خرید پارچه ترگال لباس کار | کیفیت درجه یک

خرید پارچه ترگال لباس کار | کیفیت درجه یک

پارچه ترگال لباس کار با رنگ مستقیم و رنگ ری اکتیو تولید می شود ، پارچه ترگال لباس کار رنگ مستقیم رنگش می رود و ورزنش 235 گرم است و پارچه ترگال لباس کار رنگ ری اکتیو وزنش ثابت و وزنش 240 گرم است.عرض هر دو 150 سانتیمتر است.

همه ما می‌دانیم که لباس یکی از اساسی‌ترین نیاز‌های روزانه ما است و جنس آن باید مناسب با شرایط باشد و برای هر موقعیت و مکانی باید لباسی با جنس مناسب بپوشیم. یکی از موقعیت‌هایی که برای لباس آن باید از جنس مناسبی استفاده شود، هنگام کار است که پارچه‌های استفاده شده برای لباس کار نیز ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی دارند. بنابراین پارچه‌ها در جنس تنوع زیادی داشته که هر کدام متناسب با استفاده خاصی تولید می‌شود.معایب پارچه ترگال بدون کش بودن این پارچه است که راه حل خرید پارچه هامر یا تنسل کش کرشمه و برند کمند است.

خصوصیات پارچه ترگال : لباس کار

ازاین‌رو در کارخانه‌های پارچه بافی پارچه‌هایی که برای لباس کار تولید می‌شوند انواع مختلفی دارند که یکی از بهترین پارچه‌های مخصوص لباس کار، پارچه لباس کار از جنس ترگال است. باتوجه به کاربرد‌های متعدد پارچه ترگال لباس کار، مجموعه‌ها و افراد  زیادی وجود دارند که به دنبال روش و اطلاعات مناسبی درموردخرید پارچه ترگال لباس کار هستند که ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا در مورد خرید پارچه ترگال لباس کار باکیفیت اطلاعت مناسبی را در اختیار خریداران عزیز قرار دهیم. 

پارچه ترگال پاسارگاد
پارچه ترگال پاسارگاد

معرفی پارچه ترگال لباس کار و ویژگی‌های آن 

هنگام کار باید از لباسی استفاده شود که راحت بوده و به انجام بهتر کار‌ها کمک کند که کارخانجات نساجی برای تأمین کردن این نیاز پارچه‌هایی با جنس‌های متفاوت تولید می‌کنند. بنابراین، پارچه‌های تولید شده مناسب لباس کار انواع مختلفی دارند که یکی از باکیفیت‌ترین آن‌ها که محبوبیت زیادی دارد پارچه ترگال بوده که استفاده از این پارچه برای دوخت لباس کار مرسوم‌‌تر از سایر جنس‌ها است.

پارچه ترگال لباس کار از الیاف‌های گوناگونی مانند؛ فلامنت، ویسکوز، پنبه و غیره تولید شده که هرکدام از این الیاف مناسب با نوع فعالیت و شغل انتخاب می‌شود زیرا، جنس لباس بر راحتی و ایمنی کار تأثیر مستقیم دارد، همچنین این پارچه در ضخامت و تراکم متغیر و متناسب با نوع شغل تولید می‌شوند.

پارچه ترگال کیفیت بسیار عالی برای تولید لباس کار دارد و به دلیل اینکه در مشاغل مختلف فعالیت‌های گوناگونی صورت می‌گیرد این پارچه دوام بالایی داشته و در برابر آسیب‌های محیط کار مقاومت مناسبی دارد که داشتن این ویژگی دلیل اصلی انتخاب این پارچه برای انواع لباس کار است. 

این پارچه به دلیل کیفیت عالی بعد از شستشو با انواع شوینده‌ها و شستن مکرر رنگ خود را از دست نمی‌دهد و ثبات رنگ یکی از مشخصه‌های اصلی آن بوده که با خرید لباس کاری که با از جنس ترگال باشد تا مدت زمان زیادی به لباس کار جدید بی‌نیاز خواهید شد‌. 

 علاوه‌بر‌این پارچه ترگال لباس کار نیازی به اتو کشی ندارد و کارکنانی که لباس‌ کار‌های دوخته شده با این پارچه را استفاده می‌کنند همیشه آراسته و منظم هستند.

ویژگی مهم‌دیگری که این پارچه دارد، تنوع رنگی بالای آن است که برای مشاغل مختلف می‌توان رنگ مناسب و موردنظر خود را تهیه کرد همچنین امکان چاپ برند و تبلیغات مناسب بر روی پارچه ترگال وجود دارد.

علاوه‌بر‌این پارچه ترگال قیمت بسیار مناسبی دارد و همه مشاغلی که به لباسی ایمن و کابردی نیاز دارند می‌توانند با پرداخت هزینه ناچیزی پارچه مناسب با شغل خود را با پارچه ترگال سفارش دهند. 

پارچه ترگال مناسب لباس کار در یزد 

امروزه مشاغل زیادی وجود دارند که به خرید پارچه ترگال لباس کار برای کارکنان خود اقدام می‌کنند که این پارچه با ثابت کردن کیفیت و کارایی بالای خود توانسته است جایگاه مناسبی را در میان مشاغل مختلف کسب کند.

اما نکته‌ای که وجود دارد این است که هنگام انتخاب پارچه ترگال مناسب با لباس کار باید به جنس الیاف آن دقت کرد زیرا همانطور که گفته شد این پارچه در الیاف مختلفی تولید می‌شود که همه آن‌ها مناسب با یک شغل نیستند و هر شغلی باید پارچه ترگال لباس کار مناسب خود را با توجه به الیاف آن انتخاب کند.

پارچه ترگال بافتین پود پارسیان
پارچه ترگال بافتین پود پارسیان

برای مثال؛ پارچه ترگال کجراه از جنس ضخیم‌تری برخوردار بوده که این پارچه مناسب با مشاغل سختی که در آن هم لباس و هم کارکنان کار در معرض آسیب‌های محیطی در شهر یزد هستند مناسب است. همچنین جنس پارچه ترگالی که الیاف پلاستیکی زیادی در آن استفاده می‌شود فقط برای مشاغل بی‌خطر کاربرد دارد و برای مشاغلی مانند جوشکاری که در معرض پرتاب جرقه‌های داغ هستند مناسب نیست که علاوه‌بر آسیب رساندن به لباس، ایمنی مناسبی برای جوشکار ندارد.

اما برای مشاغلی که خطر چندان زیادی ندارد می‌توان از پارچه ترگال ویسکوز استفاده نمود که این الیاف ارزان‌تر هستند و هیچ حساسیتی را به وجود نمی‌آورند اما، برای مشاغلی که با حرارت سروکار دارند این الیاف مناسب نبوده و پارچه ترگالی که الیاف پنبه‌ای دارند گزینه مناسب‌تری هستند. 

قیمت پارچه ترگال لباس کار در یزد

پارچه‌ ترگال باوجود کیفیت ثابت شده و تضمینی از قیمت مناسبی برخوردار است که می‌توان با استفاده از آن لباس کاری باکیفیت و باقیمت مناسب برای مشاغل مختلف تهیه نمود. اما در تعیین قیمت پارچه ترگال لباس کار فاکتور‌های مختلفی مدنظر تولیدکنندگان قرار می‌گیرد که اگر شما هم قصد خرید این پارچه را دارید و درمورد نحوه قیمت‌گذاری آن کنجکاو هستید با ما همراه باشید که در ادامه به این فاکتور‌ها پرداخته‌ایم.

کیفیت پارچه: پارچه‌های ترگال لباس کار توسط تولید‌کنندگان زیادی تولید می‌شوند که هر کدام از آن‌ها برای تولید پارچه از موادی با درجات کیفی مختلفی استفاده می‌کند و در نهایت کیفیت پارچه  باعث تعیین قیمت آن می‌شود.  

رنگ پارچه: مورد دیگری که بر قیمت پارچه ترگال تأثیر دارد رنگ آن بوده که برای مثال؛ رنگ‌هایی مانند سفید قیمت پایین‌تری دارند.

تولید کننده: تولیدکنندگان مختلف پارچه ترگال برای ارائه خدمات خود عوامل مختلفی را در نظر می‌گیرند و آن‌ها را بر قیمت پارچه‌ها تأثیر می‌دهند. 

متراژ پارچه: پارچه‌های در متراژ‌های مختلفی به فروش می‌رسند که این مورد نیز سبب تعیین قیمت پارچه می‌شود.

روش خرید: خرید پارچه ترگال لباس کار به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است که خرید پارچه ترگال لباس کار عمده و مستقیم قیمت مناسب‌تری نسبت به روش خرید از طریق واسطه‌ها را دارد. 

پارچه ترگال کجراه رنگین پود
پارچه ترگال کجراه رنگین پود

خرید پارچه ترگال لباس کار در یزد

خریداران پارچه ترگال لباس کار معمولاً  تولیدی‌های لباس و یا خود صاحبان شرکت‌ها و مشاغل هستند که اکثر این خریداران، خرید خود را به صورت عمده انجام می‌دهند تا پارچه را به قیمت مناسب‌تری خریداری کنند.

روش‌های زیادی برای خرید پارچه ترگال وجود دارد که خریداران یا از طریق فروشندگان مختلف و به صورت حضوری پارچه ترگال لباس کار را خریداری می‌کنند یا از طریق نمایندگی‌ها و یا از طریق  کارخانه نساجی پارچه موردنظر خود را تهیه می‌کنند. 

اما روش خریدی که به نفع خریداران این پارچه بوده، خرید به صورت عمده و بدون واسطه از کارخانه تولیدی است زیرا، واسطه‌های زیادی وجود دارند که برای کسب سود اقدام به فروش پارچه‌های ترگال می‌کنند که خرید از آن‌ها هزینه‌های اضافی در بر دارد.

بنابراین؛ برای خرید پارچه ترگال لباس کار جدید با کیفیت و قیمت مناسب می‌توان بعد از انتخاب بهترین و معتبر‌ترین تولیدکننده، از طریق شماره تماس یا سایت با مشاوران فروش کارخانه تماس گرفته و بعد از دریافت اطلاعت مناسب، پارچه ترگال لباس کار را با کیفیت درجه یک و خیلی راحت و سریع خریداری کرد. 

پارچه ترگال سرمه ای فرم مدارس
پارچه ترگال سرمه ای فرم مدارس

نتیجه‌گیری 

پارچه‌های ترگال یکی از باکیفیت‌ترین پارچه‌های تولید شده کارخانجات نساجی هستند که کاربرد‌های متعددی دارند. یکی از کابرد‌های مهم این پارچه برای دوخت لباس کار است که به دلیل کیفیت و قیمت مناسب بهترین گزینه برای لباس کار محسوب می‌شود. در این مقاله سعی کردیم تا همه اطلاعات مناسب درمورد پارچه ترگال لباس کار را در اختیار خریداران قرار داده و برای خرید این پارچه با کیفیت و قیمت مناسب بهترین روش را معرفی کردیم.

قیمت پارچه ترگال مدارس از کارخانه
قیمت پارچه ترگال لباس کار فلامنت
قیمت پارچه ترگال ماه پود لباس کار
قیمت پارچه ترگال درجه یک
قیمت پارچه ترگال لباس کار در تهران
قیمت پارچه لباس کار ترگال گلپود
قیمت پارچه ترگال لباس کار عمده یگانه
قیمت پارچه ترگال سلین در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان