مزایا و معایب پارچه تترون + راهنمای خرید عمده

خرید پارچه تترون پرشیا

آشنایی با معایب پارچه تترون در کنار مزایای این پارچه، می تواند راهنمای خرید مناسبی برای خریداران عمده و در تناژ بالا از این پارچه باشد.پارچه تترون نخی چیست؟ پس این مقاله را از دست ندهید.

09131130224 مشاوره رایگان ارسال کاتالوگ

قیمت پارچه تترون

عرض تترون سانتیمترقیمت تترون تومان
9045000
11055000
15068000
180 و 20090000 /55000
30080000

مزایا و معایب پارچه تترون کدام است؟

پارچه تترون پارچه ایی بدون کش و پنبه در ایران تولید می شود ،که از جنس پلی استر ویسکوز در فلامنت با گرماژ و عرض های مختلف تولید می شود.

حال که با پارچه تترون و مشخصات آن آشنا شدید؛ بهتر است پیرامون مزایا و معایب پارچه تترون هم مطالبی را بدانید. قطعا آگاهی از این موارد می تواند در انتخاب شما، نقش چشمگیری داشته باشد.به دلیل فروش زیاد پارچه تترون مانتویی در این روز ها به جای پارچه های چینی لازم دونستم این مطالب را به اشتراک بگزارم.

از جمله مهم ترین مزایای یک پارچه تترون درجه یک، می توان به این موارد اشاره داشت:

پس بنظر می رسد که آشنایی با مزایا و معایب پارچه تترون در درجه اول و سپس آگاهی از چگونگی خرید عمده پارچه تترون مرغوب و درجه یک، از اولویت های مهم برای خریداران به شمار می آید.

 • خنک بودن از ویژگی های بارزر یک تترون مرغوب است.
 • ثبات در رنگ و یکدست بودن رنگ در همه جای پارچه
 • مقاومت بالا در برابر ساییدگی
 • مقاومت در برابر چروک شدن
 • تراکم بافت استاندارد
پارچه تترون کمند نساجی کمند اصفهان تترون عرض 90 کالیته تترون کمند
پارچه تترون کمند نساجی کمند اصفهان تترون عرض 90 کالیته تترون کمند

در طرف مقابل، معایب پارچه تترون وجود داشته که بسیار کمتر از مزایای این پارچه بوده است. یکی از این معایب، میزان آبرفت کم تترون پنبه یا پارچه تترون می باشد. به همین سبب به تولید کنندگان پوشاک توصیه می گردد تا قبل از دوخت، حتما پارچه را مورد شستشو قرار دهند.

یکی دیگر از معایبی که در برخی از کارخانجات نساجی وجود داشته، زیر اتوی در حرارت ،عرضه توپ های پارچه تترون با زیر اتوهای متفاوت است. این موضوع خیلی مهم بوده و می تواند در روند تولیدات پوشاک برای یک کارخانه، نقش منفی داشته باشد.

پارچه تترون چیست؟

پارچه تترون ،پارچه ای است که از الیاف پلی استر ویسکوز در فلامنت با گرماژ 160 الی 190 گرم با عرض 150 سانتیمتر و همچنین در عرض های 90 ،200 ،110 ،240 و 300 سانتیمتر تولید می شود .قیمت پارچه تترون معایب پارچه تترون قیمت پارچه تترون نخی پارچه تترون چیست انواع پارچه تترون پارچه تترون مناسب چه فصلی است

پارچه تترون نخی چیست؟قیمت پارچه تترون

قیمت تترون سیب
پارچه تترون سیب s قیمت تترون سیب p شرکت تترون سیب a

این پارچه به شکل ضد حساسیت تولید می گردد و نرمی زیر دست و لطافت فوق العاده ای دارد.

یکی از نام آشناترین و پرفروش ترین پارچه ها در صنعت تولید پوشاک، پارچه تترون است. با توجه به مصرفی بودن این پارچه، مهم است که خریداران بدانند از کجا می توانند کیفیت مناسب و قیمت ارزانتری از تترون را خریداری کنند.

پارچه تترون نخی چیست؟

در درجه اول بهتر است تا کمی بیشتر با پارچه تترون آشنا شوید. حتما می دانید که در صنعت تولید لباس و پوشاک، شناخت جنس و کیفیت پارچه و رنگ آن، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. پس شناخت پارچه ای که قرار است خریداری شود، قطعا در کیفیت نهایی کار نقش فزاینده ای خواهد داشت.

پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو
پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو

پارچه تترون نوعی پارچه تخت بافت است که از الیاف پلی استر ویسکوز تهیه و تکمیل می گردد. در واقع پلاستیک و نخ بکار رفته در پارچه تترون، می تواند در کیفیت این پارچه نقش مهمی داشته باشد. به عنوان مثال هر چه تترون دارای درصد بیشتری پلاستیک باشد، رنگ آن براق تر و کیفیتی متوسط رو به پایین خواهد داشت.نساجی تترون بروجرد بهترین تترون نخ را دارد ،وارد لینک زیر شوید تا بتوانید تترون نخ بروجرد را خرید کنید.

ttps://miladarshadi.com/product/purchase-and-price-of-borujerd-tetron-fabric/

تفاوت معایب پارچه تترون و معایب پارچه ترگال چیست؟

به جرئت می توان گفت که یکی از معایب پارچه تترون که شما به عنوان خریدار باید بدان توجه داشته باشید، همین درصد براقیت پارچه و کیفیت پایین آن است. تترون با گرماژ یا وزن های متنوعی تولید می شود. مهم ترین گرماژ این پارچه از 150 الی 190 گرم است. عرض های پارچه تترون هم متنوع بوده و شامل 90، 150 و 180 سانتی متر، 2 و 3 متر می گردد.پارچه ترگال وزن بالاتری دارد ،گرماژ پارچه ترگال 240 گرم است و مناسب برای پارچه فرم مدارس و لباس کار است ،ولی از پارچه ترگال نمی توان برای پیراهن استفاده نمود.

پارچه تترون داکرون

در حال حاضر کارخانجات نساجی گوناگون در اصفهان، بروجرد و کاشان، توانسته اند کیفیت خوبی از تترون را تولید و به عرضه رسانیده باشند. کالیته رنگی پارچه های تترون، شامل بیش از 150 طیف رنگی بوده که یکی از مزایای مهم این پارچه به شمار می آید.

نساجی های معتبر تترون مانتویی

 • تترون درنا
 • تترون سیب
 • تترون کمند
 • تترون گلناز
 • تترون عمید
 • تترون سهند
 • تترون پارس
 • تترون گل پود
 • تترون کاشان
 • تترون ستاره سهیل
 • تترون پارس
 • تترون بروجرد
 • تترون کاماش

شایان ذکر است که پارچه های تترون پس از مرحله ریسندگی و بافندگی، روانه سالن های رنگرزی می گردند. سپس در همانجا مورد طاقه پیچی قرار گرفته و به بازارهای فروش عرضه می شوند. عرضه پارچه تترون به دو شکل طاقه ای و عدلی انجام می پذیرد.

پارچه تترون نخی چیست و پارچه تترون چروک میشه ؟

پارچه تترون از مشخصات و مزایای منحصربفردی برخوردار بوده و همین امر سبب شده تا مصرفی ترین پارچه در نساجی ایران، لقب بگیرد. انواع پارچه تترون با توجه به نوع کاربرد و مصارف این پارچه در بازار شهرت داشته اند. از جمله این انواع و مصارف تترون، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

قیمت پارچه تترون پیراهنی مناسب دوخت پیراهن

پارچه تترون با عرض 150 سانتی متر، مشهور به پارچه تترون پیراهنی است. این پارچه در رنگبندی مختلف با طرح های ساده و چهارخانه، کاربرد ویژه در تولید انواع پیراهن مدارسی و مردانه دارد.

قیمت یک توپ پارچه تترون خرید اینترنتی پارچه
قیمت یک توپ پارچه تترون خرید اینترنتی پارچه

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی در طیف رنگی مناسب بیمارستان ها عرضه می گردد. این طیف رنگی شامل سفید، صورتی، آبی و سبز بوده است. این پارچه در تمامی عرض های 90، 150 و 180 سانتی متری، 2 و 3 متری کاربرد ویژه ای در تولید البسه بیمارستانی دارد. از جمله مهم ترین آنها می توان به لباس فرم بیماران، لباس پرسنل بیمارستان، دوخت ملحفه بیمارستانی و غیره اشاره داشت.

پارچه تترون بیمارستانی 09131130224
پارچه تترون بیمارستانی 09131130224

پارچه تترون برای روتختی ملحفه ای

پارچه تترون با عرض 3 متر، مشهور به پارچه ملحفه ای است. این پارچه عمدتا با رنگ سفید به عرضه می رسد.چه پارچه برای روتختی مناسب است؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانی
آیا به نوسازی کمد لباس خواب خود فکر می کنید؟ چرا که نه، زمانی که طیف وسیعی از ملحفه‌های تخت در انتظار خرید دریک پارچه خوب مثل تترون یا پارچه سیترون و یا داکرون هستند! بله، پارچه تترون مقصد اصلی شما برای خرید پارچه ملحفه تخت و طیف گسترده ای از لوازم جانبی خانه است. تعجب میکنی چرا؟ برای شروع، شما این فرصت را دارید که ظرافت زیبایی منزل خود را افزایش دهید، به خصوص اتاق خواب با برخی از ملحفه های تختخواب با الهام از فرهنگ و فرهنگ که در الگوها، رنگ ها و مواد پویا و به طور شگفت انگیزی با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس هستند!

با وجود همه چیزهایی که گفته شد، خرید پارچه ملحفه کار آسانی نیست. جنبه های زیادی از ابعاد مناسب گرفته تا الگوی مناسب تا پارچه مناسب باید در نظر گرفته شود، به خصوص اگر پارچه ملحفه تخت را آنلاین می خرید. در اینجا یک راهنمای سریع برای انتخاب بهترین پارچه ملحفه برای خانه خود آورده شده است که شما و مهمانانتان را شگفت زده می کند!

هنگامی که در جستجوی یافتن پارچه ملحفه مناسب برای خانه خود هستید، ممکن است صفات زیادی به ذهن شما خطور کند. صفت هایی مانند گرما، وزن، تعداد نخ های زیاد، نرمی، احساس، ملحفه های مناسب و غیره. انتخاب از بین طیف گسترده ای از پارچه ها برای ملحفه های شما می تواند گیج کننده باشد.

پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو
پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو

قیمت پارچه تترون مقنعه ای گلناز و کمند

پارچه تترون عرض 90 هم مشهور به تترون مقنعه ای بوده است. البته تترون با عرض 150 و 180 هم مناسب مقنعه های با طول های کوتاه هستند.

انواع پارچه تترون مناسب لباس کودک

تترون با طرح های چاپی و عروسکی، می تواند گزینه خوبی جهت دوخت انواع لباس مناسب کودکان باشد.پارچه نساجی تترون سهیل اصفهان بهترین گزینه می باشد.

پارچه تترون گلدار
پارچه تترون گلدار ستاره سهیل

قیمت پارچه تترون و عوامل موثر بر آن

قیمت پارچه تترون علاوه بر کیفیت این پارچه، از فاکتورهای مهم در انتخاب آن به شمار می رود. در واقع تولید کنندگان لباس و پوشاک به دنبال آن هستند که بهترین پارچه تترون را با قیمت ارزانتری خریداری کنند. چرا که در اینصورت می توانند تولیدات با قیمت تمام شده مقرون به صرفه تری داشته باشند. از طرفی با افزایش کیفیت نهایی محصولات خود، قدرت فروش بالاتری را هم تجربه می نمایند.

نرخ قیمت تترون به عواملی همچون عرض، گرماژ، رنگ و نحوه سفارش این پارچه بستگی داشته است. اما اگر شما بتوانید ضمن آگاهی از مزایا و معایب پارچه تترون عرضه شده، این پارچه را مستقیما از درب کارخانه خریداری کنید، قطعا خریدی مقرون به صرفه در انتظارتان خواهد بود.

نساجی کاماش یکی از اولین مراکز فروش آنلاین انواع پارچه تترون درجه یک به شمار می رود که توانسته دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم عرضه کند. پس همین حالا سفارش خرید آنلاین تترون را بدون واسطه به ثبت برسانید.

خرید پارچه تترون مانتویی و نخی و ملحفه و پیراهنی نیاز به راهنمایی و علم خرید دارد ،هرکدام معایب و مزایای خود را دارند ،با مشاورین ما تماس بگیرید قبل از خرید عمده پارچه

kamash.ir

فیلم رنگبندی پارچه تترون

پارچه تیترون چیست؟

پارچه تیترون همان اصلاح کوچه بازاری پارچه تترون می باشد.پارچه تترون هتلی

جنس تترون خنک است؟

جنس پارچه تترون از الیاف فلامنت و فلامنت پنبه تولید می شود ،و مناسب برای فصل تابستان و مانتو می باشد.قیمت پارچه تترون مشکی عرض سه متر قیمت پارچه تترون سفید جشن تکلیف قیمت پارچه تترون ملحفه ای

پارچه تترون نخی چیست؟

پارچه تترون نخی از الیاف فلامنت پنبه تولید می شود ،نساجی بروجرد از بزگترین تولید کنندگان پارچه تترون نخ در ایران می باشد.خرید و قیمت پارچه تترون نخ

قیمت پارچه تترون چقدر است؟

قیمت پارچه تترون بستگی به عرض پارچه تترون و گرماژ پارچه دارد ،در ادامه وارد لینک زیر شوید تا از قیمت پارچه تترون اشنا شوید

https://miladarshadi.com/product/purchase-and-price-of-tetron-fabric-in-isfahan-textile-industries/

انواع پارچه تترون

انواع پارچه تترون را در نمودار فلو چارت زیر بررسی کردیم

قیمت پارچه تترون پیراهن مردانه چقدر است؟

قیمت پارچه تترون پیراهن مردانه بستگی به گرماژ پارچه ،عرض پارچه و درصد پنبه و ویسکوز دارد.هرچقدر گرماژ پارچه بیشتر باشد ،و درصد ویسکوز قطعا قیمت پارچه بالاتر می رودقیمت پارچه تترون پیراهن مردانه

پارچه تترون سفید چه کاربردی دارد؟

پارچه تترون سفید بیشمار کاربرد دارد ،از جمله ،ملحفه ،پیراهن و…
شما را دعوت می کنم برای اشنایی با پارچه تترون سفید اینجا کلیک کنیدپارچه تترون سفید ستاره سهیل

پارچه پرشیا بخرم و یا پارچه تترون برای فرم اداری؟

برای فرم اداری هر دو پارچه پرشیا مکانیک و تترون استفاده می شود .ولی پرشیا ارزان تر از پارچه تترون است برای اشنایی با پارچه پرشیا وارد لینک زیر شوید
https://kamash.ir/purchase-and-price-of-black-mechanical-cloth/پارچه ترگالین پنبه والافاستون


خرید پارچه تترون مانتویی درنا
پارچه تترون چروک میشه؟؟
پارچه تترون برای مانتو خوبه
پارچه تترون مناسب چه فصلی است؟
خرید پارچه تترون سیب
قیمت پارچه تترون نخی بروجرد
خریدپارچه تترون پیراهنی کمند

۱۰ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان