اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید عمده تترون سهند سفارش از درب کارخانه

خرید عمده تترون سهند در صورت انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم با قیمت مقرون به صرفه ای همراه می گردد. جهت سفارش پارچه تترون از درب کارخانه تولید کننده می توانید با این مجموعه تماس برقرار نمایید.

انواع پارچه تترون در تنوع بالای رنگ بندی در کارخانجات نساجی تولید می گردد و دست خریداران برای انتخاب این پارچه ها تا حدود ۱۵۰ رنگ مختلف باز است. اما هر کارخانه برای تولیدات خود قوانینی در نظر می‌ گیرد و کارخانه تترون اصفهان با تولید ۶۰ کالیته رنگ بندی توانسته، طیف زیادی از رنگ ها را تحت پوشش قرار دهد.

تترون سهند مانتویی
تترون سهند مانتویی

خرید عمده تترون سهند از مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه، برای خریداران عمده مقرون به صرفه تر است. به همین جهت ترجیح می دهند تا با سفارش پارچه تترون در نمایندگی های معتبر محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

نساجی پارچه تترون سهند پارچه تترون سهند عمده

دربین تنوع بالای کارخانجات نساجی که در کشور فعالیت می‌ کنند، برخی از این کارخانجات از شهرت بالاتری برخوردار هستند. شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده پارچه به خریداران عمده کمک می کند تا در بین پارچه های مرغوب، بهترین را با قیمت مناسب بخرند.

کارخانه نساجی سهند با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید پارچه در شهر اصفهان قرار گرفته و هر روزه سبد محصولات خود را افزایش می دهد. این کارخانه در زمینه تولید پارچه های مختلف و به خصوص پارچه های مناسب برای لباس کار فعالیت عمده ‌ای دارد.

تترون سهند بروجرد
تترون سهند بروجرد

تترون سهند اصفهان توانسته با رنگ های جذاب پیراهنی و رنگ ری اکتیو محصولی خاص با رنگ های گرم مناسب برای مانتو فروشی و مزون ها تولید کند .

kamash.ir نساجی کاماش مشاوره رایگان در خرید پارچه

یکی از مهمترین تولیدات این کارخانه که جزء بهترین پارچه های موجود در بازار محسوب می شود، پارچه تترون سهند است. در روند تولید این پارچه ها عوامل زیادی وجود دارد که بر کیفیت نهایی تأثیر می گذارند و تولید آنها به سادگی صورت نمی گیرد. این کارخانه توانسته است با در نظر گرفتن تمامی این عوامل مهم پارچه های با کیفیت خوب را به بازار ارائه دهد.

در این نساجی پارچه های تترون با بیش از ۶۰ کالیته رنگ بندی تکمیل و به بازار ارائه می گردد. در چنین شرایطی مراکز تولیدی حق انتخاب های زیادی دارند و می توانند متناسب با بازار هدف خود رنگبندی پارچه های تترون را انتخاب کنند.

از لحاظ گرماژ، تمرکز این کارخانه بر روی گرماژ ۱۶۰ گرم تا ۱۹۵ گرم است که ۱۹۰ گرم آن جزء پراستفاده ترین گرماژها برای دوخت انواع البسه به شمار می ‌آید و از گرماژهای پایین تر به عنوان ملحفه و کاربردهای دیگر استفاده می گردد.

تترون سهند عرض سه متر
تترون سهند عرض سه متر

به طور معمول طاقه ‌های پارچه در این کارخانه به صورت کتابی آماده شده و هر طاقه پارچه که به آن توپ پارچه هم گفته می ‌شود، حدود ۴۰ متر است. برای کار برش کاری در کارگاه های تولیدی مناسب ترین متراژ را دارد.

پارچه پارچه تترون سهند عمده برای روتختی ملحفه ای

پارچه های تترون در کارخانجات نساجی در تنوع بالایی از لحاظ عرض و گرما تولید می ‌شود. به همین سبب در شرایط زیادی می توان از نوع مناسب پارچه تترون استفاده کرد، یکی از موارد مهم کاربرد این پارچه ها دوخت و آماده سازی انواع ملحفه و روتختی است.

هنگام مراجعه به بازار با طیف وسیعی از پارچه های مختلف روبرو می گردید که ممکن است شما را برای انتخاب دچار سردرگمی کند که کدام پارچه با کدام طرح و نقش را انتخاب نمایید؟

در میان تنوع بالای پارچه های موجود در بازار پارچه تترون می تواند مقصد اصلی و نهایی همه خریداران قرار بگیرد. اگر برای شما هم سوال است که چرا در بین این تنوع بالا پارچه تترون برای روتختی و ملحفه مناسب است؟ باید بگویم که این پارچه از برخی ظرافت های خاص برخوردار بوده که سبب محبوبیت آن در بین مراکز تولیدی می گردد.

از مهمترین دلایلی که سبب محبوب تر شدن پارچه تترون در بین مصرف کنندگان نامیده شده، می‌ توان به قیمت مقرون به صرفه این پارچه اشاره کرد که بدون تأثیر گیری از نوسانات موجود در بازار با قیمت درب کارخانه ارائه می گردد.

از پارچه تترون برای فضاهای مختلف جهت روتختی استفاده می کنند که انتخاب طرح و رنگ و همچنین نقش و نگار بر روی پارچه باید متناسب با محیط انتخاب شود. در ادامه به بررسی برخی از کاربردهای ملحفه می پردازیم:

پارچه پارچه تترون سهند عمده برای روتختی اتاق کودک

اگر از پارچه تترون برای دوخت روتختی اتاق کودک استفاده می کنید، باید توجه نمایید که این پارچه نرم و ضد حساسیت باشد و انتخاب طرح ها و نقش های زیبای کودکانه که آرامش هم ایجاد کند، از عوامل بسیار مهم و ضروری در انتخاب این پارچه است.

تترون سهند عرض سه متر
تترون سهند عرض سه متر

خرید عمده تترون سهند برای روتختی هتل

پارچه تترون برای روتختی هتل باید متناسب با سایر منسوجات دیگر هتل از لحاظ طرح و رنگ انتخاب شود، تا با هماهنگ بودن یک فضای زیبا و جذاب را به وجود بیاورد.  مسئله مهمتر داشتن دوام بالای پارچه بوده که مدنظر تمامی مدیران هتل است.

خرید عمده تترون سهند برای روتختی بیمارستان

به طور معمول از پارچه های تترون با رنگبندی سفید یا رنگ های بسیار روشن، جهت روتختی بیمارستان استفاده می‌ کنند که هیچگونه طرح و نقشی هم بر روی این پارچه ها وجود ندارد. از آنجا که در این مراکز نیاز است پارچه‌ ها مورد شستشو و ضدعفونی مرتب قرار بگیرند، رنگ سفید بهترین گزینه جهت استریل کردن محسوب می شود.

خرید عمده تترون سهند برای روتختی منازل

پارچه های تترون را برای منازل در طرح ها و نقش های مختلف یا به صورت ساده و تک رنگ تهیه می کنند که بسته به سلیقه افراد و همچنین تم رنگی منازل آنها دارد. به همین جهت کارخانجات در زمینه تولید این پارچه ها بسیار حساسیت داشته و پارچه های با طرح های خاص و ویژه مناسب برای همه طیف‌ ها و سلیقه ها ارائه می دهند.

با توجه به موارد استفاده و کاربردهای گسترده این پارچه، خرید عمده تترون سهند کاملاً توجیح پذیر است؛ چرا که این کارخانه در تنوع بالایی این منسوجات را تولید و به بازار ارائه می دهد.

اطلاعات لازم در مورد پارچه های تترون براق و ساده تترون سهند

حتماً در بازارهای عرضه و فروش پارچه های تترون براق و ساده را در کنار یکدیگر دیده اید و با کنار هم قرار گرفتن این دو پارچه به راحتی قابلیت تشخیص دارند.

اگر برای شما هم این سوال وجود دارد که چرا برخی از پارچه های تترون دارای سطحی براق است و برخی دیگر به صورت ساده و مات می باشند؟ در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این پارچه ها ارائه می دهیم.

معمولاً پارچه های تترون را که به صورت افقی و عمودی در کارخانه می بافند بر حسب تعداد بافت افقی و عمودی در هر اینچ مربع تعداد نخ های پارچه را نیز مشخص می کنند.

هر چقدر که تعداد نخ ‌های یکپارچه بیشتر باشد، دوام بالاتری دارد و پارچه هایی با حداقل ۲۰۰ نخ از دوام و طول عمر خوبی برخوردار بوده و در شرایط سخت هم می توان از آن استفاده کرد.

اما پارچه های دارای ۲۵۰ تا ۳۰۰ نخ در گروه پارچه های درجه یک قرار می گیرند و به راحتی می توان از آنها در هر شرایطی استفاده نمود.

به طور کلی پارچه هایی که بین ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ نخ را در هر اینچ مربع دارند، جزء پارچه های مرغوب و با کیفیت بالای موجود در بازار است که برای هر شرایطی و به خصوص ملحفه استفاده می کنند.

اما مسئله مهم دیگر وجود تترون های براق و ساده است که ممکن است خریدار را دچار سردرگمی کند که کدام نوع مناسب تر است؟ باید بگوییم که هر چقدر میزان استفاده از الیاف پلی استر بیشتر باشد، سطح پارچه براق تر بوده و هر چقدر که میزان الیاف پنبه بیشتر باشد، در نتیجه سطح پارچه مات می گردد.

پس به راحتی نمی ‌توان گفت که پارچه های مات بهتر است یا پارچه های براق؛ چرا که هر کدام از این پارچه ها در شرایط خاصی مورد توجه و استفاده بیشتر قرار می گیرند. پس متناسب با نوع نیاز و بازار هدف می توان از پارچه های تترون مات یا پارچه تترون براق استفاده نمود.

چرا خرید عمده پارچه تترون سهند؟

‏در میان پارچه های متنوعی که در بازار وجود دارد، پارچه تترون سهند جزء پرطرفدارترین پارچه ها قرار می گیرد و اغلب مراکز تولیدی ترجیح می دهند تا از این پارچه برای شروع تولیدات خود استفاده نمایند.

اگر برای شما هم این سوال وجود دارد که چرا خرید پارچه تترون سهند در بین سایر منسوجات دیگر از استقبال بیشتری برخوردار است؟ باید بگویم که این پارچه برخی مشخصات و ویژگی های خاص داشته که در بین سایر پارچه های دیگر بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

البته باید گفت که طی کردن مراحل تولید به صورت کاملا استاندارد، در کارخانه سبب به وجود آمدن این ویژگی ها در پارچه می گردد که در این بخش به بررسی برخی از دلایل استقبال از این پارچه می پردازیم:

شیوه رنگرزی تترون سهند

برای پارچه های تترون شیوه های رنگرزی متفاوتی وجود دارد که با توجه به بازار هدف از این روش ها استفاده می کنند. برای این پارچه ها از شیوه های رنگ ثابت به کار می برند، به همین جهت در روند شستشو رنگ این پارچه ها از بین نمی رود.

نوع رنگ تترون سهند

نوع مواد رنگی که در مسیر رنگرزی این پارچه ها استفاده می شود، از بهترین کیفیت موجود در بازار انتخاب می گردد که در حین استفاده به هیچ عنوان حساسیت برای افراد ایجاد نکند.

دستگاه های بافندگی تترون سهند

دستگاه های بافندگی که در خطوط تولید استفاده شده، از پیشرفته ترین دستگاه های به روز و به صورت تمام اتوماتیک است، تا کمترین میزان خطای انسانی در آنها به وجود بیاید.

نحوه بافت تترون سهند

نحوه بافت این پارچه به گونه ‌ای است که از تراکم بالایی برخوردار بوده؛ به همین سبب در حین استفاده سطح پارچه به هیچ عنوان پرز نمی شود.

نوع الیاف مصرفی تترون سهند

نوع الیاف مصرفی در این کارخانه، از الیاف پلی استر ویسکوز به همراه الیاف پنبه بوده که ترکیب این الیاف به میزان مشخص، منجر به تولید پارچه تترون مرغوب و با کیفیت بدون براقیت و بدن نمایی می گردد.

با وجود چنین ویژگی ‌هایی خرید عمده پارچه تترون سهند در دستور کار مراکز تولیدی قرار می گیرد، تا با کمک این پارچه ها جلوی ضررهای احتمالی را گرفته و محصولات آنها در بازار از استقبال خوبی برخوردار گردد.

مزیت خرید عمده تترون سهند

همانطور که گفتیم  پارچه تترون سهند جزء پارچه های باکیفیت بالا است که در شرایط مختلف می توان از آن استفاده کرد. به همین جهت در صدر لیست خرید مراکز تولیدی و مراکز عرضه و پخش عمده قرار می گیرد.

خرید عمده تترون سهند برای مراکز تولیدی مانند تولید کنندگان پیراهن مردانه، تولیدکنندگان لباس فرم مدارس، تولید کنندگان سرویس آشپزخانه، تولیدکنندگان مقنعه و موارد مختلف دیگر صورت می گیرد. با خرید عمده تا حد زیادی می توان قیمت مناسب تر را به دست آورد.

اما به طور کلی سفارش پارچه تترون به شکل عمده، مزیت های زیادی برای خریدار به دنبال دارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

  • در خریدهای عمده امکان دریافت تخفیف های بیشتر برای خریدار مهیا می گردد.
  • با خرید عمده یکبار هزینه حمل باربری داده و تا مدت های طولانی از پارچه های تهیه شده استفاده می کنند.
  • امکان انتخاب رنگ بندی های متعدد برای مراکز تولیدی فراهم می گردد.
  • امکان انتخاب عرض های مختلف متناسب با نوع محصولات به وجود می آید.

پس به طور کلی مهم‌ترین مزیتی که در این شیوه خرید ایجاد می گردد، کاهش قیمت پارچه به نسبت خریدهای جزئی است که تأثیر زیادی در هزینه های نهایی مراکز تولیدی می گذارد.

فروش پارچه تترون سهند عمده از درب کارخانه

یافتن مراکز فروشی که به شکل مستقیم پارچه ها را از درب کارخانه برای خریدار ارسال می کنند، سبب می شود تا به کیفیت بالا، اصل بودن پارچه و قیمت مناسب همزمان دست پیدا کنید.

این مجموعه یکی از معتبر ترین مراکز فروش پارچه تترون سهند عمده است که به دلیل داشتن ارتباط مستقیم با این کارخانه، تمامی پارچه های خریداری شده را از درب کارخانه برای مشتریان ارسال می کند. این شیوه خرید تأثیر زیادی در کاهش هزینه های حمل و نقل و انبارداری گذاشته و در نهایت قیمت پارچه هم مقرون به صرفه ارائه می گردد.

در صورت نیاز به خرید عمده تترون سهند، کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار کنید. چرا که در این مجموعه شرایط دسترسی به بهترین پارچه های موجود در بازار فراهم می آید و برای شما یک تجربه شگفت انگیز به وجود می آورد.یکی از پارچه های که در صنایع نساجی سهند استفاده می شود ،پارچه ترگال است که وزن بالاتری نسبت به پارچه تترون ،اگر مشتاقی بدونی پارچه ترگال چیه اینجا را کلیک کن

خرید پارچه تترون ارزان سهند
خرید پارچه تترون طاقه ای سهند
قیمت پارچه تترون گلدار سهند
قیمت یک توپ پارچه تترون سهند
قیمت پارچه تترون اعلا سهند
نمایندگی فروش پارچه تترون در تهران
قیمت پارچه تترون پیراهن مردانه سهند
قیمت پارچه تترون ژاپن سهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان