اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

فروش پارچه تترون بیمارستانی قیمت عمده

پارچه تترون چیست؟

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه تترون متری چنده ؟ بیمارستانی ،گرم بالا

 • سفید 39000
 • صورتی 41000
 • آبی 41000
 • یاسی 42000
 • سبز 42000

برای خرید انواع پارچه بیمارستانی با ما تماس بگیرید09131130224

خرید پارچه تترون بیمارستانی در تهران را از کجا تهیه کنم؟

برای خرید پارچه تترون بیمارستانی و پارچه های بیمارستانی در تهران با نمایندگی نساجی کاماش در تهران تماس بگیرید 09131130224 نیما محمد نژاد ،فروش پارچه تترون بیمارستانی در رنگ های صورتی و آبی و سفید ،و یا هر رنگی به سفارش شما عزیزان .

قیمت پارچه تترون بیمارستانی چقدر است؟

قیمت پارچه تترون بیمارستانی را از ما استعلام کنید 09131130224،توجه داشته باشید قیمت پارچه تترون بیمارستانی به چند نکته ،وابسته است،ابتدا زیر دست یا گرماژ پارچه تترون بیمارستانی که حداقل باید 165 گرم باشد ،ثانیا رنگ پارچه باید پر رنگ باشد و سوم اینکه درصد فلامنت پارچه به صورت استاندارد باشد که برق نیفتد.

فروش پارچه تترون بیمارستانی با قیمت عمده و بدون واسطه، کاملا به صرفه از طریق سایت های اینترنتی انجام می شود. پارچه تترون بیمارستانی اصفهان را از کجا بخریم ؟زیر قیمت بازار بودن این اجناس، سبب جذب افراد زیادی به خرید آن ها شده است.نساجی کاماش ارایه کننده تترون بیمارستانی در صد رنگ.

پارچه تترون نخی چیست؟پارچه تترون نخی سفید

پارچه تترون نخی سفید برای بیماران با مریضی پوستی ،سوانح سوختگی و نوزادان استفاده می شود.پارچه تترون سفید در عرض 3 متر ،عرض 150 و عرض 90 تولید می شود.

پارچه تترون بیمارستانی 09131130224

آیا می دانید هر پارچه ای چه خصوصیاتی دارد؟

پارچه های بیمارستانی چه مشخصات و ویژگی هایی دارند؟

انواع و اقسام پارچه های بیمارستانی به چه شکلی هستند؟

پارچه تترون توپ توپی بیمارستانی :پارچه تترون تک رنگ


استفاده از پارچه تترون تک رنگ (Tetron) در تهیه لباس توپ توپی بیمارستانی به دلایل زیر است:

 1. مقاومت و دوام: پارچه تترون توپ توپی بیمارستانی از نظر مقاومت و دوام بسیار مناسبی برخوردار است. این ویژگی باعث می‌شود که لباس بیمار دوخته شده از این پارچه بتواند به خوبی تحت فشارهای متعدد و تکراری استفاده شود بدون اینکه سریعا خراب شود یا پارگی یابد.
 2. توانایی شستشو و بهداشتی بودن: پارچه تترون توپ توپی بیمارستانی به راحتی قابل شستشو است و از نظر بهداشتی مناسب است. این ویژگی بسیار مهم است زیرا لباس بیمار باید به دور از عفونت باشد و بتوان آن را به راحتی تمیز کرد.
 3. نرمی و راحتی: از آنجایی که لباس بیمار توپ توپی بیمارستانی اغلب برای بیماران یا افرادی با وضعیت جسمانی ضعیف تهیه می‌شود، پارچه تترون به خاطر نرمی و راحتی که دارد، مناسب استفاده در این موارد است.
 4. قابلیت تنفس پذیری: پارچه تترون قابلیت تنفس خوبی دارد که این ویژگی می‌تواند در تهویه مناسب توپ توپی و کاهش احتمال حساسیت‌ها در بیماران کمک کند.
 5. قیمت مناسب: پارچه تترون به طور کلی هزینه‌ای نسبتاً کمتر نسبت به سایر پارچه‌های مشابه دارد. این امر می‌تواند در کاهش هزینه‌های تولید و مدیریت بیمارستانی موثر باشد.

پارچه تترون چگونه است؟پارچه تترون اعلا

برای خرید پارچه تترون بیمارستانی گرماژ 160 گرم،در رنگ های سفید وآبی و صورتی و سبز و بنفش محصول شرکت نساجی کاماش اصفهان می باشد.طاقه ها یه صورت رول 100 متری و طاقه کتابی 50 متری است. هر عدل تترون نساجی کاماش 500 متر بسته می شود.

پارچه تترون بیمارستانی چیست؟و چه گرماژی دارد؟

پارچه تترون نخی و پارچه تترون اعلا از الیافی مانند ویسکوز، پلی استر و فلامنت ساخته می شود.

به طور معمول چله ی این پارچه هاو یا تار آن ها از فلامنت و پود این پارچه ها از پلی استر ویسکوز می باشد.

پارچه های تترون هم مانند سایر پارچه ها خط تولید خاصی دارد، به این شکل که، پارچه های تترون پس از این که الیافشان در واحد ریسندگی تکمیل شد به واحد بافندگی ارسال می شوند.

در این واحد بافنده با دستگاه های بافت، پارچه ای که به صورت خام است را با تراکمی که مدنظر داریم تولید می کند.

پس از آنکه بافته شدند، آن پارچه های خام تولید شده به واحد رنگرزی فرستاده می شوند و در نهایت پارچه ی تترون در رنگ بندی های مختلف و متنوع تولید می گردند.

در نهایت پارچه ها را طاقه پیچی می کنند و در بازارهای پارچه ای که در سراسر کشور وجود دارند، عرضه می نمایند.

پارچه تترون نخی برای مصارف گوناگونی استفاده می شود که یکی از این مصارف، در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد.

به دلیل مصرف بالای پارچه های تترون در بیمارستان ها، کارخانه ها و مشتریان و تولید کننده ها، پارچه های تترونی که رنگ بندی بیمارستانی دارند را، اصطلاحا تترون بیمارستانی می نامند.

البته بین تترون بیمارستانی و معمولی تفاوت هایی مانند: قیمت بسیار پایین تر، رنگ بندی روشن پارچه ها و گرماژ آن ها نیز وجود دارد.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی سفید ،صورتی و آبی در خرم آباد

پارچه های تترون بیمارستانی، قیمت های مناسبی نسبت به سایر پارچه های تترون در خرم آباد دارند.برای لباس بیمار کلینیک خصوصی از پارچه تتترون استفاده می شود.

یک سری دلایل وجود دارند که سبب شده است پارچه های تترون در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب به نظر بیایند، یکی از این دلایل، ارزان بودن آنهاست.

دلایل دیگر محبوبیت تترون در میان عوام را می توانیم این گونه بیان کنیم:

 1. قابلیت شست و شوی مجدد پارچه ها
 2. امکان استفاده ی چندین بار
 3. سبک بودن پارچه ها
 4. لطافت پارچه ها
 5. رنگ بندی متنوع

قیمت پارچه های تترون بیمارستانی نیز با توجه به کیفیت و گرماژ پارچه، رنگ بندی پارچه ها نیز بستگی دارد و هرچه کیفیت تولید پارچه های تترون بیشتر باشد و از کارخانه ی برند و مشهوری خریداری شود، قیمت آن نسبت به سایر نمونه ها بیشتر خواهد بود.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی اصفهان کجا است؟

همان طور که مستحضر هستید، استان اصفهان به عنوان قلب پارچه ی ایران شناخته شده است.

کارخانه های و تولیدی های بسیاری در این شهر به فعالیت مشغول هستند و توانسته اند نیاز بازار را رفع نمایند.

کیفیت پارچه های بافته شده در این شهر زبانزد خاص و عام است.

پارچه های تترون بیمارستانی یکی از انواع پارچه های تولید شده در این شهر می باشد.

شایان ذکر است که از پارچه های تترون فقط برای مصارف بیمارستانی استفاده نمی شود بلکه موارد مصرف بالایی دارند و افراد با توجه به ویژگی های مثبت زیاد این پارچه، به آن روی آورده اند و استفاده های فراوانی از این پارچه ها می نمایند.

از پارچه های تترون بیمارستانی برای دوخت انواع ملحفه های تخت و لباس های بیماران استفاده می شود.

مثلا در بیمارستان های دولتی از تترون های صورتی برای بخش زنان و از تترون های با رنگ آبی برای بخش مردان استفاده می شود.

بیمارستان های خصوصی این توانایی را دارند که رنگی که در هر بخش برای نوع فعالیتشان استفاده می شود را خودشان انتخاب نمایند.

بنابراین در زمان سفارش به کارخانه ها، می توان پارچه ی تترون بیمارستانی را با رنگ دلخواه سفارش داد و در حجم بسیار بالا دریافت کرد.

خرید پارچه تترون بیمارستانی قیمت عمده

پارچه های تترون بیمارستانی به شکل وسیعی در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

برای خرید این پارچه ها راه های متفاوتی وجود دارد.

راهی که بسیاری از افراد تازه کار شاید برای خریدشان بپسندند این است که به صورت حضوری به درب کارخانه ها مراجعه کرده و نسبت به خرید خود اقدام نمایند.

این روش خرید مزایا و معایب بسیاری دارد که یکی از مزایای این است که فرد می تواند قبل از خرید، جنس و کیفیت پارچه ی مورد نظر را مشاهده کند و پس از آن تصمیم به خرید بگیرد.

از جمله معایب این روش این موضوع می باشد که، افراد و خریداران هزینه ی زیادی را جهت حمل و نقل و رفت و آمد باید پرداخت کنند و در عین حال زمان زیادی را صرف پیدا کردن و رفتن به کارخانه های مورد نظر صرف می نمایند.

راه دیگر خرید پارچه، خرید از نمایندگی های معتبر هر کارخانه ای در شهرهای مختلف می باشد.

این شیوه ی خرید هم مزایا و معایبی دارد.

افراد اگر بتوانند نمایندگی های کاملا معتبر هر کارخانه را بیابند می توانند از واسطه ها عبور کرده و قیمت بسیار مناسب درب کارخانه ای را خریداری کنند.

راه سوم خرید به صورت اینترنتی می باشد که در ادامه به توضیح درباره ی این روش می پردازیم.

پارچه تترون گلدار بیمارستانی طرح دار چیست؟

پارچه تترون گلدار برای روتختی و رو بالشتی بیمارستان ها و سیسمونی و به عنوان پارچه ماسک و در زندان ها و بیمارستان ها استفاده می شود.برند های معروف این حوزه عبارت اند از نساجی نگین و طوبی و ستایش و ماهواره و فیلور و…،این پارچه ها در عرض دو متر و همچنین 1.5 تولید می شود ،که نساجی کاماش هر طرحی شما بخواهید چاپ می زند،حداقل سفارش 1 طاقه و برای طراحی گل یا طرح خاص شما 4000 متر می باشد.

کارخانه پارچه تترون بیمارستانی در تهران

تولید پارچه تترون بیمارستانی در کارخانه های متفاوت نساجی در سراسر کشور انجام می گیرد.

کارشناسان فروش این کارخانه ها از طریق ارتباط گیری با بیمارستان ها و تولیدی ها سفارش های خود را ثبت می نمایند و عمده ی کار این کارخانه ها با همان بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد.

قیمت پارچه تترون سفید ملحفه ای بیمارستانی عرض 1.5 و3 متر

یکی از مناسب ترین و به صرفه ترین پارچه هایی که برای لباس بیماران و کادرهای درمانی استفاده می شود، پارچه های تترون می باشند.

از پارچه ی تترون سفید برای لباس پرسنل استفاده می شود و از آن ها پوشاکی مانند روپوش های پزشکی و پرستاری نیز تولید می شود.

در کل پارچه های تترون بیمارستانی از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

پارچه های تترون سفید هم به دلیل بی رنگ بودم نسبت به سایر تترون ها قیمت مناسب تری دارد.

اما این موضوع هم مهم می باشد که پارچه را از چه کارخانه و یا برندی خریداری می کنید و کیفیت خوب و بد آن نیز در قیمت نهایی موثر است.

خرید تترون سفید باکیفیت با قیمت درب کارخانه بسیار به صرفه تر از قیمت واسطه ها است.

پارچه تترون بیمارستانی طرح دار ارزان

پارچه های تترون همان طور که پیشتر توضیح دادیم از قیمت ارزان و مناسبی نسبت به سایر پارچه ها برخوردار هستند.

پارچه های تترون طرح های مختلفی را دارا هستند که در کارخانه های اصفهان و یا سایر شهرها نیز تولید می شوند.

این پارچه ها با توجه به طرح و رنگی که دارند و یا سفارشی و غیر سفارشی بودن، قیمت های مختلف و متنوعی را تجربه می کنند.

از پارچه های تترون بیمارستانی طرح دار برای موارد خاصی همچون لباس بیماران و سایر مواردی که خود بیمارستان ها تشخیص بدهند استفاده می کنند.

پارچه تترون بیمارستانی :پارچه تترون چهارخانه

یکی از روش های فروش پارچه تترون بیمارستانی، به صورت اینترنتی و استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد.

کارخانه های متعددی در حال حاضر توانسته اند با پیشرفت علم و تکنولوژی، سایت های تخصصی و شخصی را برای کارخانه و مجموعه ی خود باز کنند.

با این کار نه تنها مجموعه ی خود را بیشتر به بازار معرفی می کنند، بلکه در این سایت ها می توانند اطلاعاتی کامل در زمینه ی انواع پارچه را در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهند و قیمت نهایی و تمام شده ی ان را بیان کنند.

افراد با خرید اینترنتی می توانند ابتدا مشخصات و ویژگی های پارچه های ذکر شده در هر کارخانه را با هم مقایسه کنند و قیمت آن ها را نیز در نظر بگیرند، سپس نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

موردی که شاید افراد را از خرید اینترنتی باز دارد این است که نمی توانند جنس و رنگ و کیفیت پارچه ها را از نزدیک مشاهده کنند.

پارچه تترون ابرفت دارد؟

پارچه تترون ابرفت ندارد ،به شرطی که در کارخانه به خوبی آبگیری شده باشد.

اما لازم به ذکر می باشد تا بگوییم، کارخانه ها و تولیدی ها برای این مشکل چاره ای اندیشیده اند و به صورت کالیته آن را رفع نموده اند.

در واقع کالیته ای از جنس پارچه ها و رنگ بندی آن ها تهیه کرده اند و برای افرادی که تمایل به تست جنس و رنگ نمونه ها دارند، برای آن ها به صورت رایگان ارسال می کنند.

افراد با دریافت این کالیته می توانند آن را به هر آزمایشگاهی که تمایل دارند، برده و تحت آزمایشات خاصی قرار داده و از کیفیت و بافت پارچه ها اطمینان حاصل کنند.

در خریدهای با حجم بالا این کار بسیار توصیه می شود زیرا سبب اطمینان خاطر خریدار می گردد.

پارچه تترون طرح دار بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی گلدار عرض 2 متر برای زایشگاه و اطفال

پارچه های تترون را همان طور که بیان کردیم، در رنگ بندی های متنوعی تولید می نمایند. در کنار این رنگ ها، نمونه هایی به صورت گلدار نیز تهیه می کنند.

این پارچه های گلدار را برای بخش های زنان و کودکان بیشتر مورد استفاده قرار می دهند و از ان ها در دوخت لباس های بیماران و پرده های بیمارستانی و سایر مواردی که با این پارچه قابلیت تولید دارند، استفاده می نمایند.

پارچه تترون در بین مردم مظهر لطافت و نرمی می باشد و درحالت کلی هم پارچه ی تترون گلدار تولید می شود. منظور این است که پارچه های تترون گلدار برای استفاده ی روزمره نیز مورد پسند واقع شده است و از آن برای دوخت انواع ملحفه، چادر و جانماز و سایر موارد مورد استفاده در منزل نیز بهره برده می شود.

فروش پارچه تترون بیمارستانی گلدار در حجم های متفاوت در بازار انجام می شود.

خرید و قیمت پارچه تترون بیمارستانی چاپی

در میان انواع پارچه های تترون بیمارستانی، پارچه هایی هستند که با عنوان چاپی مورد استفاده قرار می گیرند.

چاپ در پارچه های تترون چاپی با توجه به نیاز بیمارستان ها و طرحی که خودشان برای کارخانه ارسال می کنند، انجام می شود.

در این نوع از پارچه، بیمارستان ها طرح های مورد نظر خودشان برای پارچه های تترون مصرفی لباس بیماران و یا پرده های بیمارستان را برای کارخانه و تولیدی ها ارسال می نمایند و درخواست خودشان را مبنی بر آماده سازی این پارچه ها ثبت می نمایند.

مراحل تولید به طور کامل انجام می شود و در نهایت طرح مورد نظر بر روی پارچه ها چاپ می گردد.

خرید پارچه تترون بیمارستانی یاسی و سبز

پارچه تترون بیمارستانی یاسی و سبز معمولا 1 درصد از ابی و صورتی روشن تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان