگی و مشخصات پارچه ترگال کجراه فدک در می یابیم که یکی از بهترین راهکارها برای پایان دادن انتظار خریداران می باشد.

با مشخص شدن ویژگی های خوب پارچه های ترگال و کجراه فدک خریداران به راحتی می توانند به صورت آگاهانه در مورد تهیه این پارچه ها تصمیم بگیرند.

خرید پارچه ترگال فدک
خرید پارچه ترگال فدک

اما به طور کلی خوب است بدانید پارچه ترگال و کجراه فدک دارای مشخصات و ویژگی‌های خاصی است که موارد استفاده و کاربرد آن را بسیار زیاد کرده است از جمله:

 1. این پارچه ها با به کار بردن دستگاه های با کیفیت از تراکم بافت بالایی برخوردارند و در گرماژ  مناسبی تولید می شود.
 2. به دلیل آهار مناسبی که دارند از دوام بالایی در برابر فشار و پارگی برخوردار است.
 3. این پارچه ها از چروک پذیری کمی برخوردارند و در طی شستشو های معمولی چروک نمی شوند.
 • در برابر سایش و کشش مقاومت بالایی دارد.
 • به دلیل شیوه رنگرزی خاص کاملا ضد آب ژاول هستند.
 • استفاده از مواد رنگی با کیفیت بالا موجب ثبات رنگ این پارچه در شستشوهای مکرر می شود.
 • در حین استفاده به هیچ عنوان تل و گوله گوله نمی‌گردد.
 • از ویژگی های منحصر به فرد پارچه های تولید شده در کارخانجات فدک تنوع رنگی بالای آن است.

وجود این مشخصات بسیار خوب موجب شده تا مرکز تولیدی در بخشهای گوناگون در بین تنوع بالای این محصول به دنبال تهیه پارچه ترگال و کجراه فدک باشند.

پارچه ترگال و کجراه فدک
قیمت نمایندگی و کارخانه پارچه کجراه و ترگال نساجی فدک اصفهان

مهم ترین مصارف پارچه ترگال و کجراه کدام است؟

ویژگی های خاص پارچه ترگال و کجراه موجب شده تا از این پارچه در بخشهای مختلف پوشاک استفاده گردد.

 اکثر مراکز تولیدی به دلیل کاربردی بودن این پارچه ها ترجیح می دهند تا در حوزه مصارف این پارچه فعالیت کنند. 

ممکن است برای برخی از شما سوال به وجود بیاید که مصارف پارچه ترگال و کجراه کدام است؟

برای یافتن پاسخ این سوال بهتر است تا برخی از مهمترین مصارف پارچه ترگال و کجراه را بررسی کنیم از جمله:

 • برای تولید انواع لباس فرم مدارس جزء بهترین گزینه ها محسوب می شود، زیرا این پارچه به صورت بشور بپوش است و هیچ گونه اتو لازم ندارد و با قیمت مناسب مورد توجه همه افراد با قدرت خریدهای مختلف است.
 • برای تولید انواع لباس کار و پرسنل های بخش های اداری جزء بهترین گزینه ها محسوب می‌شود زیرا چروک پذیری کمی دارند و مقاومت آن بالا است.
 • از این پارچه به خصوص از نوع 100% پنبه آن برای تولید لباس کارکنان شرکت های نفت، پتروشیمی و مشاغلی مانند جوشکاری و تراشکاری استفاده می‌شود، زیرا این نوع پارچه در برابر حرارت مقاومت خوبی دارد.
پارچه کجراه سبز فدک بیمارستانی کد 358
پارچه کجراه سبز فدک بیمارستانی کد 358
 • همچنین این پارچه جز منسوجات پرکاربرد بیمارستانی محسوب می شود که به دلیل ضد آب ژاول بودن و مقاومت در برابر مواد ضدعفونی کننده تقریباً به بخش جدایی ناپذیر بیمارستانها تبدیل شده است.
 • برای تولید پوشاک بانوان و مانتو و شلوار های اداری بیشترین مورد استفاده و کاربرد را دارد.
 • برای تولید برخی از ملحفه های خاص در مراکز درمانی و استفاده های شخصی نیز  به کار می رود.
 • برای دوخت انواع مانتوهای مجلسی و کت و دامن و کت شلوار های زنانه نیز می ‌توان از این پارچه ها استفاده کرد.

در بین تنوع مصارف پارچه های ترگال استفاده از آن در بیمارستان ها بسیار زیاد می باشد و تقریباً در تمام روزهای سال از این پارچه استفاده می کنند به همین سبب کارخانجات تولید پارچه ترگال و کجراه فدک سهم زیادی از تولیدات خود را مختص به تولید پارچه های مخصوص بیمارستان داده است.

4 نکته مهم قبل از خرید عمده پارچه های ترگال

در صورتی که به پارچه های ترگال به شکل عمده نیاز دارید باید با بررسی کامل ویژگی و مشخصات آنها بهترین نوع پارچه را مطابق با نیاز خود تهیه کنید.

در حال حاضر با کمک گرفتن از دستگاه‌ ها و تکنولوژی ‌های روز پارچه های ترگال در چندین نوع مختلف تولید می شوند که در روند تولید آنها از متریال های گوناگونی استفاده می‌ کنند.

 تنوع استفاده از مواد اولیه موجب به وجود آمدن پارچه‌ های ترگال با ویژگی های مختلف می‌ شود.

در صورتی که خریداران عمده به نکات مهم در هنگام خرید پارچه های ترگال به طور کامل دقت داشته باشند می توانند از عرضه محصول نهایی خود به بازار مطمئن باشند. 

قیمت پارچه ترگال سرمه ای فدک
قیمت پارچه ترگال سرمه ای

 در اینجا چهار نکته مهم قبل از خرید انواع پارچه های ترگال را با هم بررسی می کنیم تا با رعایت این نکات از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید از جمله:

 1. قبل از اقدام به خرید پارچه ترگال ابتدا باید نوع کاربرد پارچه کاملاً مشخص شود، تا در هنگام انتخاب این پارچه ها دچار سردرگمی نشوید. زیرا پارچه ‌های ترگال با درصد الیافهای مختلف در بازار وجود دارد که انتخاب نوع مناسب منجر به تولید محصول با کیفیت می باشد.
 2. کیفیت پارچه از لحاظ تراکم بافت و گرماژ نیز جزء موارد مهم در هنگام خرید پارچه های ترگال می باشد،  زیرا در صورتی که پارچه از تراکم بافت خوبی برخوردار نباشد به راحتی دچار آسیب ‌های مختلف می ‌شود.
 3. ثبات رنگ و تنوع رنگ این پارچه ها جزء مسائل مهمی است که باید قبل از خرید کاملاً مورد بررسی قرار بگیرد، با توجه به تنوع بالای رنگ بندی پارچه های ترگال ابتدا محدوده رنگ بندی را مشخص کنید، سپس در هنگام خرید به ثبات رنگ این پارچه نیز دقت کافی را داشته باشید.
 4. قیمت پارچه ترگال مورد اهمیت واقع می شود، زیرا با تنوع بالای پارچه های ترگال این محصول دارای قیمت های مختلف است، که قبل از اقدام به خرید با بررسی کامل لیست قیمتهای پارچه ترگال از طریق مراکز مختلف می توانید به جمع ‌بندی درستی دست پیدا کنید. 

در صورتی که به تمامی نکات گفته شده به طور کامل دقت شود به طور حتم از خرید خود می‌توانید کاملاً راضی باشید.

پارچه ترگال و کجراه فدک
قیمت نمایندگی و کارخانه پارچه کجراه و ترگال نساجی فدک اصفهان 09131130224

لیست قیمت عمده پارچه کجراه در اصفهان

موارد استفاده و کاربرد پارچه کجراه بسیار زیاد است و با توجه به تنوع بالای این محصول در بازار تنوع قیمت آن نیز متعدد می باشد. ن

اکثر مراکز تولیدی ترجیح می‌ دهند تا پارچه های مورد نظر خود را به صورت مستقیم از اصفهان تهیه کنند.

نکته مهم در این زمینه این است که در حال حاضر به دلیل ثبات نداشتن بازار اقتصادی دائماً پارچه ها در حال تغییرات قیمتی می باشند.

اما کارخانجات اصفهان تلاش می کنند تا قیمتهای خود را تا حد امکان ثابت نگه داشته و از افزایشهای بی رویه جلوگیری کنند.

قیمت نمایندگی و کارخانه پارچه کجراه و ترگال نساجی فدک اصفهان 09131130224
قیمت نمایندگی و کارخانه پارچه کجراه و ترگال نساجی فدک اصفهان 09131130224

خوب است بدانید که عوامل زیادی ممکن است بر نوسان قیمتها و ارائه لیست قیمت پارچه ترگال و کجراه فدک  تأثیرگذار باشند که به هیچ عنوان نمی توان آنها را نادیده گرفت.

برخی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر لیست قیمت عمده پارچه کجراه در اصفهان عبارتند از:

 • گرماژ پارچه های کجراه
 • درصد استفاده از مواد اولیه
 • تنوع رنگ بندی این پارچه
 • تغییرات قیمتی مواد اولیه
 • هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری دستگاه ها
 • هزینه های مربوط به نیروهای کار
 • هزینه های مصرف انرژی

ذکر این نکته اهمیت زیادی دارد که رنگ بندی در پارچه های ترگال می تواند تاثیر مستقیم بر قیمت این محصول بگذارد.

زیرا هرچه رنگها تیره تر باشد مراحل سخت تری در کارخانه برای بدست آوردن آن رنگ گذرانده شده است، به همین جهت قیمت پارچه های طیفهای رنگی تیره و خاص به نسبت به دیگر پارچه ها بالاتر می شود.

پارچه ترگال و کجراه فدک

فروش پارچه ترگال فدک با قیمت کارخانه در اصفهان

در حال حاضر خرید و فروش پارچه های ترگال در بازار اصفهان از رونق خوبی برخوردار می باشد زیرا موارد مصرف متعددی دارد.برا یآشنایی با خرید پارچه ترگال عمده در اصفهان اینجا کلیک کنید.

در بین تنوع بالای پارچه ها انتخاب پارچه ترگال و کجراه فدک با قیمت کارخانه می تواند جزء بهترین انتخابها قرار بگیرد.

در این مرکز فروش بهترین پارچه ‌های تولید شده در کارخانه فدک عرضه می گردد.

با انتخاب این مرکز فروش می توانید از برخی مزایا که برای خریداران در نظر گرفته است بهره مند شوید از جمله:

 • حضور کارشناسان متخصص در این مجموعه و دریافت مشاوره به صورت کاملا رایگان
 • صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل تنوع بالا
 • امکان ثبت سفارش پارچه های ترگال مطابق با نیاز
 • دسترسی به لیست قیمت های این پارچه ها
 • دسترسی به کالیته رنگی پارچه های ترگال فدک

در صورتی که تمایل دارید پارچه ترگال کجراه فدک را با قیمت کارخانه تهیه کنید همین حالا با کارشناسان بخش فروش این مجموعه تماس برقرار نمایید.

همچنین با خرید از این مجموعه به دلیل ارتباط مستقیم با کارخانجات امکان تهیه این پارچه با قیمت مناسب تر نیز به وجود می آید.

خرید پارچه ترگال رنگ سال فدک و پارچه کجراه

خرید پارچه ترگال رنگ سال
خرید پارچه ترگال رنگ سال

منبع https://kamash.ir/%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%AA%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%84-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان