پارچه اسپان باند ۹۰ گرم | مشخصات | قیمت 1403

90 gram spunbond fabric Specifications Price 1401

پارچه اسپان باند ۹۰ گرم در لیست پارچه های ضخیم نبافته قرار می ‌گیرد که مصارف مختلف صنعتی، بهداشتی و خانگی قرار دارد.بیشترین مصرف پارچه اسپان باند ۹۰ گرم برای نظم دهنده کشو ،کاور جسد ،گونی برنج ،کوسن و صنایع مبل سازی استفاده می شود ،قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرم با عرض 160 سانتیمتر متری 12000 تومان است.

مشاوره رایگان 09131130224

برای اطلاع از چگونگی قیمت پارچه اسپان باند اینجا کلیک کنید.

آیا می دانید از چه پلیمرهایی برای تولید پارچه اسپان باند استفاده می کنند؟

آیا با روند تولید پارچه اسپان باند در کارخانه آشنایی دارید؟

مشخصات و ویژگی های پارچه های اسپان باند درجه یک چیست؟

بیشترین کاربردهای پارچه اسپان باند ۹۰ گرم کدامند؟

آیا پارچه های اسپان باند قابلیت چاپ پذیری دارند؟

در خرید اینترنتی پارچه اسپان باند چه مزایایی وجود دارد؟

 قیمت پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند از کجا بخرم کارخانه تولید پارچه اسپان باند اصفهان کاربرد پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند بافتینه قیمت پارچه اسپان باند سه لایه پارچه اسپان باند ۵۰ گرمی
قیمت پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند از کجا بخرم کارخانه تولید پارچه اسپان باند اصفهان کاربرد پارچه اسپان باند پارچه اسپان باند بافتینه قیمت پارچه اسپان باند سه لایه پارچه اسپان باند ۵۰ گرمی

تنوع پارچه های اسپان باند به قدری زیاد است که ممکن است سوالات بیشماری در ذهن افراد به وجود بیاید. برای یافتن یک پاسخ مناسب به منظور رفع تمامی ابهامات ذهنی شما بهتر است قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید این پارچه ها از افراد متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید.

بررسی پارچه های اسپان باند 90 گرم

پارچه های اسپان باند در بازار به نام پارچه های نبافته، پارچه یکبار مصرف، پارچه های لایه سوزنی و موارد دیگر گفته می شود ء منسوجات عصر جدید قرار می ‌گیرند که روند تولید آنها با پارچه های بافت سنتی تفاوت زیادی دارد.

این پارچه ها به هیچ عنوان از الیاف نخ در روند تولید آنها استفاده نمی ‌شود؛ بلکه با کنار هم قرار گرفتن الیاف فلامنت که به صورت پرس به یکدیگر اتصال پیدا می کنند، با ضخامت ها و وزن های مختلف تولید می گردد؛ به همین جهت به نام پارچه های بی بافت و نبافته شهرت دارند.

مصارف پارچه های اسپان باند در سال‌ های اخیر به قدری زیاد است که تمامی صنایع بزرگ و کوچک از آن استفاده می کنند. حتی ممکن است بسیاری از افراد هم در طول شبانه روز با این پارچه سروکار داشته باشند، اما اسم آن را نمی دانند.

این پارچه ها دارای ساختار متخلخل است و از جاسازی شدن الیاف در کنار یکدیگر تشکیل می شوند. به همین جهت ضمن داشتن قابلیت ارتجاعی، قابلیت تنفس بالایی هم دارند. وجود برخی از ویژگی‌ ها و مشخصات در این پارچه موجب کارکردهای هرچه بیشتر آن شده است.

در کارخانجات نساجی که در زمینه تولید پارچه های یکبار مصرف فعالیت دارند این پارچه در چندین عرض مختلف از عرض ۶۰ سانتیمتر تا عرض ۴ متر تولید می شوند. اما از پراستفاده ترین عرض های این پارچه می توان به عرض ۱۰۰ سانتی متر، عرض ۱۶۰ سانتیمتر و عرض ۲ متر آن اشاره کرد که بیشترین مصارف آن در محیط بیمارستان و صنعت پزشکی می باشد.

پارچه های اسپان باند در تنوع بالایی از ضخامت و گرماژ تولید می شوند و این پارچه را در بازارهای فروش می توانید از گرماژ ۱۰ گرم تا گرماژ ۴۰۰ گرم پیدا کنید. توجه کنید که تغییر در گرماژ پارچه های اسپان باند بر اساس نظم خاصی انجام می شود و هر کارخانه برای خود برنامه مشخص دارد.

پارچه اسپان باند ۹۰ گرم جزء پارچه های مستحکم و پرکاربردی است که در صنایع مختلف می توان از آن استفاده نمود. این پارچه به حدی ضخیم است که ایستایی خوبی داشته و برای تولید بسیاری از محصولاتی که ایستایی پارچه ها اهمیت دارد، به کار می رود. زیرا با کمک این پارچه دیگر نیاز به استفاده از نگهدارنده ها نیست.

مشخصات پارچه های اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم

در سال های اخیر که در بخش های مختلف جامعه با پارچه های اسپان باند روبرو می شوید، ممکن است برای شما سوالات مختلفی در مورد این پارچه به وجود بیاید که از مهمترین این سوالات می توان به ویژگی های پارچه اشاره کرد.

مشخصات این پارچه به گونه ای است که در مصارف گوناگون می توان از آن استفاده نمود. در پاسخ به این سوال و برای از بین بردن ابهامات مختلف باید بگوییم که این پارچه ها مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی دارند که ممکن است در پارچه های سنتی همه این موارد دیده نشود.

قیمت پارچه اسپان باند
قیمت پارچه اسپان باند

در ادامه به بررسی و معرفی برخی از مهمترین مشخصات پارچه های اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم می پردازیم:

ضد باکتری

به دلیل استفاده از پلیمرهای درجه یک و شیوه تولید مناسب این پارچه ها آنتی باکتریال بوده و به راحتی میکروب ‌های محیط را به خود جذب نمی کند. به همین جهت از مهم‌ترین منسوجات پرکاربرد در فضاهای بهداشتی به شمار می ‌روند و البته در تمامی صنایع هم ترجیح می ‌دهند، تا از پارچه ای با چنین ویژگی استفاده کنند.

ضد uv

پارچه های اسپان باند با قرار گرفتن در برابر نور خورشید کیفیت و ویژگی های خود را از لحاظ الیاف و همچنین رنگ بندی از دست نمی دهند. همین ضد uv بودن موجب شده تا در محیط‌ های باز هم به راحتی از این پارچه استفاده نمایند.

آبدوست و آبگریز

این پارچه را با دو خاصیت مهم آبدوست و آبگریز تولید می کنند به شکلی که پارچه های آب دوست، قابلیت جذب آب تا چندین برابر وزن خود را بدون پس دادن دارند و پارچه های آبگریز هم به هیچ عنوان آب را به خود جذب نمی کند. تولید این دو پارچه با دو ویژگی منحصر به فرد موجب شده تا در صنایع گوناگون بتوان از آن استفاده کرد.

تنوع در رنگ بندی

تنوع در رنگبندی پارچه های اسپان باند به قدری زیاد است که به راحتی می توانید برای هر نوع مصرفی از رنگ‌ های خاص آن استفاده کنید؛ چرا که پلیمرهای مورد استفاده در روند تولید آنها رنگ پذیری بالایی دارند.

قابلیت چاپ

قابلیت چاپ هم یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه ها است که به راحتی می توان با هر دستگاهی موارد مد نظر را بر روی پارچه چاپ کرد.

تولید چند لایه

امکان تولید پارچه های اسپان باند به صورت چند لایه وجود دارد و به راحتی می‌توان در کارخانه این پارچه ها را به شکل دو لایه لایه و حتی چهار لایه و پنج لایه آماده کرد هر چقدر تعداد لایه‌ها بالاتر باشد کیفیت پارچه و مقاومت در برابر میکروب ها نیز افزایش می ‌یابد.

استحکام کششی بالا

الیاف بکار برده شده در تولید این پارچه ها به گونه ای است که در مقابل کشش و سایش مقاومت بالایی دارند و به راحتی می توانیم پارچه را در شرایط کشش هم استفاده کرد و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی گردد.

قابلیت تنفس

قابلیت تنفس از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه است که به یکی از مهم‌ترین منسوجات بیمارستانی تبدیل شود. البته در صنعت کشاورزی هم قابلیت تنفس بودن این پارچه ها سبب شده تا به عنوان یک ماده اصلی برای برپایی گلخانه ها به کار برود. چرا که بافت این پارچه متخلخل بوده و به راحتی هوا می ‌تواند از بین آنها عبور کند.

نرمی و لطافت

نرمی و لطافت پارچه های اسپان باند بسیار بالا است به همین جهت به راحتی از آنها می توان در مصارفی که ارتباط مستقیم با پوست بدن دارند هم استفاده نمود. چرا که هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کند.

برای تولید پارچه های اسپان باند از پلیمر های مختلفی استفاده می کنند که هر کدام از آنها ساختار متفاوتی را پدید می آورد. در ابتدای تولید این پارچه ها فقط از پلی پروپیلن استفاده می شد به همین جهت این پارچه ها را با نام پارچه پلی پروپیلن هم می شناختند.

در سال ‌های اخیر از پلیمرهای زیادی برای تولید پارچه های اسپان باند استفاده می کنند، که شناخت این پلیمرها کمک می ‌کند تا متناسب با نوع نیاز خود بهترین پارچه های موجود را تهیه کنید. چراکه هر کدام از پلیمرها با توجه به وزن مولکولی و توزیع گسترده مولکول ها و همچنین ویسکوزیته ذوب با یکدیگر تفاوت دارند.

در این بخش به بررسی چند پلیمر پرطرفدار می پردازیم:

اسپان باند پلی پروپیلن

پارچه های اسپان باند پلی پروپیلن جزء پارچه های اولیه محسوب می شوند که کمترین میزان هزینه را برای تولید آنها صرف می کنند. به دلیل افزایش کیفیت پلیمرها در سال ‌های اخیر ضایعات این پلیمر تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و پارچه های تولید شده از آن قابل رقابت با سایر منسوجات به دست آمده از پلیمرهای دیگر است.

اسپان باند پلی استر

گرانول پلی استر جزء محصولات گران قیمت در این حوزه است و پارچه هایی با ویژگی های مناسب مانند استحکام کششی و پایداری بالا تولید می کند. این گرانول ها به راحتی رنگ پذیری داشته و حتی قابلیت چاپ نیز دارند. از آنجایی که پلی استر قابلیت بازیافت ندارد و ضایعات آن زیاد است، هزینه های مربوط به تولید پارچه های اسپان باند آن افزایش پیدا می کند.

اسپان باند پلی اتیلن

پارچه های اسپان باند پلی اتیلن شباهت زیادی به پارچه های اسپان باند پلی پروپیلن دارند؛ در سال های اخیر به دلیل پیشرفت های زیادی که در تکنولوژی پلی اتیلن ایجاد شده، کیفیت ساختار این اسپان باند افزایش پیدا کرده است.

اسپان باند پلی اورتان

اسپان باند پلی اورتان بر پایه ترموپلاستیک های اورتان بوده و پارچه های تولید شده از این گرانول ها کیفیت بسیار بالایی دارند. اولین بار از این ماده در ژاپن استفاده شده که به دلیل داشتن خواص منحصر به فرد نه تنها به عنوان پارچه های یکبار مصرف، بلکه برای مصارف پوشاک و کاربردهای دیگر هم می توان از این پارچه استفاده نمود؛ چرا که استحکام بالایی داشته و قابلیت بازیافت دارند.

رنگ و چاپ روی پارچه اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم

در بسیاری از صنایع برای تولید محصولات مختلف نیاز است که عملیات چاپ صورت بگیرد چرا که به عنوان معرفی برند و یا توضیح یک محصول ضرورت پیدا می ‌کند. به همین دلیل اغلب مصرف کنندگان پارچه ترجیح می ‌دهند تا منسوجاتی تهیه کنند که چاپ پذیری بالایی داشته باشد که از این لحاظ هزینه کمتری صرف نمایند.

 کارخانه تولید پارچه اسپان باند اصفهان
کارخانه تولید پارچه اسپان باند اصفهان

پارچه های اسپان باند با کرماژ ۹۰ گرم از بهترین پلیمرهای به دست آمده از پالایشگاه ها تولید می شوند که این پلیمرها ضمن داشتن کیفیت بالا از چاپ پذیری و قابلیت رنگ پذیری خوبی برخوردار هستند. به همین دلیل است که پارچه های اسپان باند را در تنوع بالایی از رنگ بندی و گاهاً از تعداد رنگ های یک جعبه مداد رنگی هم بیشتر در بازار پیدا می کنید.

پارچه های اسپان باند با دو شیوه مورد رنگرزی قرار می گیرند، شیوه های اول در مرحله ذوب پلیمرها دانه های رنگی را هم به مواد اضافه می کنند و الیاف فلامنت رنگی تولید می شود که این گونه از پارچه ها از کیفیت رنگ بالایی برخوردار هستند.

گاهی مواقع هم پارچه ها را به صورت بی رنگ تولید می ‌کنند و سپس به سالن ‌های رنگرزی انتقال می دهند. در این مرحله هم در صورت انجام رنگرزی به شکل استاندارد و استفاده از رنگ های با کیفیت بالا، پارچه هایی مقاوم و با رنگ ثابت تولید می گردد.

اما از لحاظ چاپ پذیری باید بگوییم که پارچه های اسپان باند قابلیت انجام هرگونه چاپ به صورت ساده یا طرح های دلخواه صنایع مختلف را دارند. چاپ بر روی این پارچه به دو صورت چاپ سیلک و چاپ فلکسو انجام می شود.

چاپ فلکسو معمولاً با سرعت بالاتری صورت می گیرد و از لحاظ اقتصادی هزینه کمتری دارد و به همین جهت برای محصولات عمده معمولاً این چاپ را انتخاب می کنند. اما چاپ سیلک کیفیت رنگ بالاتری دارد و از لحاظ اقتصادی هزینه آن بیشتر می شود. به همین جهت برای محصولاتی با تعداد کم که کیفیت چاپ اهمیت بیشتری دارد، به کار می رود.

مراحل تولید پارچه های اسپان باند 90 گرم در کارخانجات

فرایند تولید پارچه های بی بافت به صورت یک روند کلی برای انواع مختلف پارچه های اسپان باند به کار می رود. در واقع ممکن است که متناسب با نوع پلیمرها و تغییر در عرض و ضخامت پارچه ها تغییرات خاصی بر روی دستگاه ها صورت بگیرد.

روند تولید این پارچه ها به گونه ای است که امکان بافت پارچه های منحصر به فرد با حداقل هزینه فراهم می گردد. به همین جهت از این پارچه به راحتی می ‌تواند در شرایط مختلف برای کم کردن هزینه ها استفاده کرد.

برای تولید پارچه های بی بافت هیچگونه محدودیتی از لحاظ الیاف وجود ندارد و با الیاف کوتاه و بلند، الیاف نازک و کلفت و موارد دیگر هم می توان این پارچه را تولید کرد. چرا که این الیاف باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند و به روش ‌های مختلف متصل شوند. در کنار هم قرار گرفتن این الیاف هم متناسب با شرایط و نیاز مصرف کنندگان می تواند از شبکه منظم الیاف یا شبکه غیر منظم الیاف صورت بگیرد.

مراحل تولید پارچه های اسپان باند در کارخانه به چندین بخش تقسیم بندی می شود که در ادامه به طور مختصر آنها را بررسی می کنیم:

تهیه مواد اولیه

تهیه مواد اولیه مانند گرانول های مورد نیاز از کارخانجات و صنایع پتروشیمی باید به گونه ای صورت بگیرد که هزینه های مربوط به کارگاه ها را تا حد زیادی کاهش دهد. به همین جهت اغلب کارخانجات به شکل مستقیم اقدام به خرید می کنند.

ذوب پلیمرها با دستگاه اکسترودر

برای اینکه از گرانول ها استفاده شود، باید آنها را درون دستگاه اکسترودر قرار دهند و با ایجاد حرارت بر روی گرانول ها آنها را به مواد مذاب یک دست تبدیل می کنند.

تولید الیاف فلامنت

در دستگاه اکسترودر یک پمپ بسیار قوی قرار دارد که پس از ذوب کامل گرانول ها این مواد مذاب را به قسمت بالای دستگاه منتقل می کند، تا در این بخش به صورت الیاف نازک خارج شود. این الیاف نازک بر روی نوار نقاله های متحرک قرار می ‌گیرد، تا در طی فرایند خنک شدن بتوان آنها را یکدست و نازک تر کرد.

اتصال الیاف فلامنت

پس از آماده سازی الیاف نیاز است که این الیاف را به یکدیگر متصل کنند تا پارچه های اسپان باند تولید گردد. اتصال این الیاف به سه روش کلی انجام می شود که هر کدام از این سه روش پارچه های متفاوت را تولید می کند.

  1. اتصال مکانیکی به گونه ‌ای است که الیاف در کنار یکدیگر قرار می گیرند و با دستگاه های مخصوص تحت فشار قرار گرفته و به یکدیگر متصل می شوند.
  2. اتصال حرارتی هم با دمش هوای گرم بر روی الیاف و ذوب شدن سطح خارجی آنها صورت می گیرد که پس از این مرحله باید تحت فشار و پرس قرار بگیرند.
  3. اتصال تر یا اتصال شیمیایی به گونه ‌ای است که الیاف درون مخازن چسب قرار گرفته و سپس به صورت منظم و یا غیر منظم به یکدیگر متصل می شوند. در روش چسب گاهی اوقات ابتدا الیاف را در کنار یکدیگر قرار داده و سپس چسب را به صورت اسپری بر روی الیاف قرار می دهند و در نهایت باید الیاف تحت فشار قرار بگیرند.

کاربردهای مهم پارچه اسپان باند ۹۰ گرم

همه ما حداقل یک بار پارچه های اسپان باند را دیده ایم؛ چرا که این پارچه موارد استفاده و کاربردهای گسترده ‌ای دارد. از کوچک‌ ترین صنایع تا صنایع بسیار بزرگ می توانند از این پارچه برای آسان‌ تر شدن بسیاری از کارهایشان استفاده نمایند.

پارچه اسپان باند ۹۰ گرم که ضخامت بالایی دارد و این پارچه به دلیل ضخامت از ایستایی خوبی برخوردار است. موارد استفاده و کاربردهای خاصی در صنایع دارد و به همین جهت شناخت برخی از از کاربردهای آن به مراکز تولیدی کمک می کند تا در هنگام خرید انتخاب های بهتری انجام بدهند.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین کاربردهای پارچه های اسپان باند ۹۰ گرم می پردازیم:

تولید انواع ساک خرید

در سال‌ های اخیر که توجه بیشتر مردم و مسئولین به حفظ محیط زیست جمع شده، دیگر از نایلون های پلاستیکی کمترین میزان استفاده را می کنند و به جای آن از پارچه های یکبار مصرف با گرماژ مناسب انواع ساک های خرید را تولید کرده ‌اند، تا بیشتر محصولات در این ساک ها قرار بگیرند. به همین سبب کارخانجات هم پارچه هایی با رنگ بندی های زیبا و مناسب برای این حوزه تولید کرده ‌اند.

در حوزه تولید مبلمان

پارچه اسپان باند ۹۰ گرم به دلیل داشتن ضخامت مناسب و کیفیت بالا و مقاوم در برابر کشش و سایش، یکی از مهم‌ترین منسوجات در حوزه تولید مبلمان است. از این پارچه در بخش داخلی مبلمان برای نگه داشتن بدنه در کنار یکدیگر و محافظت از الیافی که در مبلمان قرار می گیرد بکاربرد می برند.

تولید کاورهای تبلیغاتی

بسیاری از برندهای معتبر سعی می کنند تا محصولات خود را درون ساک ها و کاورهای مناسب قرار بدهند که بر روی این کاورها برند خود را چاپ کرده ‌اند. در واقع این کاورها به عنوان یک بنر تبلیغاتی متحرک برای آنها عمل می کند و گاهی اوقات از یک شهر به شهر دیگر جابجا می شود. به همین جهت در صنایع مختلف و به خصوص در نمایشگاه ها از این کاورها برای ارائه محصولات خود استفاده می نمایند.

در صنعت صحافی کتاب

در صنعت صحافی کتاب برای ترمیم جلد کتاب های قدیمی و حتی ساخت جلدهای جدید کتاب از این پارچه استفاده می کنند. چرا که ایستایی خوبی دارد و به دلیل داشتن استحکام بالا به عنوان بهترین متریال به کار می رود.

تولید لباس های ایزوله

از این پارچه به دلیل ضخامت بالا برای تولید برخی از لباس های ایزوله برای ورود به محیط های بسیار آلوده و یا محیط های شیمیایی خطرناک استفاده می کنند؛ چرا که اجازه نفوذ آلودگی های موجود در محیط را نمی دهد.

برای تولید کاور جسد

معمولاً اجساد افرادی که به دلیل مشکلات عفونی و بیماری‌ های گوناگون فوت کرده ‌اند، باید با لوازمی حمل و جابجا شوند که از انتشار بیماری های آنها به محیط اطراف و افراد مسئول در این حوزه جلوگیری گردد. پارچه های اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم به عنوان بهترین نوع منسوجات محسوب می شوند.

برای دوخت انواع ارگانایزر

برای دوخت انواع ارگانایزر و تقسیم کننده های داخل کمد و کشو از پارچه های اسپان باند استفاده می ‌کنند. اما اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم به دلیل داشتن ایستایی بهتر بیشترین کاربرد را دارد. زیرا دیگر نیاز به استفاده از انواع مقوا و محصولات پلاستیکی برای ایستایی این ارگانایزرها نیست و شیوه دوخت پارچه های نبافته به نسبت سایر متریال های دیگر آسان تر است. قابلیت شستشو این پارچه ها هم یکی دیگر از ویژگی های خاص آنها در زمینه دوخت ارگانایزر محسوب می شود.

در صنعت تولید کیف و کفش

در صنعت تولید کیف و کفش از پارچه های مختلفی استفاده می کنند که یکی از منسوجات پر استفاده در این بخش، پارچه های اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم است. از این پارچه به عنوان آستر کیف، آستر کفش در بخش‌ های مختلف آن استفاده می ‌کنند و در نهایت برای ارائه شکیل تر کفش و کیف به بازار از این پارچه برای دوخت کاورهای مناسب هم به کار می برند که با چاپ برند تولید کننده می توان تبلیغات مناسبی هم در این زمینه انجام داد.

عوامل موثر بر قیمت پارچه های اسپان باند 90 گرم

پارچه اسپان باند در بازار جزء پرطرفدارترین پارچه هایی بوده که مورد خرید و فروش قرار می گیرد. این پارچه از تنوع بالایی برخوردار است؛ به همین سبب به راحتی در صنایع گوناگون می توان از آنها استفاده کرد و یکی از مهمترین دلایل پرفروش بودن آن هم این نکته می باشد.

همین بالا بودن حجم خرید و فروش موجب شده تا اغلب خریداران عمده به دنبال یافتن راه حلی برای دسترسی به مناسب ترین قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرم و سایر گرماژهای دیگر این پارچه باشند. اما تمرکز تولید کنندگان بر روی گرماژ ۹۰ گرم بیشتر است. چرا که موارد استفاده و کاربردهای گوناگونی در صنایع مختلف دارند.

پارچه های اسپان باند ۹۰ گرمی در بازارهای فروش با توجه به مشخصات و ویژگی ها و نوع پلیمر به کار رفته در روند تولید آن با قیمت های متفاوت ارائه می گردد. همین تنوع در قیمت سبب سردرگمی خریداران شده و به راحتی نمی توانند تشخیص دهند که کدام پارچه با قیمت مقرون به صرفه ارائه می شود.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین عواملی که ممکن است بر روی قیمت پارچه های اسپان باند تأثیر بگذارد می پردازیم:

نوع پارچه

هیدروفیل یا واترپروف بودن پارچه های اسپان باند دو ویژگی مهم است که روند تولید هر کدام با دیگری تفاوت دارد. در هنگام تهیه باید پس از مشخص کردن نیاز خود، اقدام به تهیه این پارچه ‌ها نمایید.

رنگ بندی های خاص

تنوع رنگ پارچه های اسپان باند بسیار زیاد است؛ اما برخی از رنگ بندی های خاص وجود دارند که برای به دست آوردن این رنگ ها باید زمان و هزینه بیشتری صرف شود و همچنین گاهی اوقات رنگ هایی توسط خریداران سفارش داده می شود که در بازار مورد توجه زیاد قرار نمی گیرند و باید به شکل سفارشی آنها را تولید کرد.

برند تولید کننده

کارخانجات متعددی در حوزه پارچه های اسپان باند فعالیت می کنند، تا بتوانند نیاز بازار را تأمین نمایند. هرچقدر که یک برند در این زمینه شهرت بالاتری داشته باشد، منسوجات تولیدی آن با نرخ های بیشتر در بازار عرضه می گردد.

طرح و نقش پارچه

طرح و نقشی که بر روی پارچه های اسپان باند ایجاد می‌ شود؛ شامل هزینه های مجزا است؛ هر چقدر که یک طرح پیچیدگی بیشتری داشته باشد، باید زمان بیشتری هم برای تولید آن صرف کنند، پس هزینه آن هم افزایش می یابد.

عرض پارچه

پارچه های اسپان باند در چندین عرض مختلف تولید می شوند که هرچقدر عرض بیشتر باشد در نتیجه هزینه های صرف شده برای تولید آن هم افزایش می یابد. البته اغلب مراکز تولیدی به دنبال تهیه عرض های زیاد پارچه هستند، تا از لحاظ اقتصادی هزینه های خود را کاهش دهند، چرا که نحوه قرار دادن الگوها بر روی پارچه راحت تر است.

مزیت خرید اینترنتی پارچه های اسپان باند 90 گرم

راه حل های زیادی برای خرید پارچه اسپان باند وجود دارد که شناخت هر کدام از این راه حل ها و معایب و مزایای آنها کمک می ‌کند تا خریدهای بهتر انجام دهید. اغلب مراکز تولید کننده که به حجم عمده از پارچه نیاز دارند، ترجیح می‌ دهند تا به قیمت های مقرون به صرفه تر این پارچه ها دست پیدا کنند.

شیوه خرید اینترنتی پارچه اسپان باند به نسبت سایر شیوه ‌های دیگر هزینه ‌های کمتری به دنبال دارد. چرا که در این شیوه امکان دسترسی به تولید کننده اصلی به راحتی میسر می گردد. می توانید به شکل مستقیم از کارخانجات تولیدی و یا نمایندگی های پخش آنها پارچه های مد نظر خود را تهیه کنید.

در سال های اخیر که استفاده از اینترنت و گوشی های هوشمند افزایش پیدا کرده، انتخاب این روش آسان تر شده است و روز به روز هم در حال افزایش می باشد. در صورتی که با مزایای خرید اینترنتی پارچه های اسپان باند آشنایی داشته باشید، همه خریداران عمده این روش را انتخاب می ‌کنند که در ادامه به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم:

  • دسترسی به تنوع بالای پارچه های اسپان باند از لحاظ عرض، گرماژ و رنگبندی و حتی ویژگی ‌های منحصر به فرد دیگر میسر می گردد. دیگر نیازی به رفتن از این مجموعه به مجموعه دیگر نبوده و تنها با چرخش در فضای اینترنت و فشردن چند دکمه این کار صورت می ‌گیرد.
  • امکان انتخاب برندهای معتبر تولید کننده پارچه های اسپان باند میسر است و دیگر نیازی به جابجایی بین شهرهای مختلف برای انتخاب کارخانجات مطرح نیست. چرا که گاهی اوقات نیاز است هر پارچه را از یک کمپانی تهیه کنید، زیرا هر کدام از برند های تولید کننده بر روی نوع خاصی از پارچه های اسپان باند تمرکز بیشتری دارند.
  • امکان دریافت مشاوره به صورت کاملاً رایگان برای انتخاب های بهتر و از بین بردن سردرگمی خریدار از طریق پشتیبان های آنلاین سایت فراهم می ‌آید که به راحتی می توانید متناسب با نیاز خود بهترین خرید را داشته باشید.
  • امکان محاسبه دقیق متراژ مورد نیاز پارچه پس از بررسی کاربردهای شما صورت می ‌گیرد و با یک بار خرید می توانید تمام منسوجات مورد نیاز خود را به صورت هماهنگ و یکدست از لحاظ کیفیت رنگ تهیه کنید.
  • به دلیل کاهش هزینه های حمل و نقل و انبارداری تا حد زیادی هزینه مربوط به پارچه های اسپان باند کاهش پیدا می کند. چرا که پس از ثبت سفارشات شما پارچه ها از درب کارخانه ارسال می گردد.

فروش پارچه اسپان باند 90 گرمی از درب کارخانه

پیدا کردن یک راه حل مناسب و کاربردی برای خرید پارچه اسپان باند از درب کارخانه جزء اهداف اصلی در مراکز تولید و خریداران عمده است. چرا که دسترسی به کارخانجات امکان پرداخت هزینه کمتر و خرید محصولات مرغوب و باکیفیت اصل را به وجود می ‌آورد.

نساجی کاماش با فراهم آوردن فروش پارچه اسپان باند با گرماژ ۹۰ گرم و سایر پارچه های اسپان باند دیگر از درب کارخانه به عنوان یکی از بهترین مراکز فعال در این حوزه شناخته می شود. چرا که با راه اندازی وب سایت آنلاین توانسته است، خدمات خود را در تمام نقاط کشور عرضه کند.

در صورتی که با کارشناسان و پشتیبانان نساجی کاماش ارتباط برقرار کنید، می توانید متناسب با شرایط و نیازهای خود پس از دریافت مشاوره رایگان بهترین نوع پارچه ها را تهیه نمایید. زیرا این مجموعه به دلیل داشتن اعتبار بالا منسوجات مرغوب و درجه یک را در دسترس خریداران قرار می دهد.

برای خریدی مقرون به صرفه و کاهش هزینه‌ های مراکز تولیدی خود جهت تهیه پارچه اسپان باند ۹۰ گرم کافی است که با مجموعه کاماش ارتباط بگیرید تا در کوتاه ‌ترین زمان ممکن متناسب با شرایط و سفارش شما پارچه های اسپان باند به محل مورد نظر ارسال گردد.

خرید پارچه اسپان باند 90 گرم

قیمت پارچه اسپان باند 90 گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان