ماسک صورت

ماسک صورت چیست؟

اولین ماسک صورت در قرن 18th توسط مادام روولی در انگلستان اختراع شد ، اولین ماسکی برای “دستکش صورت” که برای هر کسی که مایل به سفید کردن ، پاکسازی و حفظ چهره پوست بود ، مفید بود. ماسک ورق یک ماسک خمیری یا ضخیم چسبان است که برای تمیز کردن یا صاف کردن صورت استفاده می شود. اغلب حاوی مواد معدنی ، ویتامین ها و عصاره های میوه مانند کاکتوس و خیار است. انواع مختلفی از ماسک ها برای اهداف مختلف وجود دارد. برخی از آنها برای تمیز کردن منافذ در حال پاک سازی عمیق هستند. اثر درک شده از یک ماسک صورت می تواند باعث احیا ، جوان سازی یا طراوت شود. ماسک صورت بیشتر مورد استفاده خانم ها است اما توسط مردان نیز استفاده می شود. اگرچه اعتقاد بر این است که منافذ تنگ تری ، افزایش شفافیت پوست و کاهش چین و چروک های صورت را نشان می دهد ، نشان داده نشده است که ماسک ها در انجام این کارها مؤثرتر از یک لوسیون مرطوب کننده استاندارد هستند.

برخی از ماسک ها با آب ولرم شسته می شوند ، برخی دیگر با دست پوست می شوند. مدت زمان پوشیدن ماسک به نوع ماسک بستگی دارد ، اما می تواند سه دقیقه تا 30 دقیقه و بعضی اوقات کل شب باشد.

ماسک

ماسک صورت یک خانواده از درمان های پوستی برای صورت است ، از جمله بخار ، لایه برداری ، استخراج ، کرم ها ، لوسیون ها ، ماسک های صورت ، لایه بردارها و ماساژ. آنها به طور معمول در سالن های زیبایی انجام می شوند ، اما همچنین یک درمان آبگرم مشترک هستند. آنها برای سلامت عمومی پوست و همچنین برای شرایط خاص پوست مورد استفاده قرار می گیرند. انواع فیشال شامل صورت های اروپایی ، صورت های درمانی نور ال ای دی ، نورهای صورت [1] و مینی صورت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان