کارخانه پارچه کجراه اصفهان

ترگال نساجی کاماش

کارخانه پارچه کجراه اصفهان

نساجی کاماش اصفهان تولید کننده انواع پارچه ترگال ،پارچه کجراه ،پارچه لی

ارسال رایگان کاتالوگ

،09130858100

09131130224

09138976381

از فروشنده همیشه سوال کنید در مورد

  • گرماژ پارچه
  • نوع رنگرزی
  • برند پارچه
  • هزینه ارسال
  • گروه رنگ
قیمت نمایندگی و کارخانه پارچه کجراه و ترگال نساجی فدک اصفهان 09131130224
قیمت نمایندگی و کارخانه پارچه کجراه و ترگال نساجی فدک اصفهان 09131130224

پارچه های کجراه مناسب لباس کار هستند

گرماژ این پارچه از 260 الی 300 گرم تولید می شود

شرکت های تولید کننده پارچه ترگال و کجراه

چرا از لباس کار استفاده می شود؟

یونیفرم به معنای مجموعه‌ای از لباس‌های استاندارد است که اعضای یک سازمان هنگام شرکت در فعالیت آن سازمان می‌پوشند. عموماً افرادی که یونیفرم می پوشند نیروهای مسلح، پلیس، اورژانس، مدارس و محل کار هستند. یکنواخت نیز به معنای یکسان بودن و بدون تفاوت است.

با در نظر گرفتن این ایده های اساسی، مفهوم داشتن یک لباس مشترک به تصویر کشیده شد. اگر لباس اعضای یک سازمان ثابت بماند، حس مشترکی در بین آنها ایجاد می شود. یونیفرم‌ها همبستگی را به تصویر می‌کشند – از دوران امپراتوری روم تا امروز اینگونه بوده است.
این روزها پوشیدن یونیفرم در سازمان هایی مانند پلیس، نیروهای مسلح و پرسنل ایمنی رایج است. یونیفورم به آنها کمک می کند تا از بین جمعیت متمایز شوند تا به راحتی قابل تشخیص باشند و همچنین آنها را به دلیل خدماتی که انجام می دهند متمایز کنند. این یونیفرم ها نه تنها باعث ایجاد احساس غرور در آن ها می شود، بلکه تاثیر بسیار زیادی بر دیگران می گذارد، زیرا حضور فردی با لباس فرم می تواند روحیه و رفتار اطرافیان را تغییر دهد.

گاهی اوقات لباس فرم توسط سازمان هایی مانند مدارس، محل های کار مانند بیمارستان ها، رستوران ها و غیره اجباری می شود. الگوی این سازمان ها ایجاب می کند افرادی که جزو آن هستند لباس فرم مناسب داشته باشند و نظم و انضباط لباس فرم را رعایت کنند. برخی از سازمان‌ها که کد لباس کامل ندارند، کدهای یکنواختی مانند پیراهن معمولی با رنگ خاص و غیره دارند.

بهترین پارچه برای فرم اداری خانم ها پارچه فیونا و بزیاق ترک می باشد

پارچه فیونا مخصوص مانتو اداری
پارچه مانتویی فیونا

پس چرا اکثر سازمان ها لباس فرم را ترجیح می دهند؟


در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا لباس فرم بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ کار است:
1- تقاضاهای صنعت: صنایع خدماتی خاصی مانند فروشگاه بزرگ، رستوران ها یا بیمارستان ها متمرکز بر مشتری هستند. این صنایع خواستار آن هستند که نیروی کار متحدتر و مشتاق خدمت به مشتری به نظر برسند، بنابراین نقش لباس فرم بسیار مهم می شود. هنگامی که نیروی کار لباسی دلپذیر به تن دارند، مشتریان با اطمینان بیشتری به آنها نزدیک می شوند.
2.- یونیفرم به عنوان پرکس: در برخی از سازمان های بزرگ، دریافت لباس فرم یک افتخار و نوعی امتیاز محسوب می شود. این باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان و انرژی پرسنل می شود، زیرا او مجبور نیست بارها و بارها لباسی را برای پوشیدن در محل کار انتخاب کند. همچنین در پول زیادی صرفه جویی می شود زیرا به ندرت آن پرسنل لباس جدید می خرند.
3- احساس تعلق: اگر نیروی کار لباس های یکسانی را در محل کار بپوشد، احساس مشترکی و تعلق دارند که در غیر این صورت دستیابی به آن بسیار دشوار می شود.
4- احساس برابری: یونیفرم همه را بدون توجه به اینکه چقدر ثروتمند یا فقیر است به یک پلتفرم می آورد و در نتیجه احساس برابری را در بین کسانی که یونیفرم پوشیده اند القا می کند.
5- رشد متقابل: افرادی که یونیفرم پوشیده اند بیشتر مراقب همنوعان و همکاران خود هستند، نه تنها به رشد خود بلکه به رشد همسالان خود نیز اهمیت می دهند. لباس فرم بسیار مهم است و ویژگی هایی را پرورش می دهد که برای رشد و شکوفایی یک فرد به عنوان یک فرد و یک سازمان در کل بسیار ضروری است.
یونیفرم کارخانه

نساجی گل پود اصفهان
نساجی گل پود اصفهان


با لباس کار از محیط کاری بهتر اطمینان حاصل کنید

کار در یک کارخانه چالش های زیادی را برای کارگران ایجاد می کند. در محیط کار کارخانه خطرات زیادی وجود دارد. در محیط کار امروزی، لباس کارگاهی کاملا ضروری شده است. قبل از پرداختن به مزایای یونیفرم کارگران کارخانه، باید بدانید که این لباس مجموعه ای از لباس است که نه تنها کارگر را در برابر تمام خطرات احتمالی محافظت می کند، بلکه او را قادر می سازد جنبه حرفه ای خود را نشان دهد. در واقع بهترین راه برای توسعه یا نمایش تصویر برند یک سازمان یا موسسه است. کارگران باید لباس مناسب و تجهیزات ایمنی مناسب را برای کار ایمن بپوشند.

پارچه لی بهترین گزینه جوشکاری لباس کار می باشد.

خرید پارچه لی
پارچه لی جین

باید بدانید که در یک صنعت، بسته به نوع شغل و ماهیت کار انجام شده، ذاتاً خطرات زیادی وجود دارد. این خطرات را می توان به طور عمده به خطرات فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی طبقه بندی کرد. تمام خطرات موجود در کارخانه ها در صورت عدم رعایت موارد احتیاطی می تواند منجر به حوادث مرگبار زیادی شود. یونیفرم کارخانه می تواند به کارگر کمک کند تا از خطرات اجتناب کند یا از بین برود و ایمنی را تضمین کند.
انتخاب لباس مناسب کارخانه، حرفه ای بودن و ایمنی را تضمین می کند

پارچه کتان سی درصد پنبه
پارچه کتان هفتاد درصد


داشتن کد لباس مناسب برای کارگران در یک کارخانه یا تاسیسات صنعتی بسیار مهم است زیرا اکثر مشاغل در یک کارخانه ممکن است شامل کار فیزیکی یا کار در یک محیط خطرناک باشد. کارگران به لباس‌های بادوام و راحت نیاز دارند که نه تنها به آنها اجازه می‌دهد کار خود را به نحو احسن انجام دهند، بلکه از آنها در برابر همه خطرات احتمالی محافظت کند. در عین حال، آنها همچنین باید در مقابل مشتریان و مشتریان باهوش و حرفه ای ظاهر شوند. در کنار حرفه ای بودن، ایمنی باید در لیست اولویت های شما باشد. یونیفرم کارگر باید از لباس های محکم و بادوام ساخته شود که بتواند در برابر تمام خطرات و خطرات احتمالی مقاومت کند. یونیفرم هایی مانند ژاکت، شنل، پیش بند و سایر تجهیزات ایمنی می توانند ایمنی را تضمین کنند.

پارچه تترون کمند عرض 90
تترون کمند مقنعه ای


یونیفرم کارخانه سفارشی باعث ایجاد پیوند و تشویق به رشد می شود
مشاهده شده است که لباس فرم می تواند حس اتحاد و غرور را در بین کارگران ایجاد کند. هنگامی که کارگران شما یک لباس فرم با طراحی خوب بپوشند، مطمئناً مشتریان شما و همچنین مشتریان را تحت تأثیر قرار می دهد. لباس باید مرتب، بدون چروک و به خوبی نگهداری شود. اگر یک فرم کارخانه سفارشی طراحی کنید، ظاهری متمایز به کسب و کار شما می دهد. شما می توانید برای هر بخش یک لباس فرم جداگانه طراحی کنید تا ماهیت کار را متمایز کنید. لباس کار برابری بین همسالان را تضمین می کند و آنها را تشویق می کند تا برای رشد شرکت سخت تلاش کنند.

انواع مختلف لباس کارخانجات را از یک تولید کننده پیشرو در کارخانه بخرید
اگر کارخانه ای را اداره می کنید، پس باید یونیفرم کارخانه ای با طراحی خوب برای کارگران خود داشته باشید. شما می توانید طیف گسترده ای از لباس های کار را از یک تولید کننده لباس کارگاهی معتبر خریداری کنید. شما می توانید یونیفرم کارکنان، لباس کارمندان و سایر انواع لباس فرم را از یک تامین کننده فرم کارخانه مستقر در دهلی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان