ترگال نساجی کاماش

آشنایی با انواع ماسک های پزشکی

پارچه ماسک سه لایه اس ام اس

مشاوره رایگان در خرید پارچه ملت بلون ،پارچه اس ام اس و پارچه اسپان باند تهران 09138976381 و اصفهان 09130858100

ماسک های سه لایه پزشکی

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

این ماسک ها از سه لایه پارچه تهیه می شود به رنگ آبی و سفید

لایه های استفاده شده از ملت بلون و پارچه اسپان باند و یا سه لایه پارچه اس ام اس تولید می شود

پارچه ماسک سه لایه اس ام اس
پارچه ماسک سه لایه اس ام اس

محافظت ماسک های سه لایه پزشکی

COVID-19: ماسک صورت چقدر محافظت می کند؟

در مورد ماسک های صورت از جمله سؤال های درست استفاده از آنها ، به سؤالات خود پاسخ دهید.
توسط کارکنان کلینیک مایو

نوشتهٔ تازه

پیش‌نمایش(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)افزودن عنوانآشنایی با انواع ماسک های پزشکی

آیا ماسک صورت می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری کوراو ویروس 2019 (COVID-19) کمک کند؟ بله ، ماسک صورت همراه با سایر اقدامات پیشگیرانه ، مانند شستن مکرر دست و فاصله اجتماعی ، به کند شدن شیوع بیماری کمک می کند.

پس چرا در شروع بیماری همه گیر ، ماسک صورت توصیه نمی شد؟ در آن زمان ، متخصصان هنوز نمی دانستند که افراد مبتلا به COVID-19 می توانند ویروس را قبل از بروز علائم گسترش دهند. همچنین مشخص نیست که برخی از افراد مبتلا به COVID-19 هستند اما علائمی ندارند. هر دو گروه می توانند ناآگاهانه ویروس را به دیگران گسترش دهند.

این اکتشافها باعث شد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده (CDC) بتوانند ماسک صورت را به صورت صورت انجام دهند. CDC راهنمایی های خود را به منظور استفاده از روکش های ساده روی پارچه به منظور جلوگیری از انتقال COVID-19 توسط افرادی که ویروس دارند اما آن را نمی شناسند ، توصیه کرده است.

برخی از گروه های بهداشت عمومی استدلال می کنند که ماسک ها باید برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی رزرو شده و به معیار مراجعه کنند

ماسک پزشکی نیز نامیده می شود ، ماسک جراحی یک ماسک یکبار مصرف مناسب است که از تماس بینی و دهان فرد در برابر تماس با قطرات ، پاشش و اسپری هایی که ممکن است حاوی میکروب باشد محافظت می کند. یک ماسک جراحی همچنین ذرات بزرگ موجود در هوا را فیلتر می کند. ماسک های جراحی ممکن است با کاهش قرار گرفتن در معرض بزاق و ترشحات تنفسی پوشنده ماسک ، از دیگران محافظت کنند.

در حال حاضر ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده هیچ نوع ماسک جراحی مخصوصاً برای محافظت در برابر ویروس COVID-19 را تأیید نکرده است ، اما در صورت عدم وجود ماسک های N95 ، ممکن است این ماسک ها محافظت کنند.
ماسک های N95

در واقع نوعی دستگاه تنفس ، یک ماسک N95 محافظت بیشتری نسبت به ماسک جراحی دارد زیرا می تواند ذرات بزرگ و کوچک را فیلتر کند. این نام نشان می دهد که این ماسک به منظور جلوگیری از 95٪ از ذرات بسیار کوچک طراحی شده است. مانند ماسک های جراحی ، ماسک های N95 قرار است یکبار مصرف شوند. با این حال ، محققان روش های ضد عفونی کردن ماسک های N95 را آزمایش می کنند تا بتوان از آنها استفاده مجدد کرد. از ماسک های پزشکی یکبار مصرف
ماسک های پزشکی رایج عمدتا از سه لایه از پارچه های غیر بافته تشکیل شده است. لایه داخلی پارچه ای غیر بافته است که عمدتاً برای جذب رطوبت و رطوبت آزاد شده توسط پوشنده استفاده می شود. لایه بیرونی پارچه ای بافته نشده ضد آب است که عمدتاً برای جداسازی مایعات پاشیده شده توسط بیمار استفاده می شود. از لایه فیلتر در وسط برای پارچه غیر بافته شده پلی پروپیلن ذوب شده استفاده شده با الکتروت استفاده می شود به عنوان سدی در برابر میکروب ها استفاده می شود.

ماسک سه لایه پزشکی
ماسک سه لایه پزشکی


N95

ماسک N95

این ماسک که برای مقابله با ویروس کرونا تولید شد است از یک لایه پارچه اس ام اس 25 گرم و دو لایه پارچه اسپان باند 50 گرم و یک لایه ملت بلون و یک لایه کربن اکتیو تولید می شود

ماسک N95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان