سفارش خرید پارچه ماسک با قیمت درب کارخانه

خرید پارچه ماسک

خرید پارچه ماسک با قیمت درب کارخانه چگونه ممکن است؟ آیا تا به حال، سفارش پارچه ماسک را از طریق سایت های اینترنتی ثبت نموده اید؟پارچه ماسک چیست؟پارچه ماسک سه لایه جراحی چیست؟چند نوع پارچه ماسک داریم؟نساجی کاماش پاسخ می دهد.

آیا می دانید که پارچه های ماسک چه مشخصاتی دارند؟ قیمت این پارچه های ماسک در بازار فروش چند است؟ در شهر هایی نظیر تهران، مشهد و …، چگونه می توان با اطمینان از کیفیت، خرید پارچه های مخصوص ماسک را با قیمت هایی زیر قیمت بازار تهیه نمود؟ پاسخ تمامی سوالات شما در سرتیتر های زیر آمده است. پس ما را همراهی کنید.

پارچه هایی در بازار وجود داشته و توسط کارخانه های تولیدی روانه بازار فروش می شوند که دارای مصارف خاص هستند. یکی از پارچه هایی که مصرف آن در این روز ها به اوج خود رسیده، پارچه ماسک می باشد که به خاطر شیوع ویروس کرونا، بیش از پیش به آن نیاز است.

خرید پارچه ماسک این روز ها بیشتر توسط کارگاه هایی انجام می شود که تولید کننده انبوه ماسک هستند. اما چیزی که مد نظر مسئول خرید این کارگاه ها بوده، قیمت پارچه ماسک در بازار فروش می باشد.

قیمت ها متاسفانه در بازار نوسان بسیاری دارد. حتماً متوجه شده اید که قیمت ماسک در بازار فروش به خاطر کمبود عرضه و همچنین بالا بودن سطح تقاضا، با افزایش نجومی همراه بوده است که این نشان دهنده گران شدن قیمت پارچه های ماسک می باشد.

در بخش های بعدی، مختصر و مفید انواع پارچه ماسک را معرفی کرده و درباره یکی از برند های تولید کننده اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

خرید پارچه ماسک

انواع پارچه ماسک کدام اند؟

همانطور که از نام این پارچه بر می آید، پارچه ای است که مناسب دوخت ماسک های یکبار مصرف، پزشکی و … می باشد. البته اصطلاحاً به جمعی از پارچه های موجود در بازار که قابل استفاده در صنعت تولید ماسک هستند، پارچه ماسک گفته شده و چنین پارچه ای در بازار تولید نمی شود. انواع پارچه های ماسک عبارتند از:

 1. پارچه اسپان باند: این پارچه بدون بافت است و در تراکم های مختلفی تولید می شود. این پارچه که از الیاف پرس تولید شده و تار و پود ندارد، یک پارچه یکبار مصرف کاربردی در زمینه تولید ماسک های یکبار مصرف خواهد بود.
 2. پارچه ملت بلون: این پارچه هم که از دیگر گونه های پارچه نبافته و بدون بافت می باشد، از گرماژ 17 گرم برخوردار بوده و با عرض 17.5 سانتی متر تولید و در اختیار مشتری قرار می گیرد. این پارچه گزینه مناسب تری برای دوخت ماسک خواهد بود.
 3. پارچه اسپان لس: از دیگر پارچه یکبار مصرف خانواده اسپان باند ها، می توان به پارچه اسپان لس اشاره کرد. این پارچه علاوه بر موارد استفاده ای که در بخش های درمانی دارد، در صنایع تولید لوازم آرایشی و بهداشتی هم مورد استفاده قرار می گیرد.
 4. پارچه غواصی کشی: شاید این پارچه به اندازه اسپان باند، اسپان لس و ملت بلون از شما در مقابل ویروس و بیماری محافظت نمی کند، اما تهیه ماسک از این پارچه در خانه و استفاده از آن بهتر است هیچ است.
 5. پارچه پنبه ای و کتان: این پارچه هم گزینه خوبی برای کارگاه های ماسک سازی در بازار این روز هاست. البته اگر پارچه پنبه ای مورد نظر خالص و بدون الیاف مصنوعی باشد، محافظ بهتری در مقابل بیماری و ویروس خواهد بود.
 6. پارچه ssmms :لطفا روی لینک زیر برای ادامه مطلب کلیک کنید

7.پارچه بایکو :لطفا روی لینک زیر برای ادامه مطلب کلیک کنید

آیا شما پارچه دیگری می شناسید که این روز ها مورد استفاده کارگاه های ماسک دوزی بوده و صد البته که دارای مقاومت خوبی در برابر ورود ویروس ها و بیماری باشد؟

خرید پارچه ماسک

پارچه ماسک بافتینه چه مشخصاتی دارد؟

شرکت های زیادی در داخل ایران به تولید پارچه های ماسک نبافته، سوزنی و یکبار مصرف مشغول هستند. اما بد نیست بدانید که در میان این تولیدی ها، بافتینه از جمله بهترین ها و قدیمی ترین ها در صنعت تولید پارچه بدون بافت می باشد.

از فعالیت این تولیدی در داخل ایران چیزی بیش از سه دهه می گذرد. در طول این سه دهه، کارخانه تولیدی بافتینه به سبب کیفیت خوب محصولاتش، از موفقیت های بزرگی برخوردار شده است.

 • دستگاه های به روز و پیشرفته کاربردی در کارخانه بافتینه
 • مواد اولیه و الیاف پرسی مرغوب مصرفی در خطوط تولید کارخانه
 • آموزش و همچنین کمک گرفتن از پرسنل کار درست و خبره
 • رعایت استاندارد ها و نکات بهداشتی در خطوط تولیدی

و موارد متعدد دیگری از این قبیل، همه بر پررونق بودن بازار فروش و همچنین شناخته شدن شرکت بافتینه تاثیر داشته است.

در حال حاضر، شرکت بافتینه به خاطر شیوع ویروس کرونا و همچنین کمبود ماسک های بهداشتی، آمادگی خود را جهت همکاری با کارگاه های تولیدی ماسک اعلام داشته است. تولید کنندگان می توانند پارچه مناسب مصرفی خود را بدون افزایش قیمت از شرکت بافتینه تهیه نمایند.

اما بد نیست قبل از خرید، از مشخصات پارچه ماسک بافتینه اطلاعاتی در دست داشته باشید:

 1. پارچه مورد نظر دارای گرماژ و وزن مشخص و کمی می باشد.
 2. این پارچه نرم بوده و از لطافت بالایی برخوردار است.
 3. پارچه ماسک بافتینه ضد حساسیت است و با تمامی پوست ها سازگار می باشد.
 4. برخی از پارچه های ماسک تولیدی این شرکت از ویژگی ضد آب بودن برخوردار است.
 5. این پارچه آنتی باکتریال است.
 6. از دیگر خصوصیات پارچه ماسک بافتینه می توان به آنتی یووی بودن آن اشاره کرد.

و خصوصیات، مشخصات و ویژگی های دیگری از این قبیل.

https://www.instagram.com/p/CB5J5Wvn24E/

خرید اینترنتی پارچه ماسک با قیمت روز

یکی از راه کار های جدیدی که دسترسی به پارچه ماسک را برای خریداران عمده و حتی خرد راحت کرده است، خرید اینترنتی پارچه ماسک با قیمت روز از سایت های فروشنده و فروشگاه های مجازی عرضه انواع پارچه می باشد.

شاید خیلی از شما خرید اینترنتی پارچه از سایت های فروشنده را تجربه کرده باشید، اما خیلی دیگر از شما هم ممکن است هیچگاه از راه کار خرید غیر حضوری و اینترنتی برای دسترسی به پارچه استفاده نکرده اید.

ممکن است در اوایل روی کار آمدن سایت های اینترنتی فروشنده، خرید از آن ها کار مطمئنی نبود. اما این روز ها که نظارت بر سایت های اینترنتی خرید و فروش پارچه و دیگر محصولات زیاد شده که فرد با اطمینان خاطر می تواند پروسه خرید اینترنتی پارچه را پیش ببرد.

یکی از مزیت هایی که خرید اینترنتی پارچه ماسک دارد، عدم خروج از خانه و رو به رو شدن با ویروس کرونا در این روز ها است. در روز های قرنطینه که افراد برای حفظ سلامتی خود و دیگران موظف به خانه نشینی بودند، فروشندگان به منظور راه اندازی کار تولیدی ها و همچنین کاهش ضرر و زیان خودشان، فروش اینترنتی پارچه را در فضای مجازی آغاز کردند.

 • صرفه جویی در هزینه ها
 • کاهش زمان مصرفی در پروسه خرید
 • ثبت سفارش پارچه ماسک در زمان های مختلف
 • بهره مندی از مشاوره فروش اینترنتی و تلفنی
 • خرید پارچه ماسک به صورت مستقیم و با قیمت روز

و …، از جمله مزیت های خرید اینترنتی پارچه برای تولیدی های ماسک یا همان خریداران می باشد.

پس در این پروسه خرید و استفاده از راه کار اینترنتی، خریدار بیش از هر کسی در مصرف هزینه و زمان سود خواهد کرد.

خرید پارچه ماسک

بهترین پارچه برای تولید ماسک کدام پارچه است؟

انواع پارچه های ماسک را در بخش اول معرفی کردیم. اما اعلام نداشتیم که کدام پارچه، بهترین پارچه برای تولید ماسک به حساب می آید.

قبل از آن باید گفت پارچه ای مناسب دوخت و تولید ماسک می باشد که:

 1. گرد و غبار از آن عبور نکند.
 2. مقاوم در برابر ورود ویروس و بیماری باشد.
 3. سبک و کم وزن باشد.
 4. خشن و زیر نباشد.
 5. از خصوصیات منحصر به فردی همچون آنتی باکتریال بودن، آنتی یو وی بودن و … برخوردار باشد و مواردی از این قبیل.

تنها پارچه ای که در میان دیگر پارچه ها از اغلب این خصوصیات و ویژگی ها برخوردار است، پارچه اسپان لس می باشد. از خانواده پارچه های اسپان باند هم پارچه اس ام اس که دارای چهار لایه است، جزو بهترین ها خواهد بود.

خرید پارچه ماسک

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف یا همان پارچه های اسپان باند از طرق مختلفی ممکن خواهد بود.

این بسته به خریدار است که بخواهد چقدر زمان و چقدر هزینه صرف خرید پارچه ماسک نماید.

اما از هر نظر، خرید بدون واسطه و مستقیم، اولین و آخرین پیشنهاد ما به کسانی است که قصد خرید عمده پارچه یکبار مصرف مخصوص ماسک را دارند.

زیرا هر چه تعداد واسطه مابین خریدار و فروشنده بیشتر و بیشتر شود، هزینه نهایی که خریدار بایستی بابت تهیه پارچه بپردازد هم بیشتر خواهد شد.

پس خریداران باید در پروسه خرید پارچه مخصوص ماسک، دقت خود را بالا برده تا ضرر نکنند.

خرید پارچه ماسک

خرید پارچه ماسک سه لایه

همانطور که می دانید، پارچه های اسپان باند در تعداد لایه های مختلف به بازار فروش راه پیدا می کنند و نمونه چهار لایه آن را در بخش های قبلی به عنوان بهترین پارچه برای تولید ماسک معرفی کردیم.

یکی دیگر از پارچه های مناسب ماسک از خانواده اسپان باند ها، پارچه های سه لایه است که پروسه تولید به نسبت پیچیده تری از پارچه اسپان باند تک لایه داشته و پروسه تولید ساده تری نسبت به پارچه اسپان باند چهار لایه خواهد داشت.

این پارچه در بازار خرید با نام پارچه اسپان باند sss شناخته می شود و هر s نشان دهنده یک لایه از پارچه می باشد.

خرید این پارچه به صورت رولی برای خریداران عمده پیشنهاد می شود.

خرید پارچه ماسک
ماسک سه لایه پزشکی

قیمت پارچه ماسک پزشکی

پارچه ماسک پزشکی در بازار قیمت های مختلفی دارد. 

 1. تعداد لایه ها
 2. کیفیت مواد اولیه مصرفی
 3. متراژ رول پارچه
 4. عرض پارچه
 5. ایرانی یا خارجی بودن آن
 6. خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد پارچه

و مواردی از این قبیل، تاثیر گذار بر قیمت پارچه می باشند.

هر یک به نوعی و به اندازه ای بر قیمت پارچه ماسک پزشکی تاثیر داشته که همگی مرتبط با خود پارچه اند.

بد نیست بدانید که بازار نابسامان اقتصادی هم تا چه حد بر قیمت ها تاثیر داشته و سبب نوسان آن شده است:

 • میزان عرضه و تقاضا در بازار
 • میزان صادرات و واردات پارچه
 • هزینه های گمرک
 • نوسان قیمت مواد اولیه در بازار فروش
 • هزینه های مرتبط با بسته بندی
 • نوسان حقوق و مزایای پرسنل و غیره
خرید پارچه ماسک
خرید و فروش عمده پارچه تولید ماسک تنفسی

خرید پارچه ماسک در مشهد و تهران

مشهد و تهران دو قطب از قطب های تولیدی پارچه ماسک در کشور می باشند. کسانیکه در این شهر های بزرگ اقدام به خرید پارچه های مخصوص ماسک می کنند، بهتر است حضوری به کارخانه تولیدی مراجعه کرده و با تولید کننده قرارداد ببندند.

اما پروسه خرید پارچه مخصوص ماسک برای کسانیکه از قطب های تولیدی به دور هستند، متفاوت است.

این افراد می توانند خرید خود را به چند شیوه انجام دهند:

 1. اینترنتی
 2. تلفنی
 3. حضوری از نمایندگی ها

هر یک از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند که از دید هر خریداری با توجه به اولویت هایی که دارد، این مزایا و معایب متغیر است.

خیلی از افراد خرید حضوری را به غیر حضوری ترجیح داده و می خواهند محصول را از نزدیک دیده و آن را ثبت سفارش نمایند. اما خیلی از افراد دیگر سایت های معتبر اینترنتی را در فضای مجازی یافته و ترجیح می دهند بدون صرف زمان و هزینه گزاف، خریدشان را طی چند کلیک ساده انجام دهند.

خرید پارچه ماسک

 سفارش اینترنتی پارچه ماسک نساجی کاماش

یکی از نساجی های بزرگ که فعالیت خود را مدتی است در فضای مجازی آغاز کرده، نساجی کاماش می باشد. این نساجی به منظور راحتی و رفاه مشتریان، سفارش اینترنتی پارچه ماسک را ممکن ساخته است.

حتی کسانیکه در منطقه این تولیدی وجود دارند، لازم نیست به درب کارخانه تولیدی مراجعه کرده و یا نمایندگی های فروش را جهت خرید انتخاب کنند. تنها با در اختیار داشتن اینترنت و چند کلیک ساده، انواع پارچه های ماسک تولیدی با لیست قیمت در اختیار آن ها قرار گرفته و خریدار طی کمترین زمان و با کمترین هزینه، خرید خود را ثبت می نماید.

آیا تا به حال برای تولیدی ماسک خود، پارچه تولید شده در نساجی کاماش را خریداری نموده اید؟

اگر پاسخ شما مثبت است، خرید اینترنتی انجام داده یا از طریق نمایندگی های حضوری اقدام نموده اید؟

آیا می خواهید در مورد دیگر پارچه مصرفی در تولید ماسک، یعنی پارچه ترگال هم بدانید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان