اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه ترگال مستقیم از درب کارخانه + ارزانترین قیمت

خرید پارچه ترگال ساده فرم مدارس و ترگال کجراه لباس کار به دلیل داشتن خصوصیات خاص در حجم های عمده صورت می گیرد. جهت دسترسی به ارزان ترین قیمت پارچه ترگال، انتخاب مراکز فروش اینترنتی پارچه ترگال بهترین راه حل پیشنهادی است؛ چرا که به شکل مستقیم از کارخانجات این پارچه ها را تهیه می کنید.

پارچه ترگال از نوع پارچه های تخت بافت تار و پودی بوده که با داشتن بافت ساده مربعی از پارچه های مورد استفاده قرار می گیرد که در کارخانجات به سادگی تولید می شود. اما در فرایند تولید پارچه ترگال از نخ های با کیفیت بالا در تار و پود به کار می برند، به همین جهت استحکام این پارچه در برابر کشش و سایش بالا است.

خرید پارچه ترگال مدارسی
خرید پارچه ترگال مدارسی فدک

شیوه رنگرزی خاص پارچه ترگال موجب شده تا در شرایط سخت بتوان بدون از دست رفتن کیفیت از این پارچه ها استفاده نمود. در حال حاضر با راه اندازی مراکز فروش اینترنتی پارچه ترگال امکان ثبت سفارش از اقصی نقاط کشور فراهم می آید. به همین سبب به راحتی می توان از این پارچه ها استفاده کرد.

در هنگام خرید پارچه ترگال توجه کردن به میزان استفاده از الیاف پلی استر و پنبه در روند تولید اهمیت زیادی پیدا می‌ کند. چرا که کم و زیاد شدن ترکیب این الیاف می تواند بر ویژگی پارچه تأثیر مستقیم بگذارد.

پارچه ترگال کجراه و ساده درجه یک چیست؟

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه ترگال از انواع پر مصرف پارچه در بازار است که در شرایط مختلف و صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت در حال حاضر کارخانجات نساجی متعددی در حوزه تولید این پارچه فعالیت می کنند، تا بتوانند نیاز بازار را به طور کامل تأمین کرده و واردات این پارچه را تا حد زیادی کاهش دهند.

اگر به تازگی وارد دنیای پارچه‌ ها شده اید، ممکن است در بازارهای عرضه و فروش به وفور نام پارچه ترگال را بشنوید و این سوال برایتان به وجود بیاید که پارچه ترگال چیست؟

خرید پارچه ترگال درجه یک تک
خرید پارچه ترگال درجه یک تک

برای دادن یک پاسخ مناسب به این سوال ذهنی خریداران باید بگویم که پارچه ترگال یکی از پارچه های مرغوب و با کیفیت است. به دلیل داشتن بافت مربعی و کجراه استحکام بسیار بالایی دارد. با استفاده از الیاف نخ پلی استر، ویسکوز و همچنین فیلامنت این پارچه ها را تولید می کنند.

قبل از خرید پارچه ترگال بهتر است بدانید که این قیمت پارچه ترگال بر اساس رنگ و گرماژ مشخص می شود،بنابراین سعی کنید قبل از خرید از فروشنده گرماژ یا وزن پارچه را سوال کنید.

kamash.ir مشاوره رایگان در خرید پارچه

با استفاده استاندارد از الیاف پنبه، پلی استر و فیلامنت به میزان مشخص که توسط مهندسین در کارخانجات تعیین می گردد. پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا تولید می شود که در شرایط کنونی می توان از نمونه مناسب استفاده کرد. به همین سبب از این نوع پارچه در شرایط سخت کارگاهی و محیط های با حرارت بالا تا لباس های کارگری ساده استفاده می شود.

پارچه ترگال از لحاظ نحوه بافت به دو گروه کلی تقسیم بندی می شود که شناخت این دو گروه موجب می شود تا در هنگام انتخاب و خرید عمده بتوانید تصمیمات بهتری را اتخاذ کنید. در ادامه به بررسی هر کدام از این دو نوع پارچه می پردازیم:

پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال مدارسی

از درهم تنیده شدن نخ های تار و پود با بافتی بسیار ساده و مربعی پارچه ترگال ساده تولید می گردد. برخی که در روند تولید این پارچه مورد استفاده است، از جنس پلی استر ویسکوز بوده و شماره آن نخ سی دولا است. این نمره نخ را بیشتر برای تار پارچه استفاده می کنند و برای پود از نخ های فیلامنتی به کار می برند.

خرید پارچه ترگال گل پود بروجرد
خرید پارچه ترگال گل پود بروجرد

به طور معمول پارچه ترگال ساده با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می شود که به دلیل داشتن بافت مربعی ساده و وزن این پارچه به نسبت نوع کجراه سبک تر است. وزن پارچه ترگال ساده در حالت استاندارد حدود ۲۴۰ گرم است، یعنی در هر یک متر مربع وزن این پارچه ۲۴۰ گرم بوده و به طور معمول حدود ۲۵ درصد الیاف ویسکوز پنبه و حدود ۷۵ درصد الیاف پلی استر استفاده می شود.

پارچه ترگال درجه یک و پارچه ترگال کجراه

پارچه ترگال کجراه را به صورت میله ای و مورب در کارخانه تولید می ‌کنند و مهمترین تفاوت بین پارچه ترگال ساده و کجراه همین نوع بافت میله ای آن است که سبب ضخیم تر شدن پارچه های کجراه می گردد.

برای بافت این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز به همراه الیاف فیلامنت و الیاف ویسکوز پنبه استفاده می شود. این پارچه را با گرماژی بین ۲۸۰ گرم تا ۲۹۰ گرم تولید می کنند و به طور معمول عرض این پارچه ها حدود ۱۵۰ سانتی متر کامل است. با توجه به میزان استفاده از الیاف پنبه، فیلامنت و پلی استر در روند تولید این پارچه ها به چندین دسته و گروه طبقه بندی می شوند که برای هر نوع مصارفی می توان از نوع مناسب پارچه کجراه استفاده نمود.

خرید پارچه ترگال ساده زرین پود
خرید پارچه ترگال ساده زرین پود

تولید پارچه ترگال درجه یک مانتویی با کیفیت مناسب

در حال حاضر کارخانجات زیادی (تک ،فدک ،بافتین ،ترگال ثامن ،گلد بافت ،کاماش ،گلپود ) در صنعت نساجی فعالیت می کنند که به دلیل وجود بازار پررقابت سعی در ارائه محصولات مرغوب و با کیفیت بالا دارند. یکی از پارچه های مهمی که در این کارخانجات تولید شده، پارچه ترگال در تنوع بالا است که تا حد زیادی توانسته است نیاز بازار داخل کشور را تأمین کند.

به طور کلی پارچه های ترگال در کارخانجات مختلف با عرض ۱۵۰ سانتیمتر و گرماژ از ۲۴۰ گرم تا ۲۹۰ گرم تولید می ‌شود. به همین جهت به راحتی برای هر بخش می توان از پارچه ترگال با ضخامت مناسب استفاده کرد.

معمولاً کارخانجات نساجی برای ارائه منسوجات مرغوب و با کیفیت به بازار می کنند، تا برخی از ویژگی ها را در تولیدات خود رعایت کنند. در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم:

استفاده کردن از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا از مهمترین ویژگی هایی است که کارخانجات معتبر به آن توجه ویژه ای می کنند. زیرا با استفاده از مواد مرغوب امکان تولید پارچه درجه یک هم به وجود می آید.

فروش اینترنتی پارچه ترگال مهنام گلد بافت
فروش اینترنتی پارچه ترگال مهنام گلد بافت

استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های به روز و ارتقاء سایر دستگاه ها مطابق استانداردهای بین المللی موجب می ‌شود، تا پارچه های با تراکم بافت خوب و بدون هیچ عیب و ایرادی تولید گردد.

بکارگیری مهندسین حرفه ای و متخصص در حوزه ترکیب الیاف و همچنین نحوه تولید پارچه ها سبب شده تا پارچه های کاملاً استاندارد و مطابق سفارش بازار تولید گردد.

بازرسی دوره ای دستگاه ها و خطوط تولید پارچه، از مرحله ریسندگی تا مرحله بافندگی و رنگرزی موجب می ‌شود، تا در لحظه بروز کوچکترین مشکل به سرعت رفع شده و در کیفیت بافت پارچه تأثیر نگذارد.

وجود آزمایشگاه کنترل کیفیت در محیط کارخانه سبب شده تا در تمام خطوط تولید پارچه ها مورد آزمایش قرار گرفته و پس از تأیید کیفیت به مرحله بعد انتقال پیدا کند.

پس از پایان مراحل تولید و رنگرزی با استفاده از دستگاه های طاقه پیچی استاندارد، پارچه ها را برای ارائه به بازار آماده کرده و در بسته بندی های با کیفیت بالا و مقاوم قرار می دهند، تا در حین جابجایی و حمل و نقل آسیب به پارچه وارد نگردد.

فروش عمده پارچه ترگال
فروش عمده پارچه ترگال

ویژگی های پارچه ترگال درجه یک مدارسی روپوش فرم

با توجه به تنوع بالای منسوجات موجود در بازار پارچه ترگال یکی از پارچه های پرطرفدار است که در طرح ها و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً پارچه های ترگال به دلیل داشتن استحکام بالا در بخش های مختلف صنعت به عنوان لباس کار مورد استفاده است.

اما این پارچه های ترگال هم برخی از آنها به نسبت سایر تولیدات دیگر مرغوب تر بوده و امکان استفاده از آنها در شرایط سخت فراهم می گردد. نیاز است که با بررسی ویژگی های پارچه ترگال درجه یک در برخی از موارد حتما این پارچه ها تهیه شوند.

روش های زیادی وجود دارد که می ‌توان کیفیت پارچه های موجود در بازار را تشخیص داده و بهترین ها را انتخاب کرد. اما این روش ها نیاز به تخصص و مهارت داشته و همه افراد که به تازگی وارد دنیای پارچه شده اند، نمی توانند به درستی این تفاوت‌ ها را مشخص کنند.

معمولاً کیفیت پارچه ها با توجه به نوع کیفیت الیاف مورد استفاده در روند تولید، شیوه رنگرزی، کیفیت دستگاه های بافته شده، تبحر مهندسین متخصص و بسیاری از موارد دیگر مشخص می گردد. همچنین استفاده کردن از رنگ های باکیفیت و مرغوب تأثیر زیادی در تولید پارچه های با ثبات رنگی دارد.

اگر در کارخانجات نساجی تمامی موارد گفته شده رعایت گردد، در نتیجه پارچه ترگال درجه یک تولید می ‌شود که به‌ راحتی از آن در شرایط سخت و محیط های خاص استفاده می ‌کنند. در این بخش به برخی از ویژگی های ظاهری پارچه ترگال مرغوب می پردازیم:

تراکم بافت بالا پارچه ترگال درجه یک

تراکم بافت از مهمترین ویژگی ‌های یک پارچه است که باید به آن توجه ویژه ای کرد. چرا که در بعضی از موارد استفاده، نیاز است که حتماً پارچه از تراکم بافت بالایی برخوردار باشد، تا بتواند از جان افراد در برابر خطرات احتمالی محافظت کند.

ضخامت و گرماژ استاندارد پارچه ترگال درجه یک

پارچه های ترگال در یک بازه خاصی از لحاظ وزن قرار می گیرند، هر مجموعه بنابر شرایط و نیاز خود اقدام به خرید پارچه ترگال می کند.

ثبات رنگی بالا پارچه ترگال درجه یک

این پارچه ها در برابر شستشوی مداوم و مواجهه با آب ژاول و وایتکس ثبات رنگی خود را حفظ کرده و به هیچ عنوان کیفیت رنگ و کیفیت الیاف از بین نمی رود.

مقاومت در برابر چروک پذیری پارچه ترگال درجه یک

مقاومت بالا در برابر چروک پذیری یکی از ویژگی‌ های خاص این پارچه است که مورد توجه اغلب گروه های شغلی قرار می گیرد. زیرا البسه تولید شده از این پارچه ها قرار است مدت زمان زیادی بر تن افراد باشد و مقاومت در برابر چروک سبب به وجود آوردن ظاهری مرتب برای همه افراد می شود.

معرفی انواع کاربردهای پارچه ترگال درجه یک ویسکز فلامنت

می دانیم که پارچه ترگال جزء پارچه های مرغوب موجود در بازار است که در دو نوع ساده و کجراه تولید می ‌شود. معمولاً پارچه ترگال ساده با داشتن بافت مربعی مقاومت خوبی دارد. اما پارچه ترگال کجراه به دلیل داشتن بافت میله‌ ای ضخامت و استقامت بالاتری داشته و به همین جهت موارد کاربرد آن گسترده تر است.

به طور معمول به دلیل استفاده از الیاف پنبه در روند تولید این پارچه ها، از آنها برای دوخت انواع پوشاک در شرایط گوناگون استفاده می ‌کنند. به طور کلی از پارچه ‌های کجراه به دلیل داشتن استقامت بیشتر برای دوخت لباس کار در شرایط سخت استفاده می نمایند.

انواع پارچه های ترگال بسته به میزان استفاده از الیاف پنبه و پلی استر در روند تولید آنها قابلیت کاربرد در محیط های بسیار گرم و پر حرارت را دارند. به همین سبب به راحتی می توان برای هر گروه شغلی از نوع مناسب پارچه ترگال به کار برد.

در این مطلب به معرفی کامل انواع کاربردهای پارچه ترگال در بازار می پردازیم:

خرید پارچه ترگال لباس کار رنگ ثابت 240 گرم

لباس کار معمولاً وظیفه حفظ کارگران در محیط های پرخطر را به عهده می گیرد. بهتر است که از پارچه های مقاوم با وزن سبک تولید گردد تا کارگران بهترین عکس العمل ها را در مواقع بروز خطرات احتمالی از خود نشان بدهند. اما لباس کار در چندین دسته و گروه قرار می ‌گیرد که از هر کدام از پارچه های ترگال می توان برای هر شرایطی استفاده کرد. یکی از مهمترین این شرایط به کار بردن پارچه ترگال کجراه با درصد پنبه بالا در پالایشگاه ها و مراکز نفتی است.  همچنین از این نوع پارچه برای دوخت لباس کارگران و افراد جوشکار نیز استفاده می کنند.

خرید پارچه ترگال برای مراکز بیمارستانی |اسکراب پزشکی

با بررسی دقیق و کامل مراکز بیمارستانی در می یابیم که در بخش ‌های مختلف آن می توان از پارچه ترگال استفاده نمود. از دوخت لباس بیمار گرفته تا لباس پزشکان و گان و شان جراحی و سایر موارد دیگر، این پارچه کاربرد دارد. البته کارخانجات هم تمرکز ویژه ‌ای بر روند تولید پارچه های مناسب برای این محیط گذاشته اند.

خرید پارچه ترگال مدارسی | شلوار | روپوش

در تمامی مقاطع تحصیلی لازم است که دانش آموزان از لباس های یکدست استفاده کنند، تا ضمن ایجاد نظم و هماهنگی، خانواده ها دغدغه تهیه لباس های مختلف را نداشته باشند. اما برای هر گروه از این دانش آموزان از پارچه های ترگال ساده گرفته، تا پارچه های ترگال کجراه را استفاده می کنند. معمولاً برای مقطع ابتدایی جهت دوخت روپوش و شلوار از ترگال های ساده و در مقاطع بالاتر جهت دوخت شلوارهای پسرانه و روپوش و شلوار برای دختران از ترگال کجراه به کار می برند. مهمترین دلیلی که از پارچه ترگال مدارسی برای دوخت این البسه استفاده می شود، داشتن ویژگی ضد چروک پذیری، ثبات رنگی و مقاومت بالا است. چرا که این البسه لازم است در طول هفته چندین بار شسته شود، پس حفظ کیفیت در طول یک سال تحصیلی از مهمترین مواردی است که مد نظر کارگاه های تولید قرار می گیرد.

خرید پارچه ترگال اعلا فرم و اسکراب و لباس اداری

از پارچه های ترگال مرغوب و با کیفیت بالاتر برای دوخت انواع کت و شلوارهای اداری جهت آقایان و مانتو شلوارهای اداری جهت کارمندان خانم استفاده می کنند. این پارچه به دلیل ایستایی مناسب بر روی بدن و داشتن ضخامت و کیفیت خوب جزء ابتدایی ترین منسوجات در لیست خرید مراکز تولیدی جهت دوخت لباس اداری قرار می گیرد. معمولاً این پارچه را برای چنین کاربردهایی در چهار رنگ اصلی مشکی، سورمه ای، طوسی و قهوه ای تولید می کنند. به همین جهت این رنگ ها به وفور در بازار ارائه می گردد.

خرید پارچه های ترگال بیمارستانی و موارد استفاده از آن

پارچه های ترگال در صنایع مختلف کاربرد دارند، صنعت پزشکی یکی از مهم‌ترین صنایعی است که از پارچه ترگال استفاده می کند. به همین جهت کارخانجات تولید پارچه ترگال تمرکز ویژه ‌ای بر روی این پارچه ها گذاشته و توانسته اند نیاز تمامی بخش ‌های این صنعت را به طور کامل برطرف کنند.

داشتن ویژگی های منحصر به فرد در پارچه های ترگال، سبب شده تا به عنوان منسوجات بیمارستانی قابل شستشو برای استفاده چندین باره مورد توجه قرار بگیرند. شناخت کاربردهای مختلف پارچه های ترگال سبب می شود تا در هنگام انتخاب و خرید این پارچه ها برای مراکز تولیدی، بتوانید انتخاب های مناسب تری را انجام دهید.

در این بخش به معرفی مهم ترین دلیل خرید پارچه ترگال بیمارستانی و کاربردهای آن در صنعت پزشکی می پردازیم:

دوخت روپوش پزشکی با پارچه ترگال کجراه سفید

معمولاً پزشکان در محیط بیمارستان و درمانگاه ها از یک روپوش کاملاً سفید استفاده می کنند. بهترین پارچه ای که برای دوخت این روپوش مورد استفاده است، پارچه ترگال کجراه می باشد. چرا که به دلیل داشتن مقاومت سایشی و کششی خوب و همچنین ضد لک بودن به عنوان بهترین پارچه در این حوزه شناخته می شود.

دوخت روپوش پرستاران یا اسکراب پارچه ترگال درجه یک

گروهی از پرستاران در محیط های بیمارستانی از روپوش های سفید استفاده می کنند و گروهی دیگر هم با توجه به حوزه فعالیت، از روپوش هایی با رنگ های سورمه ای و رنگ های دیگر استفاده می نمایند. برای همه این گروه ها استفاده کردن از پارچه های ترگال در رنگبندی، مناسب است. زیرا به دلیل داشتن کیفیت بالا، ضد لک بودن و قابلیت شست و شو بدون آسیب به الیاف و رنگ بندی از بهترین گزینه هایی است که برای این منظور می ‌توان استفاده نمود.

دوخت لباس بیماران با پارچه ترگال صورتی و ترگال آبی و ترگال سفید

بیمارانی که قرار است برای طولانی مدت در محیط بیمارستان باشند، نیاز به لباس های مرغوب و باکیفیت بالا دارند، تا احساس بهتری داشته باشند. پارچه ترگال جزء مهمترین پارچه های پرکاربرد است که در این شرایط به نسبت پارچه های اسپان باند و فلامنت مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا این پارچه کیفیت خوبی داشته و پس از هر بار شستشو امکان ضدعفونی و استریل کامل توسط دستگاه اتوکلاو را دارد.

ملحفه بیمارستان با پارچه ترگال درجه یک سفید

در اغلب بیمارستان ها و به خصوص در بیمارستان های خصوصی از پارچه ترگال سفید، برای ملحفه بیمارستانی و روتختی و روبالشی استفاده می شود. استفاده کردن از رنگ سفید به دلیل قابلیت شستشوی کامل و ضدعفونی صورت می گیرد. چرا که پس از هر بار شستشو نیاز به استفاده از مواد سفید کننده و دستگاه اتوکلاو است، تا از سرایت بیماری به افراد دیگر جلوگیری شود.

گان و شان جراحی با پارچه ترگال درجه یک

در اتاق های عمل، لباس های مختلفی برای پزشکان، دستیاران آنها و حتی بیمار استفاده می شود که گاهی اوقات برای دوخت این لباس ها از پارچه های ترگال رنگ سبز استفاده می کنند. معمولاً در کارخانجات پارچه های ترگال با رنگ سبز را با روش حمام دوخم آماده سازی می نمایند. این پارچه در برابر آبژاول مقاومت بالایی داشته و قابلیت چندین بار شستشو و استفاده مجدد را دارند و تا پایان دوره استفاده کیفیت خود را از دست نمی دهند.

مفهوم ضد آب ژاول بودن پارچه ترگال بیمارستانی چیست؟

در محیط بیمارستان ها انواع میکروب و آلودگی وجود دارد و البته وجود خون و بزاق و موارد مختلف دیگر موجب می‌ شود تا پارچه ها و منسوجات مختلف بیشتر از سایر مکان ها دچار آلودگی گردند. شستشوی مرتب انواع منسوجات پرکاربرد در محیط بیمارستان ها یک راه حل کلی برای از بین بردن آلودگی ها است.

اما بسیاری از آلودگی ها در این فضاها به راحتی از بین می رود، به همین جهت نیاز است که منسوجات مختلف را با استفاده از آب ژاول مورد شستشو قرار بدهند. سپس از دستگاه اتوکلاو برای استریل کامل آن به کار ببرند. پس باید حتماً از پارچه های مقاوم در چنین شرایطی استفاده شود که پارچه های ترگال بهترین گزینه به شمار می آیند.

مفهوم ضد آبژاول بودن پارچه ترگال بیمارستانی چیست؟ اگر این سوال برای شما هم وجود دارد بهتر است بدانید که در کارخانجات تولید پارچه های ترگال در بخش رنگرزی، مراحل خاصی طی می شود تا این پارچه ها در برابر وایتکس و آب ژاول مقاومت بالایی پیدا کرده و به هیچ عنوان کیفیت رنگ خود را از دست نمی دهند.

در واقع پس از طی کردن مرحله ریسندگی و بافندگی در کارخانه، پارچه های خام بدون رنگ را به سالن های رنگرزی انتقال می دهند. در این مرحله توسط شیوه های مختلفی پارچه مورد رنگرزی قرار می گیرد. پارچه هایی که قرار است در اتاق های عمل مورد استفاده باشند، از شیوه حمام دو خم برای رنگرزی آنها استفاده می کنند.

به غیر از شیوه رنگرزی، در مرحله رنگرزی از برخی مواد تثبیت کننده به کار می برند، تا رنگ بتوانند در تمام الیاف نخ نفوذ کرده و به هیچ عنوان از بین نمی رود. این ویژگی منحصر به فرد سبب شده تا پارچه های ترگال موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی در حوزه های مختلف و به خصوص در حوزه بیمارستان داشته باشد.

مزایای فروش اینترنتی پارچه ترگال درجه یک فرم مدارس

به دلیل افزایش زیاد مشغله ها و همچنین گسترش فضای آنلاین در بین همه مردم خرید و فروش اینترنتی افزایش زیادی پیدا کرده است. به همین جهت کارخانجات تولید کننده نیز سعی کرده‌ اند با راه اندازی فروش اینترنتی پارچه ترگال بتوانند منسوجات خود را به اقصی نقاط کشور ارسال کنند.

این فضا موجب شده تا خریداران از دورترین نقاط کشور از کارخانجات برند و مطرح تولید کننده پارچه به شکل مستقیم پارچه مورد نظر خود را تهیه نمایند. در چنین شرایطی دسترسی به قیمت ارزان تر هم برای خریداران مهیا می گردد.

استفاده کردن از فروش اینترنتی پارچه ترگال و راه اندازی سایت های معتبر برای مراکز فروش و کارخانجات تولید کننده هم مزیت های زیادی به دنبال دارد که در صورت شناخت این مزایا، تمامی کارخانجات فعال در این حوزه سعی می ‌کنند تا با راه اندازی سایت های معتبر، از این مزیت ها بهره ببرند.

در این بخش به بررسی مزایای فروش اینترنتی پارچه های ترگال برای تولید کنندگان و مراکز پخش عمده اشاره می کنیم:

 • در این شیوه فروش دیگر نیاز به اجاره انبار و ذخیره کردن پارچه ها برای دسترسی سریع مشتری نیست؛ بلکه در صورت سفارش مشتری پارچه مدنظر را می توان از درب کارخانه به آدرس مشتری ارسال کرد.
 • کم کردن مراحل حمل و نقل و جابجایی پارچه ها تأثیر زیادی در کاهش هزینه های جانبی دارد که البته این کاهش هزینه سود قابل ملاحظه‌ای برای خریدار به وجود می آورد.
 • امکان آشنایی مصرف‌کنندگان در دورترین نقاط کشور با تولیدات کارخانجات متعدد، یکی دیگر از مزیت های این نوع فروش است که کارخانجات می توانند بدون صرف هزینه های زیاد، برای بازاریابی، منسوجات خود را ارائه کنند.

اما این روش فروش برای خریداران هم مزایای زیادی به دنبال دارد که آشنایی با این مزیت ها همه خریداران را در اقصی نقاط کشور ترغیب می کند تا به جای رفتن به بازارهای حضوری از این شیوه جهت تأمین نیاز خود استفاده کنند:

 • دسترسی به تنوع بالای پارچه های تولید شده از لحاظ رنگبندی، گرماژ و وزن بدون طی کردن مسیرهای طولانی
 • امکان ثبت سفارش پارچه در هر ساعت از شبانه روز بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • امکان صرفه جویی قابل ملاحظه ‌ای در هزینه های رفت و آمد
 • امکان ارسال پارچه خریداری شده در کمترین روز کاری
 • ارسال پارچه ها در بهترین شرایط بسته بندی با کیفیت خوب
 • ارائه مشاوره به صورت کاملا رایگان از طریق پشتیبانی وب سایت یا تلفن

تمام مواردی که در اینجا ذکر شد در هنگام خرید پارچه ترگال به صورت غیرحضوری و آنلاین برای خریداران به وجود می ‌آید. اما همه این مزیت ها با انتخاب یک سایت معتبر امکان پذیر است که حتما در انتخاب این مراکز توجه بیشتری داشته باشید.

خرید پارچه ترگال ارزان درجه یک چگونه است؟

مراکز تولید البسه لباس کار، لباس فرم مدارس، لباس فرم ادارات و بسیاری از مراکز دیگر از پارچه ترگال به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند. به همین جهت نیاز است که حتما این پارچه با قیمت ارزان تهیه شود، تا در هزینه های نهایی آنها صرفه‌جویی شده و امکان ارائه منسوجات تولیدی به بازار با قیمت ارزان تر مهیا گردد.

در هنگام خرید پارچه ترگال ارزان که در کنار آن کیفیت بالای پارچه هم مد نظر است، باید به برخی از نکات مهم توجه نمود. از مهمترین نکات می توان به حذف کامل واسطه ها و ارتباط برقرار کردن با تولیدکنندگان و مراکز پخش عمده به شکل مستقیم اشاره کرد.

راه حل های زیادی وجود دارد که امکان خرید ارزان این پارچه ها را مهیا می ‌کند؛ اما شناخت بهترین آنها موجب می شود تا در هنگام خرید، ریسک کمتری را متحمل شده و با اطمینان بیشتر دست به تهیه پارچه بزنید.

در این بخش به بررسی بهترین راه حل هایی که شرایط تهیه پارچه ترگال ارزان با کیفیت مناسب را به وجود می آورد، می پردازیم:

کارخانجات تولید کننده پارچه ترگال مدارسی درجه یک

کارخانجات تولید کننده پارچه ترگال بهترین راه حل برای خرید عمده محسوب می ‌شود؛ اما مراجعه به درب کارخانجات برای همه افراد امکان پذیر نیست.

نمایندگی های معتبر پارچه ترگال مدارسی

نمایندگی های معتبر که در شهرهای مختلف انواع پارچه ترگال را ارائه می دهند، یک راه حل مناسب و کاربردی برای خریداران عمده به شمار می ‌آید.

سایت های فروش خرید پارچه ترگال

سایت های فروش آنلاین از بهترین راه حل هایی است که می توان به همه خریداران در اقصی نقاط کشور پیشنهاد کرد. چرا که بدون طی کردن مسیرهای طولانی شرایط خرید مناسب و مقرون به صرفه را به دست می آورند.

بررسی لیست قیمت پارچه ترگال و خرید پارچه ترگال

پارچه های ترگال جز پارچه های بسیار مرغوب و درجه یک موجود در بازار است که در تنوع بالایی از لحاظ ترکیب الیاف و وزن و رنگ بندی تولید می شود همین تنوع بالا سبب شده تا بازده های قیمت ارائه این پارچه در بازار بسیار متنوع گردد

خریداران عمده که کوچکترین تفاوت قیمت برای آنها اهمیت زیادی دارند در هنگام تهیه پارچه ها در بازار دچار سردرگمی شده و نمی توانند به درستی تشخیص دهند که کدام پارچه بهتر است

عوامل زیادی وجود دارد که در هنگام بررسی لیست قیمت پارچه ترگال در بازار با آن مواجه می شوید شناخته برخی از این عوامل کمک می‌کند تا زمان انتخاب های بهتر در هنگام خرید پارچه تلگران هزینه مقرون به صرفه را نیز پرداخت کنید

در این بخش به بررسی کلی لیست قیمت پارچه ترگال می ‌پردازیم:

 • میزان استفاده از الیاف پنبه، پلی استر و الیاف فیلامنت در روند تولید پارچه ها
 • قیمت مواد اولیه و الیاف مورد استفاده در روند تولید در بازار
 • نوع رنگ بندی پارچه های ترگال و مدت زمان مورد نیاز برای دست پیدا کردن به رنگ های مختلف
 • گرماژ پارچه های ترگال و وزن پارچه در متر مربع
 • ساده یا کجراه بودن پارچه ترگال
 • نوسانات موجود در بازار و تغییرات نرخ ارز و دلار
 • میزان استقبال از پارچه های ترگال در بازار به نسبت میزان تولید و ارائه آن

فروش عمده و خرید پارچه ترگال با قیمت درب کارخانه

دسترسی به قیمت درب کارخانه از جمله مهم ترین مواردی است که تمامی خریداران عمده به آن توجه می کنند. زیرا کمترین تفاوت در هزینه های خرید، تأثیر مستقیم بر هزینه های نهایی کارگاه های تولیدی می گذارد.

پیدا کردن یک مرکز فروش عمده پارچه ترگال که با قیمت درب کارخانه این منسوجات را ارائه دهد. جزء مهمترین اولویت ‌های خریداران عمده قرار می گیرد. زیرا با مراجعه به این مراکز دست آنها برای انتخاب انواع پارچه کاملاً باز بوده و امکان انتخاب پارچه مناسب، راحت تر می گردد.

این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش پارچه ترگال بوده که به شکل عمده محصولات خود را به مصرف کنندگان نهایی ارائه می کند. در واقع به عنوان یک پل ارتباطی قوی عمل کرده و با برقراری روابط تجاری گسترده و کارخانجات تولید کننده برند، توانسته منسوجاتی با کیفیت بالا را به دست مصرف کننده نهایی برساند.

از مهم‌ترین ویژگی ‌های این مرکز می ‌توان به امکان فروش اینترنتی پارچه ترگال، حضور کارشناسان متبحر در مجموعه و ارائه تنوع بالای پارچه اشاره کرد. هر کدام از این آیتم‌ ها در مراکز فروش تأثیر بیشتری در بالاتر رفتن کیفیت خرید می گذارد.

در هنگام خرید پارچه ترگال به این نکته توجه داشته باشید که باید متناسب با بازار هدف خود این پارچه را انتخاب کنید، تا بتوانید بهترین بازخورد و نتیجه را دریافت نمایید. پس با خیال راحت با بخش فروش این مجموعه ارتباط گرفته تا پس از دریافت اطلاعات کامل بتوانید بهترین نوع پارچه را ثبت سفارش کنید.

خرید پارچه ترگال اسکراب پزشکی بروجرد
قیمت پارچه ترگال مدارسی در اهواز
خرید پارچه ترگال درجه یک از کارخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان