اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه تترون عرض 2 متر | راهنمای خرید عمده

خرید پارچه تترون درجه یک :قیمت تترون سفید عرض دو

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

  • کمند 2 متری 62000
  • کاماش 2 متری 65000
  • سیب 2 متری 63000
  • گلناز 2 متری 60000
  • بروجرد 2 متری 70000

پارچه تترون عرض ۲ متر از پارچه های پراستفاده است که معمولاً در تمامی کارگاه های تولید پوشاک و منسوجات بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که این پارچه از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

آیا با تاریخچه شکل گیری پارچه تترون آشنایی دارید؟

نکات مهمی که در هنگام خرید پارچه تترون باید مدنظر قرار بگیرد چیست؟

چه عواملی بر قیمت پارچه تترون عرض ۲ متر تاثیر می گذارد؟

دلایل استفاده از پارچه های تترون در تمام طول سال چیست؟

بازار فروش پارچه تترون بیمارستانی چگونه است؟

پیدا کردن یک جواب کامل برای این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر در ذهن افراد، کاری ضروری است. چرا که با داشتن اطلاعات کامل در میان تنوع بالای پارچه در بازار بهتر می ‌توانند خرید عمده پارچه تترون با عرض های مختلف و به خصوص عرض ۲ متر را انجام بدهند.

پارچه های تترون بیمارستانی عرض 2 : پارچه عمده تترون بروجرد

پارچه های تترون بیمارستانی عرض 2 سیب از حجم خرید و فروش بالایی برخوردارند؛ زیرا این پارچه ها در گروه منسوجات پر مصرف قرار می گیرند. به دلیل استفاده از الیاف فلامنت، الیاف پلی استر و همچنین الیاف پنبه در روند تولید این پارچه ها و شیوه تخت بافت پارچه های مرغوب تولید می گردد.

مشخصات و ویژگی های خاص پارچه های تترون بیمارستانی عرض 2 گلناز موجب شده تا در بازارهای فروش این پارچه از استقبال خوبی برخوردار گردد و تولیدی های لباس و پوشاک جزء مشتریان ثابت و همیشگی این پارچه قرار دارند.

پارچه های تترون بیمارستانی عرض 2 بروجرد را در کارخانجات نساجی با نخ مشخص شده از قبل به صورت الیاف تار و پود می بافند. پس از آماده شدن، پارچه ها آنها را به واحدهای رنگرزی انتقال می‌ دهند، تا در رنگ های متنوع آماده ارائه به بازار گردد.

آیا پارچه تترون آبرفت دارد؟

اگر تترون درجه یک بخرید ،پارچه تترون آبرف ندارد.

پارچه های تترون بیمارستانی عرض 2 کمند معمولاً شیوه بافت یکسانی دارند و تمامی کارخانجات سعی می ‌کنند تا این منسوجات را مرغوب و باکیفیت بالا به بازار ارائه دهند. اما عواملی مانند کیفیت نخ و نوع مواد رنگرزی می تواند در ویژگی های پارچه تأثیر بگذارند.

پارچه های تترون بیمارستانی عرض 2 کاماش را در چندین عرض مختلف تولید می کنند که عرض ۲ متر جزء پارچه های پراستفاده تر قرار دارد. به همین جهت این پارچه را به دو صورت طاق های کتابی و رولی به بازار ارائه می دهند. هر کارخانه متناسب با شرایط و الگوهای در نظر گرفته شده این پارچه ها را آماده برای ارسال به بازار می کند.

 قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت تترون سفید بروجرد قیمت پارچه سفید نخی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون سفید چادری قیمت پارچه سفید ارزان
قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت تترون سفید بروجرد قیمت پارچه سفید نخی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون سفید چادری قیمت پارچه سفید ارزان

پارچه تترون بیمارستانی عرض 2 سفید در بجنورد

پارچه تترون بیمارستانی عرض 2 سفید در بجنورد بسیار طرفدار دارد ،به دلایل زیر :

۱. اندازه مناسب: عرض 2 متر پارچه تترون هتلی برای یک ملحفه اندازه‌ای مناسب است که به افراد کمک می‌کند به راحتی ملحفه را پهن کنند و بدون مشکلات از آن استفاده کنند.

۲. کاربردهای متعدد: این اندازه پارچه های تترون سفید پرکاربرد است و به اندازه‌ای است که ملحفه برای اغراض مختلف مورد استفاده قرار گیرد، از جمله پوشش تخت در بیمارستان‌ها یا مراکز درمانی.

۳. کاربرد در محیط‌های پزشکی: پارچه تترون با عرض 2 متر معمولاً به عنوان ملحفه در محیط‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این اندازه مناسب است برای پوشش و تحت پوشش کردن بیماران و افراد در طول ارائه خدمات پزشکی.

به طور کلی، انتخاب پارچه تترون با عرض 2 و پارچه های تترون بروجرد متر برای ملحفه به دلیل ابعاد مناسب و کاربردهای گسترده‌ای که دارد، منطقی به نظر می‌رسد.

پارچه های تترون : ساده رنگی بیمارستانی ملحفه ای آرم دار

برای خرید پارچه تترون عرض دو متر و هر نوع پارچه دیگری با کیفیت خوب و قیمت مناسب باید گام های زیادی را طی کنید. یکی از مهمترین این گام ها شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه های تترون، مناسب برای مصارف مختلف است.

عوامل زیادی وجود دارند که در کارخانه های معتبر تولید پارچه تترون تترون بیمارستانی عرض دو آیدین سبب ایجاد تمایز بین تولیدات آنها می گردد. در صورت شناخت نام ها و برطرف کردن هرگونه مشکل در مسیر تولید پارچه، شاهد منسوجات مقاوم و با کیفیت می باشیم.

مرکز  قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت تترون سفید بروجرد قیمت پارچه سفید نخی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون سفید چادری قیمت پارچه سفید ارزان
قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت تترون سفید بروجرد قیمت پارچه سفید نخی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون سفید چادری قیمت پارچه سفید ارزان

اصفهان به عنوان قطب صنعت نساجی ایران شناخته می‌ شود و کارخانجات معتبری در این شهر در حوزه تولید پارچه های تترون و پارچه تترون یاسی بیمارستانی فعالیت می کنند. در واقع می ‌توان گفت که سهم بزرگی از صنعت پارچه ایران را اصفهان به خود اختصاص داده است.

کارخانجات زیادی مانند نساجی کاماش، نساجی درنا، نساجی سیب، نساجی امیر و بسیاری از مراکز دیگر در حوزه تولید پارچه به شکل فعال عمل می کنند. به همین جهت توانسته اند معضل جدی بازارهای عرضه و فروش یعنی واسطه ها را از میان بردارند و با کیفیت بالا و قیمت ارزان پارچه های مد نظر خریداران عمده را ارائه دهند.

از ویژگی های بارز این کارخانجات معتبر می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • استفاده کردن از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت بالا
  • بکارگیری نیروهای متخصص و حرفه‌ای و مهندسین صنایع برای ترکیبات دقیق مواد اولیه
  • تولید دستگاه های پیشرفته و بروز متناسب با استانداردهای روز دنیا
  • آزمایشگاه های مقیم در محیط کارخانه جهت کنترل کیفیت پارچه ها

پارچه تترون چه ویژگی هایی دارد؟:خصوصیات پارچه های تترون

پارچه های تترون که از پرکاربرد ترین منسوجات دنیای امروز شناخته می شوند، در صنعت لباس، صنعت پزشکی و صنایع مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که پارچه تترون چه ویژگی هایی دارد که موارد کاربرد آن گسترده است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با پارچه های تترون با استفاده از الیاف مرغوب و باکیفیت بالای پلی استر و ویسکوز تولید می ‌شوند که این الیاف در کنار یکدیگر ویژگی ‌های فوق‌ العاده‌ ای به پارچه می دهند.

برای مشخص شدن ویژگی های پارچه تترون در ادامه به بررسی برخی از مهمترین آنها می پردازیم:

خصوصیات پارچه های تترون :پارچه ی تترون رنگی

چروک پذیری کم

چروک پذیری کم از ویژگی های منحصر به فردپارچه ی تترون رنگی محسوب می شود؛ زیرا الیاف پلی استر خاصیت ارتجاعی خوبی دارند و به راحتی کیفیت خود را در حین استفاده و شستشو از دست نمی دهند.

پرز نشدن سطح پارچه

پارچه های تترون از تراکم بافت بالایی برخوردارند؛ به همین جهت این پارچه ها در حین استفاده پرز و گوله گوله نمی شوند و تا سال‌ های طولانی با حفظ کیفیت اولیه می توان از آن استفاده نمود.

جذب رطوبت کم

الیاف پلی استر جاذب آب نبوده به همین جهت پارچه های تترون هم رطوبت کمی به خود جذب می کنند و در هنگام شستشو به سرعت خشک می شوند.

استحکام کششی بالا

به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت پلی استر، استحکام کششی بالا دارند؛ به همین جهت به راحتی به عنوان لباس کار می توان از آن استفاده نمود.

ثبات رنگی بالا

ثبات رنگی بالا در یک پارچه به کیفیت الیاف مورد استفاده در روند تولید آن و همچنین نحوه رنگرزی ارتباط پیدا می کند. در پارچه های تترون هر دو گزینه رعایت می شود، به همین جهت به راحتی می توان از این پارچه ها در برابر آب ژاول هم استفاده کرد.

انواع تولیدات و کاربردهای پارچه تترون بیمارستانی عرض 2

از پارچه های تترون به دلیل ویژگی های متنوع، انواع مختلف محصولات تولید می شود. چرا که این پارچه در تنوع بالایی از نوع رنگرزی، کیفیت نخ و ضخامت تولید می گردد؛ به همین سبب مصارف و کارکردهای آن گسترده است.

از مهم‌ترین مصارف این پارچه، دوخت انواع لباس که متناسب با نوع صنایع و زمینه‌ های شغلی مختلف می توان از پارچه های تترون با ضخامت های مناسب استفاده کرد.

در این بخش به بررسی برخی از تولیدات و کاربردهای پارچه تترون عرض ۲ متر می پردازیم:

روند تولید انواع لباس

برای تولید پوشاک مختلف زنانه، مردانه و بچگانه از پارچه های تترون استفاده می کنند؛ این پارچه ها کیفیت بافت خوب و تراکم بافت عالی دارند. به همین جهت بدن نمایی نداشته و برای تولید انواع پوشاک روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

تترون های پیراهنی

هر سال حجم انبوهی از پارچه های تترون را برای دوخت پیراهن های مردانه، اسپرت و رسمی مورد استفاده قرار می دهند. پیراهن تترون سفید و پیراهن تترون مشکی جزء پرطرفدارترین رنگ بندی های این پارچه است که در مناسبت های مختلف فروش زیادی دارند. حساسیت زیادی که بر روی دوخت پیراهن های مردانه وجود دارد، موجب شده تا از پارچه های تترون با کیفیت بالاتر در این حوزه استفاده شود.

 قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت تترون سفید بروجرد قیمت پارچه سفید نخی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون سفید چادری قیمت پارچه سفید ارزان
خرید اینترنتی قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰ قیمت تترون سفید بروجرد قیمت پارچه سفید نخی قیمت پارچه تترون اعلا قیمت پارچه تترون سفید چادری قیمت پارچه سفید ارزان

پارچه تترون بیمارستانی عرض 2

از پارچه های تترون در بخش ‌های مختلف بیمارستان در جهت دوخت ملحفه، لباس بیمار، لباس کودکان، لباس پرسنل و موارد دیگر استفاده می کنند. پارچه هایی که برای بیمارستان تولید می شود معمولا عمر کوتاه تری دارند. زیرا به شدت مورد شستشو و ضدعفونی قرار می ‌گیرند؛ به همین جهت قیمت کمتری هم برای این پارچه ها در نظر گرفته می شود.

تترون مقنعه ای و چادر

مقنعه و چادر جزء ملزومات حجاب است که بانوان در استفاده روزمره و همچنین برای نماز از چادر و مقنعه استفاده می کنند. چادرهای مختلفی وجود دارد که مهمترین آن چادرهای نماز، چادر جشن تکلیف مدارس و چادرهای احرام را شامل می شود.

لباس فرم مدارس

پارچه های تترون که برای لباس فرم مدارس مورد استفاده قرار گرفته، از زیر دست لطیف و با کیفیت بالایی برخوردارند و معمولاً برای دوخت انواع یونیفرم از ضخامت های بالای پارچه استفاده می ‌کنند. اما برای دوخت مقنعه های مدارس و دانش آموزی از پارچه های تترون سفید با لطافت بیشتر به کار می برند.

پارچه های تترون لباس کودک

کودکان پوست بسیار حساس و لطیفی دارند؛ بنابراین باید جنس هایی را برای آنها در نظر بگیرید که بالاترین سطح کیفیت را داشته باشد. به همین جهت از پارچه های تترون با بافت متراکم و لطافت بالا که در برابر شستشوهای مکرر آسیب خاصی به آنها وارد نمی شوند، استفاده می کنند.

دوخت پیژامه

یکی از کاربردهای گسترده پارچه های تترون دوخت انواع پیژامه است؛ معمولاً پیژامه ها را با پارچه های تترون رنگی و یا چهارخانه دوخت می کنند. به همین سبب این نوع پارچه ها به عنوان ماده اولیه شرکت های تولیدی و کارگاه های خیاطی محسوب می شود.

پارچه تترون ملحفه ای

برخی از کارخانجات پارچه های تترون را با طرح های فانتزی و طرح های مختلف دیگر تولید می کنند، تا برای هر بخش به راحتی بتوان از یک پارچه مناسب استفاده نمود. معمولا از این پارچه برای دوخت ملحفه، روبالشی، روتختی و سایر کالاهای خواب استفاده می شود. پس مهمترین مراکزی که به پارچه های ملحفه ای تترون نیاز پیدا می کنند می توان به هتل ها، مسافرخانه ها و تمامی اماکن دولتی که محل اسکان برای کارکنان خود دارند اشاره کرد.

پارچه تترون لباس فرم

از پارچه های تترون برای دوخت لباس فرم مشاغل مختلف مانند: قنادی ها، نانوایی‌ها، صنایع غذایی و تمامی کارخانجاتی که با حساسیت بالا روبرو هستند استفاده می شود؛ زیرا این پارچه شستشوی آسانی داشته و آلودگی ها را به خود جذب نمی کند.

دلایل استفاده همیشگی پارچه های تترون بیمارستانی عرض 2

پارچه های تترون دارای بافت ساده بوده که نخ های تار و پود آن به شکل یکنواخت در کنار هم قرار گرفته اند. در روند تولید این پارچه از نخ های پلی استر و نخ های ویسکوز استفاده می شود. درصدهای مختلف ترکیب این دو نخ با یکدیگر باعث تشکیل انواع پارچه های تترون مرغوب و با کیفیت بالا می شود.

پارچه های تترون در تمامی روزهای سال مورد توجه و استقبال قرار می ‌گیرد؛ همچنین در سال های متمادی پارچه های تترون جزء مصرفی ترین منسوجات موجود در بازار شناخته می شوند. ممکن است برای بسیاری از افراد این سوال به وجود بیاید که دلایل استفاده همیشگی پارچه های تترون چیست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پارچه های تترون بسیار ساده هستند و سادگی هیچ گاه درگیر مد نمی شود. یکی از مهمترین دلایل استفاده طولانی مدت در سال های گذشته از پارچه های تترون همین سادگی است.

البته استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت بالا و نوع بافت خاص این پارچه که منجر به تولید پارچه‌ های متراکم و ولطافت بالا می‌ شود، هم جزء این عامل ها محسوب می گردد. زیرا پارچه ای در بازار مشابه پارچه های تترون با این ویژگی ها وجود ندارد که بتوان به عنوان جایگزین در مصارف خاص از آن استفاده کرد.

امکان تولید پارچه های تترون در چندین عرض مختلف و با گرماژهای متنوع یکی دیگر از دلایل استفاده آن برای طولانی مدت است. زیرا برای هر نوع مصرفی می توان از مناسب ترین پارچه تترون استفاده کرد که در این شرایط هزینه های اضافی هم تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

سبک بودن این پارچه و داشتن الیاف قابل تنفس پنبه در آن موجب شده تا در هنگام استفاده از آن افراد حس راحتی داشته باشند و دچار عرق شدید نمی گردند. به همین سبب در صنایع مختلف به عنوان لباس فرم از این پارچه استفاده می کنند.

بازار فروش پارچه های تترون بیمارستانی عرض ۲ متر

پارچه های تترون با مشخصات و ویژگی های مختلف تولید می شوند؛ به همین جهت در صنایع گوناگون می توان از این پارچه استفاده کرد. اما بدون شک یکی از محبوب ترین پارچه های بیمارستانی به شمار می روند.

پارچه تترون عرض ۲ متر در تمامی نقاط کشور با قیمت منصفانه ارائه می گردند، تا تهیه آن برای مراکز درمانی و بیمارستانی آسانتر باشد. استقبال زیاد از پارچه های تترون برای مصارف بیمارستانی موجب شده تا چالش ها و دغدغه هایی برای خریداران ایجاد گردد.

معمولاً واسطه ها در بازارهای پراستقبال ورود پیدا می‌ کنند و سبب افزایش قیمت های بی دلیل می گردند. زیرا پارچه در میان واسطه ها دست به دست می شود و هر کدام مبلغی را بر قیمت این پارچه ها می افزایند. به همین جهت نیاز است که از مراکز معتبر عرضه و پخش مستقیم پارچه مورد نظر خود را تهیه کنید، تا گرفتار افراد سودجو نگردید.

در مراکز بیمارستانی از پارچه های تترون استفاده های زیادی می شود که سبب شده بازار استقبال از این پارچه گسترده باشد. در این بخش به برخی از مهمترین مصارف این پارچه در محیط بیمارستان می پردازیم:

دوخت مقنعه پرسنل بیمارستان

از پارچه های تترون سفید برای دوخت مقنعه پرستاران و پزشکان استفاده می کنند و همچنین از تترون های رنگی متناسب با جایگاه شغلی برای مقنعه پرسنل خانم ها به کار می برند. زیرا این پارچه ایستایی مناسبی بر روی سر داشته و هیچ گونه حساسیتی به دلیل ارتباط مستقیم با پوست صورت ایجاد نمی کند.

دوخت لباس بیماران

پارچه های تترون به دلیل داشتن الیاف پنبه تنفس پذیری خوبی دارند و با وزن سبک از بهترین منسوجات برای تولید لباس بیماران خانم و آقا به شمار می روند. زیرا این افراد به دلیل رنج بیماری تحمل لباس های سنگین را ندارند. معمولاً از رنگ های صورتی و سفید برای دوخت لباس بانوان و از رنگ‌ های آبی برای دوخت لباس آقایان استفاده می شود.

دوخت روپوش پرسنل آزمایشگاه

در آزمایشگاه های بیمارستان ها و درمانگاه های مختلف نیاز است که تمامی پرسنل روپوش های سفید و مرتب داشته باشند ،تا در صورت وجود آلودگی ها به خوبی مشخص گردد. پارچه های تترون به دلیل کیفیت بالا در هنگام شستشو از پراستفاده ترین منسوجات در این حوزه به شمار می روند.

برای دوخت روتختی

در محیط بیمارستان روتختی های تمیز و مرتب نیاز است، تا از انتقال بیماری به افراد دیگر جلوگیری شود. پارچه های تترون جزء مهمترین منسوجاتی هستند که در این حوزه مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که این پارچه ها عرض زیادی دارند و نیازی به دوخت قطعات آن در کنار یکدیگر نیست و با داشتن کیفیت بالا به راحتی می توان آنها را ضدعفونی کرد.

لباس های اتاق عمل

پزشکان جراح و دستیاران آنها و همچنین بیمارانی که برای عمل آماده می شوند، نیازمند پوشیدن لباس های خاص هستند که در اغلب مواقع از پارچه های تترون با رنگ های سبز و آبی پررنگ استفاده می ‌کنند. زیرا این پارچه ها در شرایط ویژه و خاص تولید شده اند و در برابر آب ژاول مقاومت بالایی دارند.

لباس فرم بخش کودکان

برای اینکه فضای بیمارستان قابل تحمل‌ تر باشد، معمولاً لباس های کودکان را با طرح های شاد و رنگ های زنده تولید می کنند که انواع پارچه های تترون با طرح عروسکی برای پوشش این بخش از نیاز بازار تولید می شوند.

تولید لباس فرم کارکنان بیمارستان

کارکنان مختلف بیمارستان از جمله کادر پزشکی پرستاران و نیروهای خدماتی و موارد دیگر باید از لباس های فرم هماهنگ استفاده کنند که از پارچه های تترون در رنگبندی های مختلف برای این افراد لباس تهیه می نمایند.

متراژ طاقه های پارچه تترون چگونه است؟

هر طاقه پارچه تترون چند متر است؟

پارچه های تترون که از الیاف ویسکوز پنبه تهیه می شود؛ جزء پارچه های مرغوب قرار می گیرند و کاربردهای گسترده ای در سطح جامعه دارد. یکی از موارد استفاده مهم آن مراکز درمانی و بیمارستانی است که به پارچه های تترون با عرض های مختلف نیازمند است.

در اغلب کارگاه های تولید منسوجات بیمارستانی از پارچه های تترون با عرض ۲ متر استفاده می ‌کنند، تا بدون نگرانی بتوانند الگوهای لازم برای دوخت لباس های فرم را قرار بدهند.

در کارخانجات تولید کننده پارچه، پس از بافت پارچه و انتقال آنها به واحدهای رنگرزی برای ارائه بهتر به بازار پارچه ها را طاق پیچی می کنند. معمولا پارچه ها به دو صورت طاقه های کتابی و طاقه های رولی آماده و بسته بندی می شوند.

پارچه های تترون با عرض ۱۵۰ سانتیمتر و عرض ۹۰ سانتی متر را به طور معمول به صورت کتابی طاقه پیچی م ی‌کنند و هر طاقه متراژی حدود ۵۰ متر تا ۱۰۰ متر را دارد. مشخص شدن متراژ هر طاقه پارچه، متناسب با اهداف کارخانجات تولید کننده و همچنین سفارش مشتریان تغییر پیدا می کند.

پارچه تترون عرض ۲ متر به طور معمول به صورت طاقه های رولی آماده می شود؛ زیرا موارد استفاده این پارچه ها در کارگاه های بزرگ تولید لوازم بیمارستانی و البسه مختلف است. معمولاً برای کارگاه ها باز کردن پارچه های رولی که به صورت یک لا پیچیده شده، هم آسان تر است.

در هنگام تهیه پارچه های عرض ۲ متر مشاهده می کنید که این پارچه از متراژ ۵۰ متر تا ۲۰۰ متر در بازار ارائه می گردد. همه گروه های خریدار پارچه تترون متناسب با شرایط و اقتصاد خود می توانند بهترین پارچه را تهیه کنند.

به طور معمول پارچه های تترون که در یک بسته بندی کامل قرار می گیرند، با نام عدل به بازار ارائه می گردند که خرید عدل برای مراکز تولیدی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است. در صورتی که به تعداد زیادی از طاقه های پارچه تترون نیاز دارید، کافیست یک عدل از آن را تهیه کنید.

نکات مهم در هنگام خرید پارچه های تترون :پشت و روی پارچه تترون

پارچه های تترون تنوع بسیار زیادی دارند و هرکدام از آنها برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می ‌گیرند. شناخت ویژگی ‌های این پارچه ها و کاربردهای هرکدام از این پارچه سبب می ‌شود، تا با صرف هزینه کمتر، بهترین استفاده را از این منسوجات ببرید.

ممکن است در هنگام مراجعه به بازارهای خرید و فروش پارچه به دلیل وجود تنوع بالا از لحاظ رنگبندی، عرض، گرماژ و برندهای تولید کننده دچار سردرگمی نشوید و به راحتی می ‌توانید مناسبترین نوع پارچه را تهیه کنید. در چنین شرایطی بهتر است از افراد متخصص و حرفه ای در این حوزه کمک بگیرید، تا متناسب با شرایط کاری بهترین پارچه به شما معرفی گردد.

نکات مهم در هنگام خرید پارچه های تترون وجود دارد که در صورت آشنایی با این نکات می توانید خریدهای بهینه و مقرون ‌به ‌صرفه انجام بدهید که به شرح ذیل است:

بررسی مصارف مورد نظر

بررسی مصارف مورد نظر شما در انتخاب صحیح پارچه تأثیر زیادی دارد. چرا که برای هر نوع کاربردی لازم است از عرض، گرماژ و ضخامت خاصی استفاده شود.

بررسی لطافت پارچه

اغلب پارچه های تترون از لطافت خوبی برخوردار هستند؛ اما بر اساس نوع ترکیباتی که در الیاف آنها استفاده شده، ممکن است تغییراتی در زیر دست پارچه ها به وجود بیاید.

بررسی کیفیت رنگ پارچه

از بین طاقه های پارچه باید به صورت رندوم یک طاقه را انتخاب کرده و کیفیت رنگ از لحاظ یکدست بودن و شفافیت را بررسی نمود. چرا که پارچه های تولید شده در کارخانجات برند و معتبر قبل از ارسال به بازار مورد بازبینی قرار می گیرند.

بررسی ضخامت پارچه ها

یکدست بودن ضخامت و گرماژ پارچه در تمام طول طاقه یکی از موارد بسیار مهم است که باید مد نظر قرار بگیرد. پس برای خرید عمده نیاز است که این مورد هم به طور دقیق بررسی شود.

بررسی ترکی پارچه

یکدست بودن عرض پارچه در تمام طول طاقه، تأثیر زیادی در نحوه الگو گذاری دارد. پس باید ترکی پارچه مورد بررسی قرار بگیرد، تا در نهایت تمام طول آن کاملاً یکدست و صاف باشد.

بررسی آبرفت پارچه

پارچه های تترون به دلیل استفاده از الیاف پنبه در روند تولید آنها مقدار کمی آب رفت دارند؛ اما این میزان، بسته به تراکم بافت آنها تفاوت پیدا می کند. پس هنگامی که برای دوخت البسه این پارچه ها را تهیه می کنید، حتماً مقدار کمی از پارچه را قبل از خرید عمده و یا برش، آبکشی کنید، تا هم از میزان آب رفت و هم از جنس و درجه کیفیت آن اطمینان بدست آورید.

مشخص کردن حجم دقیق پارچه

مشخص کردن حجم دقیق پارچه مورد نیاز برای دوخت یک سری کالا و محصول لازم و ضروری است. چرا که ممکن است رنگ پارچه ها با یکدیگر تفاوت پیدا کنند، پس بهتر است تمامی پارچه های مورد نیاز خود را به صورت یکجا و از یک مجموعه خریداری کنید، تا از تنالیته های رنگی یکنواخت بهره ببرید.

بررسی براقیت پارچه

پارچه های تترون براق، پارچه هایی هستند که درصد فلامنت در روند تولید آنها بیشتر است. در واقع هر چقدر که میزان فلامنت در روند تولید پارچه بیشتر باشد، براقیت آن هم بیشتر می ‌شود. برای تهیه پارچه تترون مرغوب، حتماً محصولی را انتخاب کنید که دارای ۶۰ درصد ویسکوز و ۴۰ درصد فلامنت باشد.

فاکتورهای مهم در تعیین قیمت پارچه تترون با عرض ۲ متر

برای تمامی کارگاه های تولید لباس های بیمارستانی، ملحفه و پوشاک زنانه و بسیاری از موارد دیگر خرید پارچه تترون ارزان قیمت اهمیت پیدا می کند. البته در کنار پرداخت هزینه کمتر ترجیح می دهند تا پارچه های مرغوب و ارزشمند را به دست آورند، تا بتوانند در نهایت از آنها بهترین بهره را ببرند.

معمولاً قیمت پارچه تترون عرض ۲ متر در هر کارخانه متفاوت است؛ زیرا قیمت نخی که برای تولید این پارچه مورد استفاده قرار می ‌گیرد، تغییر پیدا می‌ کند. به دلیل وجود نوسان‌ های زیاد، قیمت مواد اولیه در بازار به راحتی نمی توان یک قیمت مشخص برای پارچه ها در نظر گرفت.

از مهمترین عواملی که می توانند در نرخ پارچه تترون با عرض ۲ متر در بازار تأثیر بگذارند، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

گرماژ پارچه تولید شده

پارچه های تولید شده در کارخانجات معتبر با گرماژهایی تولید می شوند تا برای هر نوع مصارفی بتوان از بهترین پارچه استفاده کرد.

رنگ پارچه تترون

رنگ پارچه های تترون از عوامل بسیار مهمی است که ضمن نشان دادن کیفیت بالای پارچه می تواند بر نرخ آن هم تأثیر بگذارند.

حضور واسطه ها

واسطه ها نقش جدی در تعیین قیمت پارچه های تترون ایفا می کنند، گاهی مواقع استقبال از این پارچه شدت بیشتری می یابد که این افراد سبب گران تر شدن پارچه های تترون می شوند. اما هرچقدر که حضور این افراد در معاملات کمتر باشد، قطعاً قیمت ارزان ‌تری را بابت خرید این پارچه‌ ها پرداخت می نمایید.

کیفیت مواد اولیه

نوع نخ به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها تأثیر مستقیم در کیفیت نهایی پارچه دارد. به همین دلیل نخ به عنوان فاکتور مهم در کاهش یا افزایش قیمت پارچه محسوب می گردد.

حجم سفارش برای خرید

پارچه های خریداری شده هرچقدر که با حجم بیشتری ثبت سفارش شوند؛ امکان ارائه آنها با قیمت ارزان تر و سرعت بیشتر میسر می گردد.

برندهای تولید کننده

برندهای زیادی در زمینه تولید پارچه های تترون فعالیت می کنند، زیرا نیاز بازار به این پارچه بسیار زیاد است و به جهت پاسخگویی بهتر بازار، کارخانجات متعدد در این حوزه ورود کرده‌اند.

فروش پارچه تترون عرض ۲ متر از درب کارخانه

به دلیل مصرف زیاد پارچه های تترون در کارگاه های تولیدی اغلب افراد برای کاهش هزینه های مختلف خود سعی می کنند، تا پارچه های مد نظر را از کارخانجات برند مطرح تهیه کنند؛ زیرا خرید از کارخانه، منجر به تهیه پارچه مرغوب و باکیفیت و قیمت ارزان تر می شود.

اما برای همه افراد طی کردن مسافت های طولانی و رفتن به کارخانجات پارچه بافی برای ثبت سفارش پارچه میسر نیست. معمولاً به دنبال نزدیک ترین راه برای دسترسی به پارچه هستند، تا سرعت خرید خود را افزایش داده و هزینه‌های حمل و نقل و جابجایی را کاهش بدهند.

این مجموعه یکی از معتبرترین مراکزی است که در حوزه فروش پارچه تترون بیمارستانی به شکل حرفه‌ ای عمل می کند. زیرا با داشتن ارتباطات گسترده با کارخانجات برند و مطرح، پارچه سعی کرده؛ تنوع بالایی از پارچه های تترون را در دسترس خریداران عمده قرار بدهد.

راه اندازی یک سایت آنلاین، بهترین شرایط برای خریداران در دورترین نقاط کشور را فراهم کرده است. پس بدون دغدغه و نگرانی برای خرید پارچه تترون عرض ۲ متر با کارشناسان این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار کنید. بهترین پارچه های تترون با قیمت مناسب و کاهش هزینه های حمل و نقل و انبارداری برای شما ارسال می شود.

خرید پارچه تترون عرض 2 متر کمند
قیمت پارچه تترون عرض 2 متر بیمارستانی

قیمت تترون عرض دو سیب

تترون عرض 2 متر بیمارستانی

خرید پارچه تترون عرض 2 گلناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان