انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟

قیمت پارچه کجراه بروجرد قیمت پارچه کتان کج راه قیمت پارچه کجراه دیجی کالا خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه مشکی کرپ کجراه نی نی سایت

آیا می دانید که انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟ چگونه می توان بهترین قیمت عمده از پارچه کجراه را سفارش خرید بی واسطه داد؟

09130858100 و 09131130224 خرید انواع پارچه کجراه

انواع پارچه کجراه موجود در بازار

 • کجراه 300 گرم فلامنتی
 • کجراه 290 گرم
 • کجراه 240 گرم
 • کجراه چله فلامنتی
 • کتان کجراه پنبه ایی
 • کجراه شبه فاستونی
 • کجراه کش بیسکویتی

پارچه کجراه چیست؟

در پاسخ به سوال پارچه کجراه چیست؟ لازم است بگوییم که یکی از پرکاربردترین پارچه ها در صنعت نساجی می باشد و می توان آن را نیز به عنوان یکی از محبوب ترین پارچه ها در تولید انواع پوشاک و لباس کار به شمار آوریم. انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟ نیز می تواند سوالی باشد که اکثر تولیدی ها و افرادی که با این پارچه آشنا می شوند، از خود می پرسند.

این پارچه را عموما به عنوان یک پارچه مخصوص دوخت انواع لباس کار می شناسند زیرا دارای ویژگی ها و مشخصات بی شماری است که می توان با کمک آن، یک لباس کار در کیفیت فوق العاده بالا تولید نمود که فرد استفاده کننده از آن، نهایت استفاده را داشته باشد و بتواند به راحتی آن را بپوشد.

نکته مهم در آشنایی با انواع پارچه کجراه این است که بدانید چه گرماژی از پارچه کجراه نیاز شما است.

نساجی کاماش

اگر در ظاهر این پارچه دقت داشته باشید، می توانید خطوط بافت آن را به صورت مورب مشاهده کنید که دقیقا منشا نام گذاری آن را نیز متوجه خواهید شد. شاید به دلیل این که اکثرا آن را با عنوان لباس کار می شناسند، فکر کنید هیچ مصرف دیگری ندارد که باید بگوییم به این شکل نیست و می توان مصارف دیگری هم برای آن در نظر داشت.

انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟
انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟

انواع پارچه کجراه مشکی و رنگی

در رابطه با انواع پارچه کجراه لازم است بدانید که آن ها را بر اساس نوع الیافی که در آن ها به کار رفته است، مورد تقسیم بندی قرار می دهند و به سه دسته گوناگون که شامل موارد ذیل است، تقسیم می شوند:

 1. پارچه های کجراه فلامنت
 2. کجراه ویسکوز
 3. کجراه کتان

این سه گروه را می توانیم از پرکاربردترین پارچه های کجراه محسوب کنیم که روزانه شاهد این هستیم تا آن را در متراژهای انبوه تولید و به بازار عرضه نمایند. خالص ترین نوع کجراه که اکثرا به دنبال خرید آن هستند، کجراه کتان است که الیاف پنبه ای دارد و معمولا آن را با هیچ ماده اولیه دیگری ترکیب نمی کنند.

همین پارچه های کتان را هم در کارخانه های مختلف، به روش های گوناگونی تولید می کنند و ممکن است یک کارخانه ترجیح دهد تا درصد مشخصی ماده دیگری را با آن ترکیب نماید. در نهایت باید بدانید که قیمت فروش پارچه های کتان از دو نمونه دیگر آن ها بیشتر است و باید به این موارد در هنگام خرید توجه داشته باشید.

خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه مشکی
خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه مشکی

مشخصات انواع پارچه کجراه

دانستن مشخصات انواع پارچه کجراه اهمیت زیادی دارد زیرا با کمک آن اطلاعات می توانید به راحتی نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام کنید و هر آن چه که نیاز دارید را به این ترتیب، خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید. در مورد مشخصات ظاهری این پارچه کمی صحبت کردیم و بیان نمودیم که بافت ظاهری آن به صورت مورب می باشد و نام گذاری آن نیز به همین دلیل بوده است.

از دیگر مشخصات این پارچه می توانیم اعلام کنیم که:

 1. ثبات رنگ بالایی دارند.
 2. از نظر کیفیت استقامت بسیار خوبی دارا هستند.
 3. کشش و سایش آن ها نیز عالی می باشد و مشکلی از این نظر ندارند.
 4. رنگرزی آن ها نیز به گونه ای می باشد که می توان به راحتی آن ها را مورد شست و شو و حتی ضدعفونی قرار داد و مطمئن بود که هیچ گونه مشکلی برای آن ها به وجود نخواهد آمد.
 5. از دیگر مشخصات هم می توانیم به قیمت مناسب آن ها اشاره ای داشته باشیم که اهمیت زیادی دارد.

حال که با ویژگی های پارچه کجراه آشنا شدید، لازم است تا در مورد کاربردهای آن ها نیز بیشتر بدانید.

انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟

پاسخ سوال انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟ را می توانیم به این صورت بیان کنیم که انواع پارچه کجراه را در بخش پوشاک مخصوصا لباس های فرم به کار می برند و تمامی تولیدکنندگان را می توانید، مشاهده کنید که با انواع کیفیت و قیمت های این پارچه آشنا هستند.

از پارچه های کجراه به منظور تولید گزینه های ذیل نیز استفاده می نمایند:

 1. تولید انواع لباس های فرم مدارس
 2. لباس کار
 3. روپوش های پرستاری و پزشکی
 4. تولید انواع مانتو شلوارهای اداری
 5. منسوجات مخصوص بیمارستانی
 6. حتی در تولید شلوار کردی

بنابراین متوجه شدید که کاربردهای کجراه بسیار زیاد است و با استفاده از آن می توانید، پوشاک مختلفی را تولید کرده و به بازار عرضه نمایید و بفروشید. شاید برخی از تولیدی ها برای این پارچه، مصارف دیگری هم در نظر بگیرند اما بیشترین مصرفی که می توانیم برای این پارچه در نظر بگیریم، همین مواردی است که اذعان داشتیم.

در صورت تمایل می توانید، نوع مصرف خود را به کارشناسان فروش همین مجموعه اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنند و بتوانید بهترین نوع پارچه را که نیاز شما را رفع می کند، به شما معرفی کنند و آن ها را خریداری کنید.

 قیمت پارچه کجراه پارچه کجراه مناسب چه فصلی است پارچه نخی کجراه
قیمت پارچه کجراه پارچه کجراه مناسب چه فصلی است پارچه نخی کجراه

تفاوت پارچه ترگال و کجراه در چیست؟

 در مورد سوال انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟ توضیحاتی دادیم و متوجه شدید که کاربردهای این پارچه به چه صورتی است. حال شاید این سوال برای شما به وجود آید که تفاوت پارچه ترگال و کجراه در چیست؟ دانستن اطلاعات بیشتر در این رابطه می تواند به شما کمک کند تا خریدی بهتر و به صرفه تر برای خود به همراه داشته باشید.

مهم ترین تفاوتی که در ظاهر این دو نوع پارچه وجود دارد، این است که پارچه های کجراه دارای خطوطی مورب هستند در حالی که پارچه های ترگال کاملا ساده می باشند و اصلا نمی توانید خطوطی غیر صاف در آن ها مشاهده کنید. این شاخصه اصلی تفاوت میان این دو نوع پارچه است که باید به آن توجه داشته باشید.

هر دوی آن ها از یک سری ویژگی های مشخص و خاصی برخوردارند اما تفاوتی که می توانیم میان آن ها قائل شویم، در نوع گرماژ آن ها، رنگبندی که دارند، متراژ و عرضی است که برای این نوع پارچه ها در نظر می گیرند و می تواند عامل تفاوت آن ها با یکدیگر باشد.برای آشنایی بیشتر با پارچه ترگال اینجا را کلیک کنید.

برای خرید ارزان پارچه کجراه چه باید کرد؟

همانطور که می دانید، قیمت خرید و فروش پارچه های کجراه در شهرهای گوناگون یکسان نیست و باید بدانید که برای خرید ارزان پارچه کجراه چه باید کرد؟ بدون شک لازم است تا برای خرید ارزان پارچه های مورد نیاز خود، به کارخانه های تولید کننده آن مراجعه کنید و هر آن چه نیاز دارید را به صورت مستقیم خریداری کنید.

هرچه خرید شما عمده تر باشد و آن را به شکل عدلی انجام دهید، همچنین تمامی خریدهایی که دارید را از کارخانه ثبت کنید، قیمت نهایی برای شما بسیار ارزان تر خواهد بود تا این که بخواهید، پارچه های مورد نیاز خود را از واسطه تهیه کنید. با این اوصاف می توانیم ارتباط شما با کارخانه و نساجی را به عنوان یک برد بزرگ محسوب داریم.

هرچه شما واسطه ها و دلالان را از این میان کنار بزنید و ارتباط مستقیم تری با نساجی بگیرید، راحت تر می توانید خریدهای خود را انجام دهید و صرفه اقتصادی بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت. پس به این مورد توجه کافی داشته باشید تا راحت تر بتوانید با بودجه ای که دارید، خریدهای خود را انجام دهید.

عوامل موثر در قیمت پارچه ترگال کجراه

از مهم ترین عوامل موثر در قیمت پارچه ترگال کجراه می توان به گرماژ پارچه اشاره کرد که در واقع همان میزان تراکم الیاف و یا کیفیت پارچه است. دقت کنید که معمولا خرید و فروش پارچه ها به صورت عدلی و طاقه ای انجام می شود و هر طاقه از یک متراژ مشخصی برخوردار است و عرض آن ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.

بنابراین لازم است تا قبل از ثبت سفارشات خود، ابتدا مشخص کنید که چه متراژی از این پارچه را نیاز دارید و باید گرماژ آن نیز به چه صورتی باشد تا بر اساس آن، قیمت مشخصی را دریافت نمایید. مورد دیگر نیز تغییر رنگ پارچه ها است که می تواند هر رنگی دارای یک قیمت مشخص باشد و بایستی به این مورد هم توجه کنید زیرا شاید عامل مهمی محسوب نشود اما در قیمت ها تاثیرگذار است.

همچنین عوامل دیگری همچون روش خرید شما و این که چه برندی به تولید آن پارچه مشغول بوده است، می تواند موجب شود تا قیمت ها تغییراتی داشته باشند و این شما هستید که باید این موارد را بررسی نمایید و با توجه به تمامی موارد گفته شده و بودجه در نظر گرفته خود، خریدهای خود را ثبت نمایید.

قیمت پارچه کجراه مشکی

در رابطه با قیمت پارچه های کجراه با شما مواردی را بیان نمودیم، حال باید بدانید که قیمت پارچه کجراه مشکی به چه صورت است. در واقع شاید برای شما این سوال مطرح شود که مگر رنگ پارچه در این حد می تواند سبب تغییرات قیمتی شود که در مورد آن سوال شده است.

همانطور که پیشتر بیان نمودیم، رنگ پارچه می تواند عاملی در تعیین قیمت محسوب شود، به این صورت که برخی از رنگ ها هستند، بالاترین میزان تقاضا را در بازار خرید و فروش پارچه دارند، پس این پارچه ها قیمت متعادل تری و کمتری نسبت به رنگ هایی دارند که کمتر مورد خرید و فروش قرار می گیرد و بیشتر به صورت سفارشی تولید می شوند.

در عین حال لازم است اعلام کنیم که پارچه هایی که از رنگ های روشن تری برخوردارند، قیمت کمتری دارند نسبت به رنگ های تیره زیرا خود رنگ ها و مواد اولیه آن ها، تفاوت های قیمتی دارند و به این ترتیب، باید بدانید که کجراه مشکی قیمت بیشتری نسبت به رنگ سفید آن دارد و جهت اطلاع دقیق از قیمت آن، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید تا قیمت های به روز و دقیقی را به شما اعلام کنند.

بهترین روش خرید پارچه کجراه ارزان

برای این که بتوان روشی را به عنوان بهترین روش خرید پارچه کجراه ارزان معرفی نماییم، لازم است تا به بررسی دقیق روش حضوری و اینترنتی بپردازیم و تمامی جوانب و معایب و مزایای هریک را مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید روشی را به عنوان بهترین روش بشناسید و با استفاده از آن، تمامی سفارشات خویش را ثبت نمایید.

در حال حاضر، بیشترین روشی که افراد زیادی نسبت به خرید از طریق آن اقدام می کنند، روش آنلاین و غیرحضوری است و می توانید با استفاده از آن، تمامی آنچه که نیاز دارید را سفارش دهید و هیچ گونه محدودیتی از هیچ نظر برای شما وجود ندارد. با توجه به نظرات مشتریان و بررسی آن ها، به این نتیجه رسیدیم که همگی از روش سفارش آنلاین راضی هستند و تمایل دارند تا تمامی خریدهای خود را نیز به همین طریق به ثبت برسانند.

شاید برخی از افراد هنوز تمایلی به سفارش اینترنتی نداشته باشند که به هرحال با توجه به شرایط بازار، ممکن است مجبور باشند از این روش بهره مند شوند و سپس متوجه مزایای بی شمار آن و دردسرهای کمتری که دارد، می شوند و این روش را به عنوان بهترین روش انتخاب خواهند کرد.

خرید اینترنتی پارچه کجراه

انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟ و خرید اینترنتی پارچه کجراه به چه صورتی انجام می شود؟ پاسخ سوال اول را در طول متن چندین بار به روش های گوناگون به شما اعلام نمودیم و می توانید از آن ها نیز در تولید انواع لباس های فرم و کار، همچنین روپوش های پزشکی استفاده کنید.

با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که پارچه فوق دارد، مصارف گوناگونی هم می توان برای آن ها در نظر گرفت که اهمیت زیادی دارا می باشد و باید در مورد تمامی آن ها اطلاعاتی داشته باشید تا خریدی بهتر برای خود رقم بزنید. در مورد خرید اینترنتی نیز باید بدانید که از طریق سایت های اینترنتی امکان ثبت سفارش برای شما وجود دارد و این روش می تواند مزایای بسیاری را برایتان به همراه داشته باشد.

در روش فوق، هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان برای ثبت سفارشات خویش ندارید و می توانید در هر زمان و مکانی که قصد سفارش دارید، نسبت به این کار اقدام کنید. همینطور لازم است بدانید که در تمامی هزینه های جانبی خرید حضوری هم صرفه جویی می شود و دیگر هزینه ای بابت رفت و آمد و یا دیگر موارد نخواهید داشت که به نوعی صرفه جویی و پس انداز محسوب می شود.

عکس پارچه انواع کتان کج راه
انواع پارچه کجراه مانتویی
قیمت انواع پارچه کتان کجراه
قیمت انواع پارچه کرپ کج راه
انواع پارچه کجراه ضخیم
انواع پارچه کتان کجراه چروک میشود
کرپ کجراه فدک
قیمت پارچه کجراه دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان