بهترین قیمت پارچه اسپان باند برای ماسک چیست؟

پارچه اسپان باند

بهترین قیمت پارچه اسپان باند برای ماسک چیست؟

بهترین قیمت پارچه اسپان باند برای ماسک را زمانی می توانید بدست آورید که طاقه پارچه اسپان باند با عرض 160 سانتیمتر خرید کنید و خودتان برش بزنید

هر طاقه اسپان باند با عرض 160 ،9 یا 8 رول پارچه به شما می دهد ،که خیلی به صرفه است

پارچه اسپان باند را کیلویی بخرید

اگر نیاز به مشاوره دارید تماس بگیرید

09130858100

09138976381

09131130224

ارسال رایگان در تهران و اصفهان بالای 10 طاقه ،موفق باشید

پارچه لمبنت پارچه گان پارچه شان پارچه اسپان باند
پارچه لمبنت پارچه گان پارچه شان

اهمیت پارچه اسپان باند چیست؟

  • خط تولید ارزان
  • مواد اولیه ارزان
  • فروش بالا
  • سرعت تولید بالا
  • استهلاک کم دستگاه
  • امکان صادرات
  • ایجاد اشتغال
  • فرصت شغلی بیشمار
  • ارز اوری برای دولت

منسوجات منسوج غیر قابل تورم تک لایه ، پانسمان زخم هیدرو اکتیو یا منسوجات بهداشتی – منسوجات اسپان باند پارچه های پیشرفته ای هستند و با استفاده از روش های ابتکاری تولید ساخته می شوند.

به لطف تحقیقات ، توسعه دائمی فن آوری های جدید تولید و نساجی و کیفیت مداوم بالا ، نمونه اسپان باند تولید شده در ایران اسلامی با قیمتی بسیار پایین و کیفیت بالا تولید می شود. شامل طیف گسترده ای از منسوجات غیر بافته شده است که تقریباً در همه صنایع استفاده می شود.

موارد استفاده بیشمار


منسوجات غیر بافته شده به ویژه در صنعت پزشکی و کشاورزی وخودرو و…. بسیار مفید هستند و بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله ، آنها اطمینان می دهند که وسایل نقلیه مدرن از نظر اقتصادی ، آب و هوا مناسب و راحت تر هستند. در زمینه پزشکی نیز ، اسپان باند استفاده بهینه از محصولات بی شماری را تضمین می کند – از جمله کمک های اولیه و مراقبت از زخم. در بخش انرژی ، غیر منسوجات از اسپان باند را می توان در تولید گان بیمار و ملحفه یکبار مصرف و پوشک بچه استفاده نمود.

پارچه ماسک سه لایه پزشکی
خرید پارچه اسپان باند و پارچه ملت بلون و پارچه اس ام اس و پارچه بایکو 09131130224

بیشترین مصرف اسان باند برا ی تولید ماسک

ماسک های جراحی چگونه ساخته می شوند؟


ماسک های جراحی صورت با پارچه ای غیربافته اسپان باند ،ملت بلون ، پارچه اس ام اس و بایکو ساخته می شوند که دارای فیلتراسیون باکتری و نفوذ پذیری هوا بهتری هستند در حالی که نسبت به پارچه بافته شده کمتر لغزنده هستند.

ماده ای که معمولاً برای ساخت آنها استفاده می شود پلی پروپیلن است ، چگالی 20 یا 25 گرم در متر مربع (گرم در متر مربع). ماسک ها همچنین می توانند از پلی استایرن ، پلی کربنات ، پلی اتیلن یا پلی استر ساخته شوند.

پارچه اسپان باند چیست؟
پارچه اسپان باند چیست؟

اسپان باند چگونه تولید می شود؟

مواد ماسک 20 گرم در یک فرایند که اسپان باند گفته می شود spunbond ساخته می شوند که شامل اکسترود پلاستیک ذوب شده بر روی نوار نقاله است.

مواد در یک شبکه اکسترود می شوند که در آن رشته ها با خنک شدن با یکدیگر پیوند می خورند.

پارچه ملت بلون چیست؟

ملت بلون

پارچه 25 گرم بر متر از طریق تکنولوژی meltblown ساخته می شود ، که فرآیندی مشابه است که در آن پلاستیک از طریق یک قالب با صدها نازل کوچک اکسترود می شود و توسط هوای گرم منفجر می شود و به فیبرهای ریز تبدیل می شود ، و دوباره بر روی نوار نقاله خنک و متصل می شود. قطر این الیاف کمتر از یک میکرون است.

پارچه ماسک چیست؟
پارچه اسپان باند

ماسک های جراحی از یک ساختار چند لایه ساخته شده اند ، به طور کلی با پوشاندن یک لایه منسوجات با پارچه باند غیربافته در هر دو طرف. منسوجات غیر بافته شده که به لطف طبیعت دور ریختنی ساخت و ارزان تر و تمیزتر ، با سه یا چهار لایه ساخته می شوند. این ماسکهای یکبار مصرف اغلب با دو لایه فیلتر در فیلتر کردن ذراتی مانند باکتریهای بالای 1 میکرون مronثر ساخته می شوند. سطح فیلتراسیون ماسک ، به فیبر ، نحوه تولید ، ساختار وب و شکل مقطع فیبر بستگی دارد. ماسک ها روی یک خط ماشین ساخته می شوند که منسوجات غیر بافته شده از حباب ها را جمع می کند ، لایه ها را به صورت اولتراسونیک به هم جوش می دهد و ماسک ها را با نوارهای بینی ، حلقه های گوش و سایر قطعات مهر می کند.

ماسک های کامل شده قبل از ارسال به خارج از کارخانه ضد عفونی می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان