اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه ترگال در کرمان| بهترین روش سفارش عمده

پارچه‌ها یکی از ملزوماتی هستند که نقش مهمی در زندگی دارند و استفاده از آن‌ها نه تنها در تولید پوشاک مرسوم است بلکه، برای تولید تجهیزات دیگر نیز کاربردی و مفید هستند.

خوشبختانه صنعت نساجی از آغاز فعالیت تاکنون پیشرفت‌های زیادی داشته و امروزه شاهد تنوع بالایی از پارچه‌ها هستیم و برای هر هدفی می‌توان پارچه مناسب آن را تهیه کرد تا پارچه کارایی مطلوبی را ارائه دهد.

پارچه ترگال نیز یکی از بهترین تولیدات صنعت نساجی بوده که در موارد زیادی از این پارچه استفاده می‌شود و به دلیل زیبایی و کارایی بالا، مورد توجه صنایع مختلفی قرار گرفته است.

پارچه ترگال در بین مردم و صنایع مختلف سراسر کشور از جمله کرمان محبوب بوده و افراد زیادی در زمینه خرید و فروش این پارچه در کرمان فعالیت دارند که در این مقاله ما قصد داریم تا درمورد این پارچه و همچنین خرید پارچه ترگال در کرمان اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

آشنایی با پارچه ترگال، مزایا و کاربرد‌های آن

پارچه ترگال یکی از پارچه‌ها محسوب می‌شود  که از ترکیب الیاف ویسکوز و پنبه و فلامنت تولید شده که جنس بسیار باکیفیت و مقاومی دارد و به همین دلیل مورد محبوبیت زیادی قرار گرفته است.

بافت این پارچه به دو صورت ساده و کجراه تولید می‌شود که هر کدام از این دو نوع، تنوع رنگی بالایی داشته و موارد استفاده و کاربرد‌های متفاوتی باهم دارند.پارچه ترگال در رشت و در کرمان بیشترین فروش را در ایران دارند ،پارچه ترگال تک ،فدک ،بافتین و گلد بافت و کاماش بیشترین محبوبیت را دارند.

رنگرزی پارچه ترگال نیز به دو صورت ری‌اکتیو و مستقیم صورت می‌گیرد که پارچه‌های ترگالی که به روش ری‌اکتیو رنگرزی شده باشند از کیفیت و ثبات رنگ بالاتری نیز برخوردار هستند.

همه پارچه‌های ترگال دارای عرض ۱۵۰ سانتی متری و گرماژ ۲۴۰ بوده که باتوجه به کاربرد‌و نوع استفاده، گرماژ آن‌ها نیز تغییر می‌کند.

این پارچه در ضخامت‌های مختلفی تولید شده و مناسب با نوع استفاده و ضخامت پارچه، امکان استفاده از آن برای فصول مختلف وجود دارد و در برخی موارد از پشم و الیاف دیگر برای ضخیم سازی پارچه استفاده می‌شود.

مزایای پارچه ترگال: استفاده از این پارچه مزایای زیادی دارد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند‌از؛ ثبات رنگی مناسب، کاربرد‌ و مصارف متعدد، تنوع رنگی، دوام و ماندگاری بالا، قیمت مناسب و اقتصادی، قابلیت چاپ، عدم تل شدن، امکان اتوکشی و غیره از مهم‌ترین مزیت‌‌های پارچه ترگال هستند که این موارد درصورتی در پارچه ترگال وجود خواهند داشت که پارچه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

کاربرد‌های پارچه ترگال: از پارچه ترگال برای دوخت مانتو و شلوار اداری استفاده زیادی می‌شود و همچنین این پارچه بهترین گزینه برای فرم مدارس محسوب شده زیرا، فرم مدارس به شستشوی مکرر نیاز دارد و باید از پارچه‌ای استفاده شود که ثبات رنگ داشته باشد که پارچه ترگال همه این ویژگی‌ها را داراست. همچنین پارچه‌های ترگال  به دلیل کیفیت بالا برای تولید لباس کار نیز کاربردی و مفید هستند. کاربرد مهم دیگر پارچه ترگال استفاده برای دوخت مصارف بیمارستانی مانند فرم بیمارستان و ملحفه‌های بیمارستانی است. از این پارچه برای تولید ماسک نیز استفاده زیادی می‌شود.

راهنمای انتخاب بهترین پارچه ترگال در کرمان

همانطور که ذکر شد پارچه ترگال مزایا و کاربرد‌های متعددی دارد اما، این موارد در صورتی تحقق خواهد یافت که پارچه ترگال از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا کارایی مطلوبی را نیز ارائه دهد. بنابراین لازم است تا با ویژگی‌های بهترین پارچه ترگال آشنایی داشت تا در هنگام خرید بتوان پارچه ترگال باکیفیتی را خریداری نمود.

پارچه ترگال باکیفیت باید از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه و الیاف تولید شود و در تولید آن از دستگاه‌های بروز استفاده شود تا بافت پارچه به خوبی صورت گیرد و پارچه بعداز مدت زیادی استفاده کیفیت اولیه خود را از دست ندهد. همچنین رنگرزی پارچه ترگال باید به صورت اصولی و دقیق انجام شود و کیفیت بالایی داشته باشند تا رنگ پارچه با شستشوی مکرر و اتوکشی از بین نرود.

یکی از بهترین روش‌هایی که بدون داشتن هیچ دانشی از پارچه ترگال می‌توان باکیفیت‌ترین آن را خریداری کرد، خرید از تولیدکنندگان و برند‌های معتبر است زیرا، این تولیدکنندگان با تولید پارچه‌های باکیفیت اعتبار و شهرت یافته‌اند و تولید پارچه بی‌کیفیت اعتبار آن‌ها را زیر سؤال خواهد برد و همه پارچه‌های آن‌ها کیفیت بالایی دارند بنابراین، بکارگیری این ترفند برای خریدی مطمئن پیشنهاد می‌شود.

قیمت پارچه ترگال در کرمان

تولیدکنندگانی که در سراسر کشور در حال تولید پارچه ترگال هستند، قیمت گذاری پارچه ترگال را بر اساس فاکتور‌های مشخصی انجام می‌دهند که به صورت کلی قیمت فروش پارچه را به صورت متری و طاقه‌ای لحاظ می‌کنند اما قیمت نهایی خرید پارچه با توجه به عوامل تأثیرگذار دیگری نیز تعیین می‌شود.

  بنابراین قیمت خرید پارچه ترگال در کرمان نیز مانند فاکتور‌های قیمت‌گذاری همه تولیدکنندگان سراسر کشور مشخص شده که برخی از مهم‌ترین آن‌ها را در زیر بیان می‌کنیم.

• کیفیت پارچه یکی از اساسی‌ترین مواردی محسوب می‌شود که تأثیر زیادی بر قیمت پارچه ترگال دارد.

• بدون شک متراژ پارچه نیز از اصلی‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت پارچه ترگال بوده و هرچه متراژ بیش‌تری پارچه خریداری شود قیمت آن نیز بالا‌تر می‌رود.

• نوع پارچه ترگال یعنی ساده و یا کجراه بودن و همچنین رنگرزی پارچه یعنی ری اکتیو یا مستقیم بودن نیز سبب تعیین قیمت نهایی پارچه می‌شوند.

• عوامل دیگری مانند رنگ پارچه و گرماژ آن نیز بر قیمت پارچه ترگال تأثیرگذار هستند.

• برند پارچه ترگال عامل دیگر تعیین قیمت آن محسوب می‌شود.

• علاوه‌بر موارد ذکر شده قیمت خرید پارچه به صورت عمده و یا جزئی و همچنین به صورت مستقیم و یا از واسطه‌ها نیز باهم متفاوت است.

بهترین روش خرید پارچه ترگال در کرمان با قیمتی عالی

باتوجه به مطالب ذکر شده قیمت خرید پارچه ترگال در کرمان و هر منطقه دیگری به صورت مستقیم و یا از واسطه‌ها، باهم تفاوت دارد که قطعاً با حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم هزینه خرید پارچه به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

بنابراین خرید پارچه ترگال از تولیدکننده اصلی بهترین روش خرید این پارچه است اما به دلیل این که امکان خرید حضوری از تولیدکنندگان وجود ندارد و فروش آن‌ها به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد باید خرید خود را از تولیدکنندگان معتبری که ضمانت کیفیت دارند انجام داد.

برای اطمینان خاطر بیش‌تر می‌توان ابتدا سوابق تولیدکننده و میزان اعتبار آن را بررسی نمود و همچنین از آن‌ها نمونه کار دریافت کرد و سپس پارچه ترگال را به صورت اینترنتی و غیر حضوری خریداری کرد. این روش خرید علاوه‌بر قیمت مناسب، باعث صرفه‌جویی در زمان نیز می‌شود و خریدی راحت و بدون دردسر است.

برای خرید پارچه ترگال در کرمان به صورت مستقیم می‌توان از طریق شماره تماس و یا سایت با مشاوران فروش تماس گرفته و بعد از مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات مناسب، پارچه ترگال باکیفیت را با قیمتی استثنایی خریداری کرد.

نتیجه‌گیری

پارچه ترگال یکی از تولیدات صنعت نساجی است که به دلیل کیفیت و کارایی بالا و همچنین قیمت مناسب، طرفداران زیادی را پیدا کرده و جایگاه ویژه‌ای دارد‌. این پارچه در بین سراسر کشور شهرت و متقاضیان زیادی داشته که در این مقاله روش خرید پارچه ترگال در کرمان که قیمت مناسبی داشته باشد را ب شما عزیزان معرفی کردیم.

خرید پارچه ترگال در کرمان

قیمت پارچه ترگال در کرمان

کارخانه پارچه ترگال در کرمان

پارچه ترگال تک در کرمان

پارچه ترگال کجراه فدک در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان