اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

بهترین کارخانه تولید پارچه لباس کار در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • کارخانه تولید پارچه لباس کار
 • مشخصات بهترین پارچه لباس کار کدام است؟
 •  لیست قیمت پارچه های لباس کاری تولید اصفهان
 • فروش عمده پارچه لباس کار از درب کارخانه

کارخانه تولید پارچه لباس کار با ارائه انواع مختلف پارچه های مناسب برای کار با کیفیت بالا سعی در برطرف کردن نیاز همه گروه ‌های شغلی دارد، این مجموعه به شکل مستقیم از بهترین کارخانه تولید کننده منسوجات خود را ارائه می دهد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

کارخانه تولید پارچه لباس کار

پارچه به عنوان مهمترین بخش در صنایع مختلف محسوب می شود؛ زیرا از آن در جهت تولید انواع البسه مناسب مشاغل به کار می ‌برند.

به دلیل استقبال بالا از پارچه های لباس کار در حال حاضر تعداد زیادی کارخانه تولید پارچه لباس کار راه اندازی شده اند، تا بتوانند به درستی تمامی نیازهای جامعه را پاسخگو باشند.

در حال حاضر اغلب کارخانجات نساجی برند و مطرح موجود در کشور با راه اندازی یک لاین برای تولید پارچه های لباس کار سعی دارند تا با ارائه پارچه های با کیفیت جایگاه مناسبی را در این حوزه برای خود به دست آورند.

پارچه های لباس کار حوزه ‌های بسیار گسترده ‌ای دارند که با بررسی آنها درمی یابیم برخی از این پارچه ها مناسب برای صنایع خاص و برخی دیگر مورد استفاده در مراکز اداری، تجاری، درمانی و آموزشی می باشد. 

در این بخش قصد داریم تا به معرفی برخی از مهمترین پارچه های لباس کار تولید شده در حوزه‌ های مختلف بپردازیم:

 • پارچه های صنعتی لباس کار

در حوزه صنایع مختلف باید گفت پارچه های بسیار زیادی وجود دارند که مناسب برای هر بخش باشند از پارچه های کتان و پارچه لی در جهت تولید لباس های مناسب برای صنایع استفاده می شود؛ زیرا این پارچه ها بیشتر از الیاف پنبه و کتان تولید شده‌ اند و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارند، پارچه کتان معمولاً با وزنی بین ۳۳۰ تا ۴۸۰ گرم از ضخامت مناسبی هم برخوردار است و با قرار گیری در برابر حرارت از انتقال حرارت به بدن کارگران جلوگیری می کند.

 • پارچه های فرم اداری

معمولاً افراد برای سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی باید از لباس ‌های فرم متحدالشکل استفاده کنند؛ بدین منظور کارخانجات اقدام به تولید پارچه های مناسب شرایط اداری کرده ‌اند که مناسب ترین آنها می توان به پارچه ترگال کجراه و پارچه فاستونی اشاره کرد. خوب است بدانید که پارچه ترگال کجراه در چندین دسته و گروه تولید می‌ شود که پارچه‌ های کجراه چله فلامنت در گروه پارچه‌ های اداری قرار می گیرد.

 • پارچه های فرم مدارس

برای ایجاد نظم و ترتیب در مدارس و راحتی دانش ‌آموزان معمولاً از یونیفرم های متحدالشکل با تنوع در رنگ بندی برای گروه های سنی استفاده می کنند. مناسب ترین پارچه در این حوزه پارچه ترگال و همچنین پارچه های فلامنت فلامنت می باشند که این پارچه ها از استحکام خوبی برخوردار بوده و به دلیل مقاومت و دوام بالا برای تولید این البسه مورد استفاده قرار می گیرند.

 • پارچه های مناسب برای محیط های مرطوب

برخی از افراد لازم است تا در محیط های مرطوب مانند آشپزخانه ها و کارخانجات صنایع غذایی شیلات و مواردی از این قبیل فعالیت کنند؛ به همین سبب لازم است تا از پارچه هایی استفاده شود که به خوبی بتواند رطوبت را جذب کرده و در این شرایط به سرعت دچار بوی بد نشود. مناسب ترین پارچه ها؛ پارچه های تنسل و پارچه های تترون است که در جهت تولید انواع روپوش از آنها استفاده می کنند.

کارخانه تولید پارچه لباس کار

مشخصات بهترین پارچه لباس کار کدام است؟

تا اینجا دریافتیم که پارچه های لباس کار در تنوع بسیار بالایی تولید می ‌شوند و هر پارچه متناسب با شرایط محیط از الیاف و تراکم بافت خاصی برخوردار است.

اغلب افرادی که به پارچه های لباس کار نیاز دارند به دنبال یافتن مشخصات بهترین پارچه لباس کار هستند تا با تهیه بهترین پارچه ها بتوانند محصولات بهتری را به بازار ارائه دهند.

مهم نیست که پارچه لباس کار برای چه شرایطی انتخاب می شود، نکته مهم این است که باید به مشخصات و ویژگی هایی که مد نظر هر تولید کننده است دقت شده تا بتواند بهترین بازخورد را دریافت نماید.

اما برخی از ویژگی های مشترک در بین همه پارچه های مخصوص لباس کار وجود دارد که توجه به آنها کمک بیشتری در انتخاب بهتر این پارچه لباس کار می کند از جمله:

 • ضخامت و گرماژ پارچه متناسب با نوع شغل مد نظر
 • عدم تل شدن و گلوله شدن سطح پارچه در حین استفاده
 • داشتن ثبات رنگی بالا در شستشوهای مکرر
 • برخوردار بودن از تراکم بافت قالی و جدا نشدن الیاف تار و پود به آسانی
 • برخوردار بودن از مقاومت سایشی و کششی
 • چروک نشدن سطح پارچه در حین استفاده و پس از شستشو

 لیست قیمت پارچه های لباس کاری تولید اصفهان

تولیدی پارچه لباس کار برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارند تا پارچه های لباس کار را با قیمت مناسب تر تهیه کند؛ زیرا قیمت این پارچه ها در هزینه های نهایی کارگاه ‌های تولیدی تاثیر گذار است.

شهر اصفهان به عنوان یکی از فعالان در حوزه نساجی است که پارچه لباس کاری نیز در این کارخانجات با کیفیت بالایی تولید می گردد؛ در این شهر به دلیل وجود رقابت بالا در میان کارخانجات معمولاً پارچه ها در بالاترین سطح کیفیت تولید می گردند.

در صورتی که به دنبال دریافت لیست قیمت پارچه های لباس کاری تولید اصفهان هستید، باید بگوییم که بهترین راه انتخاب مراکز معتبر و بدون حضور واسطه می باشد تا بهترین لیست را دریافت کنید.

بهترین روش ها برای دریافت قیمت پارچه لباس کاری تولید اصفهان عبارتند از:

 • مراجعه مستقیم به کارخانجات تولید کننده
 • استفاده از مراکز پخش معتبر در شهرهای مختلف
 • استفاده از بنکداری ها و عمده فروشی های موجود در بازارهای بزرگ
 • استفاده از سایت های آنلاین معتبر زیر نظر کارخانجات تولید کننده
کارخانه تولید پارچه لباس کار

فروش عمده پارچه لباس کار از درب کارخانه

فروش عمده پارچه لباس کار در حال حاضر توسط مراکز متعددی انجام می‌شود اما به همه این مرکز نمی توان به آسانی اعتماد کرد.

این مجموعه فروش با اعتبار بالایی که در این حوزه پس از سال ها تجربه کسب کرده، می تواند یک گزینه مناسب جهت خرید پارچه های باکیفیت بالا به همراه قیمت مناسب باشد.

این مرکز فروش پارچه لباس کار جزء بهترین ها در این حوزه محسوب می شود؛ زیرا به شکل مستقیم تمامی منسوجات مورد نیاز را از درب کارخانجات تولید کننده تهیه می کند.

داشتن ارتباط مستقیم با کارخانه تولید پارچه لباس کاری سبب شده تا پارچه ها با قیمت درب کارخانه ارائه گردد به همین دلیل مناسب ترین قیمت ممکن در بازار را ارائه می دهد.

در حال حاضر تنوع پارچه های لباس کاری بسیار زیاد است؛ به همین سبب این مجموعه سعی کرده، تا با کارخانجات برند و مطرح تولید کننده در ارتباط بوده تا بتوانید نیاز همه بخش های جامعه را به خوبی برطرف کند.

پارچه لباس کار عمده
قیمت پارچه کجراه لباس کار
خرید پارچه لباس کار
قیمت پارچه لباس کار
قیمت پارچه کجراه فدک
پارچه کجراه برای لباس کار
قیمت پارچه ترگال تک
خرید لباس کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان