اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت و خرید پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی چیست؟

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه تترون بیمارستانی با وزن 170 ،180 گرم و عرض 150 و 300 سانتیمار تولید می شود ،جنس پارچه تترون بیمارستانی فلامنت ویسکوز است.جزء منسوجاتی است که در تنوع وزن و رنگ بندی و همچنین در عرض های مختلف تولید می شود. تمام این عامل ها می تواند به شکل مستقیم بر روی نرخ قیمت پارچه تترون تأثیر بگذارد. در صورت نیاز به خرید پارچه های تترون با کیفیت بالا و اطمینان از ثبات رنگ، بهتر است با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید.09131130224 مشاورره رایگان 09130858100

قیمت پارچه تترون بیمارستانی عرض دو متر

 • سفید عرض 2 متر 62000
 • صورتی و ابی عرض 2 متر 68000 تومان

پارچه روتختی تترون بیمارستانی،لباس بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی رنگی و سفید به قدری در مراکز درمانی مورد توجه قرار گرفته که در لیست جدید کارخانجات نساجی این پارچه هم به عنوان یکی از محصولات مهم قرار گرفته است. چرا که به دلیل استفاده زیاد از این پارچه، کارخانجات بتوانند نیاز بازار داخل را به طور کامل تأمین کنند.

https://miladarshadi.com/product/purchase-and-price-of-hospital-tetron-fabric/

پارچه های تترون کرم بیمارستانی جزء منسوجات پراستفاده بوده که از سال های گذشته تا به اکنون حجم زیادی از این پارچه در بازار خرید و فروش می ‌شد. چرا که موارد استفاده و کاربردهای آن بسیار زیاد است، در سال های اخیر که استفاده کردن از پارچه های تترون نخی در بخش ‌های مختلف مراکز بیمارستانی افزایش پیدا کرده، کارخانجات سعی می کنند تا ویژگی ‌های این پارچه ها را نیز متناسب با این محیط ها ارتقا بدهند.

انواع مختلفی از پارچه های تترون دوشین مناسب برای محیط بیمارستان از لحاظ عرض و گرماژ و بازار وجود دارد. برای تهیه پارچه ها به شکل مناسب و حرفه ای نیاز است از افراد متخصص کمک بگیرید. انتخاب نمایندگی های فروش پارچه تترون ارزان قیمت یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید ضمن دریافت قیمت های درب کارخانه، اطلاعات کاربردی و لازم را نیز دریافت کنید.

 180 گرم پارچه تترون بیمارستانی
180 گرم پارچه تترون بیمارستانی صورتی

پارچه تترون بیمارستانی چیست؟

 در صنعت نساجی پارچه های زیادی وجود دارند که برخی از آنها محبوبیت بیشتری در بین تولید کنندگان البسه و همچنین کارگاه های دوخت پیدا می کنند. پارچه های تترون سفید جزء این گروه قرار می گیرند، زیرا امکان تولید پارچه در تنوع بالا و کیفیت مناسب در کارخانجات وجود دارد.

پارچه تترون بیمارستانی یکی از گزینه های پراستفاده است که با کمک الیاف مرغوب و درجه یک و دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و بروز تولید می شود، تا نیاز همه بیماران بیمارستان ها و مراکز تولیدی را تأمین کند.

پارچه تترون برای لباس بچه گانه بیمارستانی

به طور معمول پارچه تترون در کارخانجات با گرماژی بین 150 گرم تا 380 گرم تولید می شود. اما از گرماژ 150 تا گرماژ 190 گرم جزء پر استفاده ترین وزن ها است. البته امکان تولید این پارچه با گرماژهای پایین تر یا بالاتر هم متناسب با سفارش مشتریان وجود دارد.

دربین رنگبندی های متعددی که برای تولید پارچه های تترون در نظر می ‌گیرند، چند رنگ پر استفاده در محیط بیمارستان وجود دارد که تمرکز کارخانجات بیشتر بر روی این رنگ ها است. زیرا بر اساس رویکردهای مختلف و روانشناسی های خاص این رنگ ها برای محیط بیمارستان مناسب تر می باشند. از پرطرفدارترین رنگ های محیط بیمارستان ها می توان به رنگ صورتی، رنگ سبز، رنگ آبی، رنگ سبز تیره، رنگ سفید، رنگ شیری، رنگ یاسی و رنگ لیمویی اشاره کرد.

به طور معمول در روند تولید این پارچه ها از الیاف پلی استر ویسکوز در کنار الیاف فلامنت استفاده می کنند و پس از طی کردن مراحل بافت و آماده شدن در اتاق های ۴۰ متری آماده عرضه به بازار می گردند.

از آنجایی که قرار است از این پارچه ها به عنوان البسه بیماران و کادر پزشکی بیمارستان ها استفاده شود، معمولاً تراکم بافت آن را به گونه ای در نظر می گیرند که به هیچ عنوان بدن نمایی نداشته و همچنین بسیار سبک و راحت است.

بهترین کارخانه پارچه تترون مناسب بیمارستان

صنعت نساجی در طی سال های گذشته رشد و پیشرفت زیادی پیدا کرده است و در این صنعت پارچه های مختلفی تولید می شوند که برای مصارف خاص به کار می روند. صنعت پزشکی یکی از صنایع مهم در همه دنیا محسوب می‌ شود؛ به همین جهت تمامی صنایع سعی می کنند، تا همگام با این صنعت حرکت کرده تا بتوانند از سلامت و جان انسان ها مراقبت کنند.

کارخانجات نساجی هم با واقف بودن بر مسئله سلامت جامعه سعی کرده ‌اند، تا در این حوزه فعالیت های خاصی انجام بدهند. تولید پارچه های مخصوص برای این صنایع یکی از کارهای مهم کارخانجات نساجی به شمار می رود. به همین سبب با بررسی شرایط و نیاز بازار سعی شده، تا پارچه هایی مناسب و کاربردی برای استفاده بیماران و نیروهای فعال در این محیط ها تولید گردد.

در حال حاضر کارخانجات زیادی در حوزه تولید پارچه های تترون شهرهای مختلف کشور فعالیت دارند. چرا که نیاز بازار پارچه های تترون به شدت افزایش پیدا کرده است، کارخانجات هم تلاش دارند تا نیاز بازار داخل را تأمین کرده و واردات پارچه را به صفر برسانند.

تمامی مراکزی که برای راه اندازی تولیدی های خود جهت نیازهای مراکز بیمارستانی قصد خرید پارچه تترون را دارند، به دنبال یافتن بهترین پارچه ها و برندهای مطرح تولید کننده هستند. زیرا این محصولاتی که از این مراکز تهیه می شود، از هر لحاظ کیفیت مناسبی داشته و مشکلاتی در روند کار ایجاد نمی کند.

پارچه تترون بیمارستانی طرح دار
پارچه تترون بیمارستانی طرح دار عمده

برای شناخت بهتر این کارخانجات فعال در حوزه تولید پارچه های تترون بیمارستانی باید بگوییم که این کارخانجات از برخی مشخصات و ویژگی های خاص برخوردار هستند که شناخت آنها به شما کمک می ‌کند، تا انتخاب‌ های بهتری انجام بدهید:

 • معمولاً کارخانجات از بهترین مواد اولیه و مرغوب استفاده می‌ کنند و تمامی تولیدات خود را به صورت کاملاً بهداشتی به بازار ارائه می دهند.
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز مناسب با خطوط تولید پارچه بین المللی موجب شده، تا این پارچه ها قابل رقابت با پارچه های وارداتی باشند.
 • تمامی خطوط رنگرزی که در کارخانجات قرار گرفته در حوزه تولید پارچه های تترون رنگی به صورت حرفه ‌ای عمل کرده و پارچه های مقاوم در برابر آب ژاول آماده می شود.
 • آزمایشگاه های کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید در کارخانه حضور دارند، به همین سبب هر مشکلی در مرحله اول برطرف می گردد.

مهمترین مصارف پارچه های تترون بیمارستانی

در بیمارستان ها و مراکز درمانی و بخش های مختلفی وجود دارد که برای هر بخش باید از پارچه های مناسب استفاده شود. زیرا به کارگیری منسوجات مناسب هر بخش هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ بهداشتی اهمیت پیدا می کند.

در حال حاضر که کارخانجات تمرکز ویژه تری بر روی نیازهای بیمارستان ها گذاشته‌ اند، توانستند پارچه های تترون متنوع را به بازار ارائه بدهند. شناخت تمامی مشخصات و ویژگی های پارچه ها در کنار بررسی نیاز، به بخش های مختلف مراکز درمانی و بیمارستانی کمک می ‌کند، تا انتخاب ‌های بهتری انجام بدهید. چرا که در نهایت می توانید هزینه های مربوط به کارگاه های تولید خود را تا حد زیادی کمک کنید.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین مصارف پارچه های تترون بیمارستانی می پردازیم:

دوخت لباس بیمار

معمولاً برای بیمارانی که در بخش های بستری حضور دارند، از پارچه های ضد حساسیت و سبک استفاده می کنند، تا لباس های آنها را تهیه نمایند. زیرا رنج بیماری آنها را فرسوده کرده و تحمل پارچه های سنگین را ندارند. برای دوخت لباس بیمار از دو رنگ پرطرفدار آبی، برای آقایان و صورتی برای بانوان استفاده می کنند. البته رنگ های دیگری مانند سبز، سفید و حتی با پارچه های تترون طرح دار هم برای دوخت لباس بیماران در مراکز خاص به کار می رود.

تولید روسری بانوان

بانوان بستری در بخش های مختلف باید روسری های یکدست و سفید استفاده کنند، برای دوخت روسری های آنها بهترین پارچه تترون محسوب می‌ شود. زیرا ایستایی خوبی داشته و به دلیل لطافت بالا آسیبی به پوست حساس صورت وارد نمی کند.

دوخت مقنعه پرستاران

پرستاران، پزشکان و همچنین سایر پرسنل خانم در بخش ‌های مختلف بیمارستان ها نیاز به یک پوشش مناسب برای حفظ حجاب خود دارند. مقنعه یکی از کاربردی ترین پوشش ها در این محیط است که ضمن حفظ حجاب دست و پا گیر نمی باشد. معمولاً برای تولید مقنعه پرستاران و پزشکان از پارچه تترون سفید و پارچه تترون مشکی استفاده می کنند. همچنین برای مشخص کردن گروه های خدماتی مختلف هم از مقنعه های رنگی به کار می برند، پارچه تترون به عنوان یک پارچه نرم و لطیف با ایستایی مناسب، بهترین منسوج برای دوخت مقنعه به شمار می رود.برای دوخت مقنعه بهتر است از تترون گلناز و تترون کمند استفاده شود.

لباس پرسنل بیمارستان

پرسنل بیمارستان که در بخش های مختلف از جمله آزمایشگاه، پذیرش، پرستاران و بخش های مختلف دیگر فعالیت می ‌کنند، باید لباس‌ های مرتب با الیاف طبیعی داشته باشند، تا حس آرامش بیشتری به دست آورند. در میان منسوجات مختلف پارچه تترون یکی از بهترین ها است که هم از پارچه های تترون سفید و هم از تترون های رنگی می توان برای این افراد استفاده کرد. معمولا برای دسته بندی گروه های خدماتی مختلف می توان از رنگ بندی های گوناگون پارچه تترون استفاده نمود.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی رنگی
پارچه تترون بیمارستانی چاپی رنگی

دوخت ملحفه

در تمام بخش های بیمارستان از جمله اتاق های بستری سرپایی، یا بستری های بخش به ملحفه و زیرانداز نیاز است. بهترین پارچه برای این شرایط تترون است که با داشتن عرض های مختلف برای هر فضا می توان بهترین استفاده را از آن برد.علاوه بر پارچه تترون بیمارستانی از پارچه اسپان باند هم استفاده می شود ،پارچه اسپان باند قیمت بسیار پایین تر و یکبار مصرف می باشد برای اگاهی بیشتر از پارچه اسپان باند اینجا کلیک کنید.

دوخت اسکراب پزشکی

در بخش های بیمارستان لازم است که افراد از روپوش و شلوارهای هماهنگ استفاده کنند که به این لباس اسکراب پزشکی گفته می شود. معمولاً برای تولید این البسه از پارچه های تترون با رنگ های خاص سبز، سفید، آبی و برخی از رنگ های دیگر متناسب با نیاز بیمارستان ها استفاده می کنند. معمولاً اسکراب ‌ها باید کیفیت بالا و مقاوم در برابر آب ژاول تولید شوند تا در حین شستشوهای متعدد کیفیت خود را حفظ کنند.

مشخصات پارچه تترون بیمارستانی درجه یک

پارچه های تترون از منسوجات پراستفاده است که در محیط بیمارستان و درمانگاه ها به کار می رود. معمولاً خریداران عمده پارچه های تترون بیمارستانی به دنبال پیدا کردن یک پارچه با کیفیت خوب و ویژگی های منحصر به فرد هستند.

سوال مهمی که ممکن است ذهن همه این خریداران را به خود مشغول کند، این است که مشخصات و ویژگی بهترین پارچه تترون بیمارستانی درجه یک چیست؟

پارچه های موجود در بازار با توجه به کارخانجات تولید کننده، نوع الیاف بکار برده شده و روند تولید و بسیاری از موارد دیگر با مشخصات مختلفی وجود دارد. متناسب با نوع مصارفی که قرار است از پارچه های تترون شود ویژگی ها و مشخصات آنها نیز با یکدیگر فرق می کند.

اما بهتر است بدانید که برخی از ویژگی ‌ها و مشخصات در پارچه های تترون به صورت مشترک بوده و برخورداری از آنها برای مصارف بیمارستانی لازم و ضروری است که در ادامه به بررسی و معرفی آنها می پردازیم:

لطافت پارچه

پارچه های درجه یک باید از زیر دست نرمی برخوردار باشند و در هنگام برخورد با پوست، آسیبی به آن وارد نکنند، پس لطافت از مهمترین مشخصات این پارچه ها به شمار می آید.

رنگ خوب

داشتن سطحی با رنگ بندی کاملا یکدست و همچنین ثبات رنگی بالا از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه‌ ها است که نشان دهنده استفاده از مواد درجه یک در روند تولید آن می باشد.

تراکم بافت

ضخامت پارچه های تترون برای محیط بیمارستان باید به گونه ای انتخاب شود که بدن نمایی نداشته باشند و همچنین بسیار سبک و راحت باشند. چرا که اغلب از آن برای تولید لباس بیمار استفاده می شود.

تنوع رنگ بندی

برای هر بخش از محیط بیمارستان نیاز است که از رنگ های خاص استفاده شود؛ چرا که از لحاظ روانشناسی و همچنین تفکیک گروه های شغلی این امر ضروری است. به همین سبب ارائه این پارچه با رنگ بندی های متنوع و مناسب این محیط از استقبال خوبی برخوردار می گردد.

درصد الیاف پارچه

در روند تولید پارچه های تترون از الیاف نخ ویسکوز و همچنین الیاف فلامنت استفاده می ‌شود. پارچه هایی که برای محیط بیمارستان است باید از ۶۰ درصد الیاف ویسکوز و مابقی الیاف فلامنت تشکیل شوند. در غیر این صورت پارچه کیفیت مناسبی برای این محیط ندارد. برای تشخیص میزان الیاف می ‌توانید به براق بودن یا کدر بودن پارچه ها توجه کنید، هر چقدر میزان براقیت پارچه تترون بیشتر باشد، در نتیجه الیاف پلاستیکی آن به نسبت الیاف ویسکوز بیشتر است.

ضد حساسیت

پارچه های تترون با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک تولید می‌ شوند، به همین سبب به هیچ عنوان برای پوست بیماران و پزشکان مشکل به وجود نمی آورد. حتی حساس ترین پوست ها هم می توانند از این پارچه به عنوان پوشش استفاده کنند.

بررسی عرض پارچه های تترون

در میان این کارخانجات متعدد فعال در زمینه تولید پارچه های تترون کارخانجات اصفهان نقش پررنگ ‌تری در تأمین نیاز بازار ایفا می کنند. این کارخانجات با تولید پارچه های تترون در چندین عرض مختلف سعی کرده ‌اند تا نحوه مصرف و نوع الگوی استفاده از این پارچه ها را به طور دقیق مشخص کند. کارگاه های تولید البسه و لباس فرم بتوانند تا حد زیادی در مصارف خود صرفه جویی نمایند.

در هنگام تهیه پارچه های تترون در بازار با چندین عرض مختلف روبرو شوید که در صورت شناخت آنها و مصارف هرکدام به شکل بهتر می توانید منسوج مورد نیاز خود را تهیه کنید. به هیچ عنوان نباید پارچه های تترون از میزان عرض استاندارد کمتر باشند؛ چرا که مشکلات زیادی برای تولید ایجاد می کنند.

در این بخش به بررسی عرض های پرطرفدار پارچه های تترون می پردازیم:

پارچه های تترون با عرض ۹۰

پارچه های تترون عرض ۹۰ سانتیمتر در محیط بیمارستان ها معمولاً برای تولید مقنعه پرسنل و همچنین دوخت لباس نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه را در کارخانجات با گرماژی بین ۱۰۰ گرم تا ۱۲۰ گرم تولید می کنند. در بازارهای عرضه و فروش پارچه های عرض ۹۰ به پارچه مقنعه شهرت پیدا کرده اند.

پارچه تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر

پارچه های تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر جزء پرطرفدارترین پارچه هایی است که برای مصارف بیمارستانی و تولید پوشاک بانوان و آقایان به کار می رود. این پارچه در چندین رنگ بندی مختلف تولید شده و وزنی بین ۱۶۵ گرم تا ۲۰۰ گرم دارد.

پارچه تترون با عرض ۱۸۰ متر

پارچه های تترون عرض ۱۸۰ کاربردهای گسترده ای دارند و گاهی اوقات به جای پارچه های تترون با عرض ۹۰ هم از آن استفاده می شود. به طور معمول گرماژ این پارچه بین ۲۰۰ گرم تا ۲۳۰ گرم است.

پارچه تترون با عرض ۲ متر

پارچه های تترون عرض ۲ متر به عنوان ملحفه های بیمارستانی بسیار محبوب هستند، البته برای بخش ‌های مختلف دیگر هم به کار می‌ روند. معمولاً این پارچه را با گرماژ ۲۲۰ گرم تا ۲۶۰ گرم تولید می کنند.

کارخانه تترون بیمارستانی
کارخانه تترون بیمارستانی

پارچه تترون عرض ۳ متر

پارچه های تترون با عرض ۳ متر از منسوجات پر طرفدار و محبوب بازار هستند که برای دوخت منسوجات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً این پارچه را با گرماژ بالای ۳۴۰ تا ۳۸۰ گرم تولید می کنند.

مهمترین دلایل تولید روپوش پزشکی از پارچه تترون

همه ما می ‌دانیم که محیط بیمارستان به دلیل تمرکز جمعیت بالا به شدت آلوده بوده و میکروب ها باکتری های زیادی در این فضا به طور مداوم وجود دارند. همه منسوجاتی که در این محیط مورد استفاده قرار دارند، باید برای جلوگیری از انتقال بیماری به افراد دیگر مورد شستشو قرار بگیرند.

پارچه های تترون یکی از منسوجات پرطرفداری است که برای دوخت روپوش پزشکی به کار می رود، تمامی کارخانجاتی که در حوزه تولید پارچه های مناسب برای بیمارستان فعالیت می کنند سعی کرده ‌اند تا در روند تولید این پارچه ها از الیاف مرغوب و درجه یک به کار ببرند. همچنین تولید و عرضه این پارچه با عرض و گرماژ متنوع و رنگ بندی های گوناگون، دست تولیدکنندگان را برای انتخاب های مختلف باز گذاشته است.

پزشکان و پرستاران جزء گروه های حساس در محیط بیمارستان هستند؛ چرا که با افراد زیادی سر و کار دارند و ممکن است در طول روز لباس های آنها به شستشو نیاز پیدا کند. استفاده کردن از پارچه های باکیفیت بالا مانند تترون به آنها اجازه می ‌دهد، تا به شکل مرتب البته خود را در مورد شستشو و ضدعفونی قرار بدهند.

از مهمترین دلایلی که از پارچه تترون سفید برای تولید روپوش پزشکی استفاده می شود، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • پارچه های سفید به طور کامل کوچکترین آلودگی‌ ها را نشان می ‌دهند، پس قبل از سرایت و انتقال بیماری به افراد دیگر مورد شستشو قرار می گیرند.
 • بسته پارچه ها یه تترون به گونه ای است که در برابر شستشوهای متعدد مقاومت بالایی داشته و به دلیل ویژگی ضد آب ژاول بودن، می توان هر گونه لک و آلودگی از سطح پارچه به طور کامل از بین برد.
 • رنگرزی حرفه ای و درجه یک این پارچه ها موجب شده تا در حین شستشوهای متعدد شفافیت و براقیت خود را حفظ کند و به هیچ عنوان چرک نمی شوند.
 • به دلیل داشتن تراکم بافت بالا سطح پارچه های تترون در حین استفاده های زیاد و شستشوهای مکرر گوله گوله نمی ‌گردد.
 • الیاف پلی استر و ویسکوز در کنار الیاف فلامنت موجب شده تا این پارچه از مقاومت کششی بالایی برخوردار بوده و پزشکان در شرایط سخت به راحتی با آن فعالیت می کنند.
 • ساده بودن پارچه های تترون موجب می شود تا تولید کنندگان به راحتی این پارچه ها را انتخاب کنند و با کمک مغزی ها و نوار دوزی های خاص می توانند هر گروه پزشکی را مجزا کرده و از یک دست بودن البسه در محیط بیمارستان نیز جلوگیری می کند.
 • تنفس پذیر بودن پارچه های تترون هم یکی دیگر از دلایل مهم به شمار می رود. زیرا پزشکان در طی فعالیت ‌های روزانه مداوم احساس گرما و تعریق بیش از حد در این لباس ها می کنند.

قیمت پارچه های تترون پزشکی چگونه است؟

از پارچه های تترون برای دوخت منسوجات مختلف مانند روپوش شلوار مقنعه و بسیاری از موارد  دیگر استفاده می کنند. حتی برای تولید لباس های مناسب در اتاق عمل هم می تواند پارچه های تترون استفاده نمود.

با توجه به کاربردهای گسترده از این پارچه معمولا در مراکز تولیدی که در زمینه منسوجات بیمارستانی فعالیت دارند به حجم عمده از پارچه های تترون نیاز پیدا می کنند. هرگاه نیاز به یک محصول در بازار افزایش پیدا کند، واسطه ها و دلالان در آن حضور پیدا کرده و سبب افزایش قیمت های بی جهت می شوند.

به همین دلیل معمولا خریداران عمده پارچه تترون سعی می ‌کنند، تا به دنبال یافتن مراکزی باشند که منسوجات خود را با قیمت درب کارخانجات ارائه می دهند. چرا که با کاهش هزینه ها می توانند و ذات خود را با قیمت مناسب تر به مراکز درمانی بفروشند.

عوامل زیادی وجود دارد که ممکن است به شکل مستقیم و یا غیرمستقیم بر روی قیمت پارچه تترون پزشکی تأثیر بگذارد. بهتر است برخی از این عوامل را به طور کامل بشناسید که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

گرماژ پارچه

پارچه های تترون که با گرماژی بین ۱۲۰ گرم تا ۳۸۰ گرم تولید می شوند، هر چقدر گرماژ افزایش پیدا کند، در نتیجه الیاف بیشتری در روند تولید آن به کار رفته و هزینه پارچه بیشتر می شود.

عرض پارچه تترون

پارچه های تترون را در چندین عرض مختلف تولید می ‌کنند که هر چقدر  عرض بیشتر باشد قیمت پارچه نیز افزایش می یابد. به همین سبب بهتر است برای هر نوع نیازی عرض مناسب تهیه گردد.

پارچه تترون رنگی لباس بیمار
فروش پارچه تترون رنگی لباس بیمار

کیفیت پارچه تترون

کیفیت پارچه های تترون ارتباط مستقیم به نوع الیاف بکار برده شده و روند تولید پیدا می کند. هر چقدر الیاف پنبه بیشتری استفاده شود، پارچه مرغوب تر است و طبیعتاً نرخ الیاف پنبه نسبت به الیاف فلامنت بیشتر است.

ضد آب ژول

برای تولید پارچه های ضد آب ژاول نیاز است که از سیستم‌ های رنگرزی خاص استفاده گردد و چندین بار مرحله رنگرزی تکرار شود، تا رنگ در تمام الیاف و تار و پود پارچه نفوذ کند. پس برای آماده سازی این پارچه مدت زمان بیشتر، رنگ بیشتر و هزینه بالاتری صرف می شود.

برند تولید کننده

کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه های تترون سفید فعالیت می کنند، اما چندین برند مطرح در شهرهای مختلف حضور دارند که پارچه های آنها به دلیل داشتن کیفیت مناسب معروفیت بیشتری به دست آورده اند. به همین جهت این پارچه ها در بازار به نسبت به برندهای غیر مشهور نرخ بالاتری دارند.

تنوع رنگ بندی

تنوع بالای رنگبندی پارچه های تترون مناسب برای محیط بیمارستان دست تولیدکنندگان را برای انتخاب بهتر باز می گذارد. البته به دست آوردن ترکیبات رنگی خاص هزینه های متفاوتی برای کارخانجات ایجاد می کند. هر چقدر تنوع رنگی بالاتر باشد قیمت پارچه ها هم افزایش دارد.

حجم خرید پارچه

در صورتی که مراکز تولیدی پارچه های مورد نیاز خود را به صورت عمده و یکباره تهیه کنند، امکان دریافت تخفیف های بیشتر از فروشندگان را به دست می آورند. پس حجم خرید می تواند از عامل های موثر در قیمت باشد.

خرید پارچه های تترون بیمارستانی در کرمان

همانطور که گفتیم پارچه های تترون بیمارستانی محبوبیت زیادی در بین کارگاه های تولید البسه بیمارستان کرمان پیدا کرده ‌اند. زیرا این پارچه ها برای بخش ‌های مختلف محیط های درمانی و بیمارستانی کرمان به کار می رود. به همین سبب به عنوان ماده اولیه در این کارگاه ها محسوب شده و سبب فعال نگه داشتن خطوط تولید است.

اغلب افراد به دنبال یافتن راه حل های مناسب برای خرید تضمینی پارچه های تترون بیمارستانی هستند. اما قبل از اقدام به چنین خریدهایی باید بدانید که تضمین پارچه های تترون بیمارستانی به چه معنا است؟

پارچه های تترون مناسب برای بیمارستان را از دو جهت باید تضمین کنند، تا خریداران عمده با اطمینان خاطر بتوانند این پارچه ها را تهیه نمایند. در ادامه به بررسی این دو مورد مهم می پردازیم:

 1. کیفیت پارچه های تترون باید بسیار بالا باشد چرا که با سلامت و جان انسان ها در ارتباط است. این پارچه ها به هیچ عنوان حساسیت های پوستی ایجاد نمی کند و همچنین قابلیت استفاده برای تولید البسه نوزادان و کودکان را داشته باشد.
 2. قیمت پارچه های تترون هم از موارد بسیار مهم است؛ چرا که حجم استفاده از این پارچه ها به شدت زیاد می باشد. به همین سبب افراد برای کاهش هزینه های خود به دنبال پیدا کردن قیمت های مناسب و تضمینی هستند.

در هنگام خرید تضمینی پارچه های تترون حتماً به این دو موضوع در کنار یکدیگر دقت کنید. برای دسترسی به مراکز معتبر که شرایط خرید مناسبی را برای شما ایجاد می‌ کنند می توانید به سراغ مراکز مستقیم و بدون واسطه بروید.

نمایندگی های فعال در شهرهای مختلف و همچنین وب سایت های آنلاین که با کارخانجات به شکل مستقیم همکاری دارند، بهترین راه برای خرید عمده محسوب می شود. زیرا کیفیت پارچه های آنها بسیار بالا بوده و قیمت های ارائه برای محصولات مطابق درب کارخانجات تولید کننده است.

قیمت عمده پارچه تترون بیمارستانی اصفهان رنگ پاتیل
قیمت عمده پارچه تترون بیمارستانی اصفهان رنگ پاتیل

خرید عمده بهترین پارچه تترون با قیمت درب کارخانه

از پارچه های تترون در بازارهای عرضه و فروش استقبال زیادی می شود. چرا که این پارچه ها در صنایع مختلفی کاربرد دارند که یکی از مهمترین آنها صنعت پزشکی است. به همین جهت کارخانجات هم تلاش کرده ‌اند تا با راه اندازی لاین های ویژه برای تولید منسوجات بیمارستانی نیاز این بخش مهم بازار را تأمین کنند.

تولید کنندگان منسوجات بیمارستانی و مسئولان خرید بیمارستان‌ ها که وظیفه تهیه ماده اولیه را به عهده دارند، به دنبال کاهش هزینه های خود هستند. به همین سبب سعی می ‌کنند تا خریدهای خود را به شکل مستقیم از کارخانجات و نمایندگی های فعال آنها انجام بدهند.

خرید عمده پارچه با قیمت درب کارخانه یکی از شرایط خاصی است که خریداران می توانند سود قابل قبولی از آن به دست آورند. برای رسیدن به اهداف خود کافیست که این مجموعه بزرگ را برای خریدهای حضوری و غیر حضوری انتخاب کنند.

در این مجموعه تنوع بالای پارچه های مناسب برای محیط بیمارستان از لحاظ عرض، رنگبندی و گرماژ و ویژگی آنتی باکتریال بودن ارائه می گردد. پس بدون دغدغه و نگرانی در بین تنوع بالای محصولات جستجو کرده و بهترین ها را برای کارگاه های خود انتخاب کنید.

در صورتی که تمایل دارید خرید عمده بهترین پارچه تترون بیمارستانی را با قیمت درب کارخانه انجام دهید، کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه از طریق پشتیبانی وب سایت و یا تماس تلفنی ارتباط بگیرید. تمامی اطلاعات لازم و ضروری برای انتخاب بهتر و خرید راحت تر در اختیار شما قرار می گیرد. سپس با آگاهی کامل می توانید اقدام به انتخاب و ثبت سفارش محصولات مد نظر خود نمایید.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی
کارخانه پارچه تترون بیمارستانی
قیمت ملحفه تترون بیمارستانی
فروش تترون بیمارستانی
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
پارچه بیمارستانی
پارچه یکبار مصرف اسپان باند
قیمت پارچه یکبار مصرف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان