پارچه تترون عرض سه متر برای ملحفه و چادر جشن تکلیف

پارچه-تترون-سفید-عرض-سه-متر

پارچه تترون عرض سه متر برای ملحفه و چادر جشن تکلیف

مشاوره رایگان

09130858100

09136668636

اگر به دنبال ملافه های جدید هستید، بدون شک مشکل خریدار در مواجهه با چیزهای بسیار خوب را تجربه کرده اید. این روزها می‌توانید از بین ده‌ها متریال مختلف برای ملحفه‌های خود انتخاب کنید، از جمله پنبه، کتان، ابریشم، پارچه‌های مصنوعی و فلانل! چگونه می توانید تعیین کنید که کدام یک از بهترین مواد برای ملحفه های تخت است؟

نساجی کاماش

بهترین متریال برای ملحفه‌های تخت از نظر لوکس، ابریشم و پنبه‌های بلند مانند پارچه پنبه است، در حالی که پنبه و میکروفایبر محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین ملحفه‌های تخت هستند. عوامل دیگری مانند تعداد نخ، نوع بافت و توانایی های تنظیم دما نیز می توانند بر راحتی پارچه ملحفه تأثیر بگذارند.

در این مقاله، می‌آموزید که اگر گرم یا سرد می‌خوابید، اگر بودجه‌تان کم است، و اگر به یک نوع روتختی بادوام نیاز دارید، چه مواد ملحفه‌ای بهتر عمل می‌کند. البته، چند مقایسه عالی نیز خواهید داشت تا به شما کمک کند بهترین نوع ملحفه تخت برای خانه شما را انتخاب کنید!

خرید تترون پنبه نساجی بروجرد عرض 3


پنبه به دلیل نرمی و قابلیت تنفس، مورد علاقه همیشگی برای انواع ملافه ها باقی می ماند. معمولاً در میانه راه بر اساس قیمت گذاری، بین پارچه های مصنوعی بسیار مقرون به صرفه و پارچه های طبیعی بسیار گران تر مانند ابریشم قرار می گیرد.

به طور معمول، همه انواع پنبه قابلیت تنفس عالی دارند. همانطور که گفته شد، می توانید چندین نوع پنبه مختلف را در ملحفه ها پیدا کنید و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

خرید تترون ویسکوز نساجی کاشان عرض 3 سفید


بهترین مواد برای تترون ویسکوز در نساجی کاشان تولید شده است و بسیاری از تولیداتتترون ایران امروزه هنوز در آنجا انجام می شود. این تترون ویسکوز مخصوص دارای جنس عالی است که به آن الیاف قوی، انعطاف پذیر و فوق العاده نرم می دهد. ممکن است برای اولین بار که تترون ویسکوز را احساس می‌کنید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا واقعاً ابریشم را لمس می‌کنید، زیرا نرمی شگفت‌انگیزی دارد!
یکی دیگر از مزایای این نوع تترون ویسکوز این است که با توجه به مراقبت مناسب، ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به فلامنت معمولی دارد. این دوام از الیاف بلندتترون ویسکوز ناشی می شود که درصد بلندتری بلندتر از الیاف معمولی است!

پارچه-تترون-سفید-عرض-سه-متر
پارچه-تترون-سفید-عرض-سه-متر

با این حال، هیچ چیز خوبی بدون قیمت به دست نمی آید، وتترون ویسکوز با قیمت کاملاً اقثصادی عرضه می شود، که معمولاً اندکی کمتر از قیمت پنبه است. این پارچه مخصوص همچنین برای حفظ عمر طولانی خود نیاز به مراقبت ملایم و خشک شدن هوا دارد.

خرید تترون عرض 150 درنا و 90 درنا


یکی از بهترین مواد روتختی تترون عرض 150 درنا تمام مزایای تترون ویسکوز را به سطح بالاتری می برد. این تترون عرض 150 درنا حتی الیاف بلندتر و نرم تری دارد و به عنوان بهترین تترون ویسکوزی در بازار ایران در نظر گرفته می شود که تنها توسط چند مکان منتخب و دارای مجوز در ایران به فروشمی رسد . قیمت آن دو برابر عرض 90 سانتیمتری است و شما آن را بیشتر برای دوخت پیراهن و مقنعه استفاده می کنید

پارچه تترون درنا و تترون سیب مانتویی
پارچه تترون درنا و تترون سیب مانتویی


اگر بتوانید این نوع پارچه روتختی فوق‌العاده مجلل را بپردازید، آن‌ها را نرم‌تر از آنچه تصور می‌کنید خواهید دید! به تفاوت بین احساس یک تکه بوم خشن و یک تی شرت نخی معمولی فکر کنید. این تفاوت در بافت بین پنبه معمولی و تترون عرض 150 درنا به همان اندازه شدید است!

تترون عرض سه متر با الیاف پنبه شرکت فیلور یزد

آب و هوای ایران دمای مناسبی برای رشد گرم و خشک برای پنبه فراهم می کند. علاوه بر این، پنبه ایرانی با دقت دست چیده می شود تا رشته های نرم الیاف کرکی و بلند خود را حفظ کند.
با این حال، هنگام خرید ملحفه های پنبه ای ایرانی ، باید از کارهای پلیسی استفاده کنید. از آنجایی که نسبتاً کمیاب و بسیار گران است، بسیاری از برندهای کمتر صادقانه ممکن است سعی کنند انواع ارزان‌تری از پنبه را بفروشند و به آنها برچسب پنبه بزنند.

همچنین متوجه خواهید شد که قیمت تترون عرض سه متر با الیاف پنبه شرکت فیلور یزدبه تعداد نخ ها و اینکه این پنبه گران قیمت با نوع دیگری از پنبه ارزان تر ترکیب می شود یا نه، می تواند بسیار متفاوت باشد.

تترون عرض سه متر با الیاف پنبه شرکت فیلور یزد نیاز به شستشوی دقیق دارد. باید ملحفه ها را با آب سرد بشویید و یا با هوا خشک کنید یا خشک کن را روی دمای کم قرار دهید تا از جمع شدن آنها جلوگیری کنید. اگر مراقب باشید، اینپارچه ها ممکن است بیش از یک دهه عمر کنند!

پارچه تترون عرض سه متر برای ملحفه و چادر جشن تکلیف

پارچه تترون عرض سه متر بهترین گزینه برای چادر جشن تکلیف می باشد

برند های مثل تترون سیب و تترون کاشان و تترون کمند و تترون ستاره سهیل و بروجرد اقدام به تولید این پارچه می کنند

پارچه متقال عرض 3 متر
قیمت پارچه فیونا دیجی کالا
قیمت تترون بروجرد عرض ۱۵۰
قیمت پارچه تترون رنگی دیجی کالا
پارچه تترون بیمارستانی
قیمت پارچه تترون درنا
خرید عمده پارچه تترون سفید
قیمت عمده پارچه تترون بروجرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان