اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت پارچه تترون رنگی درجه یک

در این مقاله قصد داریم شما را با قیمت پارچه تترون فرم مدارس ،مانتویی ،شومیز ،اسکراب پزشکی و مانتویی و عوامل موثر بر آن، خصوصیات تترون و انواع آن آشنا کنیم. برای سفارش خرید انواع پارچه تترون مرغوب و درجه یک با قیمت باور نکردنی به این وب سایت مراجعه کنید.09131130224 مشاوره رایگان

قیمت پارچه تترون مانتویی ،شومیز ،اسکراب پزشکی

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

 • درنا 75000
 • کمند 72000

پارچه تترون با عرض 150 سانتیمتر و جنس پلی استر و ویسکوز فلامنت، که یک پارچه عالی با ویژگی‌های خاص است. جنس پلی استر و ویسکوز فلامنت معمولاً نرم، بافت چست و دوام بالا، و با قابلیت جذب رطوبت است. این نوع پارچه معمولاً برای مانتویی ،شومیز ،اسکراب پزشکی و لباس‌های روزمره، استفاده می‌شود.

قیمت پارچه تترون خارجی :پوپلین

اگر پارچه تترون با عرض 150 سانتیمتر و جنس پنبه را در نظر بگیریم، معمولاً این نوع پارچه از جنس پنبه بافته می‌شود که چستی متوسطی دارد. پارچه‌های پنبه چست بوده و در عین حال انعطاف‌پذیری خوبی دارند. آن‌ها مناسب برای لباس‌های روزمره، پوشاک تابستانی، پوشاک کاری، و همچنین لباس‌های کودکانه هستند.

پنبه یک جنس طبیعی است که خواص جذب رطوبت و تنفس بالایی دارد. به علاوه، پنبه باعث ایجاد راحتی بیشتر در استفاده روزانه می‌شود. اگر سوال یا درخواست دیگری دارید، خوشحال می‌شوم که کمک کنم.

قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر

 • کاشان 95000
 • سیب باند قرمز 89000

قیمت پارچه تترون رنگی اعلا

 • امید 75000
 • درنا 75000
 • بروجرد 115000

پارچه تترون با عرض 150 سانتیمتر می‌تواند برای دوخت فرم‌های مدارس مناسب باشد، به ویژه اگر از جنس پنبه یا مخلوطی که جذب رطوبت خوبی داشته باشد، باشد. این نوع پارچه برای لباس‌های مدرسه یا فرم‌های دانش‌آموزان مناسب است زیرا پنبه باعث ایجاد راحتی و تنفس پوست می‌شود.

قیمت پارچه تترون گلدار

 • ستایش 45000
 • طوبی 65000
 • نگین 75000
 • سهیل 65000

پارچه تترون با طرح گلدار می‌تواند برای موردهای مختلفی از جمله ملحفه، سرویس آشپزخانه، فرم مدارس و لباس کودکان استفاده شود. اما برای هر کاربرد، ویژگی‌های مورد نیاز ممکن است متفاوت باشد.

تترون گلدار ملحفه:


برای دوخت ملحفه، بهتر است از پارچه تترون با جنسیت پنبه یا مخلوط پنبه با الیاف دیگر استفاده کنید. این نوع پارچه باید نرم و دوام داشته باشد تا بتوانید یک ملحفه راحت و مقاوم بسازید.

تترون گلدار سرویس آشپزخانه:


برای سرویس آشپزخانه، بهتر است از پارچه‌ای با خواص جذب رطوبت و قابل شستشو مناسب استفاده کنید. مثلاً پارچه تترون با جنس پنبه یا مخلوطی از پنبه با پلی استر می‌تواند مناسب باشد که ضمن دوام، قابلیت شستشو و تمیزی را هم داشته باشد.

تترون گلدار فرم مدارس:


برای دوخت فرم مدارس، پارچه باید دوام و استحکام کافی داشته باشد. انتخاب پارچه با جنس پنبه یا مخلوط پنبه با پلی استر، بافت چست و مناسب است. همچنین، رنگ و طرح پارچه باید به استانداردهای مدرسه منطبق باشد.

تترون گلدار لباس کودکان:


برای لباس کودکان، بهتر است از پارچه نرم و با خواص تنفسی استفاده کنید. پنبه یا مخلوط پنبه با الیاف دیگر می‌تواند گزینه مناسبی باشد که بتوانید لباسی راحت و مناسب برای کودک خود بدوزید.

هر کاربردی نیاز به ویژگی‌های خاصی از پارچه دارد، بنابراین قبل از شروع به دوخت هر مورد، بهتر است ویژگی‌های مورد نیاز را بررسی کرده و پارچه مناسب را انتخاب کنید

قیمت پارچه تترون ملحفه ای

 • تترون ملحفه ای آرزو 45000
 • تترون ملحفه ای دلار 46000
 • تترون ملحفه ای وایت لند 67000
 • تترون ملحفه ای ریسمان 77000

انتخاب پارچه مناسب:
برای ملحفه، بهتر است از پارچه‌ای با جنسیت پنبه یا مخلوط پنبه با دیگر الیاف استفاده کنید که نرم و دوام داشته باشد. ملحفه باید راحت و مناسب برای استفاده در فصل‌های گرم و سرد باشد.

محاسبه مقدار پارچه:
با توجه به عرض پارچه 2 متر (200 سانتیمتر)، باید طول مورد نیاز برای ملحفه را محاسبه کنید. اگر می‌خواهید یک ملحفه با ابعاد استاندارد (مثلاً 200×220 سانتیمتر) بدوزید، نیاز به حدود 4.4 متر پارچه خواهید داشت (2 متر عرض × 2.2 متر طول = 4.4 متر مربع).

طرح و رنگ پارچه:
انتخاب یک پارچه با طرح گلدار مناسب است، اما مطمئن شوید که طرح و رنگ پارچه با دیگر دکوراسیون‌های اتاق مطابقت دارد

قیمت پارچه تترون نخی عرض 2 متر سفید

 • تترون گلناز 59000
 • تترون سیب 65000
 • تترون کمند 66000

انتخاب پارچه مناسب:
برای ملحفه بیمارستانی یا هتلی، پارچه‌ای با جنس پنبه یا مخلوطی از پنبه و پلی‌استر که نرم، دواممند و قابل شستشو باشد مناسب است. پارچه تترون نخی با عرض 2 متر و رنگ سفید گزینه مناسبی است.

محاسبه مقدار پارچه:
با توجه به ابعاد ملحفه که معمولاً برای بیمارستان یا هتل در اندازه استاندارد (مثلاً 180×240 سانتیمتر) است، نیاز به مقدار مناسبی از پارچه دارید. برای این اندازه، نیاز به حدود 4.32 متر مربع پارچه (2 متر عرض × 2.16 متر طول = 4.32 متر مربع) دارید…

قیمت پارچه تترون کردی

 • تترون گلپود 45000
 • تترون ماه پود47000

قیمت پارچه تترون لباس کار

 • تترون پاسارگاد 45000
 • تترون گل پود 52000
 • تترون زرین 65000

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

 • تترون بیمارستانی کاماش 41000

قیمت پارچه تترون عرض 90

 • تترون گلناز 45000
 • تترون درنا 50000
 • تترون سیب 45000
 • کمند 47000
 • تترون بروجرد 65000

پارچه تترون چیست؟

معمولا یکی از ضروری ترین خریدهایی که هر کسی با آن مواجه می شود خرید پارچه است که برای تهیه آن به بازار پارچه می رود. به همین دلیل لازم است که همه تا حدودی با انواع پارچه های موجود آشنا باشیم تا در هنگام خرید درست تصمیم بگیریم. حالا این موضوع برای افرادی که بیشتر با پارچه سروکار دارند (مثل خیاط و صاحبان تولیدی) از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار است و باید شناخت کافی از انواع پارچه ها داشته باشند.معایب پارچه تترون شامل نداشتن پنبه در این پارچه است.

امروزه با پیشرفت صنعت مد شاهد افزایش تنوع پارچه های تولیدی شرکت های نساجی هستیم. هر کدام از این پارچه ها برای دوخت و دوز موارد خاصی طراحی و تولید شده اند.

پارچه چهارخونه تترون بوریا

یکی از نام هایی که این روزها از خیاط ها و اغلب مشتریان پارچه بیشتر به گوش می خورد پارچه تترون است. بدون شک همه شما این اسم را شنیده اید و بارها هم از آن استفاده کرده اید. قیمت پارچه تترون بسیار مناسب و مشتری پسند است و به همین جهت تترون یکی از پرفروش ترین و پرمصرف ترین پارچه های موجود در بازار است. در ادامه به معرفی این پارچه می پردازیم.

ایا پارچه تترون خنک است؟

همان طور که می دانید پارچه هایی که دارای ساختار تار و پودی باشند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای موارد زیادی می توان از آنها استفاده کرد. پارچه تترون هم از در هم تنیده شدن رشته های تار و پود تشکیل شده است و جنس آن از پلی استر و ویسکوز می باشد.

پارچه تترون خط دار

با توجه به این که تمامی مواد تشکیل دهنده تترون از نخ نیست و در آن از پلاستیک هم استفاده شده است، قیمت پارچه تترون نسبت به دیگر پارچه ها به نسبت ارزان تر می باشد. البته ناگفته نماند که درصد نخ و پلاستیک تترون های موجود در بازار همیشه ثابت نیست بلکه بسته به نوع مدل تترون این درصدها کاملا متغیر می باشد. این را هم باید ذکر کنیم که هرچه درصد نخ موجود در تترون بیشتر باشد کیفیت پارچه بسیار بهتر و مناسب تر خواهد بود.

فروش انواع پارچه تترون در بازار

معمولا همه مشتریانی که قصد خرید یک کالایی را داشته باشند به بازار و تمامی مراکز موجود در آن می روند تا تنوع مدل های موجود را ببیند و از میان آنها نتخاب کنند. این مساله در مورد مشتریان پارچه ها صدق می کند و حتی ممکن است که وسواس مشتری در انتخاب نوع پارچه بسیار بیشتر از سایر کالاها باشد زیرا ترجیح می دهند پارچه ای را انتخاب کنند که هم رنگ  و طرح آن را دوست داشته باشند و هم کیفیت آن را.پارچه تترون درنا ،سیب و بروجرد از بهترین های بازار هستند،برای آشنایی با پارچه تترون کمند اینجا کلیک کنید.

قیمت پارچه تترون رنگی قیمت پارچه تترون سفید قیمت پارچه تترون دیجی کالا قیمت پارچه تترون گلدار قیمت پارچه تترون ژاپن قیمت پارچه تترون ساده
قیمت پارچه تترون سفید چادری

قیمت پارچه تترون سفید چادری

تترون این پارچه را در مدل های بسیار متنوعی تولید می کنند و مدل های موجود را می توان بر اساس پارامترهای زیر دسته بندی کرد:

 • گرماژ پارچه

گرماژ یکی از رایج ترین اصطلاحاتی است که در مورد تمامی پارچه ها به کار برده می شود.

تمامی مشتریان لازم است که در هنگام خرید علاوه بر قیمت پارچه تترون به ویژگی های دیگر مثل همین گرماژ توجه داشته باشند.

گرماژ چیست؟ گرماژ در اصل همان وزن پارچه می باشد که بر حسب گرم بیان می شود و میزان تراکم بافت پارچه را نشان می دهد.

نساجی کاماش

قیمت پارچه تترون سفید چادری

قیمت پارچه تترون سفید چادریشرکت های نساجی تترون را در گرماژهای مختلف از 150 گرم تا 190 گرم تولید می کنند و به این ترتیب مشتری می تواند ضخامت و میزان تراکم بافتی که مورد نیازش است را از میان مدل های تترون موجود در بازار پیدا کند.

 • رنگ پارچه

مگر می شود صحبت از پارچه و لباس باشد اما حرفی از رنگ آن به میان نیاید. پارچه از جمله اقلامی است که مشتری بیش از اندازه به نوع رنگ آن اهمیت می دهد. تترون یکی از انواع پارچه های موجود در بازار است که دارای رنگ بندی بسیار متنوع و زیبا می باشد و از رنگ های بسیار تیره گرفته تا رنگ های بسیار شاد را دارا می باشد.

به این ترتیب تمامی مشتریان حتی افراد سخت پسند هم می توانند رنگ دلخواه خود را خریداری کنند و از این بایت محدودیت نخواهند داشت.

 • عرض پارچه

معمولا پارچه ها در عرض های متنوعی تولید و به فروش می رسد تا عمل برش و دوخت آنها به آسانی و بدون مشکل انجام شود. تترون هم در عرض های مختلف از 90 سانتی متر تا 300 سانتی متر موجود است.

 • طرح پارچه

بعضی از مشتریان پارچه طرح های کاملا ساده را دوست دارند و برخی دیگر هم به دنبال طرح های شلوغ و جدید. پارچه تترون با توجه به تنوع طرح هایی که دارد رضایت هر دو دسته از این مشتریان را کسب خواهد کرد.

پارچه تترون :خصوصیات و ویژگی های مثبت

خیلی از افراد تنها در مورد قیمت پارچه تترون که ارزان و مشتری پسند است اطلاعات دارد و آشنایی چندانی با خصوصیات و ویژگی های این پارچه ندارند. شما به عنوان یک مشتری پارچه باید توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت و رنگ و طرح پارچه باید در مورد خصوصیات و ویژگی های آن تحقیق کنید و بررسی کنید که آیا کیفیت کافی و ارزش خرید دارد یا خیر.

پارچه تترون هم مثل دیگر پارچه های موجود در بازار دارای یک سری ویژگی ها و مشخصات مخصوص به خود است که بد نیست مشتری پیش از اقدام به خرید با آنها آشنا شود. در اینجا ما به طور مختصر به معرفی چند مورد از این ویژگی های پارچه تترون می پردازیم:

خرید پارچه تترون طاقه ای

 • دارای تنوع مدل در طرح، رنگ، گرماژ و عرض می باشد و این به مشتری این امکان را می دهد که متناسب با نوع کاربرد مصرفی خود و بر اساس سلیقه شخصی پارچه مورد نظر را انتخاب و خریداری کند. این به مشتری حق انتخاب بیشتری می دهد و نقش مهمی در استقبال مردم از آن دارد.
 • از استحکام کششی بالایی برخوردار است و در برابر پارگی بسیار مقاوم می باشد. این یعنی شما می توانید برای مدت زمان طولانی همچنان از این پارچه استفاده کنید.
 • ساختاری نرم و لطیف دارد و پوشیدن آن نه تنها هیچ گونه حساسیت های پوستی ایجاد نمی کند بلکه بسیار راحت است و حس خوبی را در فرد ایجاد می کند.
 • قیمت پارچه تترون در مقایسه با ویژگی ها و کیفیت خوبی که دارد بسیار ارزان و بصرفه است و ارزش خرید کردن دارد.
 • دارای ثبات رنگ است. یعنی رنگ آن بر اثر شستشو هیچ تغییری نمی کند.

تترون برای چه مصارفی استفاده می شود؟

پارچه تترون با توجه به خصوصیات بسیار خوبی که دارد توانسته است توجه همه مشتریان را به خود جلب کند.

از این پارچه به دلیل مقاومت بالا، تنوع در طرح، ثبات رنگ و قیمت مناسب برای دوخت و دوز انواع لباس و پوشاک استفاده می شود. در اینجا ما به طور مختصر به چند مورد از موارد مصرفی پارچه تترون می پردازیم:

 • لباس کودکانه
 • تولید مقنعه و چادر
 • یونیفرم ادارات پیراهن و مانتو شلوار اداری
 • تولید یونیفرم مدارس
 • لباس فرم بیماران و پزشکان ،اسکراب پزشکی
 • تولید تجهیزات اتاق عمل
 • دوخت ملحفه
 • زیرانداز و روتختی
 • انواع پیراهن مردانه

خصوصیات پارچه تترون

همان طور که ملاحظه می کنید کاربردهای پارچه تترون بسیار وسیع و گسترده است و به همین جهت میزان تقاضا در بازار برای خرید این پارچه در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است.

همین مساله موجب شده است که شرکت ها و کارخانجات نساجی با سرعت بیشتری این پارچه را تولید و به بازار عرضه کنند تا نیاز مردم تامین شود.

قیمت پارچه تترون سفید قیمت پارچه تترون رنگی
قیمت پارچه تترون سفید قیمت پارچه تترون رنگی

حالا که با مصارف پارچه تترون آشنا شدید و به خصوصیات خوب آن پی بردید لابد شما هم به فکر سفارش و خرید آن افتاده اید.

البته ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از اقدام به خرید در مورد قیمت پارچه تترون در بازار خوب تحقیق کنید و عوامل موثر بر آن را بررسی کنید تا خریدی درست و موفق را تجربه کنید. در پاراگراف بعدی ما به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.

بررسی عوامل موثر بر قیمت پارچه تترون

شاید یکی از مهم ترین مباحثی که مشتری پارچه علاقمند است در مورد آن بیشتر بداند قیمت پارچه تترون در بازار است.

اگر تاکنون سری به بازار پارچه زده باشید و در مورد قیمت تترون سوال کرده باشید متوجه شده اید که پارچه تترون در تمامی بازار قیمت ثابتی ندارد و ممکن است هر فروشنده ای این پارچه را با قیمت متفاوت از سراسر فروشنده ها عرضه کند. البته ناگفته نماند که اختلاف قیمت ها چندان زیاد نیست. اما به هر حال همین اختلاف قیمت ناچیز هم برای مشتری بسیار جای سوال است و خرید را برای او دشوار می کند زیرا نمی داند که علت این شرایط چیست و کدام انتخاب درست تر است.

علات شرایط موجود و بی ثباتی قیمت در بازار این است که قیمت پارچه تترون به خودی خود مستقل نیست و عوامل زیادی بر آن موثر هستند. در اینجا ما به بررسی چند مورد از این عوامل می پردازیم:

خرید پارچه تترون مانتویی فرم مدارس ،اداری ،پزشکی

 • برند سازنده : برندهای زیادی در بازار موجود هستند که میزان اعتبار و همچنین کیفیت تولیدات آنها کاملا متفاوت است و این بدون شک بر قیمت فروش پارچه نقش بسیار موثری دارد. هر چه برند پارچه معتبرتر باشد قیمت آن هم به مرتب بیشتر است.
 • کیفیت ساخت : تمامی پارچه های موجود در بازار دارای کیفیت یکسانی نیستند و حتی ممکن است برخی از آنها در حد استاندارد هم نباشند. در نتیجه کیفیت هم تا حدودی تعیین کننده قیمت پارچه تترون می باشد.
 • گرماژ پارچه : همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم تترون در گرماژهای 150 تا 190 گرم تولید می شود.
 • هر چه گرماژ پارچه بیشتر باشد یعنی ضخامت آن بیشتر است و مواد بیشتری در تولید آن استفاده شده است پس قیمت آن هم بالاتر است.
 • عرض پارچه : عرض پارچه هم نقش موثری در تعیین قیمت فروش آن دارد.
 • طرح و رنگ پارچه : تمامی رنگ ها قیمت یکسانی ندارند زیرا مواد اولیه آنها و هزینه های لازم برای تولید آنها یکسان نیست.
 • مراکزی که از آن خرید می کنید: در حال حاضر بازار پارچه چندان امن نیست زیرا واسطه ها و دلال ها با طولانی کردن چرخه خرید و دست به دست کردن محصول قیمت پارچه تترون را بالا می برند تا سود بیشتری نصیبشان شود. پس سعی کنید از مراکزی انتخاب کنید که محصولات را نه از واسطه ها بلکه به طور مستقیم از تولید کننده دریافت می کنند. به این ترتیب شما مجبور به پرداخت هزینه های مازاد نخواهید شد.

خرید پارچه تترون مستقیم از کارخانه

شما می توانید پارچه تترون را با کیفیت ساخت عالی و ماندگاری بالا با ارزان ترین قیمت بازار از این مجموعه خریداری کنید آن هم به صورتی اینترنتی. این مرکز یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مراکز فروش پارچه در کشور است که با برتربن برندهای داخلی به طور مستقیم در ارتباط است و تولیدات آنها را با قیمت درب کارخانه به فروش می رساند.

خرید اینترنتی پارچه تترون بروجرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در موود

قیمت پارچه تترون و مدل های موجود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید 09130858100


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان