سفارش خرید کش ماسک

خرید کش ماسک

خرید کش ماسک با بهترین قیمت موجود در سایر مراکز فروش و نمایندگی ها، هم اکنون از طریق این مجموعه؛ امکان سفارش داشته است.خرید کش ماسک در بازار امروز، با قیمتی بالاتر از قیمت قبل انجام پذیر می باشد. برای ثبت سفارش انواع کش ماسک، می توان به شیوه های مختلفی اقدام نمود. به نظر شما، برای تهیه کش ماسک به صورت عمده، بهتر است چگونه اقدام کنید؟نساجی کاماش پاسخ می دهد

ویروس کرونا که طی چند ماه گذشته باعث شده تا سرانه مصرف و استفاده از ماسک های بهداشتی بالا رود، تاثیر زیادی بر افزایش تعداد متقاضی کش ماسک داشته است. چون برای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا نیاز به استفاده از ماسک بود، بازار خرید آن طی چند ماه گذشته بسیار داغ شد تا جاییکه در بازار ماسک های بهداشتی و جراحی اصلاً یافت نمی شد.

افزایش تعداد تولیدی ماسک، سبب افزایش نیاز به کش ماسک شد. برای همین، تولید کنندگان موجود در پی راهی برای افزایش میزان تولید بوده و در کنار تولیدی های قبلی، تولید کنندگان جدیدی هم در بازار شروع به فعالیت کردند.

کش ماسک در بازار از انواع مختلفی برخوردار است که کیفیت آن تاثیر مستقیمی بر کیفیت ماسک نهایی خواهد داشت. پس تولید کنندگان ماسک بایستی در انتخاب و خرید کش ماسک دقت کافی را بکار گیرند.

خرید کش ماسک

کش قیطان ماسک و کاربرد آن

یکی از کش های موجود در بازار که موارد استفاده متعددی دارد، کش قیطان است. این کش در دوخت و دوز لباس های بچه گانه، کشدوزی کارهای تزئینی و همچنین ساخت برخی زیور آلات کاربرد دارند.

یکی از مصارف دیگر کش قیطان، استفاده از آن به عنوان نگه دارنده ماسک می باشد که به صورت حلقه ای در دو سمت ماسک دوخته شده و برای نگه داشتن ماسک، پشت دو گوش قرار می گیرد.

این کش که کشسانی چندانی نداشته، در تنوع رنگی بالایی تولید می شود و اغلب بسته بندی های کوچک آن در دو نوع 5 متر و 10 متر به فروش می رسد. البته افرادی که قصد خرید خرد و جزئی این کش را دارند، می توانند از خرازی های محل خود هر مقدارش را در رنگ مورد نظر خریداری نمایند.

حلقه های 5 کیلویی، 10 کیلویی و … کش قیطان ماسک، بهترین گزینه برای کسانی است که تولیدی ماسک بهداشتی و جراحی داشته و مقدار مصرف شان بالا است.

کش قطان ماسک را می توان از لحاظ کیفیت هم دسته بندی کرد. مثلاً کش قیطان درجه یک، کش های خوب و محکمی است که از ویژگی های زیر برخوردار هستند:

 • نسبتاً از قابلیت کشسانی خوبی برخوردار می باشند.
 • نخ کش نشده و زود پاره نمی شود.
 • سفت نیست و هنگام افتادن پشت گوش برای نگه داشتن ماسک، گوش را اذیت نمی کند.

همین چند ویژگی خوب باعث شده تا کش قیطان ماسک درجه یک بیشتر در تولید ماسک های بهداشتی برای مصرف روزانه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا استفاده شود. البته خیلی از تولید کنندگان از کیفیت های پایین کش قیطان استفاده کرده تا هزینه های تولید خود را کاهش بدهند. اما نمی دانند که کیفیت پایین کش ها بر کیفیت ماسک نهایی هم تاثیر داشته و باعث خواهد شد دیگر بازار فروش خوبی نداشته باشند و کسی به دنبال محصولات تولیدی شان نرود.

خرید کش ماسک

کش نیم سانت و قیمت کیلویی آن

یکی دیگر از کش های مصرفی در تولید ماسک که کیفیتی بهتر از کش های قیطانی داشته و از طرفی قیمت آن هم بیشتر می باشد، کش نیم سانت می باشد. این کش را سه کش نیم سانتی می نامند که عرض آن برابر است با 5 الی 6 میلی متر. از دیگر مصارف و کاربردهای کش نیم سانت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کلاه جراحی
 2. لباس یکبار مصرف بیمارستانی
 3. لباس گان
 4. لباس ایزوله

اگر بخواهیم از جنس این کش صحبت کنیم باید بگوییم که از مواد پلاستیکی و الاستیکی ساخته شده و جنس رویه آن الیاف فیلامنت و پنبه ای هستند. جالب است بدانید که این کش ها در بازار فروش همه به صورت کیلویی عرضه می شوند. البته این شیوه خرید کیلویی کش نیم سانت مناسب کسانی است که مصرف کننده عمده هستند. وگرنه برای خرید جزئی که می توان این کش را در اندازه های مورد نیاز تهیه نمود.

بد نیست بدانید که یک کیلو از کش نیم سانت، برابر با چیزی حدود 400 متر از این کش می باشد. برای کش های مختلف این مقادیر متفاوت است و باید قبل از خرید پیرامون آن اطلاعاتی به دست آورد.

راجع به قیمت کیلویی کش نیم سانت، قابل ذکر است که اگر هر متر از آن در بازار با قیمت 1000 تومان به فروش می رسد، بر اساس قیمت کیلویی، هر متر آن ممکن است برای مشتری 800 تومان هم آب بخورد.

همین تفاوت قیمت است که باعث شده خریداران عمده از جمله تولید کنندگان ماسک و انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی، برای تامین نیاز خود، به خرید کش عمده و کیلویی روی آورند. زیرا اگر هزینه های نهایی برآورد شده و در دو شیوه خرید عمده و خرد مورد قیاس قرار گیرد، تفاوت هزینه ها بسیار فاحش و قابل توجه خواهد بود.

خرید کش ماسک

انواع کش لباس گان

گان پوشش پزشکان جراح در بیمارستان ها است که در سه رنگ آبی کمرنگ، خاکستری کمرنگ و سبز تولید می شود. این گان ها از جلو پوشیده بوده و پشت آن با نخ و کش های مخصوصی بسته می شود. گان ها کلاً دو نوع دارند:

 • یکی لباس گان هایی که یکبار مصرف بوده و قابلیت شست و شو و استفاده چندین باره آن ها وجود ندارد.
 • دیگری لباس گان هایی که چند بار مصرف بوده و از جنس پنبه می باشند. این گان ها ضد آب ژاول بوده و با شستشو و ضد عفونی مکرر، دچار مشکل و رنگ پریدگی نمی شوند.

لباس های گان یکبار مصرف و چند بار مصرف، هر دو در بخش هایی دارای کش هستند. برخی در سر آستین آن ها از کش استفاده شده و برخی دیگر در قسمت کمر و یا پشت لباس دارای کش می باشند.

اغلب کارگاه های تولید کننده انواع شان و گان جراحی و پزشکی، از کش های نیم سانتی در تولیدات خود استفاده می کنند. این کش ها در مقایسه به کش های دیگر موجود در بازار از کیفیت بهتری برخوردار بوده و کشسانی نسبتاً قوی دارند.

چون لباس گان یکی از مهمترین لباس های بیمارستانی است، باید در تولید آن بهترین پارچه، بهترین نوع کش و همچنین برترین دوخت به کار گرفته شود تا امکان ورود ویروس و میکروب به داخل آن به حداقل برسد.

خرید کش ماسک

کش گرد ماسک

کش های ماسک را از لحاظ ظاهر به دو دسته تقسیم می کنند:

 1. کش گرد ماسک
 2. کش تخت ماسک

کش های گرد، کش های قیطانی و … را شامل می شوند که در بخش اول مختصراً راجع به آن ها صحبت شد.

کش تخت ماسک هم کش های نیم سانتی تا 10 میلی متری هستند که استحکام و قابلیت کشسانی بیشتری داشته و همچنین قیمت فروش آن ها هم در بازار بیشتر است.

معیار خرید و فروش کش های ماسک به صورت عمده، کیلو می باشد. بسته به نوع کش، هر کیلو از آن شامل متراژ معینی از کش بوده که این مقدار در یک کیلو از کش گرد ماسک، برابر است با 800 متر.

البته اینکه کش مورد نظر چقدر قطر داشته، از چه موادی تهیه شده و …، متراژ آن در هر کیلو متفاوت خواهد شد. اما به صورت میانگین می توان گفت که هر کیلو از کش گرد ماسک در بازار فروش، میانگین برابر با 800 متر می باشند.

توجه داشته باشید که برخی از تولید کنندگان کش، آن را به شکل دوکی هم در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. میزان مصرف و نیاز شماست که مشخص می کند خرد، کیلویی و یا دوک کش ماسک را خریداری نمایید.

خرید کش ماسک

فروش ویژه لوازم جانبی ماسک

از قدیم استفاده از ماسک برای کسانیکه مشکلات تنفسی داشتند و یا در شهرهای بزرگ و آلوده زندگی می کردند، رایج بوده و هست. اما این روزها شرایط کره خاکی به گونه ای شده است که در هر نقطه از آن هستید، موظف به استفاده از ماسک های بهداشتی و تنفسی می باشید. چون این ماسک ها هستند که سلامت شما را تضمین کرده و سبب جلوگیری از بروز بیماری کرونا می شوند.

ماسک های تنفسی مختلفی روانه بازار فروش شده است که در زیر به آن ها اشاره شده و عملکرد هر یک را مختصراً توضیح داده ایم:

 • ماسک های تصفیه کننده هوا که با عبور هوا از فیلتر و صافی های تعبیه شده در آن، سبب می شوند تا فرد هوایی پاک و تمیز را استنشاق نماید. این ماسک ها به چهار دسته کلی تقسیم بندی می شوند اعم از ماسک فرار، ماسک حذف کننده ذرات، ماسک حذف کننده گاز و بخار و ماسک الکتریکی تصفیه کننده هوا. این ماسک تنها برای موارد ضروری استفاده می شود و اجزای تشکیل دهنده آن بدنه، فیلترهای مخصوص و بند نگه دارنده می باشد.
 • ماسک های سوپاپ دار همان ماسک های معمولی موجود در داروخانه ها هستند که مناسب استفاده در کارگاه و هوای آلوده می باشند. این ماسک ها ممکن است پارچه ای یا کاغذی بوده و در کارگاه های تولیدی به شکل گرد و کاسه ای تولید می شوند. فیلترهایی بر روی این ماسک تعبیه شده است که مهم ترین بخش و لوازم جانبی آن به حساب می آید.
 • ماسک جراحی و یا ماسک پزشکی، معمولی ترین ماسک های موجود در بازار هستند که گزینه انتخابی خوبی برای جلوگیری از بروز بیماری کرونا می باشند و اغلب هم از آن برای حفاظت از سلامت خود استفاده می کنند. این ماسک ها به دو شکل یک تکه و یا با چند تا در بازار به فروش می رسند. این ماسک ها فیلتر نداشته و از پارچه های اسپان باند و ملت بلون ساخته شده و یکبار مصرف هستند. کش مصرفی در تولید این ماسک ها، کش های گرد و قیطانی بوده که کیفیت این کش ها بر کیفیت نهایی ماسک تاثیر بسیاری خواهد گذاشت. استفاده از این ماسک ها 4 ساعت مداوم ایرادی نداشته و بعد از آن بایستی دور انداخته شود.

کارخانه تولیدی هر یک از این ماسک ها متفاوت می باشد. تفاوت ساختار و لوازم جانبی برای تهیه هر یک از این ماسک ها باعث شده تا خطوط تولیدی مجزایی داشته باشند. این روزها که متقاضی برای ماسک های سوپاپ دار و جراحی بیشتر و بیشتر شده، سرانه تولید بالا رفته و از طرفی لوازم جانبی آن کمیاب شده است و این کمیاب شدن بر قیمت نهایی تاثیر بسیاری گذاشته. در مقابل، خیلی از مراکز عرضه لوازم جانبی ماسک، فروش ویژه را آغاز کرده و با قیمت های قبلی، انواع لوازم جانبی ماسک از قبیل پارچه، کش ماسک، فیلتر و … را در اختیار کارگاه های تولیدی قرار می دهند.

خرید کش ماسک

خرید کش ماسک با ارزانترین قیمت عمده

برای خرید کش ماسک با ارزانترین قیمت عمده، راه های زیادی پیش رو خواهید داشت. اما هر یک از این راه و روش ها، هزینه خاصی را به خود اختصاص داده و نیازمند صرف زمان مشخصی هستند.

به دو شیوه می توان خرید کش ماسک را انجام داد:

 1. حضوری که مطمئناً از مصرف بالای هزینه و زمان آن آگاه هستید.
 2. غیر حضوری که خیلی ها هنوز آن را روش خریدی ریسکی می دانند.

برای آن دسته از خریدارانی که قصد کاهش زمان مصرفی را داشته و می خواهند هزینه ها را به کمترین مقدار ممکن برسانند، خیلی شیوه خرید حضوری از کارخانه های تولیدی و نمایندگی های فروش توصیه نمی شود. زیرا برخی افراد ممکن است در شهری بوده که نه کارخانه تولید کش ماسک وجود داشته و نمایندگی در آن شهر به تامین نیاز مصرف کنندگان مشغول است. برای همین بایستی هزینه زیادی صرف مراجعه حضوری به کارخانه تولیدی کرده تا بتواند خرید کش را با ارزانترین قیمت عمده انجام دهد.

پیشنهاد ما به این افراد، خرید غیر حضوری می باشد. چطور؟

 • تنها کافیست به اینترنتی دسترسی داشته.
 • به موتور جستجوی گوگل سر بزنید.
 • نام کارخانه های تولید کش ماسک را سرچ کرده.
 • سایت های پیشنهادی گوگل را باز نموده.
 • از طریق سایت هایی ثبت سفارش نمایید که زیر نظر تولیدی مشغول به فعالیت هستند.

بله درست است. سایت های فعال در بازار مجازی دو دسته می شوند:

 1. سایت های فروشنده رسمی کارخانه های تولیدی که نمایندگی مجازی آن تولیدی به حساب می آیند.
 2. سایت های متفرقه که خرید و فروش لوازم جانبی ماسک را ممکن ساخته اند.

در مورد انواع لوازم جانبی ماسک، بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان