ترگال نساجی کاماش

بهترین قیمت و خرید اینترنتی پارچه ماسک سه لایه پزشکی

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف

بهترین قیمت و خرید اینترنتی پارچه ماسک سه لایه پزشکی چیست؟قیمت پارچه ماسک چند است ؟خرید اینترنتی پارچه ماسک چگونه است؟اسم پارچه ماسک چیست؟بهترین پارچه برای تولید ماسک چیست؟خرید پارچه ماسک سه لایه پزشکی چگونه است؟نساجی کاماش مشاوره شما در خرید پارچه به سوالات شما پاسخ می دهد.خرید سیم ماسک ،خرید کش قیطان و کش گرد ماسک و ارسال به سرتاسر کشور ،تفاوت پارچه اس ام اس و بایکو بافتینه چیست؟

قیمت پارچه ماسک

قیمت پارچه ماسک چند است؟

قیمت پارچه ماسک با توجه به جنس و عرض پارچه تعیین می شود

تولیدی های عزیز باید توجه کنند که پارچه های برش نخورده بر فرض در عرض 160 سانتیمتر به نفع شما است،برای تولید ماسک شما به عرض 17.5 و 19.5 و یا 18.5 و 20 نیاز دارید.

آیتم بعدی که در قیمت بسیار مهم است ،جنس پارچه است که در قیمت تاٍثیر دارد ،در ادامه با انواع پارچه ماسک شما را آشنا خواهم کرد اگر حوصله خواندن ندارید با ما تماس بگیرید .

پارچه اسپان باند ،پارچه اس ام اس،پارچه ملت بلون ،پارچه بایکو ،پارچه ترمو باند

تهران 09138976381 نیما محمد نژاد

شهرستان ها 09130858100

خرید اینترنتی پارچه ماسک چگونه است؟

برای خرید اینترنتی پارچه ماسک شما می توانید بدون اینکه از خانه خارج شوید در این شرایط بحرانی ویروش کرونا در واتس آپ پیام دهید ما سفارش شما را ثبت کرده بعد از ثبت سفارش و خروج و تصفیه کامل بعد از 24 ساعت هر کجای ایران باشید به دست شما خواهد رسید.نساجی کاماش با توجه ب درخواست شما پارچه را توسط بازبری ،اتویوس و یا پست پیشتاز به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.در هنگام خرید سعی کنید از سایت های معتبر و فروشگاه هایی که دارای اعتبار و جواز از اتحادیه هستند خرید کنید.سعی کنید خرید حضوری انجام دهید نساجی کاماش سیم و گیره و فنر ماسک و کش قیطان نیز به فروش می رساند.

کش قیطان برای تولید ماسک
کش قیطان برای تولید ماسک

اسم پارچه ماسک چیست؟

برای تولید ماسک در بازار از پارچه های اسپان باند ،پارچه بایکو ،پارچه ترموباند ،پارچه اس ام اس بافتینه ،پارچه ملت بلون و پارچه تترون ،پارچه نانو ،پارچه ترگال ،پارچه پنبه ای ،و پارچه غواصی و تریکو استفاده می شود که در ادامه در مورد هر کدام صحبت خواهیم کرد…..

کارخانه تولید پارچه اسپان باند
پارچه اسپان باند

بهترین پارچه برای تولید ماسک چیست؟

بهترین یا بهترین پارچه های تولید ماسک ،پارچه های اس ام اس و پارچه ملت بلون و پارچه های نبافته سوزنی اسپان باند می باشند،پارچه های اسپان باند را به صورت دو لایه 25 گرم با عرض 19.5سانتیمتر و یک لایه ملت بلون 17.5 گرم و با عرض 17 سانتیمتر استفاده می شود،سعی کنید از کارخانه یا برند هایی خرید کنید که دارای سیب سلامت ،مجوز اداره بهداشت و تاریخ تولید باشند،پارچه اس ام اس را می توان به صورت سه لایه با گرماژ 25 گرم با عرض 17.5 و18.8 و19.5 و21 سانتیمتر استفاده می شود

پارچه ماسک سه لایه پزشکی
خرید پارچه اسپان باند و پارچه ملت بلون و پارچه اس ام اس و پارچه بایکو 09131130224

خرید پارچه ماسک سه لایه پزشکی چگونه است؟

برای خرید پارچه ماسک سه لایه پزشکی شما می توانید با مشاورین کاماش در شهر خود تماس بگیرید تا شما راهنمایی کنند ،باشیوع کرونا و نیاز بازار برای تولید ماسک ،سبب شده که بسیاری از مشاغل حذف بشوند و شروع به خرید و فروش تولید ماسک کرده و بدون تجربه و آگاهی و استفاده از برند های نا مرغوب موجب ضرر زیان هموطنان عزیز شوند ،سعی کنید طبق دستور العمل وزارت بهداشت و با استفاده از تجاری ما شروع به تولید ماسک کنید.

https://www.instagram.com/p/CDhAeI4nnlO/

تفاوت پارچه اس ام اس و بایکو بافتینه چیست؟

پارچه اس ام اس پارچه پنج لایه است و پارچه بایکو همان پارچه اس ام اس می باشد که ملت ندارد ،پارچه بایکو را باید همراه با ملت تولید کنید ،پارچه بایکو محصول شرکت بافتینه ملایر می باشد که در رنگ های سفید و آبی تولید می شود.عرض پارچه های بایکو 17.5ال ی21 سانتیمتر می باشد و طول طاقه ها 3600 و 4000 متری می باشد

پارچه بایکو بافتینه مخصوص تولید ماسک 09130858100

از چه کشی برا ی تولید ماسک استفاده می شود؟

از کش قیطان و کش سه سانتیمتری برایتولید ماسک استفاده می شود،کش هاس قیطان به صورت فله و دوکی به فروش می رسد

سیم ،گیره و فنر ماسک چیست؟

وسیله ای است برای نگه داشتن و تنظیم ماسک روی بینی استفاده می شود

https://www.instagram.com/p/CC-4Y2enycA/

آیا باید از ماسک صورت یا پوششی برای محافظت از کروناویروس استفاده کنم؟و ماسک تولید کنیم؟


بله ، اگر در مکان عمومی هستید که با افراد دیگر روبرو خواهید شد ، باید ماسک بپوشید.با شیوع کرونا و جمعیت بزرگ ایران نیاز ماسک یک امر ضروری است بنابراین شروع به تولید کنید ،با این سوال و جواب نیاز جامعه به ماسک حتمی است،

آیا ماسک صورت می تواند مانع از انتشار کروناویروس شود؟
ماسک صورت به جلوگیری از شیوع COVID-19 کمک می کند. از آنجا که ممکن است بدون داشتن علائم کروناویروس وجود داشته باشد ، بهتر است یک صورت را بپوشید حتی اگر فکر می کنید سالم هستید. در هنگام صحبت ، عطسه یا سرفه ، یک ماسک به قطرات کوچک کمک می کند که از دهان و بینی شما بیرون می آید. اگر COVID-19 دارید و علائمی را نشان نمی دهید ، ماسک صورت احتمال ابتلا به عفونت را به دیگران کاهش می دهد. اگر سالم هستید ، یک ماسک ممکن است شما را از بزرگترین قطرات افراد اطراف شما محافظت کند.

سطوح مختلف ماسک برای موقعیت ها و نیازهای مختلف مناسب است. در پزشکی جانس هاپکینز ، در حال حاضر ما نیاز داریم که هر کس که وارد تسهیلات ما می شود ماسک بپوشاند ، بجز کودکان زیر 2 سال

پارچه ماسک سه لایه پزشکی و جراحی اسپان باند بایکو ملت بلون

چگونه به درستی ماسک صورت بپوشید؟
ماسک شما باید صورت شما را از روی پل بینی تا زیر چانه شما بپوشاند. این باید از اتصالات سست باشد اما هنوز هم به اندازه کافی ایمن برای ماندن در محل است. اطمینان حاصل کنید که می توانید با ماسک خود صحبت کنید و باعث تحریک شما نمی شود ، بنابراین وسوسه نمی شوید آن را لمس کرده یا از جای خود بیرون بیاورید ، این امر می تواند شما را از تماس با صورت خود در معرض خطر قرار دهد یا اثر بخشی آن را محدود کند.

ماسک برای عموم نیاز است بنابراین بازار بسیار خوبی دارد


براساس CDC ، مطالعات اخیر نشان می دهد که بخش قابل توجهی از افرادی که COVID-19 دارند علائم نشان نمی دهند ، و ویروس می تواند قبل از اینکه متوجه شود مریض است ، گسترش یابد. این تحقیق – همراه با این واقعیت که کرونا ویروس می تواند از نزدیکی دیگران گسترش یابد ،

اغلب با صحبت کردن ، سرفه یا عطسه – به توصیه آنها برای عموم مردم منجر به پوشیدن ماسک های پارچه ای در عموم ، به ویژه در مواقعی که ممکن است از راه دور جسمی مشکل باشد ، مانند فروشگاه های مواد غذایی و حمل و نقل عمومی و مناطقی که انتقال قابل توجهی در جامعه وجود دارد.

تولید ماسک پارچه ایی

افراد مبتلا به عوامل خطر برای عواقب شدید COVID-19: این افراد شامل افراد بالای 65 سال و افراد مبتلا به بیماری قلبی ، دیابت ، چاقی ، بیماری مزمن ریه ، مشکلات ایمنی یا سرطان است.

در حالی که مسافت فیزیکی و شستشوی مکرر دست ها بهترین راه های محافظت در برابر COVID-19 است ،

باید بهترین گزینه را برای پزشک خود در نظر بگیرید. جانس هاپکینز پزشکی این دستورالعمل ها را برای ماسک خانگی و ماسک هایی با اندازه کودک ارائه می دهد که برای استفاده در تنظیمات مراقبت غیر بیمار در نظر گرفته شده است.

آیا می دانید پارچه های ماسک که برای تولید ماسک استفاده می شوند چه مصارفی دارند؟

مواد بهداشتی: پوشک بچه ، پدهای بی اختیاری بزرگسالان ، زنان

دستمال های بهداشتی ، سایر موارد تمیز کردن و غیره

لوازم پزشکی: ماسک های جراحی ، لباس یکبار مصرف ، پرده های جراحی ،

روکش کفش و غیره

مهندسی فنی: مهندسی عمران ، مهندسی ساختمان ، زمین کشاورزی ، میدان خودرو و غیره

لوازم بسته بندی: کیسه های خرید ، کیسه های برنج ، کیسه های چای ، بسته بندی لباس و غیره

محصولات خانگی: پارچه بهاری ، ملافه ، محصولات صندلی و غیره

مواد بهداشتی: پوشک بچه ، پدهای بی اختیاری بزرگسالان و غیره

لوازم پزشکی: ماسک های جراحی ، پرده های جراحی و غیره با انواع دیگر کاغذ کامپوزیت غیر بافته و غیره

محافظت از کار: لباس محافظ ، ماسک های گازی و غیره

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

مصارف پارچه های اسپان باند

پارچه های اسپان باند لمینت و کوتینگ لباس پزشکی به طور خاص برای خدمات بهداشتی طراحی شده اند تا

از عوارض ناشی از مایعات بین پزشک بیمار به خصوص در جراحی های طولانی مدت در اتاق عمل اتفاق بیفتد.

لباسهای محافظ شخصی یکبار مصرف به عنوان سدی بین مناطق استریل شده و غیر استریل طراحی شده اند و هدف آنها جلوگیری و به حداقل رساندن عفونت های ناشی از پاشش مایع بین بیماران و کارمندان مراقبت های بهداشتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان