اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

انواع پارچه کجراه :کتان-ویسکوز -فلامنت

انواع پارچه کجراه یا کج را : راهنمای خرید

 • فاستونی کجراه ویسکوز
 • ترگال کجراه پلی استر
 • کجراه فلامنت بر عکس
 • کجراه کش لاکرا
 • لی کج راه تمام پنبه
 • کتان کج راه پنبه

پارچه های کجراه بر اساس نوع نخ استفاده شده در پارچه تقسیم بندی می شوند ،درصد پنبه و ویسکوز روی قیمت پارچه تاثیر مستقیم می گزارد.علاوت بر جنس پارچه های کتان کجراه ،ترگال کجراه و جین کجراه ،گرماژ پارچه می تواند روی قیمت موثر باشد.

انواع پارچه ترگال کجراه ویسکوز فلامنت

 • کجراه فرم مدارس 300 گرم
 • کجراه لباس کار 240 الی 300 گرم
 • کجراه مانتویی 300 گرم
 • کجراه اسکراب پزشکی 290 گرم
 • کجراه کلاه 280 گرم
 • کجراه شلوار 420 گرم
 • کجراه کت و شلوار 390 گرم
 • پارچه کتان کج راه شلوار کارگو 500 گرم

انواع پارچه کجراه موجود در بازار اصفهان

 • کجراه 300 گرم فلامنتی
 • کجراه 290 گرم
 • کجراه 240 گرم
 • کجراه چله فلامنتی
 • کتان کجراه پنبه ایی
 • کجراه شبه فاستونی
 • کجراه کش بیسکویتی
 • کتان کجراه پنبه
 • جین کجراه

پارچه ترگال کجراه فلامنت چیست؟

پارچه ترگال کجراه فلامنت با وزن 260 الی 300 گرم تولید و با جت و ترموزول تحت فشار و حرارت رنگ می شود و 5 الی 12 بار بعد از رنگرزی شسته و تکمیل می شود.

نکته مهم در آشنایی با انواع پارچه کجراه این است که بدانید چه گرماژی از پارچه کجراه نیاز شما است.

نساجی کاماش

اگر در ظاهر این پارچه دقت داشته باشید، می توانید خطوط بافت آن را به صورت مورب مشاهده کنید که دقیقا منشا نام گذاری آن را نیز متوجه خواهید شد. شاید به دلیل این که اکثرا آن را با عنوان لباس کار می شناسند، فکر کنید هیچ مصرف دیگری ندارد که باید بگوییم به این شکل نیست و می توان مصارف دیگری هم برای آن در نظر داشت.

انواع پارچه کجراه مشکی و رنگی ساده ویسکوز فلامنت

در رابطه با انواع پارچه کجراه لازم است بدانید که آن ها را بر اساس نوع الیافی که در آن ها به کار رفته است، مورد تقسیم بندی قرار می دهند و به سه دسته گوناگون که شامل موارد ذیل است، تقسیم می شوند:

 1. پارچه های کجراه فلامنت
 2. کجراه ویسکوز فدک
 3. کجراه کتان کش
 4. کتان کجراه لاکرا کش
 5. جین کجراه پایا جبن
 6. فاستونی کجراه

قیمت پارچه کجراه مشکی بستگی به جنس پارچه دارد، پارچه کجراه مشکی برای ماه محرم و از پارچه کرپ مازراتی کجراه مشکی برای شلوار استفاده می شود.

پارچه کجراه مانتو : فرم مدارس – اسکراب پزشکی


پارچه کجراه ویسکوز اسکراب پزشکی با وزن 300 گرم برای مانتوهای مزونی، فرم‌های اداری و فرم‌های مدارس به دلایل زیر انتخاب می‌شود:

 1. ضخامت مناسب: ترگال کجراه فدک با وزن 300 گرم، این پارچه فلامنت کجراه مشکی دارای ضخامت مناسبی است که به لباس احساس کیفیت و وزن مناسب را می‌دهد.
 2. نرمی و لطافت: ویسکوز یک الیاف نرم و لطیف است که به پارچه آن احساس نرمی و لطافت می‌دهد، که مهم است برای راحتی و راحتی در استفاده روزانه.
 3. تنفس‌پذیری: ویسکوز به عنوان یک الیاف تنفس‌پذیر، اجازه می‌دهد تا هوا از داخل به خوبی عبور کند، که در ارتباط با لباس‌هایی که برای فصول مختلف سال مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار حیاتی است.
 4. پرداخت و ماندگاری رنگ: فاستونی کجراه ویسکوز به خوبی رنگ‌پذیری می‌شود و پس از شست‌وشو رنگش به خوبی حفظ می‌شود. این ویژگی مهم است برای لباس‌هایی که برای استفاده طولانی مدت طراحی می‌شوند.
 5. مقاومت مناسب: پارچه کجراه ویسکوز با وزن 300 گرم دارای مقاومت مناسبی است که مناسب برای استفاده روزانه و مداوم است.
 6. پذیرش طرح و الگو: این نوع پارچه به خوبی طرح و الگو را می‌پذیرد که به طراحان مد رویه‌های مختلف و خلاقیت در طراحی‌ها را می‌دهد.

پارچه کتان کجراه فرم مدارس چروک میشود؟

با توجه به این ویژگی‌ها، پارچه کتان کجراه ویسکوز چاپ نگارین اصفهان یا حیدر اصفهان با وزن 390 گرم به‌طور کلی یک انتخاب عالی برای مانتوهای مزونی، فرم‌های اداری و فرم‌های مدارس محسوب می‌شود.

این سه گروه را می توانیم از پرکاربردترین پارچه کتان کج راه محسوب کنیم که روزانه شاهد این هستیم تا آن را در متراژهای انبوه تولید و به بازار عرضه نمایند. خالص ترین نوع کجراه که اکثرا به دنبال خرید آن هستند، کجراه کتان است که الیاف پنبه ای دارد و معمولا آن را با هیچ ماده اولیه دیگری ترکیب نمی کنند.

قیمت پارچه کتان کجراه : کش لاکرا سابله

قیمت پارچه کتان کجراه از متری 175000 تومان الی 24000 تومان در بازار موچود است ،انواع پارچه کتان کجراه عبارت اند از :

 • سابله کش
 • میله ای
 • بیسکویتی
 • بزیاق
 • کتان کجراه زارا

همین پارچه کتان کجراه پاییزه را هم در کارخانه های مختلف، به روش های گوناگونی تولید می کنند و ممکن است یک کارخانه ترجیح دهد تا درصد مشخصی ماده دیگری را با آن ترکیب نماید. در نهایت باید بدانید که قیمت فروش پارچه های کتان از دو نمونه دیگر آن ها بیشتر است و باید به این موارد در هنگام خرید توجه داشته باشید.

مشخصات انواع پارچه کجراه کشی درجه یک اعلا

دانستن مشخصات انواع پارچه کجراه بروجرد اهمیت زیادی دارد زیرا با کمک آن اطلاعات می توانید به راحتی نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام کنید و هر آن چه که نیاز دارید را به این ترتیب، خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید. در مورد مشخصات ظاهری این پارچه کمی صحبت کردیم و بیان نمودیم که بافت ظاهری آن به صورت مورب می باشد و نام گذاری آن نیز به همین دلیل بوده است.

از دیگر مشخصات این پارچه کرپ کجراه می توانیم اعلام کنیم که:

 1. ثبات رنگ بالایی دارند.
 2. از نظر کیفیت استقامت بسیار خوبی دارا هستند.
 3. کشش و سایش آن ها نیز عالی می باشد و مشکلی از این نظر ندارند.
 4. رنگرزی آن ها نیز به گونه ای می باشد که می توان به راحتی آن ها را مورد شست و شو و حتی ضدعفونی قرار داد و مطمئن بود که هیچ گونه مشکلی برای آن ها به وجود نخواهد آمد.
 5. از دیگر مشخصات هم می توانیم به قیمت مناسب آن ها اشاره ای داشته باشیم که اهمیت زیادی دارد.

حال که با ویژگی های پارچه کجراه آشنا شدید، لازم است تا در مورد کاربردهای آن ها نیز بیشتر بدانید.

انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟

پاسخ سوال انواع پارچه کجراه شبه فاستون زرین فاستون و زر بافت در چه مواردی کاربرد دارند؟ را می توانیم به این صورت بیان کنیم که انواع پارچه کجراه را در بخش پوشاک مخصوصا لباس های فرم به کار می برند و تمامی تولیدکنندگان را می توانید، مشاهده کنید که با انواع کیفیت و قیمت های این پارچه آشنا هستند.

از پارچه های کجراه به منظور تولید گزینه های ذیل نیز استفاده می نمایند:

 1. تولید انواع لباس های فرم مدارس
 2. لباس کار
 3. روپوش های پرستاری و پزشکی
 4. تولید انواع مانتو شلوارهای اداری
 5. منسوجات مخصوص بیمارستانی
 6. حتی در تولید شلوار کردی
 7. کلاه نظامی
 8. سرویس آشپزخانه
 9. لمینت کردن برای عروسک سازی
 10. البسه نظامی
 11. کفش های پارچه ای
 12. پارچه کجراه مانتویی

بنابراین متوجه شدید که کاربردهای کجراه بسیار زیاد است و با استفاده از آن می توانید، پوشاک مختلفی را تولید کرده و به بازار عرضه نمایید و بفروشید. شاید برخی از تولیدی ها برای این پارچه کجراه مانتویی، مصارف دیگری هم در نظر بگیرند اما بیشترین مصرفی که می توانیم برای این پارچه در نظر بگیریم، همین مواردی است که اذعان داشتیم.

در صورت تمایل می توانید، نوع مصرف خود را به کارشناسان فروش همین مجموعه اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنند و بتوانید بهترین نوع پارچه را که نیاز شما را رفع می کند، به شما معرفی کنند و آن ها را خریداری کنید.

 قیمت پارچه کجراه پارچه کجراه مناسب چه فصلی است پارچه نخی کجراه
قیمت پارچه کجراه پارچه کجراه مناسب چه فصلی است پارچه نخی کجراه

تفاوت پارچه ترگال و کجراه در چیست؟

 در مورد سوال انواع پارچه کجراه در چه مواردی کاربرد دارند؟ توضیحاتی دادیم و متوجه شدید که کاربردهای این پارچه به چه صورتی است. حال شاید این سوال برای شما به وجود آید که تفاوت پارچه ترگال و کجراه در چیست؟ دانستن اطلاعات بیشتر در این رابطه می تواند به شما کمک کند تا خریدی بهتر و به صرفه تر برای خود به همراه داشته باشید.

مهم ترین تفاوتی که در ظاهر این دو نوع پارچه وجود دارد، این است که پارچه های کجراه دارای خطوطی مورب هستند در حالی که پارچه های ترگال کاملا ساده می باشند و اصلا نمی توانید خطوطی غیر صاف در آن ها مشاهده کنید. این شاخصه اصلی تفاوت میان این دو نوع پارچه است که باید به آن توجه داشته باشید.

هر دوی آن ها از یک سری ویژگی های مشخص و خاصی برخوردارند اما تفاوتی که می توانیم میان آن ها قائل شویم، در نوع گرماژ آن ها، رنگبندی که دارند، متراژ و عرضی است که برای این نوع پارچه ها در نظر می گیرند و می تواند عامل تفاوت آن ها با یکدیگر باشد.برای آشنایی بیشتر با پارچه ترگال اینجا را کلیک کنید.

برای خرید ارزان پارچه کجراه چه باید کرد؟

همانطور که می دانید، قیمت خرید و فروش پارچه های کجراه در شهرهای گوناگون یکسان نیست و باید بدانید که برای خرید ارزان پارچه کجراه چه باید کرد؟ بدون شک لازم است تا برای خرید ارزان پارچه های مورد نیاز خود، به کارخانه های تولید کننده آن مراجعه کنید و هر آن چه نیاز دارید را به صورت مستقیم خریداری کنید.

هرچه خرید شما عمده تر باشد و آن را به شکل عدلی انجام دهید، همچنین تمامی خریدهایی که دارید را از کارخانه ثبت کنید، قیمت نهایی برای شما بسیار ارزان تر خواهد بود تا این که بخواهید، پارچه های مورد نیاز خود را از واسطه تهیه کنید. با این اوصاف می توانیم ارتباط شما با کارخانه و نساجی را به عنوان یک برد بزرگ محسوب داریم.

هرچه شما واسطه ها و دلالان را از این میان کنار بزنید و ارتباط مستقیم تری با نساجی بگیرید، راحت تر می توانید خریدهای خود را انجام دهید و صرفه اقتصادی بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت. پس به این مورد توجه کافی داشته باشید تا راحت تر بتوانید با بودجه ای که دارید، خریدهای خود را انجام دهید.

عوامل موثر در قیمت پارچه ترگال کجراه چیست؟

از مهم ترین عوامل موثر در قیمت پارچه ترگال کجراه می توان به گرماژ پارچه اشاره کرد که در واقع همان میزان تراکم الیاف و یا کیفیت پارچه است. دقت کنید که معمولا خرید و فروش پارچه ها به صورت عدلی و طاقه ای انجام می شود و هر طاقه از یک متراژ مشخصی برخوردار است و عرض آن ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.

بنابراین لازم است تا قبل از ثبت سفارشات خود، ابتدا مشخص کنید که چه متراژی از این پارچه را نیاز دارید و باید گرماژ آن نیز به چه صورتی باشد تا بر اساس آن، قیمت مشخصی را دریافت نمایید. مورد دیگر نیز تغییر رنگ پارچه ها است که می تواند هر رنگی دارای یک قیمت مشخص باشد و بایستی به این مورد هم توجه کنید زیرا شاید عامل مهمی محسوب نشود اما در قیمت ها تاثیرگذار است.

همچنین عوامل دیگری همچون روش خرید شما و این که چه برندی به تولید آن پارچه مشغول بوده است، می تواند موجب شود تا قیمت ها تغییراتی داشته باشند و این شما هستید که باید این موارد را بررسی نمایید و با توجه به تمامی موارد گفته شده و بودجه در نظر گرفته خود، خریدهای خود را ثبت نمایید.

قیمت پارچه کجراه مشکی نساجی بافتین اصفهان

در رابطه با قیمت پارچه های کجراه با شما مواردی را بیان نمودیم، حال باید بدانید که قیمت پارچه کجراه مشکی به چه صورت است. در واقع شاید برای شما این سوال مطرح شود که مگر رنگ پارچه در این حد می تواند سبب تغییرات قیمتی شود که در مورد آن سوال شده است.

همانطور که پیشتر بیان نمودیم، رنگ پارچه می تواند عاملی در تعیین قیمت محسوب شود، به این صورت که برخی از رنگ ها هستند، بالاترین میزان تقاضا را در بازار خرید و فروش پارچه دارند، پس این پارچه ها قیمت متعادل تری و کمتری نسبت به رنگ هایی دارند که کمتر مورد خرید و فروش قرار می گیرد و بیشتر به صورت سفارشی تولید می شوند.

در عین حال لازم است اعلام کنیم که پارچه های کجراه برزنت که از رنگ های روشن تری برخوردارند، قیمت کمتری دارند نسبت به رنگ های تیره زیرا خود رنگ ها و مواد اولیه آن ها، تفاوت های قیمتی دارند و به این ترتیب، باید بدانید که کجراه مشکی فلامنت قیمت بیشتری نسبت به رنگ سفید آن دارد و جهت اطلاع دقیق از قیمت آن، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید تا قیمت های به روز و دقیقی را به شما اعلام کنند.

بهترین روش خرید پارچه کجراه ارزان از کارخانه

برای این که بتوان روشی را به عنوان بهترین روش خرید پارچه کجراه ارزان برزنت معرفی نماییم، لازم است تا به بررسی دقیق روش حضوری و اینترنتی بپردازیم و تمامی جوانب و معایب و مزایای هریک را مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید روشی را به عنوان بهترین روش بشناسید و با استفاده از آن، تمامی سفارشات خویش را ثبت نمایید.سایت میلاد ارشدی ،نساجی بروجرد ،نساجی فدک ،نساجی زرین پود ،نیک بافت ؛بافتین ؛نساجی کاماش و شرکت تک از معتبر ترین ها هستند.

خرید اینترنتی پارچه کجراه لباس مدرسه ای 1403

انواع پارچه ترگال کجراه نخی فدک در چه مواردی کاربرد دارند؟ و خرید اینترنتی پارچه کتان کجراه به چه صورتی انجام می شود؟ پاسخ سوال اول را در طول متن چندین بار به روش های گوناگون به شما اعلام نمودیم و می توانید از آن ها نیز در تولید انواع لباس های فرم و کار، همچنین روپوش های پزشکی استفاده کنید.

با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که پارچه کتان ترگال فوق دارد، مصارف گوناگونی هم می توان برای آن ها در نظر گرفت که اهمیت زیادی دارا می باشد و باید در مورد تمامی آن ها اطلاعاتی داشته باشید تا خریدی بهتر برای خود رقم بزنید. در مورد خرید اینترنتی نیز باید بدانید که از طریق سایت های اینترنتی امکان ثبت سفارش برای شما وجود دارد و این روش می تواند مزایای بسیاری را برایتان به همراه داشته باشد.

در روش فوق، هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان برای ثبت سفارشات خویش ندارید و می توانید در هر زمان و مکانی که قصد سفارش دارید، نسبت به این کار اقدام کنید. همینطور لازم است بدانید که در تمامی هزینه های جانبی خرید حضوری هم صرفه جویی می شود و دیگر هزینه ای بابت رفت و آمد و یا دیگر موارد نخواهید داشت که به نوعی صرفه جویی و پس انداز محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان