ترگال نساجی کاماش

پارچه کتان لباس کار

پارچه لباس کار

قیمت پارچه کتان لباس کار بهترین گزینه برای لباس کار از لحاظ امنیت آتش سوزی و انتقال برق می باشد

ویژگی های پارچه کتان شلواری

  • عرض 160
  • گرماژ 440
  • رنگ ثابت
  • صد در صد پنبه
پارچه هفتاد درصد پنبه سی در پلی استر فدک
پارچه کجراه پنبه فدک و زرین پود 09131130224 میلاد ارشدی

09130858100

09131130224

نساجی زرین پود و اردکان یزد و نساجی کاماش از بزرگان تولید پارچه کتان شلواری است

پارچه پنبه ای دارای بهترین مقاومت ، قابلیت تحمل با ویژگی تنفس خوب است. این ماده ایده آل برای لباس های زمستانی و تابستانی است ، بسیار آسان شسته می شود و در دمای بالا قابل اتوکشی است. این پارچه های لباس کار 100٪ نخی از محبوب ترین محصولات Wirtex هستند.

تضمین کیفیت پارچه با ارسال کالیته می تواند کیفیت بالای این طیف از پارچه های لباس کار را تضمین کند. ما پارچه های مختلف لباس کار در انبار داریم که دارای پارچه های خاص پارچه ای و زنجیره ای و چندین پارچه لباس کار مایل به زرد با اثر روستایی در رنگ های متنوع است. پارچه های پنبه ای ما در طیف وسیعی از وزن از 365 گرم در 400 گرم در متر متنوع در رنگ های مختلف موجود است. آنها برای لباس های شلوار ، شلوار ، کت و بسیاری دیگر از لباس های صنعت پوشاک مناسب هستند.

پارچه کتان کش
پارچه کتان کش

امروزه کارخانه ها می توانند پارچه های با کیفیت بهتری با الیاف مخلوط تولید کنند که عملکرد آنها را بهبود می بخشد. استفاده از پارچه های ترکیبی به لطف محتوای پلی استر آن افزایش یافته است. طول عمر لباسهای ساخته شده از این پارچه لباس کار به طور قابل توجهی بیشتر از متوسط ​​است و پوشیدن آن راحت است. پنبه ، هنگامی که با پلی استر مخلوط می شود ، مقاومت ، مقاومت در برابر سایش و مقاومت بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان