دسته‌ها
انواع پارچه ماسک پارچه ماسک محصولات

پارچه ماسک سه لایه چیست؟

خرید پارچه ماسک سه لایه را از کجا بخرم؟قیمت پارچه ماسک سه لایه چند است؟فروش پارچه ماسک سه لایه چگونه است؟خرید اینترنتی پارچه ماسک را چطور انجام دهم؟بهترین پارچه برای تولید ماسک چیست؟پارچه اسپان باند ماسک چیست؟به همه این سوالات در وب سایت نساجی کاماش در ادامه مطلب توضیح می دهم.

پارچه ماسک سه لایه چیست؟

برای ماسک سه لایه پزشکی و جراحی از سه پارچه استفاده می شود ،پارچه اسپان باند ،پارچه ملت بلون و پارچه اس ام اس که در دستگاه های تولید ماسک به دو روش کاربرد دارد :۱_استفاده از دو لایه اسپان باند و یک لایه ملت بلون۲_سه لایه پشت سر هم پارچه اس ام اس ،با ما باشید در ادامه با تک تک این پارچه ها و علت روش ترکیب این پارچه ها را به شما توضیح دهم.

پارچه لمینت اسپان باند
پارچه اسپان باند
پارچه ملت بلون
پارچه اس ام اس ssmmsبافتینه ملایر
پارچه اس ام اس ssmms بافتینه ملایر

ترکیب پارچه اسپان باند و پارچه ملت بلون

در واقع ملت بلون در این ترکیب برای ماسک نقش فیلتر تنفسی را دارد و اسپان باند نگه دارنده و محافظ و قرار گیری کش ماسک و گیره ماسک و در ماسک های N95 نقش نگه دارنده سوپاپ و سیلیکون،معمولا از اسپان باند ۳۰ یا ۲۵ گرم بت عرض ۱۶۰ سانتیمتر و از رنگ های سفید و آبی روشن یا به اصطلاح بازار آبی پزشکی برای تولید این ماسک به همراه یک لایه ملت بلون با گرماژ ۱۷ گرم و عرض ۱۷٫۵ سانتیمتر استفاده می شود

ملت بلون
ملت بلون

ترکیب سه لایه پارچه اس ام اس برای تولید ماسک

پارچه اس ام اس ،نوعی پارچه بی بافت ترکیبی است که از سه لایه اسپان باند و دو لایه ملت بلون تهیه و تولید می شود،گرماژ این پارچه معمولا برای ماسک ۲۵ گرم و با توجه به دستگاه تولید ماسک در عرض های برش خورده ۱۷ ، ۱۸ ،۱۹ و ۲۱ سانتیمتر به طول ۴۰۰۰ متر تولید می شود،این پارچه محصول شرکت بافتینه ملایر است.برای تولید ماسک سه لایه از این پارچه سه لایه روی هم استفتده می شود

پارچه اس ام اس بافتینهssmms
پارچه اس ام اس بافتینهssmms

خرید پارچه ماسک سه لایه را از کجا بخرم؟

برای خرید و مشاوره رایگان پارچه ماسک ،پارچه اسپان باند ،پارچه اس ام اس و کش ماسک ،گیره ماسک و گوشواره و سوپاپ با ما تماس بگیرید ،تا با سریع ترین زمان ممکن مواد اولیه را به دست شما برسانیم ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ تهران ،۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ شهرستان ها

قیمت پارچه ماسک سه لایه چند است؟

قیمت پارچه ماسک به عواملی مثل عرض پارچه و گرماژ و نوع جنس پارچه بستگی دارد ،برای اطلاع از قیمت روز بازار با ما تماس بگیرید و یا برای خرید انلاین به سایت iranpood.ir مراجعه کنید،تا با قیمت روز پارچه آشنا شوید

خرید پارچه ماسک یکبار مصرف
خرید پارچه ماسک یکبار مصرف

خرید اینترنتی پارچه ماسک را چطور انجام دهم؟

برای خرید اینترنتی پارچه ماسک از سایتiranpood.ir و یا ما تماس بگیرید ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ ،۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ تا به صورت اینترنتی برای شما ارسال شود،لطفا در واتس آپ پیام دهید تا کاتالوگ همه پارچه ها برای شما ارسال شود

دسته‌ها
ترگال کجراه

فروش ارزان پارچه کجراه فدک اصفهان

پارچه کجراه فدک اصفهان از بهترین و ارزان قیمت ترین پارچه های موجود در بازار است که در حال حاضر می توانید با خرید از مراکز فروش رسمی، از شرایط فوق العاده بهره مند شوید. دریافت مشاوره از کاماش

ایران از جمله کشورهایی است که در زمینه تولید پارچه در زمره موفق ترین ها قرار گرفته و در حال حاضر توانسته است با کشورهایی که یک زمانی قطب تولید انواع پارچه ها هستند، رقابت نماید.

در همه شهرها، کارخانه های تولیدی پارچه وجود دارد که برخی از چندین خطوط تولیدی پارچه های مختلف برخوردار بوده و برخی دیگر به صورت تخصصی در زمینه بافت پارچه های خاص فعالیت می کنند.

کارخانه نساجی فدک اصفهان، یکی از کارخانه هایی است که به تولید پارچه های ترگال مشغول بوده و در طول سال های فعالیت خود توانسته موفقیت های بسیاری را در بازار داخلی و جهانی کسب نماید.

پارچه هایی که توسط این تولیدی به بازار عرضه می شود، پارچه هایی مرغوب و دارای سطح کیفیت بالاست که نسبت به رده کیفی، دارای قیمت فروش مناسب و ارزانی می باشد.

قبل از اینکه بیشتر درباره جزئیات کارخانه تولیدی صحبت کنیم، بد نیست درباره پارچه ای که توسط این کارخانه نساجی به بازار عرضه می شود، اطلاعاتی بدست آورید و با شناخت کافی اقدام به خرید پارچه کنید.

پارچه کجراه فدک

همه آنچه درباره پارچه کجراه باید بدانید

برای اینکه اطلاعاتی درباره پارچه کجراه بدست آورید، لازم است ابتدا پارچه ترگال را بشناسید. زیرا پارچه هایی از قبیل کجراه و ترگال ساده، زیر مجموعه پارچه های ترگال بوده که کاربردهای بسیاری داشته و دسترسی به آن ها در بازار راحت و آسان است.

ترگال از آن دست پارچه هایی است که تار و پود آن را الیاف مختلف پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تشکیل می دهد. البته این الیاف در کارخانه های تولیدی با درصدهای مختلفی ترکیب می شوند تا تنوع پارچه زیاد شده و نسبتاً کاربردی تر شود.

بد نیست بدانید که از نظر بافت، پارچه های ترگال به دو دسته تقسیم بندی می گردند:

 1. ترگال هایی که بافت اریب و متمایل دارند.
 2. ترگال هایی که از بافت ساده برخوردار هستند.

قاعدتاً پارچه های ترگال با بافت اریب و متمایل را کجراه نامیده و آن ها که از بافت ساده و تختی برخوردار هستند را ترگال ساده معرفی می کنند.

همین متفاوت بودن بافت پارچه های زیر مجموعه خانواده ترگال باعث شده تا در میزان تراکم، گرماژ، ضخامت و مواردی از این قبیل با یکدیگر تفاوت های فاحشی داشته باشند. مثلاً تراکم بافت در پارچه کجراه بیشتر از ترگال ساده بوده و به همین نسبت، وزن یا گرماژ پارچه کجراه از ترگال ساده بیشتر می باشد.

رایج است در کارخانجات ترگال بافی، پارچه های کجراه با وزن ۲۸۰ الی ۲۹۰ گرم به بازار راه پیدا می کند. در صورتیکه پارچه های ترگال ساده وزنی برابر با ۲۴۰ الی ۲۵۰ گرم دارند که این مقادیر نشان دهنده چیزی حدود ۴۰ الی ۵۰ گرم تفاوت وزن است.

انواع کجراه های موجود در بازار که برخی تماماً توسط یک تولیدی به بازار عرضه شده و برخی در کارخانه های مجزا آماده سازی می شوند را در زیر معرفی کرده ایم:

 1. کجراه فیلامنت فیلامنت
 2. کجراه پلی استر ویسکوز
 3. کجراه پلی استر پنبه فیلامنت
 4. کجراه پلی استر فیلامنت
 5. کجراه ۸۰ درصد پلی استر
 6. کجراه ۷۰ درصد پلی استر
 7. کجراه ۳۰ درصد پلی استر
 8. کجراه ۱۰۰ درصد پنبه

لازم به ذکر است که هر چه درصد الیاف طبیعی این پارچه بیشتر باشد، قیمت فروش آن هم بیشتر خواهد شد. همچنین پارچه کجراه با درصد الیاف طبیعی بالا، پارچه ای کاربردی تر خواهد بود.

پارچه کجراه فدک

پارچه کجراه فدک و مشخصات آن

حال که به شناخت کاملی از پارچه کجراه دست پیدا کردید، نوبت به آن رسیده که درباره پارچه کجراه فدک صحبت کرده و درباره مشخصات کلی آن به بحث و گفتگو بپردازیم.

همانطور که می دانید، اصفهان قطب تولید پارچه ترگال می باشد. درست است که یزد و شهرهایی از این قبیل هم درصد زیادی از نیاز بازار پارچه ترگال را تامین می کنند، اما میزان تولید پارچه های کجراه کارخانه های اصفهانی، به صورت قابل توجهی بیشتر است. حال در میان این کارخانه های فعال در اصفهان، تعداد اندکی هستند که بهترین و مرغوب ترین پارچه های ترگال کجراه را به بازار عرضه نموده و یکی از این کارخانجات، فدک نام دارد.

کارخانه فدک سال های زیادی است در حوزه پارچه بافی فعالیت می کند و خوشبختانه توانسته در کمترین زمان ممکن، جایگاه خوبی را در صنف تولید کنندگان پارچه از آن خود نماید. چرا؟

چون:

 • کارخانه فدک از مرغوب ترین الیاف درجه یک در خطوط تولیدی خود استفاده کرده و کیفیت بالای الیاف بر کیفیت نهایی پارچه تاثیر قابل توجهی می گذارد.
 • این کارخانه تولیدی از بروزترین تکنولوژی دنیا در خطوط تولیدی خود استفاده کرده و جدیدترین دستگاه های بافندگی را برای تولید پارچه بکار گرفته است.
 • استانداردهای جهانی که برای تولید پارچه های ترگال تعیین شده است، همگی توسط کارخانه پارچه فدک رعایت گردیده و همین تا حدی بر بالا بودن کیفیت پارچه ها تاثیر گذاشته است.
 • استخدام نیروهای انسانی خبره، متخصصان کار کشته و افراد باتجربه به عنوان اپراتورهای خط تولید، مدیریت و … کمک کرده تا بهترین پارچه های کجراه و ترگال ساده روانه بازار فروش گردد.

شما کمتر کارخانه ای در اصفهان می توانید بیابید که این ویژگی های مثبت را داشته باشد. چون به جرات می توان گفت که فدک یکی از بهترین ها در حوزه تولید پارچه های ترگال به حساب می آید.

جدای از ویژگی های مثبت کارخانه تولیدی، پارچه کجراه فدک موجود در بازار هم از مشخصات ویژه و خاصی برخوردار است. این پارچه ها همگی به صورت ضد آبژاول به بازار عرضه شده و چون مرغوب ترین رنگ های خارجی در رنگرزی این پارچه ها استفاده شده است، بعد از چندین بار شستن، ضد عفونی کردن و … اصلاً تغییر رنگ نخواهند داد.

این پارچه ها ضد حساسیت بوده و هیچ پوستی در اصابت با این پارچه، دچار مشکل نخواهد شد. هر چند که بخشی از الیاف پارچه های کجراه را الیاف مصنوعی تشکیل داده است، اما می توان قاطعانه گفت که با همه نوع پوستی سازگاری دارد.

پارچه کجراه فدک

قیمت عمده پارچه کجراه فدک در بازار

تا چند سال اخیر که ثبات بازار اقتصادی بیشتر بود، قیمت ها کمتر نوسان داشتند و هر چند وقت یکبار دچار تغییر می شدند. اما امروزه متاسفانه بازار اقتصادی هیچ ثباتی ندارد و مدام شاهد تغییرات عجیب قیمت ها خواهیم بود.

اما در این بازار خرابی ها، کارخانه تولیدی پارچه ترگال کجراه فدک، تا حد ممکن قیمت ها را تغییر نداده و در صدد این است که همین رویه را پیش ببرد.

اما می دانید و آگاه هستید که عوامل زیادی بر نوسان قیمت ها تاثیر می گذارند و نمی توان تمامی این عوامل و میزان تاثیرشان بر رنج قیمت را نادیده گرفت. برخی از این عوامل به شرح زیر هستند:

 • قیمت مواد اولیه
 • قیمت دستگاه
 • هزینه تعمیر و نگهداری
 • هزینه دستمزد نیروی انسانی
 • هزینه ماهانه انرژی مصرفی
 • هزینه بسته بندی
 • هزینه حمل و نقل
 • قیمت ارز
 • هزینه گمرک

و موارد متعددی از این قبیل.

خرید عمده پارچه کجراه بسیار مقرون به صرفه تر از خرید خرد و جزئی آن می باشد. چرا که در خرید عمده، قیمت ها هم به صورت عمده احتساب شده و این به کاهش هزینه ها کمک شایانی خواهد کرد.

چرا پارچه کجراه فدک اصفهان بخرم؟

اگر به بازار فروش پارچه سر بزنید و قصد خرید پارچه کجراه را داشته باشید، خیلی ها پارچه کجراه تولیدی کارخانجات فدک را به شما پیشنهاد می کنند.

شاید از خود بپرسید که چرا بایستی پارچه کجراه کارخانه فدک را بخرم؟ چرا این برند از پارچه کجراه در مقایسه با برندهای دیگر، بازار فروش بهتری دارد؟

در پاسخ به این سوال اول از همه به کیفیت بی نظیر و فوق العاده پارچه کجراه این کارخانه تولیدی اشاره می کنیم. پارچه ای که این کارخانه به بازار عرضه می دارد، پارچه ای نرم است با زیر دست بسیار لطیف که از کیفیت رنگ فوق العاده ای برخوردار بوده و مقاومت بالایی در برابر کشش، سایش و مواردی از این قبیل از خود نشان می دهد.

این پارچه در طول مدت زمان استفاده، نه تغییر رنگ داده و نه گوله می شوند. در صورتیکه پارچه های دیگر موجود در بازار علاوه بر اینکه بعد از چند بار شست و شو تغییر رنگ داده، گوله شده و دیگر شکل و شمایل اولیه را نداشته و به همین خاطر دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

در وهله دوم بایستی به قیمت مناسب فروش این پارچه در بازار اشاره کرد. کارخانه هایی در سطح کشور هستند که به فروش پارچه های کجراه با کیفیتی کمتر از کیفیت پارچه فدک و قیمت فروشی بالاتر از آن مشغول بوده و نتوانسته اند آنطور که باید و شاید مشتریان خود را راضی نگه دارند.

اما کارخانجات فدک با عرضه پارچه های درجه یک و ارزان قیمت به بازار، موفق به جذب مشتریان زیادی شده و برای جلب رضایت آن ها شرایط فروش فوق العاده ای را در نظر گرفته اند.

یکی دیگر از دلایلی که خرید از کارخانجات فدک را توجیه می کند، متعدد بودن راه و روش هایی است که برای خرید پیش روی مشتریان قرار داده است. این کارخانه هم حضوری و هم غیر حضوری به تامین نیاز مشتریان اقصی نقاط کشور مشغول می باشد.

پارچه کجراه فدک

پارچه کجراه لباس کاری با کیفیت عالی

دلیل تفاوت های موجود در الیاف، تراکم، گرماژ و رنگ پارچه های کجراه موجود در بازار، متفاوت بودن موارد مصرف و کاربرد این پارچه ها می باشد. اصولاً اگر بخواهیم پارچه های کجراه را از روی موارد مصرف شان دسته بندی کنیم، می توانیم به این جمع بندی برسیم:

 1. پارچه کجراه لباس کاری
 2. پارچه کجراه فرم مدارس
 3. پارچه کجراه بیمارستانی
 4. پارچه کجراه شلوار کردی

پارچه های کجراه لباس کاری که با کیفیتی عالی توسط کارخانجات فدک به صورت رولی، طاقه ای و عدلی تولید و روانه بازار فروش گردیده است، پارچه هایی مخصوص و تنها مناسب برای دوخت انواع لباس کار می باشد.

البته منظور از لباس کار در هر شغلی متفاوت بوده و اصولاً این پارچه در دوخت لباس کارهای خاص استفاده می گردد. مثلاً لباس کار افرادی که در شرکت های صنعت نفت، پتروشیمی و … فعالیت می کنند بایستی از جنس ترگال کجراه باشد. البته نه آن دسته از کجراه هایی که دارای الیاف مصنوعی هستند. بلکه پارچه های کجراه ۱۰۰ درصد پنبه که از شخص در برابر خطرات احتمالی آتش سوزی، برق گرفتگی و مواردی از این قبیل محافظت نماید.

این پارچه ها علاوه بر اینکه از مقاومت بالایی در برابر آتش، برق و … برخوردار هستند، تبادل گرمایی را به خوبی انجام داده و کمک می کنند تا فرد با بر تن داشتن لباس کاری از جنس آن، احساس راحتی کند.

فروش مستقیم پارچه کجراه از درب کارخانه

فروش پارچه کجراه از درب کارخانه با شرایط فوق العاده آغاز شده است. اما آیا آنهایی که امکان مراجعه حضوری به کارخانه و ثبت سفارش مستقیم را ندارند، چگونه می توانند خرید خود را انجام داده و از این شرایط نهایت استفاده را ببرند؟

پاسخ سوال شما پیش ماست. برای کسانیکه از شهرهای دور و نزدیک قصد خرید پارچه کجراه فدک را دارند، پیشنهاد می شود که ثبت سفارش مستقیم و بدون واسطه خود را از طریق سایت های اینترنتی انجام دهند.

البته نه سایت هایی که عامل فروش در فضای مجازی هستند و با برندهای دیگر هم همکاری می کنند. منظور سایت رسمی کارخانه فدک است که در آن به معرفی محصولات پرداخته و راه های ارتباطی با بخش های مختلف از قبیل فروش، مدیریت و … را در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است.

اگر از طریق سایت ثبت سفارش کنید:

 1. در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد.
 2. زمان مصرفی تان را هدر نخواهید داد.
 3. در هر ساعتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش خواهید داشت.
 4. از خدماتی همچون مشاوره فروش برخوردار خواهید شد.
 5. امکان مقایسه محصولات از نظر مشخصات و قیمت برایتان وجود خواهد داشت.
 6. دسترسی به لیست قیمت های روز برایتان مقدور خواهد شد.
 7. از شرایط فروش فوق العاده مطلع خواهید شد.

اگر هنوز هم این روش خرید را روشی ریسکی می دانید، بهتر است طرز فکر خود را اصلاح کرده تا بتوانید از طریق سریع ترین، جدیدترین، کم دردسر ترین و کم هزینه ترین روش خرید نهایت استفاده را ببرید.

دسته‌ها
اسپان باند پارچه گان و شان پارچه ماسک محصولات

پارچه اسپان باند و ملت بلون را از کجا بخرم

پارچه اسپان باند و ملت بلون را از کجا بخرم؟ خرید اینترنتی پارچه اسپان باند چگونه است؟خرید اینترنتی اسپان باند در مازندران ،تهران ،کرج ،شیراز و خوزستان چگونه تهیه کنم؟اسپان باند پزشکی چیست؟اسپان باند ماسک از چه گرماژی و از چه عرضی استفاده می شود؟قیمت اسپان باند بافتینه چقدر است؟اسپان باند sms چیست؟کارخانه تولید پارچه اسپان باند در ایران کجا است؟نساجی کاماش پاسخ می دهد.پارچه بایکو چیست؟

مشاوره رایگان در تهران ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱

کارشناس و مشاوره رایگان شهرستان ها ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه اسپان باند از کجا بخرم?

برای خرید پارچه اسپان باند می توانید از کارخانه های کشور به صورت مستقیم و با قیمت مصوب خرید کنید،نساجی کاماش همیار و مشاور شما در خرید انواع پارچه های اسپان باند،معمولا برای گان از پارچه اسپان باند ۳۸ گرم و ۴۰ گرم سبز و ابی و ابی تیره استفاده می شود،توجه کنید برای گان از پارچه اسپان و یا اس ام اس استفاده کنید پارچه ترمو باند پیشنهاد نمی شود

مشاوره رایگان ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ شهرستان ها

۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ تهران بزرگ

پارچه اسپان باند
پارچه اسپان باند

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند

در هنگام خرید اینترنتی بهتر از به صورت حضوری خریداری کنید ،به علت گران شدن این پارچه ،تغییر لیبل و یا کلاه برداری به شدت زیاد شده است ،سعی کنید از فروشگاه های معتبر در شهر خود خرید کنید،بهترین روش برای اینکه گرماژ پارچه را به دست آورید این است که طاقه پارچه را وزن کنید ،و…..با ما تماس بگیرید تا شما را در خرید اسپان باند حرفه ایی کنیم

مهندس میلاد ارشدی ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

خرید اینترنتی اسپان باند

بهترین روش و سایت برای خرید این پارچه نساجی کاماش می باشد ،خرید پارچه های اس ام اس و پارچه ملت بلون و پارچه بایکو و اسپان باند و پارچه ترمو باند را شما راهنمایی می کند ،بسیاری از تولیدی ها از مرکز و کارخانه های تولید پارچه های نبافته دور هستند به همین دلیل تمایل به خرید اینترنتی دارند ،نساجی کاماش را از دوستان خود سوال کنید تا درباره ما به شما بگویند و تجربه مشاوره خودشان را برای شما تعریف کنند

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ کاماش شهرستان ها

۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ کاماش تهران

کاماش۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶ کاماش

اسپان باند پزشکی چیست؟

اسپان باند پزشکی را در بازار به گرماژ هایی از این پارچه های نبافته گفته می شود که زیر گرماژ ۴۵ با عرض ۱۶۰ هستند و برای مصارف پزشکی استفاده می شوند،معمولا از گرماژ ۲۵ گرم سفید با عرض ۸۰ سانتیمتر برای تولید ملحفه و از گرماژ های ۳۵ و ۳۸ و ۴۰ گرم سبز و آبی پزشکی و صورتی برای تولید این پارچه ها استفاده می شود

مشاوره رایگان خرید پارچه های پزشکی ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

اسپان باند ماسک

یکی از پارچه های تولید ماسک پزشکی سه لایه و یا ماسک یکبار مصرف پارچه اسپان باند می باشد،برای خرید این پارچه برای تولید ماسک به موارد زیر دقت کنید

طاقه های برش نخورده بخرید و خودتان برش cnc بزنید ،که برای شما به صرفه تر باشد

از گرماژ ۲۵ آبی و سفید و یا ۳۰ از این پارچه به همراه پارچه ملت بلون استفاده می شود

از عرض ۱۷٫۵ و ۱۹٫۵ سانتیمتر برای تولید ماسک استفاده می شود

قیمت اسپان باند بافتینه

برای خرید پارچه های بافتینه فقط از شرکت بافتینه خریداری کنید

سایت شرکت را برای شما نوشته ایم baftineh.com ،تا به راحتی خرید کنید،نساجی بافتینه را می توان گفت بهترین تولید کننده پارچه اسپات باند در ایران و خاورمیانه می باشد ،که سهم بزرگی در تولید این محصول دارد ،به لطف خدای بزرگ در زمان کرونا ایران عزیزمان بی نیاز از ورود پارچه های نبافته بود است،از همین جا خسته نباشی می گوییم به کارگران بخش نساجی کشور عزیزمان ایران .

اسپان باند sms

پارچه های sms یا ssmms پارچه های پنج لایه های هستند که از سه لایه پارچه نبافته اسپان باند و دو لایه پارچه ملت بلون تولید شده است ،در ابتدا در ایران از این پارچه برای تولید ماسک استفاده می شد و اما امروز به دلیل کیفیت بالای این پارچه برای تولید البسه یکبار مصرف پزشکی و جراحی استفاده می شود.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

کارخانه های زیادی در ایران تولید پارچه اسپان باند می کنند که چندتا اون ها را نام می بریم

 • پارچه اسپان باند بافتینه
 • حریر بافت امیر
 • بادران
 • آکا اذران
 • بهپود یزد
 • بهبافت یزد
 • طب سلامت
 • آناهیتا
 • و…

چرا از اسپان باند ها استفاده می شود؟

در دنیا با تولید ماسم همه با این طلای نبافته آشنا شدند ،اولین سلاح انسان در برابر خطرناک ترین ویروس تاریخ بشریت،به راستی اگر اسپان باند ها نبودند تلفات انسانی چقدر بالا می رفت؟اگر پارچه ملت بلون این ویروس را فیلتر نمی کرد ،چه بلایی بر سر بشریت می آمد ؟

در زیر تنها برخی از خواصی که می توان با استفاده از پارچه های غیر بافته شده به دست آورد:

جاذب بودن
سد باکتری
لایه تنفسی

فیلتر کردن
بازدارندگی شعله
دفع مایع
مقاومت

نرمی
استحکام – قدرت
کش آمدن
قابل شستشو
امروزه نوآوری در پارچه های غیربافته به همان سرعت تقاضا برای آنها در حال رشد است که تقریباً امکانات نامحدودی برای انواع مختلفی از صنایع وجود دارد ، از جمله:

پوشش های کشاورزی
نوارهای بذر کشاورزی
روتختی لباس
خودرو سازی
روکش صندلی خودرو
فرش های یکبار مصرف
پارچه های مهندسی عمران
ژئوتکستایل های مهندسی عمران
پوشک های کودکان
پاکت نامه ها
فیلترها
بسته بندی خانه
دستمال مرطوب خانگی و شخصی
محصولات بهداشتی
عایق کاری
برچسب ها
وسایل کمک شستشو
بام
محصولات استریل برای استفاده پزشکی
برچسب ها
اثاثه یا لوازم داخلی
دیوارپوش ها

این ها بخشی از بیشمار استفاده ارز پارچه های نبافته است،

منسوجات غیر بافته شده در واقع محصولاتی در نوع خود با ویژگی ها و عملکردهای خاص خود هستند ، بلکه دارای نقاط ضعف نیز هستند. آنها در اطراف ما هستند و یک نفر هر روز از آنها استفاده می کند ، غالباً بدون اینکه از آن مطلع باشد. در واقع آنها اغلب از چشم پنهان می مانند.

منسوجات غیر بافته شده را می توان در صورت لزوم قابل جذب ، تنفس ، قابل انعطاف پذیری ، مقاوم در برابر شعله ، مهر و موم شده در برابر حرارت ، سبک ، بدون پرز ، قالب ، نرم ، پایدار ، سفت ، مقاوم در برابر اشک ، ضد آب ساخت. البته بدیهی است که همه خواص ذکر شده را نمی توان در یک منسوج منسوج منسجم ترکیب کرد ، خصوصاً آنهایی که متناقض هستند.

پارچه های غیر بافته شده به دو روش اصلی ساخته می شوند: یا فلت می شوند و یا پیوند می خورند. پارچه ها به جای نخ از الیاف استفاده می کنند. اینها به صورت تصادفی یا به روشی یکسان برای ایجاد لایه هایی مانند وب قرار می گیرند. آنها توسط فرآیند نمد یا اتصال به هم متصل می شوند.

کاربردهای پارچه های غیربافته

مراقبت و بهداشت شخصی


پوشک بچه ، محصولات بهداشتی زنانه ، وسایل بی اختیاری بزرگسالان ، پد های خشک و مرطوب ، پدهای شیردهی یا نوارهای بینی ، باند و پانسمان زخم

مراقبت های بهداشتی


مانند پارچه های مخصوص عمل ، روپوش و بسته ، ماسک صورت ، پانسمان و سواب ، آسترهای کیف استئومی ، روپوش های ایزوله ، روپوش های جراحی ، پرده ها و روکش های جراحی ، لباس های مخصوص اسکراب جراحی ، کلاه ها

تن پوش


اتصالات ، لباس های عایق و محافظت ، لباس های کار صنعتی ، لباس های دفاع شیمیایی ، اجزای کفش و غیره

خانه
دستمال مرطوب و گردگیر ، کیسه های چای و قهوه ، نرم کننده های پارچه ، مواد غذایی ، فیلترها ، پارچه های تخت و میز و غیره

خودرو
آسترهای بوت ، روکش قفسه ، فیلترهای هوا و روغن کابین ، آسترهای سرپوش قالب ، سپر حرارتی ، کیسه های هوا ، نوارها ، پارچه های تزئینی و غیره

ساخت و ساز
زیرسازی سقف و کاشی ، عایق حرارتی و صوتی ، بسته بندی خانه ، درک ، زهکشی و غیره

ژئوتکستایل
روکش آسفالت ، تثبیت خاک ، زهکشی ، رسوبگذاری و کنترل فرسایش و غیره

تصفیه
فیلترهای Hevac ، Hepa ، Ulpa ، بنزین ، روغن و هوا – از جمله فیلتراسیون HEPA ، آب ، قهوه ، کیسه های چای ، فیلترهای کارتریج مایع و کیسه ها ، کیسه های خلاuum ، غشاهای آلرژن یا ورقه های لایه ای بافته نشده

پارچه بایکو چیست؟

پارچه بایکو محصول شرکت بافتینه ملایر می باشد که شبیه به اسپان باند می باشد ،ولی اطیف تر است،با تکنولوژی بایکو می توان ماسک های زیبا و صادراتی تولید نمود

دسته‌ها
تترون تترون بیمارستانی

فروش عمده پارچه تترون چاپی بیمارستانی اصفهان

پارچه تترون چاپی بیمارستانی اصفهان را می توان به صورت عمده و به راحتی از طریق سفارش آنلاین و اینترنتی، در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق وبسایت های معتبر خرید عمده نمود. دریافت مشاوره از کاماش

همان طور که مستحضر هستید پارچه ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که با استفاده از هرکدام از آن ها می توان منسوجات مختلفی را مورد تولید قرار داد.

پارچه های تترون یکی از این چندین نوع پارچه می باشند که دارای ویژگی های خاصی هستند و انواع گوناگونی هم دارا می باشند.

پارچه های تترون بیمارستانی نیز از انواع تترون به شمار می آیند که در مصارف مختلف از آن ها استفاده می شود و کاربردهای فراوانی دارند.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

پارچه تترون چاپی را بشناسید؟

تترون یکی از پرفروش ترین پارچه ها در بازار پارچه و همچنین از بهترین محصولات کارخانجات نساجی های کشور می باشد.

پارچه های تترون مانند سایر پارچه هایی که مورد تولید قرار می گیرند و در بازار موجود هستند، ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند که سبب می شوند تا پوشاک گوناگونی را با استفاده از آن تولید نمایند.

جنس پارچه های تترون را می توان به این صورت بیان کرد که از الیاف فلامنت و پلی استر ویسکوز و پنبه تشکیل شده اند.

این پارچه را می توان در عرض های متفاوتی در بازار پیدا نمود و با این عرض ها در حجم های مختلف مورد تولید قرار می گیرند.

پارچه های تترون در دو نوع ساده و چاپ دار وجود دارند و در کارخانه و نساجی تولید می شوند و از هر کدام در تولید موارد خاصی استفاده می شود.

تترون های چاپی از جمله پارچه هایی هستند که عمده ی مصرف آن ها را می توان در بیمارستان ها و برای تولید لباس بیماران دانست.

تترون های طرح دار در اشکال مختلف و طرح های متفاوتی که خود بیمارستان ها سفارش می دهند مورد تولید قرار می گیرد.

پارچه های تترون چاپی دارای کیفیت بالا، بدون هیچ گونه خرابی و با قیمت بسیار مناسب می باشد.

مورد دیگر مصرف این تترون های چاپی در خرجکار لباس ها می باشد.

بنابراین همان طور که متوجه شدید، پارچه های تترونی که بر روی آن ها طرح های مختلفی چاپ شده است را تترون چاپی می نامند و از آن ها در تولید موارد گوناگونی استفاده می نمایند.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

تولید انواع پارچه تترون اصفهان

کارخانه های زیادی در شهرهای گوناگونی هستند که وظیفه ی تولید انواع پارچه ی تترون را بر عهده دارند.

یکی از این شهرها اصفهان می باشد که از جمله شهرهایی است که کار و شغل ساکنانش از دیرباز تا کنون تولید پارچه بوده است.

بنابراین تجربه ی بسیار بالا و خوبی در تولید انواع پارچه دارا می باشند و اصفهان را حتی به عنوان قلب تولید پارچه ی ایران مورد شناسایی قرار می دهند.

کارخانه هایی که در اصفهان در حال فعالیت در زمینه ی تولید انواع پارچه های تترون می باشند کاملا با نوع نیازی که مشتریانشان دارند، آشنا هستند.

پارچه های تترونی که تولید اصفهان می باشند از کیفیت بسیار بالا و خوبی برخوردار هستند و از معروفیت و شهرت خوبی برخوردارند.

مصارف پارچه تترون چاپی

پارچه های تترون چاپی از جمله پارچه هایی هستند که تولیداتشان منوط به نوع سفارش دهی آن ها می باشد.

این نوع از پارچه در طرح های مختلفی مورد تولید قرار می گیرد که از جمله ی آن ها می توان به طرح های راه راه و چهارخانه و عروسکی نیز اشاره نمود.

از این طرح ها در جاهای مختلفی استفاده می شود و موارد گوناگونی را با استفاده از آن ها تولید می کنند.

از جمله مواردی که با استفاده از این پارچه ها تولید می شود می توان به لباس های کودکان در بخش های کودکان بیمارستان ها و مراکز درمانی اشاره کنیم که خود پارچه دارای ویژگی ها  مشخصاتی می باشد که برای لباس های کودکان می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

از این تترون های چاپی در خرجکار لباس های مختلف نیز استفاده می نمایند، به عنوان مثال از آن در طرح دار کردن مانتو شلوارهای بچه ها در مدارس، یا طرح دار کردن و از یکنواختی در آوردن لباس های اداری و بزرگسالان نیز استفاده می نمایند.

از این نوع پارچه همچنین در تولید و آماده سازی سرویس های آشپزخانه، سرویس های نوزادی و سیسمونی و از نوع ملحفه ای آن در تولید انواع ملحفه و روتختی نیز استفاده می کنند.

از این تترون های چاپی در موارد خاص نیز در تولید پرده های بیمارستان ها و مراکز درمانی هم بهره برده می شود.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

پارچه تترون چاپی بیمارستانی مناسب بخش کودک

همان طور که توضیح دادیم تترون های چاپی هستند که با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارند مناسب برای بخش های کودکان می باشند و از آن ها در تولید مواردی که کودکان مورد استفاده قرار می دهند، بهره می برند.

از آن جایی که کودکان دارای پوست های حساس تری نسبت به بزرگسالان هستند و احتمال به وجود آمدن حساسیت در آن ها نیز بسیار بیشتر می باشد، این پارچه ها با ویژگی های مثبت خودشان توانسته است نیاز این نوع مشتریان را برآورده کنند.

از پارچه های تترون چاپی که علاوه بر لطافتی که باید داشته باشند، دارای خاصیت ضد آب ژاولی نیز هستند، در تولید انواع لباس های بیمارستانی کودکان، پرده های اتاق های بخش، روتختی ها و انواع ملحفه های ویژه در بخش نیز به کار می برند.

خاصیت ضد آب ژاولی در این پارچه ها موجب می گردد که به راحتی بتوانند لباس ها و سایر منسوجات تولیدی را بشورند و ضد عفونی نمایند تا مشکلی از این بابت برای کودکان پیش نیاید.

این پارچه های مخصوص کودکان را می توان با طرح های گوناگون کودکانه و کارتونی به صورت مستقیم از خود کارخانه سفارش داد و در هر حجمی که باشد کارخانه آن را پذیرش می نماید و مورد تولید قرار می دهد.

گاهی حتی بیمارستان درخواست می دهد که در کنار تمام طرح هایی که بر روی پارچه مورد چاپ قرار می گیرد نام و لوگوی بیمارستان هم چاپ شود تا مشخص شود که آن لباس و یا پوشاک خاص متعلق به کدام بیمارستان می باشد.

پارچه تترون چاپی بیمارستانی را می توان با روش های مختلفی خریداری نمود و یا حتی به صورت اختصاصی طرحی را تقاضا دادکه برای تولیدی مورد چاپ قرار بگیرد.

این توضیح را هم اضافه می کنیم که معمولا بیمارستان های خصوصی خودشان تصمیم می گیرند که پارچه های مورد استفاده در تولید البسه ی مخصوص هر بخش، چه رنگ و طرحی داشته باشند اما در بیمارستان های دولتی، معمولا این مورد امکان پذیر نیست و این مرکز اصلی می باشد که تعیین می نماید هر بخشی از چه رنگ و چه طرح پارچه ای در تولید البسه ی مورد نیاز استفاده نمایند.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی چاپی

برای به دست اوردن قیمت پارچه تترون چاپی بیمارستان نیز می توانید قبل از هرچیزی اطلاعاتی در زمینه ی مشخصات و ویژگی های پارچه ها به دست آورید تا بتوانید در زمان قیمت گیری، تشخیص بدهید که قیمت با کیفیت پارچه همخوانی دارد یا خیر!

برای یافتن لیست قیمت ها می توانید از سه راه مجزا اقدام نمایید و با توجه به افکار و همچنین مشغولیت هایی که دارید، خواهید توانست هر راهی که برای شما متعارف تر است را برگزینید و از آن راه اقدامات لازم را اعمال نمایید.

یکی از این راه ها این است که به نمایندگی هایی مراجعه نمایید که هر کارخانه و یا نساجی برای خودش راه اندازی نموده است و این نمایندگی ها را می توانید در شهرهای گوناگون پیدا کنید.

برای این که با نمایندگی ارتباط برقرار نمایید لازم است تا کاملا در جریان معتبر و رسمی بودن آن قرار داشته باشید  این موضوع را تنها از طریق خود کارخانه متوجه خواهید شد.

معمولا قیمت هایی که نمایندگی های رسمی اعلام می کنند از آن جایی که زیر مجموعه ی اصلی کارخانه محسوب می شوند، تفاوت چندانی با خود کارخانه ندارد و واسطه تلقی نمی شوند.

راهی دیگر این است که با مراجعه ی مستقیم به درب کارخانه های مورد نظر از قیمت این نوع پارچه اطلاع به دست آورید که این کار نیز می تواند به نوعی سخت و زمان بر و حتی پرهزینه باشد.

زیرا شما باید زمان زیادی را صرف کنید تا از شهر و محل خود به شهر کارخانه ی مورد نظر برسید و هزینه هایی که در این مسیر نیز انجام داده اید هم می تواند زیاد باشد.

راه آخر این است که با توجه به پیشرفتی که در دهه های اخیر، تکنولوژی داشته است، هر کارخانه و نساجی و یا حتی هر نمایندگی برای خودش وبسایتی را طراحی نموده است و آن را راه اندازی کرده است و با استفاده از آن علاوه بر این که، خودش را مورد معرفی قرار می دهد و محصولاتش را به بازار می شناساند، می تواند در عین حال از این راه فروش خوبی هم داشته باشد.

بنابراین افراد می تواند برای کسب اطلاع از قیمت های به روز و آنلاین پارچه های تترون چاپی، از طریق وبسایت کارخانه ها اقدام نمایند و با کارشناسان فروش آن ها ارتباط گرفته و تقاضای لیست قیمت بدهند.

لیست قیمتی که از این طریق به دست می آید به مراتب می تواند بسیار دقیق تر از لیستی باشد که به صورت حضوری دریافت می گردد.

لیست قیمت از این طریق بسیار راحت تر و بدون دردسر، در کوتاه ترین زمان ممکن و حتی بدون کمترین هزینه ای ارسال می شود.

فرد متقاضی با استفاده از این روش می تواند به چندین کارخانه همزمان درخواست دریافت لیست قیمت بدهد و به راحتی پس از دریافت آن، به مقایسه میان آن ها بپردازد و از بین آن ها یک کارخانه را که از نظر کیفیت و قیمت در شرایط بهتری می باشد را انتخاب نماید و سفارشات خود را به او بدهد.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

فروش پارچه تترون بیمارستانی چاپی با قیمت کارخانه

در حال حاضر که قیمت های تمامی اجناس که فقط شامل پارچه ها نمی شود، مدام در حال نوسان و تغییر می باشند، کارخانه ها و نمایندگی ها فروش های ویژه ای را در نظر گرفته اند تا علاوه بر این که خودشان فروش داشته باشند و دچار رکود نشوند، بتوانند به تولیدی ها و افراد خریدار هم کمک کنند.

برای خرید پارچه های تترون بیمارستانی چاپی با قیمت کارخانه می توانید با استفاده از تجربه های دیگران، کارخانه ای را مورد انتخاب قرار دهید که از کیفیت اجناس آن کاملا مطمئن باشید و بدانید که اجناس تولیدی اش را با قیمتی خوب به بازار عرضه می نماید.

برخی کارخانه ها هستند که به عنوان یک برند شناخته اند و همین مورد سبب شده است که اجناس تولیدی آن ها از سایر کارخانه ها قیمت بالاتری داشته باشد و این در واقع به دلیل کیفیت بالای کارشان است که توانسته اند خود را به این شکل در ذهن ها جای بدهند.

شایان ذکر است که در این میان کارخانه هایی قرار گرفته اند که علاوه ب راین که کیفیت خوبی در کارهایشان را می توان مشاهده نمود، از قیمت خوب و مناسبی هم برخوردار هستند.

دلیل این که این شرایط را دارا هستند این می باشد که همانند کارخانه های برند نتوانسته اند خودشان را به بازار معرفی کنند و در واقع توانایی رقابت با آن ها را نداشته اند.

اما گاهی حتی مشاهده است که کیفیت تولیدات این نساجی ها با کارخانه هایی که به عنوان برند هستند، یکی می باشد و یا بسیار از نظر کیفی به هم نزدیک هستند.

در صورتی که پارچه های تولیدی را از نمایندگی های معتبر و رسمی و یا خود کارخانه و همچنین به صورت آنلاین از سایت های معتبر و رسمی کارخانه ها خریداری نمایید می توانید خریدی بدون واسطه را تجربه نمایید و قیمت آن به قیمت درب کارخانه می باشد.

اما در تمامی حالات فوق بجز خرید از درب کارخانه، این امکان نیز وجود دارد که شما با افرادی که در این میان دلال و واسطه هستند برخورد کنید و قیمتی بالاتر از چیزی که در ذهن شماست و یا حتی باید دریافت شود، از شما بگیرند.

گاهی نیز می توان این مورد را مشاهده نمود که در عین این که قیمتی بالاتر از کارخانه هم پرداخت می شود اما کیفیتی که باید جنس مورد نظر دارا باشد را ندارد و این معامله ای کاملا سوخته به شمار می آید.

بنابراین در زمان خرید به صورت عمده، کاملا توجه خودتان را بر روی موارد گوناگون متمرکز نمایید تا بتوانید در نهایت خریدی به صرفه و باکیفیت را انجام دهید.

دسته‌ها
تترون تترون بیمارستانی

خرید پارچه تترون بیمارستانی چاپی با بهترین قیمت

پارچه تترون بیمارستانی چاپی را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت و همچنین به صورت آنلاین از طریق وبسایت های تخصصی کارخانه ها و نساجی ها که با توجه به پیشرفت تکنولوژی برای خودشان راه اندازی کرده اند، تهیه نمایید. دریافت مشاوره از کاماش

پارچه ها از مهم ترین اختراعات بشر به شمار می آیند که با استفاده از آن ها توانسته اند، بسیاری از امورات خود را با کمک این پارچه ها رفع و رجوع نمایند.

پارچه های تترون نیز یکی از انواع پارچه می باشد که هم میزان تولید آن بالا است و هم به دلیل قیمت مناسبی که دارد، از فروش بسیار خوبی هم برخوردار است.

پارچه تترون چاپی چیست؟

یکی از انواع پارچه های تترون، تترون های چاپی می باشند که در واقع همان تترون های معمولی هستند که کارخانه بر روی آن ها طرح خاصی را مورد چاپ قرار داده است.

پارچه های تترون می توانند انواع طرح ها را در خودشان جای بدهند و مشکلی از این بابت وجود ندارد و هر مرکزی که تمایل به خرید تترون های چاپ دار داشته باشد، این توانایی را دارد که طرح مورد نظرش را به کارخانه و یا نساجی ارائه بدهد و در حجم مورد نظرش سفارشش را تحویل بگیرد.

انواع طرح های راه راه، گلدار، عروسکی را خود کارخانه تولید می نماید و به بازار عرضه می کند و از آن ها در مصرف گوناگون نیز استفاده می شوند.

در خرجکار انواع لباس و یا در تولید لباس های مختلف و سرویس های آشپزخانه و سیسمونی نوزاد نیز از این پارچه های تترون چاپی بهره برده می شود.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

تولید پارچه تترون بیمارستانی و مصارف آن

یکی دیگر از انواع پارچه های تترون، نوع بیمارستانی آن می باشد که از فروش خوب و بالایی برخوردار است.

این فروش بالا به دلیل کیفیت خوبی است که این پارچه ها دارا می باشند و همچنین قیمت مناسبی که دارند.

متقاضیان این پارچه ها اکثرا بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشند.

شایان ذکر است که لباس های بیماران معمولا در بیمارستان ها از این پارچه های تترون تهیه می شود و با استفاده از آن ها دوخته و آماده می شوند.

تترون ها در رنگ های صورتی، آبی، سفید، یاسی و مغز پسته ای بیشترین میزان تولید را دارا می باشند و در مراکز درمانی از این رنگ ها بیشتر استفاده می شود.

پارچه های تترون بیمارستانی از خصوصیات و ویژگی هایی برخوردار هستند که به دلیل دارا بودن آن ویژگی ها، افراد به استفاده از پارچه های تترون روی می آورند.

از تترون های بیمارستانی در تولید موارد مختلفی استفاده می شود که می توانیم به عنوان مثال به این شکل بیان کنیم که در تولید انواع لباس های بیماران، روتختی های بخش های گوناگون، ملحفه هایی که در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، پرده های پنجره های بخش های گوناگون مراکز درمانی و همین طور در تولید موارد گوناگون دیگری که در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت مناسبی که این پارچه های تترون دارا می باشند و همچنین خاصیت چند بار مصرف بودن آن ها سبب می شود تا این مراکز که از این پارچه ها استفاده می کنند بدانند که از نظر قیمتی و کیفیت، پارچه هایی مناسب هستند و می توانند در مجموع هزینه هایشان نیز صرفه جویی نمایند.

تترون های بیمارستانی نیز بیشتر به این دلیل که عمده ی مصارفشان در بیمارستان ها می باشد و همچنین رنگ های خاصی دارا هستند که افراد عادی از آن ها در استفاده های روزمره شان قرار نمی دهند و آن رنگ ها را به کار نمی برند، به این نام مشهور هستند و به آن ها تترون بیمارستانی می گویند.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

عرض ها و گرماژهای پارچه تترون بیمارستانی

تترون های بیمارستانی را معمولا در عرض های گوناگونی مورد تولید قرار می دهند و از هرکدام از این عرض ها در تولید موارد خاصی استفاده می نمایند.

این عرض ها را می توانیم به این صورت بیان کنیم که:

 1. پارچه های تترون با عرض ۹۰ سانتی متر
 2. پارچه های تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر
 3. تترون هایی با عرض ۲ متر
 4. پارچه های تترون با عرض ۲۴۰ سانتی متر
 5. تترون با عرض ۳ متر

در حالت کلی هم باید بگوییم که پارچه های تترون با عرض ۳ متر از به صرفه ترین و پرمتقاضی ترین عرض ها در این نوع پارچه می باشد که با استفاده از آن تمامی تولیدی ها می توانند موارد مختلفی را تولید و مورد مصرف در بیمارستان ها قرار بدهند.

همان طور که پارچه های تترون با عرض ۳ متر طرفداران زیادی دارد و به صرفه می باشد، از قیمت بهتری هم نسبت به تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر و همچنین سایر عرض ها برخوردار می باشد.

تترون های عرض ۳ متر گرماژی در حدود ۳۴۰ تا ۳۸۰ گرم دارند.

عرض های مختلف این پارچه ها را با توجه به الگوی دوخت و نوع مصرف آن تولید می نمایند.

در خرید پارچه های تترون می بایست به دقیق بودن عرض پارچه ها دقت کافی داشته باشید تا بعدها در مرحله ی دوخت دچار مشکل نشوید.

پارچه ی تترون با عرض یک و نیم متر، بیشترین مصرف و محبوبیت را برای مصارف بیمارستانی دارا می باشد.

اکثر تولیدی های پوشاک تمایل دارند تا از این عرض پارچه استفاده کنند و با استفاده از آن، لباس های مورد نظر یا به طور کلی منسوجات مورد نظرشان را آماده کنند.

پارچه تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۱۶۵ تا ۲۰۰ گرم برای دوخت و تهیه ی لباس های بیماران بزرگسال زنانه و مردانه، انواع روتختی های بیمارستانی، ملحفه های بخش های مختلف، لباس پرسنل هر بخش و مقنعه های آن ها استفاده می شود.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

پارچه تترون بیمارستانی چاپی مناسب بخش کودک

همان طور که می دانید بخش کودکان نیازمند این است که از پارچه های طرح دار و جذاب برای کودکان استفاده نماید تا بتواند آن ها را برای مدت زمانی که می بایست در آن بیمارستان حضور داشته باشند، نگه دارد.

برای طرح دار کردن پارچه های تترون مورد استفاده در بخش کودکان، آن ها با استفاده از دستگاه های خاصی چاپ می نمایند.

به عبارتی هر طرحی که مد نظر بیمارستان و یا مرکز درمانی باشد را بر روی پارچه ها در هر حجمی که سفارش داده شده باشد، مورد چاپ قرار می دهند.

همچنین خود کارخانه و نساجی هم طرح هایی را آماده می کند تا از آن ها موجودی داشته باشد، این طرح ها، همان هایی هستند که در دوره های قبل حجم سفارش بالایی داشته اند و متقاضیان بیشتری را دارا می باشند.

طرح های عروسکی گوناگون در این بخش ها بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند و از این پارچه ها در تولید موارد دیگر هم بهره می برند.

مثلا از این پارچه ها در تولید پرده های پنجره های بخش و یا روتختی ها و ملحفه هایی که برای تخت های کودکان است استفاده می نمایند.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی نیز باید دارای ویژگی ها و شمخصاتی باشد که مناسب پوست کودکان قرار بگیرد و آن ها را اذیت نکند.

چگونه پارچه بیمارستانی تترون درجه یک بخرم؟

پارچه های تترون بیمارستانی درجه یک و باکیفیت دارای ویژی ها و مشخصاتی هستند که اگر لازم است تا شما این نوع پارچه خریداری نمایید قبل از هرچیزی به شما پیشنهاد می شود که با این مشخصات آشنا شوید.

برخی از این ویژگی ها و مشخصات را به این صورت بیان کرد:

 1. استفاده از بهترین الیاف در بافت این نوع پارچه ها
 2. به کار بردن رنگرزی مناسب برای رنگ کردن تترون ها
 3. ثابت بودن رنگ برای انواع شست و شوها و حتی چند بار شست و شو
 4. یکدست بودن رنگ در تمامی نقاط پارچه
 5. دارا بودن لطافت خوب و مناسب در پارچه های تترون
 6. زیردست خوب و عالی
 7. شفافیت رنگ در این نوع تترون ها
 8. مهم ترین ویژگی، بدن نما نبودن بر اثر ایجاد تراکم مناسب در آن ها
 9. دارا بودن تراکم بافت استاندارد در پارچه های تترون
 10. ایجاد عرض دقیق در پارچه ها
 11. براق نبودن پارچه های تترون زیرا لازم است بدانید براق بودن این پارچه ها حاکی از آن می باشد که درصد فلامنت آن پارچه یا اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، درصد پلاستیک موجود در آن بالاتر از نخ یعنی ویسکوز آن است.

به صورت تقریبی اگر بخواهیم اعلام کنیم، پارچه ی تترونی که از کیفیت خوبی برخوردار است از ۶۰ درصد ویسکوز و ۴۰ درصد فلامنت تشکیل شده است.

این مورد در پارچه های تترون نامرغوب برعکس می باشد و همین سبب می شود که براق تر باشند.

بعد از این که تمامی این اطلاعات را به دست آوردید، خواهید توانست پارچه های مرغوب را از انواع نامرغوب آن تشخیص دهید و به همین سبب توانایی خرید پارچه ی مورد نظر در حجم های بالا را خواهید داشت.

برای این که بتوانید تترون های درجه یک را خریداری نمایید باید بر اساس چند روش اقدام نمایید و از آن طرق اقدام کرده و تولیدات مورد نظرتان را سفارش دهید.

یکی از این روش ها این است که به صورت مستقیم و حضوری به کارخانه و یا نساجی مورد نظر مراجعه نمایید و هرگونه سفارش و در هر حجمی که می باشد به آن کارخانه بدهید و آن را ثبت نمایید.

این روش از چند لحاظ دارای اهمیت است و آن این می باشد که دیگر واسطه ای در میان نیست و شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه استرسی، سفارشات خود را درخواست دهید و با قیمت اصلی کارخانه آن ها را دریافت فرمایید.

روش دیگر این است که از طریق اینترنت و وبسایت های تخصصی کارخانه ها و یا نمایندگی های آن ها اقدام کنید و هر آنچه که نیاز دارید را بدون هیچ گونه محدودیت از نظر زمان و مکان سفارش دهید و در محلی که تعیین نموده اید، تحویل بگیرید.

روش آخر هم از طریق نمایندگی های این کارخانه ها می باشد که نساجی های برند در هر شهری برای خودشان راه اندازی نموده اند و شما می توانید با مراجعه به آن ها، سفارشات خود را درخواست دهید و آن ها را تحویل بگیرید.

تمامی راه های فوق نیز دارای معایبی می باشند که موجب می شوند افراد در هنگام خرید به هر یک از روش هایی که رد بالا بیان شد، میان آن ها دست به انتخاب بزنند و مشاهده کنند که معایب و مزایای کدامیک برای آن ها به صرفه تر است و راحت تر می توانند خریدهای خود را تهیه کنند.

پارچه تترون بیمارستانی چاپی

بهترین قیمت پارچه تترون بیمارستانی در بازار ایران

قیمت پارچه های تترون با هم متفاوت می باشد و این تفاوت را می توان ابتدا به جنس نخی که این پارچه ها با آن تکمیل می شود نسبت داد و سپس به نوع بافت و رنگرزی آن ها و همچنین گرماژ و وزن پارچه اشاره کرد.

بنابراین بر اساس مواردی که در بالا بیان کردیم، پارچه ها از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.

حال در این میان پارچه ها را برای تولید موارد گوناگونی آماده می نمایند که خود این ها هم سبب تغییرات در قیمت می شود.

به عنوان مثال پارچه ای که برای مصارف بیمارستای تولید شده است با پارچه های عادی از قیمت متفاوت تری برخوردار است.

برای دستیابی به قیمت های پارچه ها باید از طریق کارخانه و یا نمایندگی و یا همان روش اینترنتی اقدام کنید و تمامی قیمت ها را بر اساس نوع بافت و جنس آن ها و مشخصات و ویژگی هایشان استعلام کنید.

سفارش خرید عمده پارچه بیمارستانی تترون چاپی

پارچه تترون بیمارستانی چاپی را می توان به صورت عمده مورد سفارش قرار داد و این اطمینان را داشت که قیمت نهایی این پارچه ها بسیار کمتر از خرید به صورت غیر عمده خواهد بود.

معمولا کارخانه ها تولیدات خودشان را به صورت عمده به فروش می رسانند و در این حین برای افراد خریدار نیز تخفیفات ویژه ای و یا شرایط باورنکردنی قرار می دهند که افراد ترغیب شوند تا سفارشاتشان در حجم های بالا سفارش دهند.

به عنوان مثال اعلام می نمایند که اگر فلان حجم از پارچه را خریداری نمایید، ارسال آن برایتان به هر شهری که تقاضا دهید رایگان خواهد بود و یا موارد دیگر این چنینی.

بنابراین تا جایی که می توانید حجم سفارشات خود را بالاتر اعلام کنید تا از مزایایی که نساجی برایتان قرار می دهد استفاده نمایید.

دسته‌ها
تترون محصولات

قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر و یک و نیم

قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر و یک و نیم متر چقدر است؟خرید اینترنتی پارچه تترون سفید چگونه است؟قیمت پارچه سفید ارزان برای ملحفه چقدر است؟قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا چقدر است؟قیمت پارچه تترون سفید چادری را از کجا استعلام کنم؟پارچه تترون سفید ساده چیست و از کجا تهیه کنم؟قیمت پارچه ملحفه ای سفید عرض دو متر و سه متر چیست؟نساجی کاماش پاسخ می دهد.

قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر و یک و نیم متر چقدر است؟

قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر و یک و نیم متر را از نساجی کاماش استعلام بگیرید ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ ،فروش بهترین تترون در گرماژ۳۳۰ گرم واقعی برای عرض سه متر و گرماژ۱۸۰ و۲۰۰ گرم عرض صد و پنجاه سانتیمتر،اما قبل از خرید این پارچه ها بهتر است حسابی حرفه ایی شوید.نساجی کاماش شما را با انواع پارچه تترون اشنا خواهد کرد

پارچه تترون چیست؟

پارچه تترون یکی از پارچه های پرمصرف است که از الیاف فلامنت و ویسکوز و پنبه تولید می شود ،معمولا براپیراهن مردانه از تترون ویسکوزی و برای ملحفه از تترون پنبه ایی استفاده می شود،علت این امر این است که الیاغپف پنبه بسیار با پوست سازگار می باشند ،برای ملحفه از تتروون عرض سه متر استفاده می شود تترون عرض سه متر همچنین مناسب برای مقنعه و پارچه تولید ماسک به همراه پارچه اسپان باند و یک لایه پارچه ملت بلون می باشد.

خرید اینترنتی پارچه تترون سفید چگونه است؟

برای خرید اینترنتی پارچه تترون سفید با مشاورین ما در نساجی کاماش تماس بگیرید ،تا توسط اتوبوس یا باربری با بسته بندی بسیار عالی بدون اینکه پارچه سفید شما کثیف شود ارسال شود،در خرید اینترنتی پارچه تترون سفیدبسیار توجه کنید که از شرکت های معتبر با گرماژبالا و به صورت حضوری خرید کنید.

خرید پارچه تترون سفید عرض سه متر و عرض 150سانتیمتر

قیمت پارچه سفید ارزان برای ملحفه چقدر است؟

قیمت پارچه سفید ارزان برای ملحفه را از ما بخواهید ،ملحفه های ارزان سفید ارزان برای ملحفه بیمارستانی و یا لباس بیماران در بیمارستان ها و یا البسه تبلیغاتی استفاده می شود ،این پارچه ها با عرض خالص ۲٫۸۵ سانتیمتر و یا ۲٫۹۵ فروخته می شود از فروشنده سوال کنید کدام عرض را به شما می خوهد بفروشد،بعضی تترونت ها اهاری هستند که مناسب پرسنل اشپزخانه ها می باشد که ایستایی زیبا تری داشته باشند .

آشنایی با برند های تترون سفید

 • نساجی کاماش اصفهان
 • نساجی بروجرد
 • نساجی کاشان
 • نساجی درنا
 • نساجی سوره
 • نساجی سهند
 • نساجی سیب
 • نساجی فیلور
 • نساجی ستاره سهیل
 • نساجی صبا
 • نساجی یزد بافت
 • نساجی فدک
 • نساجی تک اصفهان

قیمت پارچه تترون سفید چادری را از کجا استعلام کنم؟

قیمت پارچه تترون سفید چادر به دلیل اینکه برای جشن تکلیف مدارس استفاده می شود و در جشن عقد ها بسیار مهم است که از کارخانه ها به صورت مستقیم خریداری شود،نساجی کاماش اماده خدمت به شما عزیزان در خرید و فروش این پارچه می باشد.

چرا از تترون سفید برای پرسنل بیمارستان و پزشکان استفاده می شود؟

چندین پزشک و پرستار را می بینیم که در بیمارستان کت سفید پوشیده اند. افراد اعم از پزشک ، وکیل و غیره که در هر حرفه ای کار می کنند ، هویت خاص خود را دارند. اینطور نیست! در مشاغل مختلف رنگ لباس نیز متفاوت است مانند پزشکان بیشتر کت سفید و وکالت کت سیاه. اما آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا پزشکان کت سفید می پوشند.

یک کت بلند سفید یا کت آزمایشگاهی یعنی پیش بند توسط متخصصین در زمینه پزشکی استفاده می شود. این پوشش از پنبه ، پارچه ، پلی استر یا مخلوطی از هر دو تشکیل شده است و به دلیل آن می توان آنها را در دمای بالا و به دلیل رنگ سفید شست. به راحتی می توان تمیز یا تمیز دانست.

چرا در خرید پارچه تترون سفید دقت کنیم؟

یک فرد تقریباً یک سوم از زندگی خود را در رختخواب می گذراند و راحت تر ساختن این زمان به انتخاب ملافه تخت بستگی دارد. داشتن یک تشک عالی ، یا لحاف و بالشهای ایده آل شما در صورت اشتباه بودن ملحفه هایی که روی آنها را می پوشانید ، می توانند تأثیر منفی بگذارند.

اما تنوع گزینه های مختلف ، از مواد گرفته تا بافت تا تعداد نخ ، می تواند روند خرید ملحفه را به طرز غیرقابل حل پیچیده ای به نظر برساند. در اینجا تمام تصمیمات متفاوتی را که باید هنگام انتخاب ملافه های تختخواب مناسب بگیرید ، برسی می کنیم تا به شما کمک کند بهترین نتیجه را از تخت خود بگیرید. بیایید مواد ملافه و تار و پودها را بررسی کنیم.

پنبه


پنبه در هنگام استفاده از روتختی بسیار محبوب است و حداقل ۷۰۰۰ سال است که استفاده می شود. این از یک الیاف کرکی ساخته شده در گیاه پنبه ساخته شده است.

جوانب مثبت:

پنبه بادوام و محکم است ، به خوبی در شستشوی مکرر مقاومت می کند ، به خوبی رنگ می گیرد ، دمای بدن را راحت حفظ می کند و ضد آلرژی است.

موارد منفی:

مشکل اصلی پنبه عدم تفاوت زیاد آن در کیفیت است. بسیاری از ملافه های تخت “۱۰۰٪ پنبه ای” به دلیل تعداد نخ بسیار کم یا ساختار ضعیف ، می توانند احساس ارزان بودن ، خراشیدگی و ناراحتی کنند. هنگام خرید پنبه ، مهم است که تحقیق کنید.

پنبه ایرانی از لوکس ترین از پنبه هستند. این به دلیل تعداد نخ بیشتر است و باعث ایجاد پارچه های لوکس با احساس بهتر بیشتر می شود. هر دوی این نوع پنبه ها از فیبر “اصلی” طولانی تری برخوردار هستند ، به این معنی که بافت صاف تر و پارچه محکم تر است.

جوانب مثبت: این پنبه های لوکس تر ، قویتر بوده و احساس لطافت بیشتری دارند. آنها همچنین ظاهر براق تری دارند و جذب رطوبت بهتری دارند.

موارد منفی: منفی اصلی در مورد این مواد ملافه تخت لوکس قیمت است. اینها می توانند بسیار گران تمام شوند ، بنابراین اگر بودجه کافی دارید ممکن است بتوانید با هزینه کمتری از ماده دیگری به اثر مشابه برسید. به علاوه ، مانند همه روتختی های نخی ، ارزیابی کیفیت ممکن است گیج کننده باشد.

تترون ها یپلی استر ویسکوزی این روز ها بسیار محبوب شده است در ایران ،این پارچه به صورت ۴۰ متری و ۵۰ متری تولید می شوند.


آیا می دانید پزشکان از دانشمندان آزمایشگاه کت سفید استفاده کرده اند؟

قبل از اواسط قرن نوزدهم ، فقط دانشمندانی که در آزمایشگاه ها کار می کردند ، کتهای آزمایشگاهی می پوشیدند که رنگ آنها صورتی روشن یا زرد بود. در آن زمان دانشمندان آزمایشگاهی با نشان دادن بی فایده بودن درمان انجام شده توسط داروها ، به اعتبار پزشکان لطمه زده بودند ، بنابراین پزشکان محکوم شدند.

در حالی که در آن زمان دانشمندان توسط مردم و حاکمان مورد ستایش قرار می گرفتند و پزشکان یا پزشکان چندان مورد اعتماد نبودند. بنابراین ، حرفه پزشکی به علم روی آورد. بنابراین ، پزشکان یا پزشکان تصمیم گرفتند که یک دانشمند شوند.

پس از همه ، بعدا تصور شد که اختراعات انجام شده در آزمایشگاه ها قطعاً می تواند در بهبود بیماری ها موفقیت آمیز باشد. بنابراین ، پزشکان یا پزشکان به دنبال نشان دادن خود به عنوان دانشمند بودند و بنابراین ، آنها کت آزمایشگاهی علمی را به عنوان استاندارد لباس خود انتخاب کردند و پزشکان از سال ۱۸۸۹ میلادی شروع به پوشیدن کت به عنوان یک نماد قابل تشخیص کردند. هنگامی که کت آزمایشگاهی توسط حرفه پزشکی پذیرفته شد ، آنها دوست داشتند که رنگ کت سفید باشد. بعلاوه ، کت سفید مدرن توسط دکتر جورج آرمسترانگ (۱۹۳۳-۱۸۵۵) ، که یک جراح در بیمارستان عمومی مونترال و رئیس انجمن پزشکی کانادا بود ، در کانادا به پزشکی معرفی شد.

دسته‌ها
بلاگ

خرید عمده پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد

پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد را می توان با قیمت خرید عمده از مراکز فروش مستقیم تهیه نمود. حتی برای کسانی دور از یزد هم امکان خرید پارچه پیراهنی اردکان ممکن شده است. دریافت مشاوره از نساجی کاماش

پارچه پیراهنی یکی از پارچه های پرفروش بازار بوده که هر تولیدی آن را با درصد مختلفی از پنبه و پلی استر تولید کرده و روانه بازار فروش می گرداند. برخی از تولید کنندگانی که پارچه پیراهنی را با بیشترین درصد الیاف طبیعی تولید می کنند، در بازار بهتر شناخته شده و از آن ها به عنوان یک برند عالی یاد می شود.

کارخانه شمیم اردکان یزد، یکی از همین کارخانه های تولیدی بوده که کیفیت پارچه های عرضه شده توسط آن زبانزد خاص و عام است. البته مطرح شدن کارخانه تولیدی پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد در بازار داخلی کشور، دلایل بسیار دیگری هم دارد که در بخش های بعدی راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد و آن ها را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد

کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد

یکی از بزرگترین کارخانه های تولیدی پارچه در کشور که تامین کننده بخش زیادی از نیاز بازار هست، کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد می باشد. این کارخانه تولیدی تحت شرایط زیر به تولید پارچه مشغول است:

 1. به کارگیری دستگاه های مطابق با فناوری روز دنیا در صنعت نساجی
 2. استفاده از مرغوب ترین الیاف در بافت پارچه های تولیدی
 3. استخدام نیروهای انسانی خبره و ماهر در خطوط تولیدی
 4. در نظر گرفتن و رعایت تمامی استانداردها در خط تولید انواع پارچه

انواع پارچه پیراهنی در طرح و رنگ های متنوع توسط کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد تولید می شود. جالب است بدانید که هر ساله، طرح های متنوع و رنگ های جذابی به پارچه های تولیدی این مجموعه اضافه می گردد. تنوع طرح و رنگ و همچنین مطابق بودن با مد روز دنیا، باعث شده تا خریداران پارچه های پیراهنی، کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان را برای خرید انتخاب نمایند.

خیلی از کارخانه های تولیدی، متاسفانه به فکر سود آوری خود بوده و در پی این هستند تا با عرضه پارچه بی کیفیت با قیمت بالا، برای خود درآمد زایی نمایند. این کارخانجات اغلب هیچ استانداردی را در خطوط تولیدی خود رعایت نمی کنند. یکی دیگر از دلایلی که باعث شده از کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد به خوبی یاد شود، رعایت همین استانداردهای جهانی در خطوط تولید است. شاید فکر کنید که رعایت یا عدم رعایت استانداردها در خطوط تولیدی پارچه چندان تفاوت نمی کند، اما باید گفت که این طرز فکر اشتباه بوده و رعایت استاندارد تاثیر مثبتی بر روی کیفیت پارچه نهایی خواهد داشت. به همین خاطر است که پارچه پیراهنی مجموعه تولیدی شمیم اردکان یزد، از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد.

چیزی که درباره این مجموعه قابل توجه است، پاسخ دهی به بخش بزرگی از نیاز بازار و همچنین فعالیت در صادرات پارچه به کشورهای دور و نزدیک. با این وجود، ظرفیت تولید کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد باید به اندازه ای باشد که هم بتواند نیاز بازار داخلی را تامین کند و هم در حوزه صادرات فعالیت چشم گیر و گسترده ای داشته باشد.

پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد

ویژگی های پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد

پارچه پیراهنی، پارچه اصلی است که توسط کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد تولید می شود. الیاف این پارچه در کارخانه مذکور، شامل ۸۰ درصد الیاف پنبه ای و ۲۰ درصد الیاف پلی استر می باشد. برای همین، پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد از ویژگی های زیر برخوردار است:

 • این پارچه زیر دست بسیار نرم و لطیفی دارد.
 • مقاومت این پارچه در برابر کشش بسیار زیاد است.
 • این پارچه استحکام بالایی در برابر سایش دارد.
 • رنگ پارچه پیراهنی ثابت بوده و در شست و شو تغییر رنگ نمی دهد.
 • تراکم بافت کاملاً استانداردی دارد.

پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد، پارچه ای است که چون بخش عظیمی از الیاف تشکیل دهنده آن الیاف پنبه ای هستند، کاملاً ضد حساسیت بوده، با همه پوست ها سازگاری داشته و هیچ پوستی در مقابل آن واکنش نشان نمی دهد.

پارچه های پیراهنی در کارخانه نساجی شمیم اردکان یزد در سه طرح راه راه، چهارخانه و ساده تولید می شود. تنوع رنگی پارچه های شمیم در حال حاضر بسیار متنوع است. جالب است بدانید که از هر طرحی، چیزی حدود ۴ الی ۶ رنگ مختلف پارچه توسط مجموعه شمیم اردکان یزد تولید می شود و این تنوع رنگی زیاد باعث شده تا این تولیدی پاسخگوی نیاز تمامی بازار باشد.

چگونگی روند تولید پارچه پیراهنی در کارخانه شمیم، باعث به وجود آمدن برخی از این ویژگی های خاص شده است. مثلاً در ابتدای این سر تیتر، راجع به ثابت بودن رنگ پارچه پیراهنی شمیم اردکان صحبت شد و این مسئله در زمره ویژگی های خاص این پارچه قرار گرفت.

این ثابت بودن رنگ پارچه پیراهنی، چندین و چند دلیل دارد. مثل:

 • درجه یک بودن رنگ مصرفی در بخش تکمیل و رنگرزی پارچه
 • ابتدا رنگ کردن الیاف و سپس بافت پارچه پیراهنی

بله درست متوجه شدید. بر خلاف منسوجات و پارچه های دیگر که ابتدا پروسه بافت شان به کمک الیاف خام انجام شده و نهایتاً به بخش تکمیل و رنگرزی انتقال پیدا می کنند، پارچه پیراهنی توسط کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد بدین صورت تولید می گردد که ابتدا الیاف در بخش رنگرزی تکمیل شده و آخر در تراکم بافت های گوناگون، پارچه پیراهنی تولید می شود. این مسئله تاثیر بسیاری بر کیفیت رنگ پارچه دارد. به گونه ای که شست و شوی زیاد این پارچه باعث رنگ پریدگی نشده و مانند روز اول زیبا و جذاب می ماند.

پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد

مصارف پارچه پیراهنی شمیم اردکان

همانطور که از نام پارچه پیراهنی مشخص است، کاربرد بسیاری در دوخت و دوز پیراهن های مختلف دارد. از مصارف کلی پارچه پیراهنی شمیم اردکان می توان چنین صحبت کرد:

 1. این پارچه در دوخت پیراهن مردانه و پسرانه جعبه ای بسیار کاربرد دارد. زیرا این پارچه علاوه بر اینکه کیفیت عالی داشته، از قیمت مناسب و معقولی هم برخوردار می باشد.
 2. پیراهن های منزلی زنانه را می توان از این پارچه تهیه کرد. پیراهن های راحت، خنک و سبکی که از پارچه پیراهنی دوخته می شود، بازار فروش خوبی در تمام نقاط کشور دارد.
 3. فرم مدارس و یونیفرم دخترانه و پسرانه، از دیگر مصارف پارچه پیراهنی شمیم اردکان می باشد. البته جالب است بدانید که عموماً از پارچه های تک رنگ پیراهنی تولیدی این مجموعه برای دوخت فرم و از پارچه های طرح دار چهارخانه، راه راه و … برای خرج کار لباس استفاده می کنند.

چیزی که لازم است درباره موارد مصرف پارچه بدانید، این است که مصرف پارچه با توجه به تراکم بافت، عرض پارچه، طول طاقه پارچه، رنگبندی پارچه، وزن و گرماژ پارچه تعیین می شود.

اما پارچه پیراهنی شمیم اردکان تا حدی این مشکلات را برای خیاطان و دوزندگان انواع پیراهن مردانه، زنانه و فرم مدارسی آسان کرده است. زیرا این پارچه تنها در عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید شده و از کالیته طرح چندان متنوعی هم برخوردار نیست.

این پارچه توسط مجموعه تولیدی مذکور، هم طاقه ای عرضه می شود و هم عدلی. طاقه پارچه پیراهنی شمیم اردکان ۴۰ متر است و عدل آن ۳۲۰ متر.

شاید بپرسید تفاوت طاقه و عدل پارچه در چیست؟

در پاسخ باید گفت، درست است که خرید پارچه پیراهنی طاقه ای به خریداران عمده پیشنهاد می شود، اما آن دسته از کارگاه های خیاطی که به دوخت سری پیراهن مردانه و پسرانه مشغول هستند، بهتر است پارچه پیراهنی را به صورت عدلی خریداری نمایند. اگر طاقه پارچه پیراهنی ۴۰ متر است، عدل این پارچه که شامل ۸ طاقه ۴۰ متری می باشد، متراژی برابر با ۳۲۰ متر خواهد داشت.

حال که متوجه تفاوت طاقه و عدل پارچه پیراهنی شده اید، خرید کدامیک را برای خود مناسب تر می دانید؟

پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد

خرید عمده پارچه شمیم اردکان

در بازار فروش پارچه، خرید عمده پارچه شمیم اردکان به راه و روش های مختلفی ممکن می باشد. یعنی ده ها راهکار را می توان به شما پیشنهاد کرد که از طریق آن اقدام به خرید فروش پارچه های پیراهنی، فرم مدارسی و … کنید. اما از آنجایی که خریدار عمده پارچه شمیم اردکان همیشه به دنبال راهی کم هزینه و مقرون به صرفه برای خرید است، چندی از مطمئن ترین شیوه های خرید عمده را معرفی می کنیم:

 1. اول از همه، کارخانه های تولید کننده پارچه مد نظر خریداران هستند. کارخانه پارچه شمیم، کارخانه ای است که در شهرستان اردکان استان یزد واقع شده است. خریداران پارچه پیراهنی در شهرهایی نظیر اصفهان، کرمان و …، امکان مراجعه حضوری به کارخانه تولیدی را داشته و می توانند به صورت مستقیم عقد قرارداد نمایند. درست است که برای تولید کنندگان یزدی، مراجعه به کارخانه تولیدی کار سختی نیست و هزینه زیادی به همراه ندارد، اما برای خریدار پارچه شهرهای مختلف، اینچنین روش حضوری تا حدی زمان بر و هزینه بر خواهد بود.
 2. دوم، نمایندگی ها و نمایندگان فروشی هستند که در سطح کشور به تامین نیاز مشتری مشغولند. کارخانه نساجی شمیم به خاطر بالا رفتن سرانه فروش سالانه خود و از طرفی، راحتی حال مشتریان، نمایندگی هایی را در سطح کشور احداث کرده است. آیا در شهر محل زندگی شما نمایندگی فروش پارچه پیراهنی تولیدی کارخانجات صنایع نساجی شمیم اردکان یزد وجود دارد یا نه؟
 3. گزینه سوم، عاملان فروشی هستند که با برندهای زیادی همکاری می کنند. این دلالان پارچه در سطح کشور، علاوه بر اینکه محصولات تولیدی کارخانجات شمیم را عرضه می دارند، با دیگر تولیدی های سطح کشور هم فعالیت می کنند. چنین فروشندگانی در بازار پارچه فروشی شهرهای مختلف وجود دارد که توصیه می کنیم برای خرید جزئی و خرد پارچه پیراهنی به چنین مراکزی مراجعه نمایید. نه برای خرید عمده و کلی.
 4. این روزها که تکنولوژی پیشرفت داشته و راه و روش های متعدد بسیاری پیش روی خریداران قرار گرفته، خرید غیر حضوری پارچه از طریق سایت های فروش اینترنتی میان مردم بابت شده است. هر ساله تعداد سایت های فروشنده پارچه در بازار مجازی زیاد شده که خریداران با در نظر داشتن مسائل بسیار مهم، می توانند پروسه خرید خود را بدون حضور در محل انجام دهند.

آیا راهکار دیگری جز این ۴ مورد برای خرید عمده پارچه پیراهنی پیشنهاد دارید؟

در بخش بعد قرار است مفصلاً راجع به سایت فروش اینترنتی انواع پارچه صحبت نماییم.

پارچه پیراهنی شمیم اردکان یزد

سایت فروش اینترنتی انواع پارچه پیراهنی شمیم اردکان

یکی از راهکارهای پیشنهادی در بازار پیشرفته این روزها، مراجعه به سایت فروش اینترنتی انواع پارچه پیراهنی شمیم اردکان می باشد که ویژگی های زیر را داراست:

 1. سریع ترین روش خرید محسوب می شود.
 2. کم هزینه ترین روش خرید به حساب می آید.
 3. میزان دردسر آن نسبت به دیگر راهکارهای خرید حداقل است.

بی شک همه شما تمایل دارید راه هایی سریع، کم هزینه و بدون دردسر را برای خرید پارچه پیراهنی انتخاب کنید. اما لازم است بدانید که سایت های فروش اینترنتی هم مانند مراکز فروش حقیقی، دو دسته اند:

 • یکی سایت های رسمی تولید کنندگان که فروشندگان مستقیم به حساب می آیند.
 • دیگری سایت های پارچه فروشی متفرقه که با تولید کنندگان داخلی و خارجی همکاری می کنند.

اگر کیفیت برند خاصی مورد پسندتان است، بهترین گزینه این بوده که سایت رسمی فروشنده را گزینش نمایید. کارخانجات نساجی شمیم اردکان یزد، مدتی است که سایت رسمی خود در فضای مجازی را تاسیس نموده.

این سایت، مستقیماً به فروش انواع پارچه پیراهنی مشغول بوده و هر سری به موجودی محصولاتش اضافه می شود. به خاطر عدم وجود واسطه در سایت رسمی تولید کننده، قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. اگر قصد خرید طاقه و یا عدل پارچه پیراهنی را داشته باشید، دیگر لازم نیست به تولید کنندگان سر بزنید. زیرا این سایت ها پروسه خرید را برایتان آسان تر از هر زمانی خواهند کرد.

اگر هنوز خرید اینترنتی پارچه را از سایت های فروشنده نپذیرفته اید، بهتر است درباره مزایای این روش بدانید:

 1. ثبت سفارش بدون خروج از منزل امکان پذیر است.
 2. محدودیت ساعتی برای ثبت سفارش اینترنتی وجود ندارد.
 3. هزینه ای صرف استفاده از وسایل نقلیه نمی شود.
 4. زمانی برای رفت و آمد به مراکز فروش حضوری به هدر نخواهد رفت.
 5. خریدار از خدماتی نظیر مشاوره فروش، بهره مند خواهد شد.
 6. خریدار سریع ترین شیوه خرید را تجربه خواهد کرد.
 7. لیست قیمت محصولات و تعرفه فروش آن ها در بازار به راحتی در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.
 8. خریدار، جزئی ترین مشخصات پارچه مورد نظر را متوجه خواهد شد.
دسته‌ها
اسپان باند پارچه یکبار مصرف محصولات

آینده پارچه های بی بافت

آینده پارچه های بی بافت چگونه است ؟ اسپان باند ها یا پارچه های بی بافت یا non woven ها چه پارچه هایی هستند؟آیا در اسپان باند سرمایه گزاری کنم؟من میلاد ارشدی مشاورنساجی کاماش به سوالات شما پاسخ می دهم .۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ در واتس آپ پیام دهید

آینده پارچه های بی بافت چگونه است ؟

هر کجا که الان نشسته اید یا ایستاده اید ، فقط به اطراف خود نگاه کنید و مطمئناً حداقل یک پارچه نبافته را خواهید یافت. پارچه های غیر بافته در طیف گسترده ای از بازارها از جمله پزشکی ، پوشاک ، خودرو ، تصفیه ، ساخت و ساز ، ژئوتکستایل و محافظ نفوذ می کنند. روز به روز استفاده از پارچه های غیر بافته در حال افزایش است و بدون آنها زندگی فعلی ما بسیار غیرقابل درک خواهد شد. در اصل ۲ نوع پارچه نبافته وجود دارد: بادوام و دفع. حدود ۶۰٪ پارچه های غیر بافته از دوام و ۴۰٪ بقیه دفع هستند.

بدون بافت یا اسپان باند تقریبا یک دوره رشد ناگهانی در طی ۵۰ سال گذشته ، نبافته می تواند بخش طلوع آفتاب صنعت نساجی جهانی با حاشیه سود بالاتر از سایر محصولات نساجی باشد. بازار جهانی پارچه های غیر بافته توسط چین با سهم بازار در حدود ۳۵٪ هدایت می شود و پس از آن اروپا با سهم بازار در حدود ۲۵٪ است. پیشرو در این صنعت AVINTIV ، Freudenberg ، DuPont و Ahlstrom هستند که AVINTIV بزرگترین تولید کننده آن است و سهم بازار تولید در حدود ۷٪ است.

در زمان های اخیر ، با افزایش موارد COVIC-19 ، تقاضا برای بهداشت و محصولات پزشکی ساخته شده از پارچه غیر بافته (مانند: کلاه های جراحی ، ماسک های جراحی ، PPE ، پیش بند پزشکی ، روکش کفش و غیره) تا ۱۰ برابر افزایش یافته است ۳۰ برابر در کشورهای مختلف.

براساس گزارشی از بزرگترین فروشگاه تحقیقاتی بازار جهانی “Research & Markets” ، بازار جهانی پارچه Nonwoven Fabrics در سال ۲۰۱۷ ۴۴٫۳۷ میلیارد دلار بوده است و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۶ به ۹۸٫۷۸ میلیارد دلار برسد ، که در CAGR 9.3٪ در دوره پیش بینی رشد کرد. همچنین فرض بر این است که بازار بادوام بافی دوام با نرخ CAGR بالاتر رشد خواهد کرد.

نبافته یک ساختار نساجی است که به طور مستقیم از الیاف با اتصال یا اتصال و یا هر دو تولید می شود. هیچ ساختار هندسی سازمان یافته ای ندارد ، بلکه نتیجه ارتباط یک فیبر منفرد با دیگری است. ریشه های واقعی منسوجات ممکن است روشن نباشد اما اصطلاح پارچه های غیر بافته در سال ۱۹۴۲ ابداع و در ایالات متحده تولید شد.

پارچه های غیر بافته شده در ۲ روش اصلی ساخته می شوند: آنها یا نمدی هستند و یا بهم متصل می شوند. پارچه بدون پارچه نمدی با استفاده از ورقهای نازک تولید می شود و سپس گرما ، رطوبت و فشار را برای کوچک کردن و فشرده سازی الیاف در پارچه ای ضخیم ایجاد می کند که باعث خیس شدن و شکستگی نمی شود. باز هم ۳ روش اصلی برای ساخت پارچه های نبافته باند شده وجود دارد: Dry Laid ، Wet Laid و Spun Direct. در فرآیند تولید پارچه های غیر بافته شده خشک ، یک تار الیاف در قرار داده شده و هوای گرم برای اتصال الیاف به یکدیگر تزریق می شود. در فرآیند تولید پارچه بدون پارچه Wet-Laid ، شبکه ای از الیاف با یک حلال نرم کننده مخلوط می شوند که یک ماده چسب مانند را آزاد می کند که الیاف را به هم می چسباند و سپس شبکه را خشک می کند. در فرآیند ساخت مستقیم پارچه غیر بافته شده مستقیم ، الیاف به یک تسمه نقاله چرخانده می شوند و چسب ها به الیاف آغشته می شوند ، که سپس به پیوند فشار می یابند. (در مورد الیاف ترموپلاستیک ، چسب لازم نیست.)

دسته‌ها
بلاگ

خرید پارچه بوریا ونوس طلایی فانوس طلایی فاستونی بوریا

خرید پارچه بوریا و فاستونی بوریا به روش های گوناگونی امکان پذیر می باشد. در کنار این مجموعه ی تولیدی می توان از مراکز معتبر و معروفی مانند ونوس طلایی و فانوس طلایی نیز سفارشات پارچه ی خود را انجام داد.

همان طور که مستحضر هستید پارچه ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که از هرکدام در جهت تولید مورد خاصی بهره برده می شود.

کارخانه ها و نساجی های متعددی در زمینه ی تولید پارچه فعالیت دارند که برخی از آن ها توانسته اند در این میان، نام خوبی را بر جای بگذارند.

خرید و فروش پارچه پیراهنی فرم مدارس

پارچه های پیراهنی که برای دوخت فرم های مدارس از آن ها استفاده می شود به دو دسته تقسیم می گردد:

 1. پارچه های پیراهنی ساده
 2. پارچه های پیراهنی طرح دار

برای پارچه های پیراهنی ساده از پارچه های زیر استفاده می کنند:

 1. تترون پیراهنی
 2. ترگال
 3. بنگال کش
 4. جودون
 5. لی
 6. تنسل لی
 7. تویو ژاپن

برای در آمدن لباس ها و فرم های مدارس از سادگی و دادن زیبایی خاص به این فرم ها فقط می توان از پارچه های پیراهنی چهارخانه استفاده نمود.

برندهای متفاوتی در زمینه ی پارچه های چهارخانه موجود می باشد که از شهرت خوبی در این زمینه برخوردارند.

از انواع برندها و کارخانه های موجود می توانیم به موارد ذیل اشاره نماییم:

 1. پارچه نساجی بوریا اصفهان
 2. پارچه فانوس طلایی
 3. پارچه ونوس طلایی
 4. پارچه شمیم اردکان یزد
 5. پارچه های آریانا
 6. پارچه چهارخانه ی آیدین

نساجی های فوق در زمینه ی تولید پارچه های چهارخانه از جایگاه خوبی برخوردارند و رتبه ی نسبتا بالاتری را در برابر سایر کارخانه ها دارا می باشند.

خرید و فروش این پارچه های چهارخانه ی مخصوص فرم های مدارس نیز در زمان تابستان که مدارس درخواست تولید می دهند بسیار زیاد می شود و بالاترین میزان تولید و فروش را در زمان قبل از شروع مدارس تجربه می نمایند.

این پارچه ها را به طرق گوناگون می توان خریداری نمود که این روش های خرید بر اساس نوع علاقه و نیاز هر فردی تعیین می شود.

مثلا برخی را هر کاری کنی و هرچقدر توجیهات لازم بیاوری قانع نمی شوند و تمایل به خرید حضوری در هر شرایطی را دارند.

برخی هم مطابق با پیشرفت علم و تکنولوژی روز پیش می روند و خریدهای خود را متناسب با آن ها تنظیم می کنند و به صورت آنلاین هم می توانند کارهای خود را انجام دهند.

خرید به صورت آنلاین و اینترنتی یکی از روش های جدید در زمینه ی انواع خرید و فروش ها می باشد که بر اساس آن حجم خرید خود را انتخاب می کنند و درخواست خود را مورد ثبت قرار می دهند.

مدارس معمولا برای یک دست نمودن دانش آموزان و شاگردهای خود به این مورد روی می آورند که برای آن ها لباس های یک شکل و یک رنگ آماده نمایند تا کاملا بدانند کدام یک در این مدسه در حال تحصیل است و کدام خیر!

این کار در واقع نظم و انضباط خاصی را به مدارس می دهد و سبب می شود تا کارکنان مدرسه و حتی خانواده های دانش آموزان نسبت به آن مرکز تحصیلی حس خوبی داشته باشند و بر این عقیده قرار بگیرند که کارهای این مدرسه بر اساس اصول و مقررات خوب و دقیقی می باشد.

خرید پارچه بوریا

خرید پارچه بوریا

پارچه پیراهنی بوریا از جمله تولیدات کارخانه های نساجی شهر اصفهان می باشد که از تولیدات آن برای دوخت انواع پیراهن های جعبه ای، پیراهن مدارس پسرانه و یا خرجکار لباس های فرم مدارس مختلف استفاده می گردد.

این پارچه ها را می توان به صورت عمده مورد خرید و فروش قرار داد.

پارچه های پیراهنی که برای لباس های فرم مدارس استفاده می شوند لازم است تا ویژگی های زیر را داشته باشند تا بیشتر مورد استقبال قرار بگیرند.

 1. طرح های جذابی داشته باشند.
 2. رنگبندی های آن ها متنوع باشد.
 3. ثبات رنگ در شست و شو
 4. دوام بالا و خوب پارچه
 5. دارا بودن زیردست نرم و لطیف

دارا بودن ویژگی های فوق سبب می شود تا کیفیت تولیدی لباس های فرم مدارس بالا برود و مورد استقبال و فروش بیشتری قرار بگیرند.

نساجی بوریا با رعایت تمام ویژگی های فوق در پارچه های تولیدی توانسته است نام کارخانه ی خود را بر سر زبان ها بیاورد.

پارچه های تولیدی این نساجی از الیاف پلی استر ویسکوز تشکیل شده اند و در زمان تکمیل آن با انجام یک سری اقدامات، زیردست فوق العاده لطیفی را به پارچه ها داده اند.

مشخصات و ویژگی های فوق سبب شده است که از این پارچه در تولید انواع پیراهن های مردانه و لباس های فرم مدارس استفاده ی زیادی شود و بیش ازحد مورد خرید و فروش در بازار قرار بگیرند.

نساجی بوریا علاوه بر مراکز فروش خود در شهر اصفهان، نمایندگی های متعددی در سراسر کشور راه اندازی نموده است که با استفاده از آن ها، خریداران می توانند پارچه های مورد نظرشان در هر حجمی سفارش دهمند و به راحتی آن ها را خریداری نمایند.

خرید پارچه بوریا از نساجی بوریا، مزایای ویژه ای دارد که از جمله ی آن ها می توان به قیمت های مناسب آن اشاره نمود و این که به هرحال پارچه هایی را تولید می کنند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این خودش مزیت بزرگی به حساب می آید که پارچه های مرغوب را خریداری می کنید.گاهی این مجموعه های تولیدی شرایطی را قرار می دهند تا خریداران بتوانند با استفاده از خرید به روش های گوناگون، تخفیف های فوق العاده و شرایط ویژه ای را به دست بیاورند.

مثلا در وبسایت هایشان اعلام می نمایند که اگر تا فلان تاریخ این مقدار سفارش داشته باشید در قرعه کشی بزرگی شرکت داده خواهید شد.

یا مثلا ارسال رایگان تا چند بار سفارشاتتان را کارخانه به شما هدیه می دهند و در واقع هزینه ی ارسال را خودش بر عهده می گیرد.

در حالت کلی اگر میزان سفارشات کاملا به صورت عمده تلقی بشود و حجم و تناژ آن بسیار بالا باشد، خریدار می تواند تخفیف قابل توجهی را از فروشنده و تولیدکننده بگیرد و این به معنی این می باشد که خرید در این شرایط بسیار به صرفه تر است.

خرید پارچه بوریا

مشخصات پارچه ونوس طلایی

صنایع نساجی ونوس طلایی نیز توانسته است با ارائه ی پک های کامل از پارچه های پیراهنی با طرح های فوق العاده زیبا و متنوع توانسته است به یکی از برترین برندهای پارچه تبدیل شود.

بازار اصلی که هدف این نساجی می باشد پیراهن های مردانه و لباس فرم های مدارس مختلف می باشد.

تولیدات این شرکت علاوه بر بافت لطیف و عالی که دارد در کنار زیردست لطیف و بی نظیر آن و طرح های زیبا و به روزش سبب شده اند تا پارچه های باکیفیت و با استقامت بالا مورد تولید قرار بگیرند و نامش در میان تمامی تولیدکنندگان آشنا باشد.

موارد مصرف پارچه های ونوس طلایی به شرح ذیل می باشد:

 1. دوخت انواع پیراهن های فرم مدارس
 2. خرج کار لباس های گوناگون
 3. دوخت انواع پیراهن های زنانه و مردانه
 4. دوخت و آماده سازی سرویس های تزیینی و موارد بی شمار دیگر…

شایان ذکر است که پرمصرف ترین موارد مصرف پارچه های ونوس طلایی به دوخت انواع فرم مدارس دخترانه و پسرانه باز می گردد.

مهم ترین نکته که باید در زمان خرید و فروش پارچه های پیراهنی به آن بسیار دقت نمود، کیفیت و دوام آن پارچه می باشد که نساجی ونوس طلایی توانسته است این کیفیت را در پارچه های خود به وجود آورد.

پارچه های این نساجی از پلی استر ویسکوز تشکیل شده اند و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار هستند و در عین حال در برابر شست و شوهای مکرر بسیار مقاوم می باشند.

این مشخصات سبب شده است تا پیوسته و هر ساله مشتریان زیادی را برای خود داشته باشند و فروش خوبی را تجربه نمایند.

خرید پارچه بوریا

بهترین قیمت پارچه فانوس طلایی

پارچه های پیراهنی فانوس طلایی با دارا بودن تراکم بافت بالا، زیردست لطیف، ترکیب رنگ های بسیار زیبا و همچنین قیمت بسیار مناسب توانسته اند فروش بسیار خوبی را در بازار داشته باشند.

این شرکت طرح های بسیار زیبا و تنوع خیلی خوبی دارد و توانسته است سلیقه های گوناگون را راضی نگه دارد.

در این مجموعه امکان سفارش پارچه به صورت تک رنگ و همچنین تک طرح به صورت انتخابی نیز می باشد که همین مورد سبب می شود تا افراد و تولیدی های زیادی به خرید این نوع پارچه روی بیاورند.

نساجی فانوس طلایی کی از بزرگترین و قدیمی ترین نساجی های کشور می باشد و قدمت بالایی در زمینه ی تولید پارچه دارد.

همین موضوع سبب می شود تا بتواند به راحتی از تجربه های چندین ساله ی خود در تولید پارچه استفاده نماید و سود خوبی را شامل حال خود نماید.

بافت یک دست پارچه های فانوس طلایی، تراکم بالای آن، استفاده ی درست و اصولی از نخ های مرغوب و باکیفیت موجب شده است تا بسیاری از تولیدکنندگان لباس های فرم مدارس از پارچه های این شرکت جهت تولید لباس های خود استفاده نمایند.

در کنار تمام موارد بالا، این موضوع را می توان بیان کرد که کمک بسیاری به روند رشد این شرکت نموده است و آن این می باشد که، طراحان این مجموعه، بسیار دقیق و نکته سنج می باشندو توانسته اند طرح های بسیار جذابی را جهت پارچه ها ارائه دهند که سبب متفاوت شدن این نساجی با سایر کارخانه ها شده است.

برای خرید این پارچه با بهترین قیمت ابتدا لازم است تا افراد خریدار به صورت کامل با تمام ویژگی ها و مشخصات اصلی این پارچه ها آشنا شوند سپس در جهت خرید آن اقدامات لازم را انجام بدهند.

بهترین قیمت این پارچه را می توان از خود کارخانه، آن هم به روش های گوناگونی خریداری کرد.

مثلا به صورت مشتقیم به درب کارخانه مراجعه کنند و از کارشناسان فروش کارخانه و مجموعه سفارشات خود را دریافت نمایند.

یا این که از نمایندگی هایی که هر کارخانه ای برای خود در هر جایی که تمایل دارد و راه اندازی نموده است، حجم های درخواستی خود را تحویل بگیرند.

در حال حاضر هم شرایطی پیش آمده است که اکثر کارخانه های تولیدی، وبسایت های تخصصی و فروش برای خود ایجاد کرده اند و با استفاده از آن، محصولات خود را همراه با ویژگی ها و مشخصاتی که دارد و همچنین نرخ روز در آن قرار می دهند.

از این راه می توانند در هر زمان از شبانه روز فروش را تجربه نمایند و دیگر محدود به تایم ادارای و یا روزهای غیر تعطیل نمی باشند.

خرید پارچه بوریا

خرید و فروش فاستونی بوریا

خرید پارچه بوریا به خرید نوع چهارخانه و مدل های پیراهنی آن ختم نمی گردد.

آیا می دانید که هم اکنون شما می توانید خرید پارچه فاستونی بوریا را هم با کیفیتی درجه یک و قیمت مناسب انجام دهید؟

از پارچه های فاستونی معمولا برای دوخت  آماده سازی انواع فرم های مدارس پسرانه و روپوش های آن ها و در مقاطع تحصیلی نوجوانان بیشتر استفاده می نمایند.

این پارچه کاملا رسمی می باشد و دارای پرستیژ خاصی است.

از آن بیشتر در تولید یونیفرم مراکز آموزشی پسرانه و حتی در دوخت کت و شلوار و یا شلوارهای تک استفاده می نمایند و مورد توجه بسیار در این زمینه قرار گرفته است.

لازم به ذکر می باشد که پارچه های فاستونی را با درصد پشم های متفاوتی می توان در بازار پیدا کرد که معمولا قیمت بالایی هم دارند و در این میان شاید برای مدارس و سایر مراکز آموزشی هم از نظر قیمتی آن چنان به صرفه نباشد.

اما پارچه های فاستونی هم وجود دارند که بدون پشم هستند و به عنوان شبه فاستونی در بازار موجود می باشند.

این پارچه های از قیمت پایینی برخوردارند و به دلیل همین قیمت پایین و به صرفه بودن، اکثر تولیدی ها از آن ها به عنوان سری دوزی نیز استفاده می نمایند.

شبه فاستونی ها درصد پشمی که دارند در واقع صفر می باشد و معمولا آن ها را با الیاف های مصنوعی به طرح های فاستونی های پشم دار مورد تولید قرار می دهند.

پارچه های تولیدی این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و درصد فروش خوبی را در بازار برای خودش رقم زده است.

خرید پارچه بوریا نیز مانند پارچه های دیگر به شکل های مختلفی می تواند صورت بگیرد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعلام وزارت بهداشت مبنی بر این که موارد بهداشتی و نکات آن باید بسیار رعایت شود، این مورد خرید را مطرح کرده اند که افراد تا جایی که می توانند خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام بدهند تا علاوه بر این که از هزینه های آن ها کم بشود، میزان ارتباطات آن ها هم کاهش داده شود.

پس با سفارش اینترنتی پارچه بوریا، قیمت خرید پارچه بوریا زیر قیمت بازارهای دیگر خواهد بود.

با فروش عمده پارچه پیراهنی نساجی کاماش، آشنا شوید.

دسته‌ها
اسپان باند محصولات

داستان پارچه اسپان باند

داستان پارچه اسپان باند چیست؟دستگاه تولید پارچه اسپان باند چیست؟بازار خرید و فروش پارچه های نبافته چگونه است؟پارچه اسپان باند برای تولید ماسک سه لایه پزشکی ،جراحی چیست؟خرید و فروش پارچه اسپان باند در شیراز ،قزوین و یزد چگونه است؟نساجی کاماش پاسخ می دهد.برای خرید و فروش پارچه اسپان باند با کارشناسان ما در ارتباط باشید ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ شهرستان ها ،تهران ۰۹۱۳۸۹۷۶۳۸۱ لطفا در واتس آپ پیام دهید.

پارچه اسپان باند چیست؟
پارچه اسپان باند چیست؟

پارچه اسپان باند چیست؟

پارچه های غیر بافته یا نبافته در محصولات نساجی خصوصاً به عنوان تولید ماسک با شیوع ویروس کرونا و لباس های یکبار مصرف بیمارستانی گان و لباس ایزوله و همچنین لایی داخلی و برای کمک به خیاطی ، مانند واسطه ، کاربردهای بسیاری دارند.مواد اولیه این پارچه ها ppمی باشد ،که در ایران با عرض ها و گرماژ مختلف تولید می شود.
بسیاری از پارچه های غیر بافته محصولات یکبار مصرف هستند
پارچه های چند لایه ممکن است غیر بافته باشند اما توسط گرما یا چسب به هم وصل می شوند

نبافته ها در حقیقت محصولاتی هستند که به خودی خود دارای مشخصات و عملکردهای خاص خود هستند ، اما ضعف هایی نیز دارند. آنها در اطراف ما هستند و فرد هر روز از آنها استفاده می کند ، غالباً بدون دانستن آن. در واقع آنها اغلب از دید پنهان می شوند.

پارچه ماسک چیست؟
پارچه اسپان باند بایکو اس ام اس

پارچه های غیر بافته شده را می توان جاذب ، تنفس ، قابل ضد آب بودن ، مقاوم در برابر شعله ، گرما مقاوم در برابر نور ، نور ، بدون پرز ، سنگ زنی ، نرم ، پایدار ، سفت ، مقاوم در برابر اشک ، ضد آب در صورت لزوم. بدیهی است ، با این حال ، همه خواص ذکر شده را نمی توان در یک پارچه بافته شده واحد ترکیب کرد ، به خصوص موارد متناقض.

پارچه های غیر بافته شده به دو روش اصلی ساخته می شوند: یا به صورت فلت ساخته می شوند و یا بهم متصل می شوند. پارچه ها از الیاف به جای نخ استفاده می کنند. اینها بصورت تصادفی یا به شکلی یکنواخت ساخته شده اند تا لایه هایی مانند وب بسازند. آنها با هم یا فرایند اتصال و یا پیوند نگه داشته می شوند.

در حال حاضر پلی پروپیلن بهترین ماده اولیه برای تولید پارچه های غیر چوبی است. پیش بینی می شود میزان استفاده جهانی آن تا سال ۲۰۲۰ به ۱،۸۶۵ میلیارد دلار افزایش یابد ، زیرا هم اکنون تعداد بیشتری از مردم اهمیت آن را درک می کنند.

مصارف پزشکی پارچه اسپان باند چیست؟

بانداژ

ماسک های سه لایه پزشکی

پانسمان
بسته ها
رونویسی استریل
بسته بندی استریل
پرده های جراحی
لباس جراحی
زیر بالشتک


بانداژ
روکش ها و روکش های مخصوص بازیگران
پانسمان
بسته ها
رونویسی استریل
بسته بندی استریل
پرده های جراحی
لباس مجلسی جراحی
سواب ها
زیر بالشتک

بازار خرید و فروش پارچه های نبافته چگونه است؟

با شیوع ویروس کرونا در تمام دنیا نیاز به وسایل پیشگیری پیش از پیش تا هر زمانی احساس شد،زیرا مواد اولیه برای تولید ماسک و لباس جراحی و گان و شان و لباس ایزوله و….همین پارچه های نبافته اسپان باند است، با کسادی در مشاغل دیگر تمامی افراد بیکار شده شروع به تولید ماسک یا دلالی پارچه اسپان باند کرده اند ،دوستان عزیز نساجی کاماش مشاوره شما در خرید و فروش پارچه های پزشکی اسپان باند و ترگال آب ژاول و…می باشد تا ضرر و زیانی نبینید.

به زبان ساده ، منسوجات بی بافت درهای فرصتی برای راحتی روزمره را گشوده است

چیزهای زیادی که مثل خواب و خیال بود. دقیقاً همانطور که هنری فورد این امکان را برای افراد روزمره فراهم کرد که صاحب اتومبیل شوند و برادران رایت بتوانند در عرض چند ساعت از یک قسمت کشور به نقطه دیگر کشور سر بزنند ، منسوجات غیر بافته انقلابی در چندین صنعت ایجاد کرده است ، اکنون در صدها محصول است که در غیر این صورت برای تولید با سود بسیار گران یا امکان پذیر نخواهد بود.

یکی از ویژگی های برجسته نبافته این است که در صورت نیاز و یا پارچه های یکبار مصرف و محدود ، می توانند بسیار با دوام باشند. فراتر از این ، نبافته ها دارای خصوصیات بی حد و حصر بی نظیری مانند جذب فوق العاده ، انعطاف پذیری ، دفع مایع ، کشش پذیری ، استحکام ، نرمی ، مقاومت در برابر شعله ، کوسن ، قابل شستشو ، موانع باکتریایی ، فیلتر و عقیم بودن هستند.

ماسک و گان جراحی و لباس ایزوله

کاور لباس

پوشش های کشاورزی
نوارهای بذر کشاورزی
روتختی لباس
اثاثه یا لوازم داخلی
کتابخانه
پرده / پرده
بسته بندی پنیر
پارچه های مهندسی عمران
ژئوتکستایل مهندسی عمران
فیلترهای قهوه
لوازم آرایشی و کاربردی
پوشش و جداسازی مواد
کیسه های مواد شوینده / ملحفه های پارچه ای
پاکت نامه ها
فیلترها
کفپوش
کیف های پوشاک
دستمال مرطوب تمیز کردن خانگی
بسته بندی خانه
محصولات بهداشتی
عایق کاری
برچسب ها
وسایل کمک شستشو
کیف های لباسشویی
مپس
دستمال مرطوب شخصی
کیف های قابل استفاده مجدد
پوشش های زیرین بام و محصولات
روتختی رومیزی
برچسب ها
کیسه های چای و قهوه
اثاثه یا لوازم داخلی
کیسه های جاروبرقی
دیوارکوب
دستمال مرطوب (مراقبت از منزل ، مراقبت از کف ، نظافت ، مراقبت از حیوانات خانگی و غیره)

قادر به ترکیب این خصوصیات به روش های بی شماری هستند ، تولید کنندگان غیر بافته محصولاتی را با خصوصیات منحصر به فرد و خاص که درخواست یا نیاز مشتری دارند ، ایجاد می کنند ، معمولاً با قیمت بسیار مناسب. با وجود همه این مزایا ، بسیاری از مردم ممکن است از منسوجات غیر بافته شده اطلاع نداشته باشند و در صورت اطلاع ، احتمالاً نمی دانند که قسمت عمده و ضروری زندگی منسوجات غیر بافته شده چیست.

خوب ، در اینجا فقط بخش کوچکی از کالاهای اساسی که بافته نشده ها امکان پذیر شده است.

دستگاه تولید پارچه اسپان باند چیست؟

دستگاه های تولید ماسک معمولا در کشور چین با قیمت مناسبی تولید می شود.

موارد استفاده از پارچه های نبافته سوزنی در ایران ؟

عملکرد پارچه نبافته مناسب در برنامه های کاربردی یکبار مصرف مقرون به صرفه ، از جمله:

تکه های جراحی و لباس
لباس محافظ پزشکی
ماسک صورت
پوشش کفش
ملحفه یکبار مصرف و پوشاک بیمارستانی
اسفنج ، پد و بسته بندی ، و رسانه تصفیه

چرا مواد تولید اسپان باند پروپیلن بسیار محبوب است؟

محبوبیت با چندین مزیت آن از جمله:

با وجود منابع عظیم نفتی و پتروشیمی وپالایشگاه ها صنعت نساجی جمهوری اسلامی ایران ظرفیت بالایی برای تولید این پارچه دارد ،از بخش خصوصی خواهشمندیم دستگاه تولید اسپان باند را تهیه کنند.

کم هزینه: هزینه اولیه خرید از پلی پروپیلن غیر بافته شده نسبت به مواد بافته مثل فلامنت و ویسکوز و پنبه و.. اقتصادی تر است.
پایداری و استحکام متوسط ​​، انعطاف پذیری قالب را در شکل و اندازه های مختلف آسان می کند ، تولید کننده پارچه های غیر بافته آن را به صورت طاقه ای شکل در اورده که امکان حمل و نقل و آشکار ساختن آن را آسان می کند.در ایران طاقه ها به طول ۶۰۰۰ متر هم در گرماژ های پایینی تولید می شود
سبک وزن: این یک ویژگی واقعا عالی برای ساخت کاور کت و شلوار وکیف و پیش بند غیر بافته است ،از گرماژ های پایین در صنعت البسه پزشکی استفاده می شود و در تولید ماسک سه لایه جراحی،
از نظر شیمیایی در برابر حلالها و روغنهای مختلف مقاوم است
مقاومت عالی در برابر رطوبت
رنگها بدون محو شدن روشن می شوند
مقاومت در برابر درجه حرارت بالا
خواص عایق عالی.با شیوع کرونا توسط فیلم و پارچه های اس ام اس که از خانواده اسپان باند ها می باشند لباس ایزوله تولید می کنند

این ماده اولیه تولید محصولات مختلف است. پارچه های غیر بافته شده پلی پروپیلن از دوام بالایی برخوردار هستند و عمر كاملاً محدودی با یك استفاده دارند. آنها عملکرد خاصی مانند دفع مایع ، مقاومت پذیری ، تصفیه جذب و عایق صوتی را در بین دیگران ارائه می دهند.

جالب است بدانید پروپیلن polypropylene ماده اولیه تولید پارچه ملت بلون و پارچه بایکو و پارچه اس ام اس و پارچه ترمو باند می باشد.

این ماده اولیه تولید محصولات مختلف است. پارچه های غیر بافته شده پلی پروپیلن از دوام بالایی برخوردار هستند و عمر كاملاً محدودی با یك استفاده دارند. آنها عملکرد خاصی مانند دفع مایع ، مقاومت پذیری ، تصفیه جذب و عایق صوتی را در بین دیگران ارائه می دهند.

ژئوتکستایل ها
ژئوتکستایل ها با استفاده از مواد غیر بافته ساخته شده که نسبت به مواد بافته شده با ضخامت یکسان ، قوی تر هستند. ظروف ژئوتکستایل برای کنترل فرسایش ، زیرپوش گذاشتن در معابر ، تثبیت خاک و ساخت کانالها شکایت شده است. آنها همچنین برای ساختن سیستم های زهکشی ، موانع آب کانال ، آسترهای دفن زباله و محافظت از یخ زدگی استفاده می شوند.

pp کیسه حمل حمل و نقل بافته نشده

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از کیسه های غیر بافته شده برای ابزاری تبلیغاتی استفاده می کنند. آنها نام تجاری و شعاری را روی آن چاپ می کنند و به جای انتخاب انواع پلاستیک ، به مشتریان خود می دهند. آنها معمولاً از رنگهای پر جنب و جوش استفاده می کنند که باعث می شود این کیسه های خرید شیک و مورد علاقه مشتریان قرار بگیرد.

خرید و فروش پارچه اسپان باند در شیراز ،قزوین و یزد چگونه است؟

برای خرید و فروش پارچه اسپان باند در شیراز ،قزوین و یزد و تمام ایران با نمایندگی های کاماش در تماس باشید تا به صورت حضوری خرید کنید ،اگر تمایل به اخذ نمایندگی در کاماش هستید اطلاعات خود را برای ما بفرستید۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ مهندس میلاد ارشدی

پارچه اسپان باند
پارچه اسپان باند

پارچه اس ام اس چیست؟

دسته‌ها
فاستونی

فروش پارچه فاستونی اندیکو و بدر نصف جهان

فروش پارچه فاستونی اندیکو و بدر جهان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در بازار داخلی کشور آغاز شده است. خریداران می توانند برای تهیه این پارچه، به صورت غیر حضوری هم اقدام نمایند.

پارچه های مختلف با الیاف گوناگون و بافت متفاوت در بازار موجود هستند که بنا به ویژگی و مشخصاتی که دارند، موارد استفاده شان خاص بوده و متناسب با کاربردی بودنشان، بازار فروش پر رونق و یا کم رونقی دارند.

یکی از پارچه هایی که از سال های قدیم تا به امروز در بازار از فروش خوبی برخوردار بوده و همیشه رونق فروش داشته است، پارچه فاستونی می باشد. البته پارچه هایی با نام شبه فاستونی هم به بازار عرضه می شوند که قسمتی از موضوع بحث ما در اینجا را به خود اختصاص می دهند.

لازم دانستیم که در اینجا به صورت مجزا، هم پارچه فاستونی و هم پارچه شبیه فاستونی را مختصراً معرفی نماییم:

 • پارچه فاستونی، پارچه ای است که قسمت اعظمی از الیاف آن را پشم طبیعی تشکیل داده است. در واقع این پارچه منشاء حیوانی داشته و قیمتش در بازار فروش به نسبت بالاست.
 • پارچه شبه فاستونی، پارچه ای است در ظاهر شبیه به فاستونی اصل که الیاف تشکیل دهنده آن، الیاف پلی استر، ویسکوز و فیلامنت می باشد. استفاده از الیاف مصنوعی در ساخت این پارچه، ارزان قیمت بودنش را سبب گردیده است.

تعداد کارخانه های تولید پارچه فاستونی در بازار ایران زیاد است و این نشانی بر پر متقاضی بودن این پارچه در بازار داخلی می باشد. چراکه به منظور کاهش هزینه های مرتبط با واردات پارچه فاستونی، بهتر است تا نیاز بازار به کمک تولیدات داخلی باکیفیت و ارزان قیمت پاسخ داده شود. دو کارخانه ای که قرار است اینجا راجع به آن ها به بحث و گفتگو بپردازیم، کارخانه پارچه فاستونی بدر نصف جهان و کارخانه پارچه فاستونی اندیکو می باشد.

کارخانه پارچه فاستونی بدر نصف جهان

کارخانه پارچه فاستونی بدر نصف جهان، همانطور که از نامش بر می آید، می توان حدس زد که در استان اصفهان به فعالیت مشغول می باشد.

این کارخانه تولیدی، مشغول به عرضه انواع پارچه های شبه فاستونی است که از جنس پلی استر ویسکوز بوده و قیمت بسیار ارزان تری نسبت به پارچه های فاستونی پشمی گران قیمت در بازار دارد.

جالب است بدانید که تنوع طرح و رنگ پارچه فاستونی در کارخانه بدر نصف جهان، به ۵۰ طرح و مدل و همچنین ۴ رنگ محدود می شود که این برای یک کارخانه تولید کننده پارچه فاستونی بسیار خوب است و نشان می دهد که محصولاتش از تنوع تولیدی بالایی برخوردار می باشد.

در بازار فروش، پارچه فاستونی بدر نصف جهان را می توان در طاقه های ۳۰ متری با عرض ۱ و نیم متر خریداری کنید. البته خرید آن به صورت عدلی هم ممکن است. لازم به ذکر است که هر عدل پارچه فاستونی، شامل ۸ طاقه ۳۰ متری می شود که جمع متراژ آن ۲۴۰ متر می باشد. ناگفته نماند که در هر عدل، دو سری رنگ از طرح مورد نظر پارچه قرار گرفته است.

فروش پارچه فاستونی اندیکو و بدر جهان

کارخانه پارچه فاستونی اندیکو

اگر بخواهیم به یکی دیگر از کارخانه های تولید پارچه شبه فاستونی در اصفهان اشاره کنیم، از کارخانه اندیکو نام خواهیم برد.

این کارخانه تولیدی هم پارچه هایی تولید می کند که منشاء حیوانی نداشته و الیاف تشکیل دهنده آن، الیاف مصنوعی ساخت دست بشر می باشند. اما کیفیت این پارچه ها خیلی خوب بوده و در مقابل، بابت خرید آن بایستی هزینه کمتری پرداخت نمود.

تنوع رنگی پارچه های تولیدی این کارخانه، بسیار زیاد است و تمامی کالیته های رنگی را شامل می شود تا خریدار راحت تر بتواند رنگ مورد نظرش را انتخاب نماید.

این کارخانه تولیدی، پارچه شبه فاستونی را با مشخصات زیر تولید می کند:

 1. پارچه فاستونی با عرض ۱۵۰ سانتی متر
 2. پارچه فاستونی با طول طاقه ۳۰ متری

برای خرید پارچه فاستونی اندیکو، می توان هم طاقه آن را خریداری کرد و هم عدلش را. هر عدل از پارچه فاستونی اندیکو که مناسب برای خریداران عمده مانند تولیدی های پوشاک و پارچه فروشی ها می باشد، متراژ کلی ۱۸۰ متری دارد. یعنی به عبارت ساده تر، هر عدل از پارچه فاستونی اندیکو، شامل ۶ طاقه ۳۰ متری از پارچه فاستونی می شود.

بالا بودن تنوع رنگی پارچه فاستونی اندیکو، این را سبب شده تا موارد استفاده متعددی داشته باشد. به خصوص:

 • کت و شلوارهای مردانه
 • مانتو و شلوارهای اداری زنانه
 • یونیفرم ادارات، شرکت ها و ارگان ها

پارچه فاستونی برا ی مانتو شلوار اداری

به خاطر ارزان قیمت بودن و کیفیت قابل قبولی که پارچه های شبه فاستونی دارند، عاقلانه تر است که در دوخت مانتو شلوار اداری مورد استفاده قرار گیرند. اغلب کارگاه های تولید کننده یونیفرم های اداری زنانه و مردانه، دغدغه زیادی برای خرید پارچه قیمت مناسب باکیفیت دارند که ما به آن ها، پارچه شبه فاستونی یا پارچه ۸۰/۲۰ را پیشنهاد می کنیم.

تمام ویژگی هایی که یک پارچه مناسب مانتو شلوار اداری باید دارا باشد را می توان در پارچه شبه فاستونی یافت. مثل:

 • عدم چروک شدن پارچه در طول استفاده روزانه که سبب تقویت اعتماد به نفس خانم ها می شود.
 • مقاومت بالای پارچه در برابر سایش که باعث افزایش میزان طول عمر مفید پارچه شده و مانتو شلوار فاستونی مورد نظر را مدت زمان طولانی تری می توان استفاده کرد.
 • ثابت بودن رنگ در شستشوی مکرر که باعث می شود نه مانتو شلوار مورد نظر رنگ داده و نه اینکه خود کمرنگ شود و تغییر رنگ دهد.
 • داشتن لطافت کافی و نرمی فوق العاده که ایجاد حس راحتی در فرد می کند و مناسب برای استفاده چهار فصل است.

این ویژگی ها بسیار زیاد هستند که ما در اینجا به معرفی همین ویژگی ها بسنده کردیم. اما لازم دانستیم که در این بخش، راجع به قیمت های پارچه فاستونی مناسب برای دوخت مانتو شلوار اداری زنانه صحبت نماییم.

اگر در حوزه تجارت پارچه، صادرات واردات پارچه و خرید فروش آن فعالیت داشته باشید، می دانید که پارچه هایی با منشاء طبیعی که ممکن است گیاهی، حیوانی و یا معدنی باشند، پارچه های به نسبت گران قیمتی هستند که از طرفی، نمی توان منکر کیفیت و مزایای استفاده از آن ها شد.

اما هر کسی توان خرید این پارچه ها را نداشته و در مواردی ممکن است خرید پارچه هایی با منشاء طبیعی برایش مقرون به صرفه نباشد. به همین خاطر، پارچه هایی مشابه پارچه های الیاف طبیعی به بازار عرضه شده و یکی از همین پارچه ها، پارچه شبه فاستونی است که پیرامونش چند خطی را صحبت کرده ایم.

اگر به مراکز فروش در سطح کشور مراجعه کنید و استعلام قیمت پارچه فاستونی اصل و پارچه شبه فاستونی را دریافت کنید، ناخودآگاه حالت مقایسه ای به وجود آمده و متوجه خواهید شد که تفاوت قیمت فروش هر متر از پارچه فاستونی اصلی با قیمت فروش هر متر پارچه شبه فاستونی چقدر می باشد.

برای دوخت لباس های فرم اداری ارگان های مختلف، مانتو شلوارهای اداری زنانه، کت شلوارهای اداری مردانه و …، بهترین گزینه همین پارچه های شبه فاستونی است که در این تاپیک به دو تولید کننده مطرح آن در کشور اشاره کردیم.

فروش پارچه فاستونی اندیکو و بدر جهان

پارچه فاستونی فرم مدارس

یکی دیگر از مصارفی که پارچه فاستونی دارد، استفاده از آن در دوخت فرم مدارس دخترانه و پسرانه می باشد. اما بیشتر از آن برای دوخت فرم مدارس پسرانه آن هم در مقطع راهنمایی و دبیرستان استفاده می شود. زیرا این پارچه پرستیژ خاصی داشته و فرم مدارسی که از این پارچه تهیه می شود، ابهت و زیبایی خاصی روی بدن دانش آموزان خواهند داشت.

پارچه های فاستونی که قابل استفاده در تهیه و دوخت فرم مدارس می باشد، پارچه هایی است با درصدهای ۱۰، ۲۰، ۲۵ و ۴۵ درصد پشم که چون الیاف طبیعی در بافت آن ها استفاده شده، ارزش بالایی در بازار فروش خواهند داشت.

به خاطر گران بودن، اکثراً خانواده دانش آموزان تمایل دارند از پارچه های شبه فاستونی که درصد پشم در آن ها صفر می باشد برای دوخت و تهیه فرم مدارس استفاده نمایند.

کالیته های چهارخانه، راه راه افقی، راه راه عمودی و …، از کالیته های پرمصرف پارچه فاستونی در دوخت فرم مدارس می باشند که ترکیب این کالیته ها با تناژ رنگی مختلفی برای شلوار، انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

انتخاب پارچه فرم مدارس از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا باید پارچه ای انتخاب شود با ویژگی های زیر:

 1. نرمی و لطافت آن بایستی طوری باشد که سبب راحتی حال دانش آموز در مدرسه شده و قدرت یادگیری را بالا ببرد.
 2. گرماژ و وزن پارچه باید به گونه ای باشد که در چهار فصل سال قابل استفاده بوده و باعث سرما یا گرمای شدید دانش آموز نشود.
 3. قابلیت شستشوی چندین و چند باره را داشته باشد و در طول شستشو رنگ آن تغییر نکند. مانند پارچه فاستونی اندیکو و بدر نصف جهان.
 4. مقاومت پارچه باید به اندازه ای باشد که زمین خوردن و بازی کردن مکرر دانش آموزان، آسیبی به بدن وی نزند و مانند محافظی عمل کند.
فروش پارچه فاستونی اندیکو و بدر جهان

چگونگی خرید پارچه فاستونی در بازار

حال که با پارچه فاستونی و شبه فاستونی آشنا شده و بهترین تولید کنندگان آن در بازار داخلی کشور را شناختید، بد نیست کمی هم پیرامون چگونگی خرید آن اطلاعات کسب نمایید. زیرا همان اندازه ای که کیفیت و قیمت پارچه در پروسه خرید مهم است، انتخاب شیوه خرید هم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

اگر بخواهیم شیوه های خرید را دسته بندی کنیم، باید بگوییم که فاکتورهای زیادی در دسته بندی شیوه های خرید تاثیر دارند. از طرفی می توان خرید پارچه فاستونی در بازار را به دو شکل حضوری و غیر حضوری ممکن کرد، از طرف دیگر هم می توان دو راه کلی خرید مستقیم و یا واسطه ای را به عنوان دسته بندی دیگر شیوه های خرید معرفی نمود.

اول به دو شیوه خرید حضوری و خرید غیر حضوری می پردازیم:

 • خرید حضوری پارچه فاستونی، از راه و روش های مختلفی ممکن می باشد. مثلاً اگر خریدار عمده پارچه فاستونی بوده و قصد خرید عدلی این پارچه را دارید، بهترین گزینه این است که به کارخانه های تولیدی مراجعه نمایید تا پارچه با قیمت دست اول در اختیار شما قرار گیرد. اما برای خریداران جزئی پارچه فاستونی، خرید از دلالان فروش سطح کشور را توصیه می کنیم. زیرا عمده فروشان فعالیتی در فروش خرد و جزئی پارچه فاستونی نخواهند داشت.
 • خرید غیر حضوری پارچه فاستونی، منظور همان خرید اینترنتی و یا تلفنی از کارخانه های فروشنده و یا نمایندگی آن ها در جای جای نقاط ایران می باشد. تنها کافی است که دسترسی به اینترنت پیدا کنید. موتور جستجوی گوگل، سایت ها و فروشگاه های مجازی متعددی را برای خرید به شما پیشنهاد کرد که در میان این تعداد از سایت و فروشگاه مجازی، آن بهتر است که زیر نظر برند تولید کننده برتر مانند پارچه فاستونی اندیکو و بدر نصف جهان فعالیت داشته باشد.

هم در میان مراکز خرید حضوری و هم در میان مراکز خرید غیر حضوری، فروشندگان دو دسته می شوند. یکی فروشندگان مستقیم و بی واسطه و دیگری فروشندگان واسطه یا دلالان.

اگر قیمت خرید پارچه برایتان حائز اهمیت است و در پی راهی برای کاهش قیمت تمام شده پارچه هستید، بهترین گزینه مراکز فروش مستقیم می باشد. مراکز فروش مستقیم عبارتند از:

 1. کارخانه های تولید کننده
 2. نمایندگی های فروش
 3. سایت های عرضه پارچه زیر نظر تولیدی یا نمایندگی

اگر به کارخانه تولید کننده برای خرید مستقیم و بی واسطه پارچه فاستونی مراجعه نمایید، موفق به خرید پارچه با قیمت دست اول خواهید شد. نمایندگی های فروش و سایت های عرضه پارچه زیر نظر تولیدی و نمایندگی هم با همین قیمت، پارچه را در اختیار شما خریداران عزیز قرار خواهند داد.

بد نیست برای اینکه متوجه مزایا و معایب روش های خرید شوید، برای یکبار هم که شده، هر یک از این روش های خرید را گزینش کنید. اما اگر برای انتخاب شیوه خرید در پی دریافت راهنمایی از طرف افراد با تجربه هستید، به توصیه ما گوش دهید. پیشنهاد ما برای تجربه خرید آسان، کم هزینه، بی دردسر، سریع و …، خرید اینترنتی پارچه فاستونی می باشد. شاید فکر کنید که این روش خرید، روش خرید مطمئنی نیست. اما باید گفت که سخت در اشتباه بوده و لازم است بدانید که نظارت این روزها بر روی سایت های فروشنده، خیلی خیلی بیشتر از گذشته است.

پارچه انواع پارچه فرم مدارس اصفهان هم آشنا شوید.