ترگال نساجی کاماش

چرا پارچه لی را برای لباس کار استفاده کنیم؟

چرا پارچه لی را برای لباس کار استفاده کنیم؟خرید پارچه لی لباس کار؟پارچه لی لباس کار را از کجا بخرم؟پارچه لی لباس کار صد در صد پنبه کاماش چیست؟پارچه لی تنسل مانتو چیست؟

چرا پارچه لی را برای لباس کار استفاده کنیم؟

ساختمان پارچه ای برای کار سخت

در ابتدا جین به عنوان پارچه ای برای کارگرانی که نیاز به پارچه ای با سنگین و ماندگار داشتند ، تولید می شد که می تواند در کارهای روزمره شرایط سختی را تحمل کند. پیچش فوق العاده قوی در نخ پنبه ای آن چیزی است که جین را بسیار قوی می کند و کمی کشش طبیعی این نخ ها چیزی است که به قالب پارچه اجازه می دهد تا با سایش و زمان شکل بگیرد.

پیش بندهای جین ما جین با وزن سنگین است ، همچنین برای یک نیروی کار مدرن کاربردی و راحت است. گل میخ های فلزی و جزئیات اطمینان حاصل می کنند که فشار ساییدگی روزانه و بارهای سنگین باعث شکاف در جیب و درزهای پیش بند شما نخواهد شد.

پارچه لی-جین-نیل
پارچه لی-جین-نیل

شماره 2 – مد دیدار با کار ، برای همیشه در شرکت

روندها می آیند و می روند ، اما به جرات می توان گفت جین هرگز از سبک خارج نمی شود. از جین تند و تیز گل نیلی گرفته تا بیانیه سیاه ، از طریق آبی روشن و ساحلی ساحلی. جین از همه سایه ها بوم کلاسیک را ارائه می دهد که اعتماد به نفس در سبک شما را فریاد می زند. تقریباً هر مناسبت جین وجود دارد که مناسب آن باشد.

لباس اصلی جین در سال 1873 توسط لوویس ثبت اختراع شد و از آنجا این مارک جین را از پارچه ای پوشیده برای کارگران گرفت تا وسایل کمد لباس در اواسط دهه 60. با نمادهایی مانند جیمز دین و مریلین مونرو که حامی جنبش بودند ، جین در دنیای مد محکم کاشته شد.

پارچه لی کش طرح ترک

اعتماد به نفس در سبک و برند شما را فریاد می زند!

طبیعت جین آن را به پارچه ای ایده آل برای گلدوزی ، چاپ صفحه و انواع شکل های سفارشی تبدیل می کند. پیش بند جین شما بوم ایده آل برای ایجاد سبک برند شما است.

لوازم جانبی یا پین حیوانات بومی ما را برای سرگرمی ، پرنعمت پرنعمت اضافه کنید ، یا آرم خود را در جلو یا عقب دوزی کنید. استحکام پارچه در برابر بخیه های سنگین مقاومت می کند و پارچه پارچه ای مانند بوم ، به درخشش رنگ های برند شما کمک می کند.

تجدید نظر گسترده ، “خوب بنگر ، احساس خوب!”

هنگامی که کارکنان شما در لباس خود احساس راحتی می کنند ، مشتریان شما آن را می بینند. همه ما اعتماد به نفس آشنایی را که از پوشیدن جیب مورد علاقه شما به دست می آید می دانیم. پیش بندهای جین کارمند می تواند نقطه ای از غرور شخصی باشد و مانند جفت شلوار جین ، با گذشت زمان راحت تر رشد می کنید.

علاوه بر این ، ما می دانیم که زن و مرد به یک اندازه ظاهر جین را دوست دارند و در حالی که برخی سبک ها می توانند ظاهر مردانه تر و زنانه تری به وجود آورند ، به طور کلی یک پیش بند جین به عنوان یک لباس خنثی جنسیتی کامل است. به دنبال گزینه وزن سبک تر هستید؟ اینجاست که هنری قدم می زند!

مقرون به صرفه
در کاروان خدماتی ما بالاترین کیفیت پارچه های پنبه جین های کار را توسعه داده ایم. طیف ما از ابرهای جین در طول سالها مورد آزمایش و پالایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که آنها از زمان آزمون ایستاده اند. .

طول عمر زیاد پارچه جین

خرید پارچه لی

مشاوره رایگان