اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه ترگال تک اعلا با وزن 240 گرم ،رنگ بهرنگان ،عرض 150 سانتیمتر ،بهترین گزینه برای فرم مدارس است.مقاومت در برابر شستشو ،قیمت اقتصادی و تنوع رنگ از مزایای این پارچه است.

قیمت پارچه ترگال تک فرم مدارس اعلا

مشخصات پارچه ترگال تک لباس کار اعلا

کاتالوگ پارچه ترگال تک رنگی و سفید

در این مرکز فروش چکی اقساطی پارچه ترگال و کجراه امکان پذیر است ،سفارش خود را در واتس آپ ،ایتا و روبیکا بفرستید.09131130224

استفاده از پارچه ترگال پلی استر ویسکوز فلامنت نساجی تک برای فرم‌های مدارس دلایل متعددی دارد که می‌توان آن‌ها را به شرح زیر بیان کرد:

۱. مقاومت: این نوع پارچه به دلیل ترکیبات مختلفی که دارد، مقاومت فوق‌العاده‌ای دارد. این مقاومت به معنای دوام و پایداری است که می‌تواند در برابر فشارهای روزمره و استفاده مکرر از فرم‌ها محافظت کند.

۲. ضد چروک ،ضد پرز : پارچه تک حاشیه دار سرمه ای و رنگی پلی استر ویسکوز باعث می‌شود که پارچه به خوبی چروک نشود و بتوان آن را به راحتی استفاده کرد و زیبایی آن را حفظ کرد.

۳. تنوع رنگ کالیته تک: این نوع پارچه دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ‌ها است که این امکان را به طراحان مدرسه می‌دهد که به طرح و رنگ مورد نظر خود برسند و محیط آموزشی را زیبا و جذاب کنند.

۴. ثبات رنگ: پلی استر و ویسکوز فلامنت ترگال تک گرم بالا مانتویی و اسکراب پزشکی دارای ثبات رنگ بالا است که به معنای این است که پس از شستشو و استفاده مکرر، رنگ‌های آن تغییر کمی می‌کنند و پارچه همچنان ماندگاری رنگ خود را حفظ می‌کند.

۵. فروش اقساطی: این یک امکان اضافی است که ممکن است در برخی موارد، مدارس از آن استفاده کنند. ارائه پارچه ترگال ،کجراه ،پرشیا و فاستونی به صورت اقساطی می‌تواند برای مدارس با بودجه محدود یا برای خرید حجم بالایی از پارچه مفید باشد.

۶. جنس عالی: ترگال پنبه ونوس شرکت تک گلبهار و پلی استر و ویسکوز فلامنت به عنوان یک جنس عالی شناخته می‌شود که در تولید پارچه‌های با کیفیت و مطابق با استانداردهای بهداشتی و ایمنی برای محیط آموزشی مفید است.

با توجه به این مزایا، استفاده از پارچه ترگال و کجراه پلی استر و ویسکوز فلامنت برای فرم مدارس به عنوان یک گزینه مناسب و کارآمد مطرح می‌شود.

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است؟

بستگی دارد کدرام شهر هستید،پارچه ترگال مناسب همه فصل عا در مناطق معتدل اسران است ،ولی در زمستان ها بهتر است از کتان ،ترگال کجراه و پارچه فوتر پشمی استفاده کنید.

معایب پارچه ترگال تک

پارچه ترگال چروک میشه ؟

پارچه ترگال کمی چروک میشه ولی به راحتی با یک نمه اب به حالت اول باز می گردد،می توانید از تنسل ،مازرای=تی و کتان کش به جای ترگال استفاده کنید..

با پارچه ترگال چی بدوزم؟

قیمت پارچه کتان ترگال

پارچه ترگال فرم مدارس نساجی تک

پارچه ترگال تک اعلا

مشاوره رایگان