اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت پارچه ترگال خالدار : سفارش بی واسطه

پارچه ترگال خالدار یکی از بهترین و محبوب‌ترین پارچه‌ها است و افراد زیادی هستند که به این پارچه نیاز داشته و برای خرید این پارچه اقدامات لازم را انجام می‌دهند که این افراد برای مصارف شخصی و یا تولیدی خود پارچه ترگال را خریداری می‌کنند.برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید

https://miladarshadi.com/product/290-to-300-grams-first-class-woven-twill-fabric/

قیمت پارچه ترگال خالدار رنگ ثابت :فرم مدارس

  • سفید 55000
  • روشن 73000
  • تیره 75000
  • ویژه 85000
  • کاربنی و سبز 82000

خرید پارچه ترگال خالدار به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد و این پارچه در برند‌های زیادی به بازار عرضه می‌شود که کیفیت و قیمت آن‌ها باهم تفاوت دارد.

اما یکی از مسائل مهمی که برای خریداران پارچه ترگال خالدار اهمیت دارد، قیمت پارچه ترگال بوده و خریداران، قیمت پارچه ترگال فروشندگان مختلف را باهم مقایسه کرده تا پارچه ترگال را با قیمت مناسب‌تری تهیه نمایند.

بنابراین در این مقاله قصد داریم اطلاعات مناسبی را درمورد لیست قیمت پارچه ترگال در اختیار همه خریداران عزیز قرار دهیم.

خرید پارچه ترگال خالدار رنگ ثابت

در میان تنوع بالای پارچه‌ها، پارچه ترگال در لیست بهترین‌ها قرار دارد و با ظاهری زیبا و کیفیت و کارایی بالا طرفداران زیادی را پیدا کرده است.

این پارچه از الیاف‌های باکیفیت و محبوب ویسکوز و فلامنت تولید می‌شود و حاصل در کنار هم قرار گرفتن این الیاف، پارچه‌ای شیک و بادوام بوده که مصارف متعددی دارد.قیمت پارچه ترگال مشکی در رنگ های متوسط قرار می گیرد.

پارچه ترگال باتوجه به موارد استفاده و کاربرد‌های آن، به صورت ساده و یا کجراه و در گرماژ و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود اما عرض این پارچه ۱۵۰ سانتی‌متر تولید می‌شود.

عملیات رنگرزی پارچه ترگال به دو شیوه مستقیم و ری اکتیو صورت می‌گیرد و یکی از دلایل شهرت و محبوبیت پارچه ترگال ثبات رنگی بالای این پارچه بوده که در مقابل شستشوی مداوم با مواد شوینده مقاومت بالایی دارد.

برای آشنایی با پارچه ترگال مستقیم اینجا کلیک کنید

همچنین پارچه ترگال از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و همه افراد و متقاضیان برای انتخاب رنگ پارچه ترگال مناسب با سلیقه و نیاز خود هیچ محدودیتی نخواهند داشت.

از پارچه ترگال برای تولید فرم اداری، فرم مدارس، لباس کار، لباس بیمارستانی، ملحفه بیمارستانی و غیره استفاده زیادی می‌شود.

قیمت پارچه ترگال خالدار :ریز و درشت

برای همه خریداران اهمیت دارد که از قیمت پارچه ترگال اطلاع داشته باشند تا بتوانند قیمت‌ مراکز مختلف فروش پارچه ترگال را با هم مقایسه کنند و به میزانی که توان خرید پارچه ترگال را دارند، خرید خود را انجام دهند.

برای اطلاع دقیق از لیست قیمت پارچه ترگال ضرورت دارد که خریداران بدانند که قیمت این پارچه به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای آشنایی و آگاهی بیش‌تر خریداران از قیمت پارچه ترگال در ادامه به این عوامل می‌پردازیم.

کیفیت پارچه ترگال: کیفیت مواد اولیه به‌کار رفته در تولید پارچه‌های ترگال یکی از عوامل مؤثر بر قیمت پارچه است. 

نوع بافت پارچه ترگال: قیمت پارچه‌های بافت ساده با قیمت پارچه‌های بافت کجراه باهم تفاوت دارند.

نوسانات بازار: در صورتی که قیمت مواد اولیه پارچه  ترگال افزایش یا کاهش داشته باشد، بر قیمت تمام شده پارچه‌ها نیز اثر می‌گذارد.قیمت پارچه ترگال در نیمه اول سال گران تر از نیمه دوم سال است.

رنگ پارچه ترگال: هزینه رنگرزی هر رنگ پارچه ترگال با دیگری متفاوت بوده و رنگ‌های تیره‌تر هزینه بیش‌تری داشته و و در نهایت از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

نوع رنگرزی پارچه ترگال: رنگرزی پارچه ترگال یا به صورت مستقیم صورت می‌گیرد و یا به صورت ری اکتیو که قیمت پارچه رنگرزی شده این دو نوع باهم متفاوت است.

ضخامت و گرماژ پارچه ترگال: پارچه ترگال باتوجه به موارد متعدد مصرف، در ضخامت و گرماژ‌های مختلفی تولید شده که این عامل نیز بر قیمت پارچه ترگال تأثیر دارد.

برند پارچه ترگال: پارچه ترگال توسط تولیدکنندگان زیادی تولید و در برند‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود که همه تولیدکنندگان باهم در حال رقابت هستند و قیمت‌‌های مختلفی را برای پارچه‌ها لحاظ می‌کنند.

میزان خرید پارچه ترگال: میزان خرید پارچه ترگال نیز بر قیمت آن مؤثر است که قیمت خرید عمده این پارچه مناسب‌تر  است.

نحوه خرید پارچه ترگال: دو شیوه متداول خرید پارچه ترگال، خرید از واسطه‌ها و یا خرید از کارخانه بوده که خرید مستقیم و بدون واسطه قیمت مناسب‌تری دارد.

بنابراین، برای اطلاع دقیق از لیست قیمت پارچه ترگال باید همه این موارد را مدنظر قرار داد و مشخص نمود سپس قیمت‌ها را از فروشنده موردنظر دریافت کرد.

 پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال خنک است؟ انواع پارچه ترگال معایب پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال مانتویی پارچه ترگال مناسب چه فصلی است قیمت پارچه ترگال درجه یک
پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال خنک است؟ انواع پارچه ترگال معایب پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال مانتویی پارچه ترگال مناسب چه فصلی است قیمت پارچه ترگال درجه یک

خرید پارچه ترگال خالدار بندر عباس : قیمت کارخانه

پارچه ترگال یکی از پارچه‌های مقاوم و بادوام محسوب در شهر بندر عباس می‌شود و این پارچه در هر زمینه‌ای که تا کنون استفاده شده، بهترین عملکرد را ارائه داده است و کسانی که برای خرید این پارچه هزینه‌ای پرداخت می‌کنند نباید نگرانی از بابت هدر رفتن سرمایه خود را داشته باشند.

همانطور که گفته شد عوامل متعددی بر قیمت پارچه ترگال در بندر عباس مؤثر هستند که رعایت برخی از اصول،  قیمت پارچه را به میزان قابل‌ توجهی کاهش می‌دهند.

یرای مثال؛ خرید پارچه ترگال به صورت مستقیم از کارخانه های اصفهان باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود زیرا، در این روش واسطه‌ها حذف شده و  هزینه‌های اضافی بر قیمت پارچه در بندر عباس تحمیل نمی‌شوند.

همچنین می‌توان خرید خود را از تولیدکنندگانی که پارچه را به صورت رایگان برای خریداران ارسال می‌کنند، خریداری نمود و از پرداخت‌ هرینه‌های سنگین حمل و نقل خود را راحت کرد.

برای  خرید پارچه ترگال با قیمتی مناسب می‌توان خرید خود را به صورت عمده و از یک تولیدی انجام داد و در لیست مشتریان ثابت آن‌ها قرار گرفت و از تخفیف‌های مناسبی برخوردار شد.

طبق مطالب ذکر شده، رنگ پارچه نیز بر قیمت آن مؤثر است و کسانی که صقصد دارند این پارچه را با قیمت کمتری تهیه نمایند می‌توانند رنگ‌های روشن را انتخاب کنند که قیمت مناسب‌تری دارد البته، رنگ‌های روشن برای همه موارد مصرف کاربردی نیست.

خرید پارچه ترگال بندر عباس

در میان انواع روش‌های مختلفی که برای خرید پارچه ترگال در بندر عباس مرسوم است روشی وجود دارد که به خریداران کمک زیادی می‌کند به نفع خریداران بوده و مزیت‌های زیادی دارد که در ادامه مطلب این روش را معرفی می‌کنیم‌.

این روش خرید، روش خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولیدکننده پارچه اصفهان مثل نساجی کاماش ،تک اصفهان و…است و شاید خیلی از خریداران نمی‌دانستند که خیلی راحت می‌توانند پارچه موردنظر خودشان را از کارخانه اصلی و با قیمتی عالی خرید کنند و از روش‌های جایگزین استفاده می‌کردند.

در خرید پارچه ترگال از تولیدکننده اصلی، قیمت‌ پارچه ترگال در بندر عباس به میزان زیادی کاهش پیدا کرده و دلیل این امر حذف واسطه‌ها و هزینه‌های مازاد آن‌ها است.

همچنین از‌آن‌جایی که خرید از کارخانجات به صورت غیرحضوری و اینترنتی صورت می‌گیرد، در زمان خریداران صرفه‌جویی شده وخریداران به طی کردن مسافت‌های طولانی مدت نیازی نخواهند داشت.

البته برای خرید پارچه ترگال به صورت اینترنتی بهتر است که این پارچه را از تولیدکنندگان معتبر خریداری کرد که کیفیت پارچه‌های آن‌ها بالا بوده و از قیمت مناسبی برخوردار باشد.

برای خرید این پارچه به روش غیرحضوری می‌توان از طریق سایت و یا شماره تماس با شرکت تولیدی تماس گرفت و لیست قیمت پارچه ترگال را مشاهده کرد و در صورت رضایت، پارچه ترگال موردنظر خود را در نوع بافت و رنگ و اندازه دلخواه سفارش داد و در کوتاه‌ترین زمان آن‌ را دریافت کرد.

نتیجه‌گیری

افراد زیادی وجود دارند که متقاضی پارچه باکیفیت ترگال در بندر عباس و ایران هستند و مسئله قیمت این پارچه برای آن‌ها حائز اهیمت است که ما در این مقاله ابهامات خریداران را برطرف کرده و درمورد لیست قیمت پارچه ترگال اطلاعات مناسبی را در اختیار همه عزیزان قرار دادیم.

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است؟

مناسب برای فصل تابستان بهار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان