پارچه اسپان باند ۳۸ گرم | خرید مستقیم از کارخانه

Spanband fabric 38 grams direct purchase

پارچه اسپان باند ۳۸ گرم آبی نفتی ،صورتی ،سبز و آبی فیروزه ای با عرض 160 سانتیمتر ،مناسب برای لباس بیمار ،البسه مریض ،به صورت یکبار مصرف با قیمت هر کیلو 81000 الی 87000 تومان با طاقه های 1000 و 1300 متری در کارخانه های شرکت حریر بافت ،بافتینه و. .. تولید می شود.

پارچه اسپان باند ۳۸ گرم موارد استفاده متعددی در صنعت پزشکی دارند؛ به همین سبب نیاز است که این پارچه مرغوب و با کیفیت بالا تهیه شود. در صورت نیاز به خرید حجم عمده از این پارچه می توانید، با نساجی کاماش و کارشناسان فروش آن ارتباط بگیرید، تا ضمن دسترسی به ارزانترین قیمت پارچه اسپان باند از کیفیت بالای آن اطمینان به دست آورید.

مشاوره رایگان 09131130224

برای اطلاع از چگونگی قیمت پارچه اسپان باند اینجا کلیک کنید.

پارچه های اسپان باند چه مشخصات و ویژگی هایی دارند؟

آیا می دانید مصارف پارچه اسپان باند آبی نفتی چیست؟

راهنمای خرید پارچه اسپان باند چگونه است؟

فروش ویژه پارچه اسپان باند ۳۸ گرم چه مزایایی برای خریدار دارد؟

این سوالات تنها بخشی از ابهاماتی است که ممکن است خریداران عمده با آن روبرو شوند؛ پس پیدا کردن جواب تمام سوال ها برای خریدهای بهتر و بهینه ضرورت پیدا می کند.

پارچه اسپان باند چیست؟

در محیط اطراف ما پارچه ها و منسوجات زیادی وجود دارند که همه آنها از الیاف تار و پود تشکیل شده و با در هم تنیده شدن این الیاف در یکدیگر به شکل های مختلف پارچه های گوناگون تولید می ‌شوند. اما در سال‌ های اخیر پارچه های نبافته هم بخش زیادی از بازار را تشکیل می‌ دهند.

به تمامی پارچه های نبافته که به روش های مکانیکی، شیمیایی و حرارتی با کنار هم قرار گرفتن الیاف تولید می شوند، پارچه اسپان باند می گویند. به این پارچه ها در بازارهای فروش پارچه های نبافته، پارچه های پزشکی، پارچه های بی بافت و بسیاری از نام های دیگر اطلاق می شود.

برای تولید این پارچه ها پلیمرهای به دست آمده از پالایشگاه های نفتی ایران توسط دستگاه اکسترودر تبدیل به الیاف می ‌کنند که الیاف فلامنت به دست آمده بدون نیاز به کشش و تابیدن های مختلف توسط دستگاه های مخصوص در کنار یکدیگر قرار می گیرند و با روش های مختلف به یکدیگر اتصال پیدا می کنند.

کیفیت بالای پلیمرها و ویژگی های بافت این پارچه موجب شده تا رنگ پذیری آنها بیشتر باشد، به همین جهت امکان تولید این پارچه ها در رنگبندی های متنوع فراهم می گردد. همچنین سرعت بافت این پارچه ها به نسبت بافته های سنتی بسیار بالا است و در مدت زمان کوتاهی می توان حجم زیادی از پارچه را تولید کرد.

بررسی ویژگی های پارچه اسپان باند ۳۸ گرم

پارچه های اسپان باند را با گرماژهای مختلف تولید می کنند، تا به راحتی بتوان از آنها در شرایط گوناگون استفاده کرد. در واقع هر کدام از گرماژها با داشتن ویژگی ‌های خاص برای بخش ‌های مختلفی از مراکز درمانی و صنایع کاربرد دارند.

خرید انواع اسپان باند بهداشتی
خرید انواع اسپان باند بهداشتی

کارخانجات هم به دلیل تمرکز و توجه بیشتر مراکز فروش و خریداران عمده سعی می کنند تا پارچه های اسپان باند با گرماژ ۳۸ گرم را در تنوع بالاتری از لحاظ رنگبندی و کیفیت تولید کنند، تا برای همه کاربردها بتوانند از آنها استفاده نمود.

در صورت نیاز به تهیه پارچه های اسپان باند ۳۸ گرم بهتر است، برخی از مشخصات و ویژگی های این پارچه را به خوبی بشناسید، تا در هنگام انتخاب متناسب با نوع مصارف خود اقدام کنید.

در این بخش به بررسی برخی از ویژگی های پارچه اسپان باند با گرماژ ۳۸ گرم می پردازیم:

این پارچه ها بدون بافت تولید شده و اغلب کارخانجات با استفاده از روش پرس و مکانیکی آنها را تولید و آماده سازی می کنند. به همین جهت تغییراتی در ترکیبات شیمیایی پلیمرهای آن ایجاد نمی گردد.

تمامی پلیمرهای مورد استفاده در روند تولید این پارچه، از مواد درجه یک انتخاب می شوند. به همین سبب این پارچه ها با قرار گیری بر روی پوست افراد هیچ گونه حساسیت و خارش ایجاد نمی کند. برای همه گروه ‌های سنی و افراد حساس می توان از آن استفاده کرد.

ثابت بودن رنگ این پارچه موجب شده تا هنگام قرارگیری بر روی پوست بدن به عنوان البسه هیچ آثاری بر روی پوست به جای نگذارد.

تنوع رنگبندی این پارچه ها هم به گونه‌ ای است که برای هر نوع مصرفی به راحتی می توان رنگ های مناسب و کاربردی تهیه کرد.

تنوع تولید این پارچه در عرض های مختلف زیاد است اما یکی از عرض های پرطرفدارتر که شرایط استفاده از آن آسان بوده، عرض ۱۶۰ سانتی متر است. زیرا از این عرض هم برای تولید لباس هم برای تولید ماسک و متریال های دیگر می توانند استفاده کنند.

این پارچه قابلیت تنفس پذیری بالایی دارد؛ به همین سبب به راحتی می توان از آن در چندین ساعت طولانی بدون عرق کردن و ایجاد گرمای زیاد استفاده نمود.

ضد حساسیت بودن این پارچه ها به دلیل استفاده از پلیمرهای درجه یک و باکیفیت و بولید آنها در یک محیط کاملا بهداشتی صورت می گیرد. چرا که این پارچه ها به شکل مستقیم با پوست بدن در ارتباط است و نباید هیچگونه خارش یا التهابی بر روی پوست ایجاد کند.

مهمترین کاربردهای پارچه اسپان باند ۳۸ گرم

پارچه های اسپان باند ۳۸ گرم در کارخانجات نساجی فعال در این حوزه در حجم های عمده تولید می شوند. چرا که به عنوان یکی از پراستفاده ترین منسوجات بیمارستان ‌ها شناخته می شوند. به همین دلیل است که اغلب کارخانجات بخصوص با ایجاد پاندمی کرونا تمرکز ویژه تری بر روی این پارچه گذاشته اند تا بتوانند نیاز بخش عمده‌ ای از کشور را تأمین کنند.

در سال ‌های اخیر منسوجات متعددی در حوزه بیمارستان و صنایع دیگر تولید شده اند که استفاده از این منسوجات معمولاً هزین ه‌های زیادی به دنبال دارد. به همین جهت اغلب مراکز تولیدی سعی کرده اند با تهیه پارچه های اسپان باند تا حد زیادی هزینه های وارد آمده به مراکز درمانی را کاهش دهند.

پارچه های اسپان باند ۳۸ گرم به دلیل انعطاف پذیری بالا و مقاومت در برابر رطوبت، خون و هر گونه آلودگی موجود در محیط درمان، موارد استفاده و کاربرد های گسترده ای دارند. در ادامه چند مورد مهم آن را بررسی می کنیم:

  • برای دوخت گان و شان جراحی که در اتاق عمل جزء پوشش های ضروری جراح و دستیاران آنها است از این پارچه استفاده می کنند. زیرا امکان تولید آنها به صورت سه لایه وجود دارد و اجازه نفوذ مایعات به بدن پزشک را نمی دهد.
  • برای دوخت کلاه و ماسک جراحان هم از همین پارچه استفاده می ‌کنند؛ زیرا داشتن ضخامت مناسب و ویژگی های آنتی باکتریال بودن آن موجب شده تا به عنوان بهترین نوع پارچه ها شناخته شود.
  • برای بیمارانی که به صورت سرپایی به بیمارستان ها مراجعه می ‌کنند و قرار است در بخش های ام آر آی، بخش ارتوپد و یا بخش اورژانس کارهای پزشکی خود را انجام دهند، به عنوان بهترین پارچه لباس بیمار مورد استفاده قرار می ‌گیرد. چرا که از انعطاف پذیری خوبی برخوردار بوده و پس از پایان استفاده نیازی به شستشو و ضدعفونی ندارد.
  • برای دوخت لباس های مخصوص ایزوله که پرستاران و پزشکان برای رسیدگی به بیماران خاص باید وارد این بخش ها شوند، هم کاربرد دارد. چرا که می‌ توان به صورت سه لایه و پنج لایه این پارچه ها را آماده کرد. تا کادر درمان در این لباس احساس راحتی داشته باشند و به خوبی بتواند از آنها محافظت کنند.

مصارف پارچه اسپان باند آبی نفتی 38 گرم عرض 160

پارچه های اسپان باند در تنوع بالایی از رنگ بندی ها تولید می شوند که تنوع آن از تعداد رنگ های مداد رنگی هم بیشتر است. به همین جهت در هر نوع مصرفی می توان از رنگ های مناسب با جنسیت و محیط و فضا استفاده نمود.

پارچه های اسپان باند آبی نفتی جزء پارچه های پراستفاده تری هستند که در مراکز درمانی کاربرد دارند. این پارچه با گرماژهای مختلف تولید می شود؛ اما مهمترین گرماژ آن ۳۸ گرم است.

همانطور که گفتیم در بخش‌ های مختلف مراکز درمانی از رنگ بندی های گوناگون استفاده می کنند. اما رنگ آبی نفتی جزء رنگ های پرطرفدارتر است که در شرایط مختلف هم برای بیماران خانم و هم برای بیماران آقا می توان از آن استفاده نمود.

همچنین از این رنگ برای دوخت انواع ملزومات اتاق جراحی مانند: گان و شان، کلاه، ماسک، کاور های مناسب برای دستگاه های موجود در اتاق عمل و موارد دیگر هم استفاده می کنند. به همین جهت این رنگ در مراکز پخش و نمایندگی ها با حجم بالاتری مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند دیجی کالا پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت محصولات اسپان باند تولیدکنندگان اسپان باند منسوجات نبافته اسپان باند قیمت پارچه اسپان باند یزد
قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند دیجی کالا پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت محصولات اسپان باند تولیدکنندگان اسپان باند منسوجات نبافته اسپان باند قیمت پارچه اسپان باند یزد

راهنمای خرید پارچه اسپان باند 38 گرم عرض 120 با کیفیت عالی

از دغدغه های مهمی که خریداران پارچه اسپان باند با آن روبرو هستند، شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه هایی که قصد خریداری آن را دارند؛ چرا که بسیاری از افراد اطلاعات کافی در مورد تمامی بخش های پارچه های اسپان باند ندارند.

بهترین راهنمای خرید پارچه های اسپان باند کارشناسان فروش با تجربه هستند که در مراکز فروش عمده و نمایندگی ها حضور دارند. چرا که این افراد روزانه با حجم زیادی از پارچه و مشتریان مختلف برخورد داشته و به خوبی می توانند از روی نیازهای آنها بهترین نوع پارچه ها را معرفی کنند.

برای کمک گرفتن از این افراد انتخاب مراکز معتبر که به صورت حرفه ‌ای در این حوزه ها فعالیت دارند، بهترین راهکاری است که می توانید با مراجعه به نمایندگی های عرضه و پخش و یا وب سایت های معتبر به صورت آنلاین اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

در اینجا به چند نکته مهم در مورد پارچه های اسپان باند و راهنمایی خرید آنها اشاره می کنیم:

مشخص کردن نوع گرماژ

مناسب با هر بخش و نیاز، گرماژ پارچه را کاملاً مشخص کنید، تا بتوانید به راحتی از آنها استفاده نمایید. چرا که پارچه های اسپان در گرماژهای بالا خشک و مقاوم بوده و پایین هم بسیار نازک هستند؛ پس باید متناسب با مصارف خود این پارچه را انتخاب نمایید.

قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند دیجی کالا پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت محصولات اسپان باند تولیدکنندگان اسپان باند منسوجات نبافته اسپان باند قیمت پارچه اسپان باند در افغانستان
قیمت پارچه اسپان باند خرید پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند دیجی کالا پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت محصولات اسپان باند تولیدکنندگان اسپان باند منسوجات نبافته اسپان باند قیمت پارچه اسپان باند در افغانستان

مشخص کردن رنگ بندی

پارچه های اسپان باند را در تنوع بالای رنگ بندی تولید می کنند؛ اما باید با توجه به نوع کاربری خود رنگ های مناسب را مشخص کنید. به عنوان مثال برای لباس بیماران آقا نمی توان از رنگ صورتی استفاده کرد و باید متناسب با فضا بهترین رنگ ها انتخاب شود.

ویژگی های خاص پارچه

برخی از پارچه های اسپان باند به صورت آنتی باکتریال نیز تولید می شوند و برخی دیگر به شکل ساده برای مصارف غیر پزشکی به کار می روند. در هنگام خرید حتما این حوزه کاری خود را مشخص کنید، تا پارچه با کاربرد بهتر تهیه نمایید.

بررسی کیفیت پارچه

بررسی کیفیت پارچه را می توانید از چک کردن ترکی پارچه، کیفیت رنگ در تمام طول یک طاقه و ضخامت آن در متراژ زیاد مشخص نمایید.

قیمت پارچه

قیمت از عامل های بسیار مهم در مراکز تولیدی است؛ چرا که با پرداخت هزینه کمتر می ‌توانند در نهایت سود بیشتری به دست آورده و محصولات تولیدی خود را با نرخ ارزان تری به بازار عرضه کنند.

پارچه اسپان باند ارزان 38 گرم از کجا بخرم؟

پارچه های اسپان باند حجم زیادی از نیاز مراکز درمانی و صنعتی را تأمین می کنند؛ به همین جهت روزانه در حجم های عمده مورد خرید و فروش قرار می گیرند. اغلب مشتریان و خریداران با چالش ‌های زیادی در این حوزه روبرو می گردند.

پارچه اسپان باند ارزان از کجا بخرم؟ این یکی از چالش‌ های بزرگی است که مشتریان پارچه های اسپان باند در اولین مرحله، با آن روبرو هستند. چرا که از اهداف مهم این خریداران دسترسی به کیفیت بالای پارچه و سپس پرداخت هزینه ارزان تر است.

روش های زیادی برای خرید پارچه ها وجود دارد؛ اما همه این روش ها منجر به خرید مقرون به صرفه نمی گردد. پس انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه، بهترین راه حل ممکن برای این خریداران محسوب می شود که در ادامه نحوه دسترسی به این مراکز را بررسی می کنیم:

  • انتخاب کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم و رفتن به درب کارخانه مزیت های نهفته زیادی برای خریداران عمده دارد که ضمن دسترسی به کیفیت خوب پارچه‌ ها قیمت مقرون به صرفه تری هم پرداخت می کنند و می توانند از بین تنوع بالای پارچه، بهترین ها را انتخاب نمایند.
  • نمایندگی های عرضه و فروش در شهرهای مختلف هم یک راهکار مناسب برای افرادی است که نمی توانند مسیرهای طولانی را تا کارخانه طی کنند. چرا که این مراکز هم سعی می‌ کنند تا مناسب با قیمت‌ های درب کارخانه منسوجات خود را عرضه نمایند.
  • انتخاب وب سایت های آنلاین، بهترین راه حل برای تمامی مشتریان در دورترین نقاط کشور است. چرا که بدون نیاز به طی کردن مسیرهای طولانی، می توانند پارچه های خریداری شده از وب سایت های آنلاین را به شکل مستقیم از درب کارخانه، تحویل بگیرند و در آدرس و محل مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ارسال می گردد.

فروش ویژه پارچه اسپان باند ۳۸ گرم از درب کارخانه

مراکز فروشی که امکان ارسال از درب کارخانه را فراهم کرده ‌اند، بیشتر مورد توجه خریداران عمده و مراکز تولیدی قرار می‌ گیرند. چرا که در این راه تمامی واسطه ها حذف شده و امکان دسترسی به قیمت های مقرون به صرفه به وجود می آید.

مجموعه کاماش یکی از بزرگترین نساجی های فعال در حوزه تولید پارچه های اسپان باند است که با فراهم کردن شرایط فروش ویژه پارچه های اسپان باند با گرماژهای مختلف از درب کارخانه موجب شده تا آن بسیاری از خریداران عمده، حجم خریدهای خود را به نسبت پرداخت هزینه های در نظر گرفته، افزایش دهند.

این مجموعه با راه اندازی وب سایت آنلاین، شرایط خرید را برای همه مشتریان از اقصی نقاط کشور به وجود آورده است. به همین جهت فروش ویژه پارچه اسپان باند ۳۸ گرم، از درب کارخانه برای همه مصرف کنندگان صورت می‌ گیرد. می‌ توانید با کارشناسان این مجموعه از طریق وبسایت یا تماس های تلفنی ارتباط بگیرید و پس از دریافت اطلاعات کامل، سفارشات خود را به آسانی ثبت کنید.

معایب پارچه اسپان ۳۸ گرم بهپود
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند ۳۸ گرم
قیمت اسپان باند ۳۸ گرم حریر بافت امیر
پارچه اسپان باند ۳۸ گرم بافتینه
پارچه اسپان باند ۳۸ گرم از کجا بخرم؟
قیمت پارچه اسپان باند سه لایه ۳۸ گرم
قیمت پارچه اسپان باند یزد ۳۸ گرم
کارخانه تولید پارچه اسپان باند تهران ۳۸ گرم نفتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان